Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

TBWM Day on death 4 24.03.2007


Presley

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  99
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.07.2006
 • Status:  Offline

http://img442.imageshack.us/img442/2341/dayondeath4hf8.jpg

Karta:

Match:

Osamu Nishimura vs Zumbido

Rhino vs Viscera

Hardcore match:

Matt Hardy vs Sabu

Tag team match:

Dudley Boyz vs Big Bossman & Spike Dudley

Match:

Sting vs Booker T

Match:

Kevin Nash vs Ric Flair

TBWM World Heavyweight match:

Big Poppa Pump vs Lex Luger

 

witam na kolejnej gali TBWM Day on death 4………Are you ready ?!

 

http://img85.imageshack.us/img85/5870/osamunishimuraef1.jpgvshttp://img254.imageshack.us/img254/3196/zumbidokh3.jpg

Obaj wrestlerzy pokazywali dobry techniczny wrestling. W końcówce walki Zumbido wykonał Body Slam na Japończyku, wszedł na narożnik i wykonał Moonsualt Pres, poczym zwyciężył.

 

Po walce kamera przenosi się do mojego gabinetu, w którym Zumbido awanturuję się że dostaje za mały push, mówi że ma duże umiejętności ale nie ma okazji walczyć o żaden z pasów. Wtedy wpadłem na dobry pomysł aby zrobić coś typu King of the Ring, tylko nazwę to Champion of battle. Gdy powiedziałem o tym Zumbido trochę się ucieszył, powiedziałem że rozmyślę to aby coś osiągnął.

 

http://img261.imageshack.us/img261/978/rhino0ba.jpgvshttp://img115.imageshack.us/img115/2778/viscerara3.jpg

Końcówka walki:

Rhino nacierał prosto na Viscere by wykonać Gore, uderzył i tylko odbił się od brzucha Viscery, który się nie zachwiał. Viscera wykonał Oklahoma Slam, poczym założył pin fail-a, Skull Ganz zaczął biec w stronę ringu ale niefortunie się przewrócił i uderzył głową o ring, a Viscera wygrał.

 

Akcja przenosi się do szatni Sandman-a, ogląda sobie swój kendo stick, wnet przychodzi do niego Sabu, poczym zmierza w jego stronę Sabu i mówi mu że chce aby to on walczył za niego z Mattem Hardym, ponieważ Sabu na ostatnim PPV doznał kontuzji łydki.

 

http://img160.imageshack.us/img160/4120/matthardyjf7.jpgvshttp://img160.imageshack.us/img160/3866/sandmansv7.jpg

Na ringu jest już Matt Hardy, czeka na Sabu, ale się zdziwił gdy zaczęła grać muzyka Sandman-a, który szybko wbiegł na ring i zaczął okładać kendo stiukiem Hardego, w 3 minucie gdy bili się pośród fanów, Sandman wykonał Powerbomb ruczając Matt-em na krzesła, poczym Sandman założył pina.

 

Po walce z widowni wyłonił się Big Show, gdy Hardy się podniósł i zmierzał do wyjścia, ten za nim szedł a gdy Hardy się odwrócił Big Show wykonał Choke Slam.

 

http://img160.imageshack.us/img160/9926/bubbaraydudleyxv9.jpghttp://img72.imageshack.us/img72/421/dvondudleyjp2.jpgvshttp://img45.imageshack.us/img45/731/bigbossmannz5.jpghttp://img115.imageshack.us/img115/3118/spikedudleynp7.jpg

Końcówka walki:

Spike unikał starcia z bracmi, gdy Big Bossman zmienił się z nim, Spike został mocno okładany przez D-Von-a, poczym D-Von wykonał Piledrive i zakończył pojedynek.

 

Big Bossman wbiegł na ring i zaczął bić D-Vona, Spike się podniósł i Headbutt zwaił z ringu Ray-a, wtedy na ring wbiegł olimpijski mistrz Kurt Angle, wykonał German Suplex na Spike, którz uderzył o narożnik, Poczym przewrócił Big Bossman-a, i wykonał AnkleLock, trzymał tak nogę Bossman-a trochę czasu, poczym zeszli zwycięsko z ringu.

 

Kamerzysta pokazuje Luger-a i Nature Boy-a, Flair mówi że Luger może liczyć na jego pomoc w dzisiejszej walce, Luger się tylko uśmiechnął.

 

http://img440.imageshack.us/img440/6123/sting9am.jpgvshttp://img72.imageshack.us/img72/2896/bookertpd1.jpg

Końcówka walki:

Walka była wyrównana lecz w końcówce przeważał Booker, który chciał wykonać Scissors Kick, lecz Sting złapał go za nogę i przewrócił poczym wykonał Scorpian deathlock, lecz Booker dotyka koniuszkami palców lin, sędzia twierdził że Booker nie dotknął lin i go poddał.

 

Sting powędrował do szatni, a Booker zaczął się wykłócać z sędzią, wtedy na ring wszedł JBL, który pocałował Booker-a w jego pierścień, kazał robić to samo sędziemu ale ten nie chciał tego zrobić więc JBL zadał mu mocny cios w brzuch poczym sam dotknął jego głową do pierścienia Booker-a.

 

http://img160.imageshack.us/img160/993/kevinnashuc2.jpgvshttp://img45.imageshack.us/img45/4396/ricflairqq4.jpg

Końcówka walki:

Kevin Nash chciał wykonać Jacknife podniósł Flair-a ale wbiegł Luger i uderzył go w plecy, Flair wykonał jeszcze Eye Gauge, Nash trzymając się za oczy upadł a Flair wykonał Figure 4 leg lock poczym Nash się poddał.

 

http://img440.imageshack.us/img440/4742/bigpoppapump8nr.jpgvshttp://img292.imageshack.us/img292/4979/lexlugerzv5.jpg

Końcówka walki:

Gdy wszystko wskazywało na to że Big Poppa Pump bez większych przeszkód wygra, z Luger-em, z pod ringu wyszedł Ric Flair, w czasie gdy Luger zajął czymś sędziego, Flair wykonał Low Blow na Big Poppa Pump, poczym Luger zadał jednego punch-a i wykonał Torture Rack.

 

Nowy mistrz !! TBWM World Heavyweight title wędruje w ręce Lex-a Luger-a, z narożników wystrzelają fajerwerki, Flair wchodzi na ring i gratuluje Luger-owi, choć wszyscy oprócz sędziego wiedzą że wygrana Lugera to zasługa Flair-a.

 

 

Żegnam was dziś z Nevady gdzie odbyła się dzisiejsza gala, TBWM ma nowego mistrza a jest nim Lex Luger, którego wszyscy doskonale pamiętają z WCW.

 

Komentujcie :!: :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Juppozo

  1

 • Presley

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 633
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.09.2004
 • Status:  Offline

Powiem krótko. Z gali na galę coraz lepiej, ale widac ze jestes markiem WCW (zreszta tak jak ja), i mimo wszystko zmieniłbym troche ten Twój roster (bez obrazy) :P

 

No i kurde Pudziana zabrakło tym razem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • Grins
   Nie próżnują mimo że nie ma już z nami Braya Wyatta proma dalej stoją na zajebistym poziomie, mamy tutaj pełno wskazówek odnośnie jaskini Platona którą Bray Wyatt i Bo Dallas odwiedzili po opuszczeniu WWE, jest wskazówka że ktoś uwolnił piątkę postaci czyli wszystko wskazuje na to że zobaczymy 5 osób w stajni czyli za pewnie Bo Dallas, Alexa Bliss, Braun Strowman, Eric Rowan, Matt Hardy któremu skończył się kontrakt z AEW i spamuje na twitterze kodami QR. 
  • IIL
  • Grins
   Jakaś mała czystka, w sumie zwolnieni zostali nieistotni zawodnicy, Jinder to powinien się cieszyć że chociaż w tym roku dostałaś jakiś segment z The Rockiem, można rzec że był najgorszym mistrzem w historii WWE jak dla mnie oczywiście... Veer to nie wiedział kiedy wgl zadebiutuje i w jakim rosterze będzie xD  Jestem podobnego zdania co CzaQ szkoda Xii... Jakiś potencjał tam był ale nie został wykorzystany, a szkoda mogli chociaż ja cofnąć do NXT i dać jej większy push. 
  • Attitude
   W nocy z soboty na niedzielę pojawiły się informacje o zwolnieniach z WWE. Z listy osób, które pożegnały się z organizacją w oczy najbardziej rzuca się Jinder Mahal. W końcu to m.in były WWE Champion. To drugi raz, gdy Mahal opuszcza WWE. Był tam w latach 2010-14. A potem powrócił w 2016 roku. Oprócz tego WWE zwolniło Veera, Sangę, Xyona Quinna i Xię Li. Każda z tych gwiazd ma klasyczną klauzulę zakazu występów dla innych organizacji przez trzy miesiące. Póki co nie wiadomo, czy dojdzie do kolejnych odejść.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • PpW
×
×
 • Dodaj nową pozycję...