Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Problem z Photshopem


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 065
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam. Posiadam Photoshopa CS5. Wczoraj jeszcze posiadałem wersje CS4 i też występował ten błąd. Więc pomyślałem, że to problem wersji programu. Jak widać nic nie pomogło gdy zainstalowałem nowszą wersję Photoshopa. Problem polega na tym, że gdy chce coś przenieść z jednego obrazku na drugi wyskakuje komunikat, że Photoshop przestał działać. I tak za każdym razem. Wiecie czym to jest spowodowane? Proszę o szybką pomoc

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Turej

    2

  • SweetChinMusic

    1

  • Koksik

    1

  • pangawer1674325974

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  482
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.07.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ściągnij albo PS'a 7.0 albo cs3 bo miałem kiedyś cs3, ale usłyszałem że PS 7.0 też jest dobry więc pobrałem 7.0 :) .


  • Posty:  2 065
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Teraz czytałem na innym forum, że to może być wina przeciążenia Procesora lub pamięci RAM. Ale ja mam 3 GB RAM i procesor Pentium Dual-Core CPU E5400 2 x 2.70 GHz. Wątpię, żeby to była wina przeciążenia

Dodano:

Dobra chyba problem rozwiązany. Doszedłem do tego, że mi zżerało jednak za dużo procka i musiałem wyłączyć niektóre programy. Więc jeżeli będziecie mieli podobny błąd to znaczy, ze musicie powyłączać niektóre programy, żeby procka nie przekroczyło :D

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  2 708
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zapisz i w PSD i w JPG, czy tam PNG.. Powinna być gitara :)

Rated-R Superstar !

15855262764b295303a1d20.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
    • Bastian
      Oba Femi mówiąc, że wygra King of the Ring, nawiązując przy tym do tekstu Paula Heymana o spoilerze, spoileruje wręcz interwencję Brocka Lesnara w swojej walce, prawdopodobnie na Night of Champions. "Bestia" pozbawi "Rulera" korony i rewanż na SummerSlam gotowy. WWE, tak bardzo cierpiące na brak ikon pokroju Rocka, Austina czy Ceny, ciągle stawiające na Reignsa, Punka czy Rhodesa, mając gotowy materiał na mistrza, zaserwuje mu na drugiej najważniejszej gali roku trzecią walkę z part timerem. 
    • Grins
      AEW to nawet w plakatach niszczy WWE, chociaż w ostatnim czasie WWE przykłada się do swoich opraw graficznych to i tak AEW nad nimi góruję pod tym względem. 
    • CzaQ
      Jak Ty mnie znasz  Musiałem wygoglować, ale było warto
    • Jeffrey Nero
      Super plakaty promujące najbliższe Dynamite.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...