Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

MWF Druga Gala


Undertaker_4don

Jaki mecz ma wybrać Rey??? Najpierw przeczytaj gale :P  

8 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Jaki mecz ma wybrać Rey??? Najpierw przeczytaj gale :P

  • Ladder Match
   4
  • Street Fight
   1
  • Texas Blue Robe Match
   1
  • Destination X
   2


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Biuro Hogana rozmawia z Underatkerem Sandmanem Carlitem i Samoa Joe mówi że chce zobaczyć dobrą walkę o tytuł. Mówi również że za dwa tygodnie odbędzie się pierwsze PPV o nazwie Title Hill i wszyscy posiadacze pasów będą musieli bronić swoich tytułów.

 

Single Match (Eliminacje do PPV)

 

Rey Misterio vs Chris Sabin

 

Końcówka: Rey robi na Chrisie Hurracanrana wchodzi na narożnik Frog Splash pin 1...2..Kick out Rey chce wykonać Suplex ale Sabin kontruje i to ostatecznie Rey leży na ziemi Chris pomaga mu wstać DDT wchodzi na narożnik Diving Body Slam pin 1..2..Shoulder up Sabin chce zdjąć maskę Reya ten jednak odraz reaguje seria punch pcha Chrisa na liny Dropkick ten pada na liny 619 odlicza 1..2...3

 

Zwycięzca: Rey Misterio

 

Backstage: Kevin Nash rozmawia z Hulkiem Hoganem ten mówi że do Title Hill wszystkie pasy będą miały swoich właścicieli lub niektóre zostaną zdobyte na PPV. W tej samej chwili przychodzi Jeff Hardy i mówi do Hogana że chce Rated RKO na PPV on odpowiada że jeśli wygrają dzisiaj to mają walkę o pas.

Cage Match (Eliminacje do PPV Cage Championship)

 

Kane vs Abyss / James Mitchell

 

Końcówka: Abyss robi Scoop Slam na Kane i chce wyjść z klatki jest już na górze ale tam dopada go Kane i zpycha go naduł sam przekład już jedną nogę na drugą stron ale dostaje od Jamesa z krzesła spada ale na szczęści dla niego na obie nogi Mitchell śmieje się po uszy Kane targa Abyssem o klatkę puszcza go nadstawia rękę gdy ten się odwraca Choke Slam pin 1..2..3

 

Zwycięzca: Kane

 

Kiedy klatka się podnosi Kane idzie do Mitchella sprzedaje mu Choke Slam i schodziz z uśmiechem ze sceny.

 

Backstage: Jonathan Coageman rozmawia z Team DX jaka będzie ich postawa w dzisiejszym meczu. Oni odpowiadają że zrobią wszystko aby Hardyz mogli walczyć z Rated RKO na Title Hill.

 

Single Match (Intercontinental Championship)

 

Chris Benoit vs Bret Hart

 

Końcówka: Benoit robi German Suplex na Harcie wchodzi na narożnik aby zrobić Diving Heatbutt ale Bret się usuwa i Chris trafia w podłogę Bret odraz zakłada Sharp Shootera ale Chris łapie się lin Hart podnosi go ale Benoit sprzedaje mu serie Chopów pcha go na liny Leg Scissors i Cross Face ale Bret oswobadza się oszołomiony dostaje Neck Braker Benoit zadowolony podnosi Harta i robi Triple German Suplex to pin 1..2..3

 

Zwycięzca: Chris Benoit Intercontinental Champion

 

Backstage: Andrzej Supron pyta się Carlito czy jest siebie taki pewny jak na poprzedniej gali. Carlito odpowiada, że bardzo chciałby wygrać ale dzisiaj konkurenci do tytułu są owilele bardziej wymagający niż w eliminacjach.

 

Cage Match (Eliminacje do PPV Cage Championship)

 

Viscera vs Umaga / Armando Estrada

 

Końcówka: Viscera robi Body Press Slam na Umadze i idzie do drzwi klatki próbuje je wyłamać co mu się nie udaje więc rozwala łańcuch i kłute chce wyjść ale nadziewa się na krzesło Armando Viscera pada na ziemie, Armando wchodzi do klatki i maltretuje Viscere, Umaga w tym czasie dochodzi do siebie rozkłada krzesło i wykonuje DDT głową Viscery w krzesło Armando karze mu wychodzić ale ten go nie słucha i wchodzi na narożnik Diving Body Slam na Viscere pin 1..2..3

Zwycięzca: Umaga

Backstage: Hogan zaprasza Reya do swojego biura mówi mu że na PPV będzie miał możliwość walki o Lightweight Championship oznajmia mu że będzie mógł wybrać typ meczu Rey uśmiecha się pokazuje palcem na Opaskę na ramieniu z napisem EDDIE i wychodzi mówiąc że poda walke na gali poprzedzającej PPV.

 

8 man Tag Team

 

Hardyz & DX vs Rated RKO & Christian Cage & Rhyno

 

Końcówka: Shawn pracuje nad Rhyno w swoim narożniku Michaels sprzedaje Rhyno Sweet Chin Music pin 1..2..Cage reaguje w ostatniej chwili wszyscy wbiegają na ring przez chwile panuje tam wielki chaos ale Hardyz dopadają Ortona i Edga obaj robią Twist Of Fate i zpychają ich z ringu w tym czasie HHH robi na Cage Atomic Drop i Cothesline za ring zostają oni czterech na Rhyno HHH podnosi go i robi Pedigree w tym czasie Hardyz i Shawn weszli na narożnik Matt Moonsault, Jeff Swantonbomb, Shawn Divin Elbow pin 1..2..3

 

Zwycięzca: DX & Hardyz

Backstage: JBL rozmawia z Chrisem Benoit o meczu w którym zdobył pas. Chris mówi że Bret był wymagającym przeciwnikiem ale on dzisiaj był lepszy i to on jest Intercontinental Champion.

 

Main Event

 

4 man Ladder Match MWF Championship

Sandman vs Undertaker vs Carlito vs Samoa Joe

 

Końcówka: Każdy z zawodników stoi przy narożniku mierząc resztę wzrokiem wtedy wszyscy spoglądają na Takera i zaczynają do atakować on próbuje się wyzwolić ale nie daje rady Sandman schodzi z ringu po drabinę i kendo kładzie drabinę na ring i okłada wszystkich na ringu gdy trafia w Takera ten spada za ring wtedy Sandman dusi Joe a Carlito rozstawia drabinę i wspina się po niej wtedy Sandman bierze się za niego zwala go z drabiny DDT , wtedy na ring powraca Taker ale narazie tylko leży na nim a Sandman kieruje się po pas ale Joe zdobywa jeszcze w sobie trochę sił robi Muscle Buster i sam powoli kieruje się na drabinę wtedy Undertaker już na nogach też wchodzi na nią okładają się na górze Taker chwyta go za gardło i Choke Slam z drabiny publiczność szaleje Taker chwyta pas ale Carlito robi Back Craker i sam wchodzi po pas ale Sandman jeszcze raz robi użytek ze swojego Kendo które łamie się na głowie Carlita Sandman wchodzi na drabinę i zdobywa pas.

Zwycięzca: Sandman MWF Champion

 

Koniec gali.

 

Oceniajcie i piszcie swoje uwagi i propozycje. Głosujcie w Ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 3
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Undertaker_4don

  2

 • Triple H

  1

 • ar3z

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Ta gala bardziej mi sie podobala a szczególnie ze Hardyz wygrali ;)

 

Mam nadzieje ze na ppv zdobeda pasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  162
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  02.09.2006
 • Status:  Offline

Destination X to nazwa TNA PPV, chyba chodziło Ci o walkę Ultimate X :D Gala była ciekawsza od poprzedniczki brakuje Ci tylko ciekawych segmentów. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Rzeczywiście no chodziło mi o Ultimate X przyjmijmy że to jest to bo nie moge zmienic tego w ankiecie. :P Sorka za błąd. W następnych galach postaram się wrzucic jakieś fajne segmenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Kniaziu
   Też nie będę żałował. Dość ubogi gimmick skrojony mam wrażenie pod nastolatki, niezbyt na mikrofonie, a i w ringu bez szału. Jego odejście zrobiło by miejsce dla moim zdaniem lepszych w i tak przepakowanym rosterze.
  • Kniaziu
   Nie wiadomo czy sprzedał by więcej biletów. A co do bycia fatalnym sternikiem - nikt nie oczekiwał że w 5 lat dogoni WWE, na razie statek płynie prosto, czasem lekko zbacza, ludzie mocniej narzekają na wizerunek i zachowanie Tony'ego, a nie wynikający z nich końcowy produkt. 20 lat temu, przed social mediami, mało kto by wiedział co się dzieje na backu i nie było by na co narzekać.   Punk był dla mnie zły już przy pierwszym odejściu z WWE, nie byłem fanem jego dołączenia do AEW bo, chociaż dawał dobre proma, walki miał słabe, prawie wszystko wygrywał i kradł spotlight młodszym i ciężej pracującym. Na filmiku widać wyraźnie kto zaczął, interesują mnie fakty a nie co kto gada na socialach, może przez to że wychowywałem się w czasach przedfacebookowych i czyny zawsze będą dla mnie ważniejsze niż słowa. A faktem jest że Punk to chorągiewka zawsze skora do zmiany pracodawcy i obsmarowywania poprzedniego. To nie AEW ciągle wraca do tego tematu.   Zabookował sobie drugi najważniejszy pas dwukrotnie, często bookował sobie "największe" walki z najmocniejszą oprawą na galach, najważniejsze zwycięstwa etc. Ale jego niechęć do heelturnu (dla mnie zawsze będzie miałkim facem, najbardziej lubiłem go jako midcardowego heela z gimmickiem undashing) i powody ku temu to po prostu policzek wobec innych zawodników. I fakt, dwukrotne wygranie Royal Rumble i uwalenie Romka na jubileuszowej WMce nijak nie wynikają z jego ego
  • RomanRZYMEK
   Nie obracam tego w negatyw. Uważam, że z lepszą podbudową ta walka miałaby w chuj większy potencjał! Schemat walk z teammate’m też w ostatnich tygodniach strasznie oklepany. Najpierw ekipa Dom Calliasa, teraz walka z Cesaro, czyli walka z kolejnym mate’m tylko z innej z ekipy. Jasne wrestlingowo dowiezie, historia przyznaje rację, jakaś tam jest, ale tak jak pisałem potencjał był DUŻO większy. No, ale tak jest jak mamy 20 różnych stajni/ekip, to później możemy robić nieskończona ilość kombinacji i iść po najmniejszej linii oporu i zestawiać ze sobą różnych członków ekip. Bookingowy Mastermind.    Na tym forum cały czas ma 😘😘 Ja pisze tylko o tym forum ICW mnie nie interesuje za bardzo.    Nie bronię Punka, zobacz jeszcze raz co napisałem - jego wersja z wywiadu jest bliższa temu co widzieliśmy na filmiku, niż Tony i jego „bałem się o życie”. Łatwo jest puścić nagranie z All In i wystawiać ocenę. Posłuchaj wywiad, postaw się w sytuacji Punka w którym frustracja narastała z dnia na dzień i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego AEW zbiera taką reakcje na wypuszczenie tego filmiku. Proste i logiczne.    Nie wiem na jakiej podstawie Tony miałby wytoczyć sprawę w sądzie Punksterowi? Ten ruch w ogóle byłby jeszcze głupszy patrząc z szerszej perspektywy. A niestety dla AEW ich fanbase, głównie ze względu na osobę Tony’ego, który jak już wiele razy wspominałem, jest fatalnym sternikiem, w dużej mierze opiera się na ICW i ich zdanie/opinia jest dla niego ważna. Już nawet dochodziło do takich sytuacji, w których ocena na Cagematchu była dla Khana ważniejsza niż ilość sprzedanych biletów.      Nie słuchałeś biadolenia Punka, ale stawiasz tezę, że Punk automatycznie w tym konflikcie jest zły i TYLKO on zrobił źle i jest winny, bo ciągną się za nim problemy od czasu pierwszego runu w WWE? A to @ Mr_Hardy  pisał, że fani WWE wchodzą tu dla samej idei hejtowania i są ślepo zapatrzeni na produkt WWE.    Cody i ogromne ego? A on latał z głównym pasem AEW? Mógł przecież z łatwością sobie zabookowac run z głównym pasem. Znowu gdzie tu logika?    Strickland i jego pogoń za pasem faktycznie jest miłym odświeżeniem. Oby mu się udało, bo faktycznie akurat on jest fajnie bookowany i jego pogoń za pasem dobrze się ogląda. Tak samo dobrze jak Joe (jeden z najlepszych w historii tego biznesu) z pasem i na Majku tez jest kozakiem.    Jak pokazał przykład AEW „więcej swobody” nie zawsze oznacza, że produkt/dany wrestler będzie lepszy/ciekawszy. Nie każdy jest MJF’em, Joe czy znienawidzonym Punkiem.    Reasumujac i kończąc mój wywód - AEW przetrwa tą gownoburze. Są na rynku jeszcze krótko, a mimo to osiągneli już bardzo dużo (All In wyprzedane). Oglądalność Dynamitu mają dobrą/bardzo dobrą. Roster przepakowany utalentowanymi wrestlerami - MJF, Will Osoeray, Joe i inni. Czego więc brakuje? Jaki jest barkujacy element tej układanki? Dla mnie Tony Khan jest tym, który stworzył te federacje, ale też tym który jej najbardziej szkodzi. Słodkie jest to, że ICW wieszało psy na Vince’a jak miał pełna kontrole kreatywną, ale takiemu Khanowi ojebaliby berło, mimo że robi bookingowo dokładnie to samo, co Vince w swoich najgorszych latach. Ale ja tam trzymam kciuki i jestem pewny, że w końcu wrócą/pójdą we właściwą zbalansowaną stronę. 
  • CzaQ
   Jasne  Zadajesz dalej. 
  • KyRenLo
   Za parę godzinek pierwsze Smackdown po Wrestlemanii. Pojawi się Cody. Będzie nowa mistrzyni Bayley. No to może być ładniutki moment. Co do Kodeusza, to pewnie do Draftu będzie pojawiał się na obu tygodniówkach. W innym temacie zasugerowałem, że tak czy siak Blondas poleci z numerem jeden na niebieską tygodniówkę. Może źle zakładam, i to całe The Judgment Day wraz z dwoma pasami wyląduje na Smackdown. Plus dwie ogłoszone walki: Cody vs AJ na Backlash? Byłoby fajnie.    
×
×
 • Dodaj nową pozycję...