Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWF Attitude I


estevez

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

WORLD WRESTLING FEDERATION: ATTITUDE I

 

Rozpoczyna się pierwsza gala Attitude. Rozbrzmiewa muzyka „No chance in hell”. Fani reagują gwizdami a na rampie pojawia się WWF chairmain: Vince McMahon a następnie z mikrofonem w ręku rusza w stronę ringu. Wchodzi na ring i chce coś powiedzieć ale fani gwiżdżąc uniemożliwiają mu dojście do słowa. W końcu Vince krzyczy: „Shut up!” a fani cichną. W tym momencie prezes zaczyna mówić. Zapowiada że dziś poznamy pierwszych wrestlerów którzy będą brani pod uwagę jako pretendenci do WWF Championship. Nie będzie ich dwóch, nie będzie ich trzech. Będzie ich czterech i za tydzień zmierzą się w Fatal-4-Way a zwycięzca zostanie mistrzem. Dziś odbędą się trzy z czterech walk eliminacyjnych. Będą to:

-Edge vs Goldberg

-Shawn Michaels vs Batista

-Randy Orton vs The Undertaker

Ostatnia walka odbędzie się za tydzień, co powoduje że jej zwycięzca będzie musiał stoczyć 2 walki jednego wieczoru. Na razie nie wiadomo kto weźmie udział w tej walce.

 

SINGLE MATCH

Rey Mysterio vs Super Crazy

Końcówka: W trakcie walki na halę wchodzi Konnan i zasiada razem z komentatorami. W tym czasie Super Crazy rozpędza Reya od lin, próbuje uderzyć z clothesline ale Rey sie schyla i biegnie dalej odbijając się od lin i uderza przeciwnika divinng clothesline'em. Następnie robi 619 i pinuje przeciwnika.

 

Zwycięzca: Rey Mysterio

 

Po chwili radości Reya Mysterio, Konnan bierze do ręki mikrofon i pyta się Reya czy ten nie chciałby dołączyć do jego ekipy LAX ale Rey stanowczo odmawia, mówiąc że nie jest żadnym gangsterem tak jak Konnan i nie chce być w jego ekipie. Konnan mówi mu tylko by w przyszłości tego nie żałował i opuszcza hale.

 

Widzimy spot, reklamujący dzisiejszy Main Event. Będzie to walka o mistrzostwo Tag Team w której zmierzą się 4 teamy: Hardys, Team 3D, LAX oraz Cryme Tyme.

 

SINGLE MATCH (QUALIFICATION FOR FATAL-4-WAY WWF CHAMPIONSHIP MATCH)

Edge vs Goldberg

Końcówka: Goldberg robi na zmęczonym Edge'u Jackhammera i gdy zamierza go liczyć, to nagle wbiega Randy Orton chcąc pomóc swojemu partnerowi z teamu Rated RKO. Zauważa to Goldberg i czeka na Ortona w ringu. Gdy ten wbiega na ring, nadziewa się na spear w wykonaniu Goldberga. W tym momencie wstaje Egde i chce zrobić na swoim rywalu Edgecution ale ten szybko robi reversal i robi ponownie Jackhammera na Edge'u. Sędzia liczy... 1...2...3... i koniec walki

 

Zwycięzca: Goldberg (kwalifikuje się do Fatal-4-Way WWF Championship Match)

 

Po walce hale chcą opuścić Orton i Edge ale zatrzymuje ich Mr.McMahon. Stwierdza że jest bardzo niezadowolny z faktu, iż Randy chciał nieuczciwie przeszkodzić Goldbergowi w zwycięstwie i za kare zostaje usunięty ze swojej walki eliminacyjnej przeciwko Undertaker'owi. Orton jest wściekły i zaczyna kłócić się z prezesem. Ten jednak pozostaje nieugięty. Vince zapowiada, że miejsce Ortona w tej walce zajmie John Cena.

 

STEEL CAGE MATCH

Sandman vs Mick Foley

Końcówka: Sandman uderza głową Foleya o klatkę a następnie próbuje wyjść z klatki ale robi to bardzo powoli, więć Foley zdąża wstać i wchodzi po klatce za swoim rywalem. Dogania go na samej górze, łapie go i razem spadają na matę ringu. Obaj leżą ale szybciej dochodzi do siebie Mick Foley i kładzie się na rywala a sędzia odlicza... 1...2...3 i koniec.

 

Zwycięzca: Mick Foley

 

Na backstage Todd Grisham przeprowadza wywiad z MVP, który ma dziś się zmierzyć w Triple Threat Match, którego stawką jest Television Championship. MVP swierdza, że bez problemu wygra walkę, w której jego rywalami będą Carlito i Bobby Lashley. Mówi o tym, że nie rozumie dlaczego przeciw niemu jest wystawiany taki słaby zawodnik jak Carlito. Mówi, że nie czuje żadnego zagrożenia z jego strony. W tym czasie pojawia się sam Carlito i atakuje MVP. Obaj zawodnicy walczą między sobą, a walkę dopiero przerywa Bobby Lashley, który powala obu wrestlerów na ziemie. Po tym spogląda w kamere, uśmiecha się i pokazuje gest imitujący pas mistrzowski wokół jego brzucha.

 

SINGLE MATCH (QUALIFICATION FOR FATAL-4-WAY WWF CHAMPIONSHIP MATCH)

Shawn Michaels vs Batista

Końcówka: Shawn wchodzi na narożnik aby wykonać diving elbow drop na leżącym przeciwniku, jednak w ostatniej chwili Batista się odsuwa a Michaels uderza o matę. Zamroczenie przeciwnika wykorzystuje Batista, podnosi go robi spinebuster a następnie Batista bomb po czym pinuje rywala.

 

Zwycięzca: Batista (kwalifikuje się do Fatal-4-Way WWF Championship Match)

 

TORNADO TAG TEAM MATCH

CM Punk & Colt Cabana vs Sabu & Rob Van Dam

Końcówka: Punk i Sabu walczą poza ringiem a na ringu Cabana rozpędza RVD od lin, ten sie odbija i biegnie w strone rywala, próbuje zrobić clothesline ale Colt Cabana w ostaniej chwili się usuwa, a uderzony zostaje sędzia. RVD jest zaskoczony, próbuje podnieść sędziego ale moment nieuwagi wykorzystuje Cabana i uderza rywala poniżej pasa a następnie zakłada Chicago Crab na nim. RVD klepie trzy razy o matę ale sędzi tego nie widzi. Wściekły Colt podchodzi do sędziego i podnosi go ale ten moment wykorzystuje RVD robiąc szybkie rollup i sędzia odliczył do 3.

 

Zwycięzcy: Sabu & Rob Van Dam

 

Na backstage widzimy Kristal przeprowadzającą wywiad z Batistą. Kristal pyta o to jak widzi swoje szanse w pojedynku o WWE Championship znając narazie jednego rywala którym jest Goldberg. Batista mówi, że Goldberg to świetny wrestler z sukcesami i będzie to trudny rywal , ale jest w tym biznesie aby odnosić sukcesy i jest przekonany, że to on będzie WWE Champem.

 

TRIPLE THREAT MATCH FOR TELEVISION CHAMPIONSHIP

Carlito vs Bobby Lashley vs MVP

Końcówka: MVP robi Playmaker na Carlito i próbuje go odliczyć ale liczenie przerywa Lashley. Podnosi MVP robi na nim spinebuster a następnie wstający Carlito nadziewa się na Dominator w wykonanniu Lashleya. Kibice cheerują Bobby'emu. W tym momencie podnosi się MVP ale dostaje spear od Lashleya. Bobby kładzie się na nim sędzia liczy... 1...2...3 i koniec walki.

 

Zwycięzca i nowy Television Champion: Bobby Lashley

 

Na backstage'u widzimy Johna Cene, który przygotowuje się do swojej walki z Undertakerem. Nagle do jego szatni wpada Randy Orton zarzuca mu, że ten będzie walczyć w walce, w której on miał walczyć. Cena odpowiada, że Randy jest sam sobie winny i wychodzi z szatni.

 

SINGLE MATCH (QUALIFICATION FOR FATAL-4-WAY WWF CHAMPIONSHIP MATCH)

Undertaker vs John Cena

Końcówka: Cena robi running neck snap na Undertakerze, po czym chce zrobić F-U ale nie jest w stanie podnieść rywala. Cena zaskoczony chce uderzyć rywala ale ten sie usuwa i łapie Cene i robi na nim Tombstone Piledriver, po czym w charakterystyczny sposób składa ręce rywala na jego klatce, sędzia liczy 1...2...3. i koniec walki.

 

Zwycięzca: Undertaker (kwalifikuje się do Fatal-4-Way WWF Championship Match)

 

Do gabinetu Vince'a McMahona zostaje wezwany Sandman, który dziś przegrał walkę z Mickiem Foleyem. Vince mówi że niebawem odbędzie się walka o Hardcore Championship i na pewno w tej walce weźmie udział Foley. Jego rywalem może zostać Sandman o ile za tydzień wygra walkę przeciwko Kane'owi. Zwycięzca tej walki rozstanie rywalem Micka Foleya. Sandman jest lekko przerażony faktem jakiego będzie miał rywala ale jest zadowolony, że dostanie jeszcze szansę.

 

MAIN EVENT

TAG TEAM CHAMPIONSHIP ELIMINATION MATCH

Team 3D vs Hardys vs Cryme Tyme vs LAX

Przebieg: Brother Ray eliminuje Shada a Jeff Hardy eliminuje Homicide'a. W tym momencie zostają już 2 teamy: Hardys i Team 3D. Na ringu mamy Jeff'a i Devona. Devon powola kilkoma clothesline'ami rywala po czym wchodzi na narożnik i robi diving headbutt, chce liczyć ale atakuje go Matt. Po czym wchodzi na ring także Brother Ray i powala Matt'a a w tym czasie Devon wyrzuca Jeffa poza ring. Ray przytrzymuje Matta z rozłożonymi nogami a Devon robi z narożnika diving headbutt low-blow. Devon chce liczyć rywala ale sędzia pokazuję że legalnym rywalem jest Jeff a nie Matt i nie może odliczać. Ray wyszedł poza ring po Jeffa ale ten zrobił mu clothesline którego Ray nie mógł się spodziewać. Następnie zrobił na nim Twist of Fate. W tym czasie na ringu Matt zrobił również Twist of Fate na Devon'ie. Jeff wszedł na narożnik i zrobił Swanton Bomb na leżącego Devona, sędzia liczy... 1...2...3.. i zwycięstwo Hardys.

 

Zwycięzcy i nowi Tag Team Champions: Hardys

 

Na rampie pojawia się jeszce Coachman, który oznajmia że za tydzień Hardys i Team 3D zmierzą się wspólnie przeciwko Cryme Tyme i LAX. Hardys są zaskoczeni a kibicie nagradzają tądecyzję ogromną wrzawą. Matt i Jeff opuszczają ring z pasami mistrzów.

 

Attitude schodzi z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 12
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • estevez

  3

 • Juppozo

  2

 • KLIMA

  2

 • Triple H

  2

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Fajne Diary ;)

 

Bede czytal póki Hardys beda mistrzami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  674
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.03.2006
 • Status:  Offline

Bede czytal póki Hardys beda mistrzami

 

 

Może i fajne ale Sandman przegrał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  191
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  25.11.2005
 • Status:  Offline

Fajnie się czyta. Walka o WWF Championship z Batistą i Goldbergiem ? :) Nie jestem przekonany. Jako czwartego dodaj kogoś kto z nich coś wyciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  556
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.06.2006
 • Status:  Offline

Np Jeffa Hardy'ego

 

I bez bluzgania prosze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  191
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  25.11.2005
 • Status:  Offline

Ja bym dał Sheltona Benjamina albo CM Punka. Zobaczymy co kolega Estewu wymyśli :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 633
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2004
 • Status:  Offline

No ciekawie... Bardzo fajnie się czyta. Ostatni przeciwnik?? Typuję Triple H :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Co do ostatniego pretendenta do WWE Championship jeszcze się zastanawiam:)

 

A co do Sandmana to się nie martw, bo przecież wystarczy, że za tydzień pokona Kane'a i będzie walczył o Hardcore Champioship:)

 

Ciesze się, że się podoba... postaram się przy kolejnej gali aby było jeszcze lepiej:)

 

pozdro dla wszystkich czytających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  81
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  17.07.2006
 • Status:  Offline

Bardzo fajne diary. Szkoda tylko ze tak nie wielu zawodnikow ze sceny niezaleznej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  874
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.11.2006
 • Status:  Offline

Może w ostatnim meczu elminacji do WWE Champ dał byś Triple Treath Match.Fajna gala pisz dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  2 014
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.11.2003
 • Status:  Offline

Wreszcie jakieś ciekawe diary! :) Rozwijaj je, a myślę, że wyjdzie coś ciekawego z tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 633
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2004
 • Status:  Offline

A co do Sandmana to się nie martw, bo przecież wystarczy, że za tydzień pokona Kane'a i będzie walczył o Hardcore Champioship:

 

Wszystko w porządku, ale to akurat powinienes dac w spojler :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 692
 • Reputacja:   24
 • Dołączył:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

no fakt, nie pomyslalem o tym.. ale juz mam pomysl na wybrniecie z tej sytuacji :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Mr_Hardy
   Podczas konferencji zostało wspomniane, że na pierwszej gali pojawią się 3 zagraniczne zawodniczki i będzie to pierwszy ich występ w Japonii.  Bozilla, Myla Grace, Zayda Steel. I tutaj rozpiska: 20.05.2024 Korakuen 26.05.2024 Shinkiba day/night 01.06.2024 Osaka 02.06.2024 Hamamatsu 11.06.2024 Korakuen 15.06.2024 Kyoto 16.06.2024 Nagoya 26.06.2024 Shinkiba 29.06.2024 Sendai    @DSF_Marigold  @Marigold_Joshi  
  • DarthVader
   Dzięki za info. Ciekawe jak to wyjdzie i czy będą w stanie konkurować z Stardom...  
  • Mr_Hardy
   Nowa federacja Rossiego Ogawy będzie nazywać się MARIGOLD Dream Star Fighting. Ogłoszony roster to: Giulia, Utami Hayashishita, MIRAI, Mai Sakurai, Nanae Takahashi, Yuzuki (Teraz jako Victoria Yuzuki) oraz Nao Ishikawa. Pod koniec konferencji dołączyły także zawodniczki znane z Actwres Girl'Z: Miku Aono, Natsumi Sumikawa, Misa Matsui, Kouki, Chiaki, Chika Goto. Pierwsza gala odbędzie się 20 Maja w Korakuen Hall będzie dostępna na Wrestle Universe z angielskim oraz japońskim komentarzem. Pierwszą walką zapowiedzianą na tą gale będzie tag team match: Giulia & X vs Sareee & X Tutaj jeszcze kilka mniej ważnych informacji.    
  • Jeffrey Nero
   Wyniki po Royal Rumble:   1. Jeffrey Nero - 6 -Raven- 6 Kejrol - 6 MattDevitto - 6 KyRenLo - 6 DarthVader - 6 2. CzaQ - 5 Hogan - 5 Aigor - 5 Kaczy316 - 5 3. IIL - 4 Mankind89 - 4 Manieq - 4 4. Killaz - 3   Wyniki po Elimination Chamber:   1. Jeffrey Nero - 10 -Raven- 10 Kejrol - 10 MattDevitto - 10 KyRenLo - 10 2. CzaQ - 9 DarthVader - 9 Aigor - 9 Kaczy316 - 9 3. Mankind89 - 8 Manieq - 8 4. IIL - 7 5. Hogan - 5 6. Killaz - 3   Wyniki po Wrestelmanii:   1. KyRenLo - 22 2. CzaQ - 21 DarthVader -21 3. Kejrol - 20 4. Jeffrey Nero - 19 Aigor - 19 5. Manieq - 18 6. IIL - 17 Kaczy316 - 17 MattDevitto - 17 7. Mankind89 - 16 8. Kowalski - 10 9. KJP - 9 Grins - 9 10. Hogan - 5 11. Killaz - 3    
  • Jeffrey Nero
   Wyniki po Revolution:   1. Manieq - 11 2. Grins - 10 Mankind89 - 10 MattDevitto - 10 3. Jeffrey Nero - 9 Antenelles - 9 CzaQ - 9 -Raven- 9 4. Kejrol - 8 Aigor - 8 5. DarthVader - 7
×
×
 • Dodaj nową pozycję...