Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWF Attitude II


estevez

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

WORLD WRESTLING FEDERATION: ATTITUDE II

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/53/WWFAttitude.gif

 

Rozpoczyna się II gala Attitude. Na telebimie widzimy spot przypominający wydarzenia z poprzedniej gali, podczas której do Fatal-4-Way o WWF Championship zakwalifikowali się Goldberg, Batista i Undertaker. A kto będzie czwartym uczestnikiem tej walki?

 

Spiker zapowiada pojedynek eliminacyjny do Fatal-4-Way WWF Championship Matchu. Zapowiada pierwszego uczestnika walki a będzie nim... Triple H! Fani cheerują wchodzącemu wrestlerowi... Chwila napięcia, kto będzie jego rywalem!? Nagle rozbrzmiewa charakterystyczny odgłos tłuczonego szkła i już wiadomo! Witany ogromną wrzawą Stone Cold Steve Austin podąża w strone ringu!

 

SINGLE MATCH (QUALIFICATION FOR FATAL-4-WAY WWF CHAMPIONSHIP MATCH)

Triple H vs Stone Cold Steve Austin

Końcówka: Triple H szykuje się do zrobienia Pedigree na Austinie, wkłada jego głowę między nogi, ale ten kontruje i przerzuca rywala za siebie. Triple H wstaje a wtedy nadziewa się na Stone Cold Stunnera. Austin kładzie się, sędzia liczy... 1...2... i kickout! Austin podchodzi do Triple H i chce go podnieść ale ten uderza go poniżej pasa. Gdy Steve jest skulony jego rywal rozpędza się od lin i biegnie w jego stronę ale nadziewa sie na Lou Thesz press w wykonaniu Rattlesnake'a. Po tym dostaję serie ciosów po twarzy. Triple H leży a Stone Cold pokazuje mu swój znak firmowy czyli środkowe palce po czym serwuje wstającemu rywalowi ponownie Stunnera! Sędzia liczy.. 1...2...3 i koniec walki.

Gdy Austin świętuje zwycięstwo wchodząc na narożniki i pijąc piwo, Triple H w tym czasie sięga pod ring i wyciąga swój sledgehammer, którym atakuje nic nie spodziewającego się Austina, któremu aplikuje kilka ciosów swoją bronią. Dopiero interwencja ochroniarzy zmusza go do przestania. Steve poobijany opuszcza ring. Obrażenia jakich doznał zmniejszają jego szanse na zwycięstwo w walce wieczoru niemal do zera.

 

Zwycięzca: Stone Cold Steve Austin (kwalifikuje się do Fatal-4-Way WWF Championship Match)

 

 

Na ringu pojawia się Coachman. Stwierdza, że ma pewien sposób na „pocieszenie” wrestlerów, którzy tydzień temu przegrali swoje walki kwalifikacyjne do dzisiejszego pojedynku o WWF Championship. Otóż Shawn Michaels, John Cena i Egde zmierzą się dziś w Triple Threat Match, którego zwycięzca będzie pierwszym zawodnikiem który za tydzień weźmie udział w walce o Intercontinental Champioship. Natomiast rywal zwycięzcy tego pojedynku zostanie wyłoniony z drugiego Triple Threat Matchu, w którym wezmą udział King Booker, Mr.Kennedy i Randy Orton!

 

Na telebimie widzimy jak Mr.Kennedy rozmawia z bliżej nieznaną osobą o dzisiejszej walce. Stwierdza, że King Booker ze swoim śmiesznym image'em udającym króla jest żałosny i cieszy się, że będzie mógł mu dziś dokopać. Stwierdza, że pozbawi go tej plastikowej korony i śmiesznej płachty na byka, która tak nosi z dumą. Druga osoba tylko przytakuje, śmiejąc się z kpin Kennedy'ego na temat Bookera.

 

TABLES MATCH

Carlito vs MVP

Końcówka: Carlito kładzie MVP na stole po czym wchodzi na narożnik i ustawia się aby wykonać backflip na przeciwnika, ale w ostatniej chwili MVP zdołał uciec ze stołu, przez co Carlito łamie stół swoim ciałem i przegrywa walkę!

 

Zwycięzca: MVP

 

Na backstage'u Todd Grisham przeprowadza wywiad z Reyem Mysterio. Prosi Reya aby ten odniósł się do sytuacji, która miała miejsce tydzień temu po jego walce, gdy Konnan zaproponował mu miejsce w teamie LAX. Rey stwierdził, że nie zamierza nigdy dołączyć do LAX a groźby Konnana go nie przerażają. W tym momencie pojawia się sam Konnan i mówi do Reya Mysterio, że jemu się nie odmawia i ten napewno niebawem poniesie tego konsekwencje. Mówi, że jak Rey nie jest z LAX, to jest przeciwko nim. Obaj wrestlerzy mierzą się wzrokiem i wychodzą.

 

W swoim biurze WWF Chairmain Vince McMahon dostaje telefon z informacją, że Sandman uległ jakiemuś wypadkowi i na razie nie są znane żadne szczegóły poza tym, że nie wystąpi dziś w walce przeciwko Kane'owi. McMahom mówi do Coachmana, aby ten coś wymyślił bo trzeba dziś wyłonić drugiego pretendenta do Hardcore Champioship. Coach zapowiedział, że szybko coś wymyśli.

 

8 MAN TAG TEAM MATCH

Hardys & Team 3D vs LAX & Cryme Tyme

Końcówka: Poza ringiem Brother Ray ustawia stół. Na ringu Jeff i Matt okładają Shada i JTG. Kiedy obaj przedstawiciele Cryme Tyme leżą na deskach, Matt idzie pomóc Devonowi który poza ringiem jest obijany przez LAX. W tym czasie Jeff wchodzi na narożnik aby zrobić Swanton Bomb na lezącego Shada ale niespodziewanie Brother Ray podchodzi do niego i zrzuca go z narożnika prosto na stół ustawiony poza ringiem, po czym wrzuca Jeffa, który dopiero co złamał stół własnym ciałem, na ring, co wykorzystuje JTG i pinuje rywala. Team 3D z ironicznymi uśmiechami na twarzy opuszczają hale a Hardys się odgrażają.

 

Zwycięzcy: LAX & Cryme Tyme

 

 

TRIPLE THREAT MATCH (FOR INTERCONTINENTAL TITLE CONTENDERSHIP)

King Booker vs Mr.Kennedy vs Randy Orton

Końcówka: Kennedy wyrzuca Ortona poza ring a gdy się odwraca, nadziewa się na kopniaka od Bookera a następnie na Scissors Kick w wykonaniu rywala. Gdy Booker chce pinować Kennedy'ego to na ring z powrotem wślizguje się Orton i serwuje mu RKO po czym kładzie się na Bookera, a sędzia liczy.. 1...2...3.. i koniec. Kennedy nie zdążył wstać i przerwać liczenia. Jest wściekły. Za to Randy Orton wchodzi na narożnik i w swojej firmowej pozie cieszy się ze zwycięstwa.

 

Zwycięzca: Randy Orton (zostaje pierwszym pretendentem do Intercontinental Championship)

 

 

Po walce w gabinecie McMahona pojawia się wściekły Mr.Kennedy! Twierdzi, że to King Booker jest winny temu, że Orton mógł wygrać tę walkę i żąda od prezesa walki 1 na 1 przeciwko Bookerowi. McMahon stwierdza, że nie widzi winy Bookera ale zgadza się na tą walkę, która odbędzie się za tydzień! Kennedy zadowolony opuszcza gabinet.

 

Na ringu pojawia się Coachman! Zapowie teraz w jaki sposób zostanie wyłoniony drugi pretendent do Hardcore Championship. W związku z kontuzją Sandmana, który nie dotarł na gale, nie odbędzie się jego walka z Kane'em. W zamian odbędzie się 10 Man Battle Royal!! Jego zwycięzca zostanie drugim pretendentem. A walka zacznie się teraz!

 

10 MAN BATTLE ROYAL

Kane vs Rob Van Dam vs Chavo Guerrero vs Chris Benoit vs CM Punk vs Umaga vs Colt Cabana vs Sabu vs Shelton Benjamin vs Rey Mysterio

Końcówka: Na ringu zostali już tylko Rey Mysterio, Shelton i CM Punk! Pozostali zostali wyeliminowani. Shelton wyrzuca Reya i myśli, że ten spadł juz poza ring ale Rey złapał się jedną ręką liny i utrzymuje się. W tym czasie Shelton kontynuuje walkę z CM Punkiem. Gdy wydaje się, że Reyowi uda się utrzymać i wrócić na ring to z publiczności wybiega Konnan, który zrzuca Reya na ziemie, przez co ten zostaje wyeliminowany!! Następnie okłada leżącego Reya. W tym momencie Shelton próbuje zrobić suplex na Punku ale ten sie blokuje, po czym robi na rywalu G.T.S. Podnosi Sheltona, rozpędza go od lin i biegnie w jego kierunku, clothesline'em wyrzucając go poza liny, dzięki czemu wygrywa!

 

Zwycięzca: CM Punk (zostaje drugim pretendentem do Hardcore Championship)

 

 

Na telebimie widzimy spot reklamujący dzisiejszy Main Event czyli walkę o WWF Championship w której wezmą udział: Undertaker, Batista, Goldberg i Steve Austin!

 

Na backstage'u obserwujemy rozmowe pomiędzy Edge'em a Randy Ortonem. Edge gratuluje koledze zwycięstwa w dzisiejszej walce, ale zaznacza, że on też ma szanse dziś wygrać i obaj mogą spotkać się w walce o Intercontinental Championship za tydzień. Randy stwierdza, ze jeśli tak się stanie to będzie musiał skopać Edge'owi tyłek, po czym wychodzi. Widzimy zbliżenie na zdziwionego Egde'a.

 

TRIPLE THREAT MATCH (FOR INTERCONTINENTAL TITLE CONTENDERSHIP)

John Cena vs Edge vs Shawn Michaels

Końcówka: Cena wyrzuca poza ring Edge'a, po czym zaciąga Michaelsa do narożnika i go okłada pięściami. Następnie podnosi rywala i łapie go aby zrobić F-U, odwraca się a tam niespodziewanie wracający na ring Edge robi na nim spear! Cena upada, upuszcza Michaelsa która wypada poza ring. Wykorzystuje to Edge który zakłada na Cena'ie Edgecator. Cena próbuje się wyrwać ale jest na środku ringu, zdala od lin. W końcu nie wytrzymuje bólu i klepie trzy razy w matę!

 

Zwycięzca: Edge (zostaje drugim pretendentem do Intercontinental Championship)

 

 

Widzimy na backstage'u ekipe Hardys ze swoimi pasami Tag Team, którzy rozmawiają z Coachmanem. Jeff jest niezadowolony z przebiegu dzisiejszej walki i chce dostać za tydzień walkę przeciwko Brother Ray'owi. Coachman się zgadza, ale stwierdza, że nie może to być zwykła walka! Decyduje, że będzie to First Blood Match!

 

MAIN EVENT

FATAL-4-WAY WWF CHAMPIONSHIP MATCH

Undertaker vs Goldberg vs Batista vs Stone Cold Steve Austin

Końcówka: W ringu walczą Austin i Undertaker. Batista i Goldberg walczą za ringiem. Stone Cold robi swój Stone Cold Stunner na Takerze. Ale nagle zauważa zbliżającego się w stronę ringu Triple H! Austin podchodzi do lin i kłóci się z Triple H. W tym czasie podnosi się Undertaker czego nie zauważa Austin, a gdy się odwraca nadziewa się na Chokeslam w wykonaniu rywala. W tym momencie na ring wchodzi Goldberg i robi spear na chcącym pinować Austina Undertakerze. Gdy Goldberg podnosi Takera chcąc zrobić Jackhammera przeszkadza mu Batista robiąc na nim spear! Goldberg i Undertaker padają na ring. Batista podnosi Goldberga i robi na nim jeszcze Batista Bomb, ale chwilę potem dostaje Stone Cold Stunnera od Austina, która zdołał juz wstać. Austin kładzie się.. sędzia liczy...1...2...3 i koniec walki! Sędzia wręcza pas Austinowi a ten wybiega z ringu w pogoni za Triple H, którego dogania serwuje mu cios pasem mistrzowskim a następnie dostarcza Stunnera! Po tym wraca na ring bierze kilka piw i w swoim stylu cieszy się ze zwycięstwa! Kibice cheerują mu przez cały czas!

 

Zwycięzca i nowy WWF Champion: Stone Cold Steve Austin

 

 

 

Walki które na pewno znajdą się w karcie na WWF Attitude III:

FIRST BLOOD MATCH : Jeff Hardy vs Brother Ray

INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP : Edge vs Randy Orton

HARDCORE CHAMPIONSHIP : Mick Foley vs CM Punk

SINGLE MATCH : King Booker vs Mr.Kennedy

 

[ Dodano: 2007-04-12, 21:15 ]

i zapraszam do komentowania :] moze jakies propozycje co do pretendentow do pasów?

Edytowane przez estevez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 2
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • estevez

  2

 • Undertaker_4don

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

10 MAN BATTLE ROYAL

Kane vs Rob Van Dam vs Chavo Guerrero vs CM Punk vs Umaga vs Colt Cabana vs Sabu vs Shelton Benjamin vs Rey Mysterio

10 man battle royal chyba jest ich 9 taki mały błąd ale ogulnie gala mi się podobała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

10 man battle royal chyba jest ich 9 taki mały błąd ale ogulnie gala mi się podobała

 

faktycznie, nie zauważyłem, że nie dodałem jednego zawodnika, ale już poprawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...