Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

TBWM Day on death 3 09.03.2007


Presley

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  99
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.07.2006
 • Status:  Offline

[glow=black][scroll]DAY ON DEATH 3[/scroll][/glow]

 

Karta:

Hardcore match:

Mick Foley vs Mark Henry

1vs1vs1 match:

Bobby Lashley vs Sandman vs Petey Williams

Match:

VIscera vs T.J. Wilson

First blood match:

JBL vs Shawn Spears

Tag team chalange:

Perry Saturn & Sting vs Rhino & Skull Ganz

RVD & Pudzian vs Ray & D-Von Dudley

Match:

Kevin Nash vs Lex Luger with Ric Flair

 

Światła migocą, fajerwerki wybuchają a ja witam was na Day on Death 3, za chwilę pierwsza walka ale wcześniej pokazują promo walki JLB vs Shawn Spears.

 

http://img261.imageshack.us/img261/7043/mickfoley5pi.jpgvshttp://img45.imageshack.us/img45/5897/markhenryxf5.jpg

Końcówka walki:

Mark Henry próbuje wykonać Leg Lock ale Mick Foley drugą nogą kopie go w tyłek a ten uderza o narożnik, jest zdezorientowany Mick Foley jeszcze uderza go krzesłem potem tylko wykonuje Piledrive poczym zakłada pina 1…2…3 wygrywa.

 

Po walce pokazują zapowiedź walki Kevin Nash vs Lex Luger

 

http://img45.imageshack.us/img45/593/bobbylashleyzf4.jpgvshttp://img160.imageshack.us/img160/3866/sandmansv7.jpgvshttp://img237.imageshack.us/img237/3578/peteywilliamsdb2.jpg

Końcówka walki:

Sandman i Petey walczą między sobą, a Lashley stoi przy narożniku wtedy Williams pokazuje Sandman-owi żeby zatakować Lashley-a. Sandman do niego pdchodzi wtedy Williams uderza go w głowę ten upada potem Petey kopie w krocze Lashleya i wykonał Powerbomb poczym wygrał.

 

Sandman wziął swój kendo stick i ruszył na Petey-a, zadał mu pare mocnych ciosów i Williams upadł, Sandman zobaczył że Lashley się podnosi więc uderzył też jego i pomaszerował do szatni.

 

http://img115.imageshack.us/img115/2778/viscerara3.jpgvshttp://img160.imageshack.us/img160/6193/tjwilsoned3.jpg

Końcówka walki:

Viscera szykował się do wykonania swojego finishera, ale na ring wbiegł William Regal i uderzył w tył głowy Viscerę, który upadł sędzia tego nie widział, a T.J. Wilson założył pin-a na przeciwniku i wygrał. Poczym szybko szedł z ringu.

 

http://img115.imageshack.us/img115/9504/jblan5.jpgvshttp://img204.imageshack.us/img204/1056/shawnspears4ai.jpg

Końcówka walki:

JBL odbił od lin Shawn-a i chciał wykonać clotesline ale ten się schylił i przebiegł mu pod ręką, poczym zaczął bić JBL-a w plecy i wykonał, DDT po którym JBL zaczął krwawić i Shawn wygrał.

 

Na ring wbiegł Dos Caras i zatakował Shawn-a, ale zaraz po nim wbiegł Matt Hardy, który pobił Dos Caras-a Jr. I wyrzucił go razem z Shawn-em za ring, poczym ewakuował się z ringu razem z JBL.

 

http://img440.imageshack.us/img440/6123/sting9am.jpghttp://img85.imageshack.us/img85/8711/perrysaturndd3.jpgvshttp://img45.imageshack.us/img45/1536/skullganzvq7.jpghttp://img261.imageshack.us/img261/978/rhino0ba.jpg

 

Końcówka walki:

Saturn walczy na ringu ze Skull Ganz, poczym Sarun zmienia się ze Sting-iem ten tauntuje i kopie tak mocno w brzuch Ganz-a że ten upada wtedy Sting wykonuje Scorpian Deathlock, Rhino wbiega na ring ale Saturn w porę go zatrzymuje i wykonuje Armbar, Skull się podaje i Sting & Perry Saturn wygrywają.

 

To pierwsza para, która będzie wlaczyć w o pas Tag teamów.

 

http://img261.imageshack.us/img261/9348/rvd2tc.jpghttp://img261.imageshack.us/img261/8497/pudzian6bl.jpgvshttp://img160.imageshack.us/img160/9926/bubbaraydudleyxv9.jpghttp://img72.imageshack.us/img72/421/dvondudleyjp2.jpg

Chemical Family podają przed walką ręce Dudley Boyz.

W końcówce walki przeważają Dudley Boyz, chcą zakończyć walkę RVD leży na deskach ale pojawia się Spike i chcę skoczyć na RVD bracia mu na to nie pozwalają i D-Von go odciąga, wtedy RVD zmienia się z Pudzianem, który wykonuje Tiger Bomb na Ray-u Dudley, i pinuje przeciwnika, gdy D-Von wraca widzi już leżącego Raya i świętujących zwycięstwo Van Dama i Pudziana.

 

Więc znamy już finalistów matchu o pas TBWM są nimi Perry Saturn & Sting którzy zmierzą się z Chemical Family (RVD & Pudzian) ci którzy wygrają będą pierwszymi posiadaczami TBWM Tag team title.

 

http://img160.imageshack.us/img160/993/kevinnashuc2.jpgvshttp://img292.imageshack.us/img292/4979/lexlugerzv5.jpgwithhttp://img45.imageshack.us/img45/4396/ricflairqq4.jpg

Kevin Nash zmierzy się z Lex-em Luger-em po to by wyłonić lepszego, który zmierzy się w walce o pas z Big Poppa Pump.

Końcówka walki:

Ric Flair ciągle wchodził na ring i robił zamieszanie więc sędzia wygonił go z ring, w tym samym czasie Lex Luger wykonał Scoop Slam i założył pin-a na Big Sexy, ale nie było sędziego, który był zajęty wyganianiem Flair-a. Kevin Nash się podniósł i zaczął bić Luger-a poczym wykonał Jacknife, zjawił się sędzia i Nash wygrał. Luger był tak zły że po walce zaczął szarpać sędziego, a Kevin Nash zszedł z ringu naśmiewając się z Lugera i Flaira.

 

Więc znamy już tego który będzie walczył z Big Poppa Pump w walce o TBWM Hevy title.

 

Big Poppa Pump pojawił się potem razem z Nash-em na ringu i powiedział że Kevin Nash jest godnym przeciwnikiem i zmierzy się z nim w 20 minutowym Ironman-ie, Kevin Nash powiedział że się zgadza i że Big Poppa Pump może się już żegnać z pasem, poczym zszedł z ringu.

 

Tym akcentem żegnam was i zapraszam za tydzień, kiedy to odbędą się dwie walki o mistrzowskie pasy jedną z nich będzie walka Kevin-a Nash-a przeciwko Big Poppa Pump, a druga match o Tag team title Chemical Family (RVD & Pudzian) będą walczyć przeciwko Sting & Perry Saturn.[glow=black][/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 2
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Presley

  2

 • the sandman

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  674
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.03.2006
 • Status:  Offline

Walki mogą być ale nie zapominaj że Sandman niszczy wszystkich !! Lashley'a to on na śniadanie chrupię !! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  99
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.07.2006
 • Status:  Offline

Sandman niszczy wszystkich !! Lashley'a to on na śniadanie chrupię !! :D

 

nie zapnę o tym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...