Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Najlepsza postać Micka Folley.


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  890
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Chyba każdy zna sławnego hardcora - Micka Folley .Niestety zakończył on już swoją wspaniałą karierę.W tym temacie głosujcie na waszym zdaniem najlepszą postać jaką wykreował.Do wyboru mamy:

-Mankind

-Dude Love

-Cactus Jack

i poprostu Mick Folley.

Po wyborze napiszcie ,dlaczego właśnie jego wybraliście i czemu sądzicie , że jest lepszy od innych.

Możecie także dopisać , który walka danej gwiazdy utrwaliła się wam w pamięci najbardziej(w ich wypadku były to bardzo mocne pojedynki :) .

Zapraszam do ankiety.

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • przemo14

    2

  • TYMEKD

    1

  • mateusz199670

    1

  • Oscar Gutierrez

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  34
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zagłosowałem na postać Mankinda, według mnie najlepsza z tych wszystkich i najbardziej to wcielenie lubiałem, a właściwie jego pierwszą wersję (brązowy strój). Postać Mankinda bowiem podzielić można na dwa etapy, pierwszy ten w którym Foley naprawdę wczół się w rolę totalnego czuba (piękne walki z Rockiem, Austinem i oczywiście sławny rzut Takera z klatki na stół podczas Hell In The Cell) i na tą drugą wersję, w koszuli i krawacie, gdzie już był mister Socko i tag team z Rockiem, wtedy to już była zabawna postać i mniej do mnie przemawiała.

Jednakże najbardziej hardkorowym wcieleniem była postać Cactus Jacka, to w tym gimmicku miał najpiękniejsze walki przez cały okres ECW, jak i w WWE w duecie z Chainsaw Charlie (inne wcielenie Terrego Funka) i ich piękna walka obkładając się śmietnikami po 30 razy.

ps. nie wiem skąd wziąłeś że Mick skończył karierę, z tego co mi wiadomo to dopiero ma taki zamiar, chociaż wcale nie jest powiedziane że nie wróci do komentowania w WWE skoro JR nie chce przedłużać kontraktu.

Rated R Superstar


  • Posty:  27
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja wziołem dudle love ony była postacią rozbawioną kolorową była pełna energi to był idol wszystkich dzieci :)

zn338y.jpg

1-2415547-9245106.jpg

URL=http://img367.imageshack.us/i/hbk.jpg/]hbk.jpg[/url]

 

Sometimes you have to go through hell to get to heaven

 


  • Posty:  895
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.03.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie no oczywiście, że Mankind. Mick odegrał postać szurniętego psychopaty wzorowo. Uważam, że jest to obok gimmicku Undertakera ( Deadman i American Bad Ass) najlepszy gimmick w historii wrestlingu. Postać, która będzie zapamiętana przez wiele lat. Te jego wyrywanie włosów, piski i huśtanie się jak człowiek chory na umyśle to majstersztyk. Zapamietam wspaniały Heel in a Cell Match przeciwko Undertakerowi kiedy dwa razy zleciał ze szczytu klatki. Jak mógł zlecieć dwa razy z takiej wysokości i dalej kontynuować pojedynek? Właśnie za takie poświęcenie ze strony Micka uwielbiałem go.

DEAD MAN WALKING

  • Posty:  3 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Oglądałem Mick Foleya tylko w trzech gimnickach i to najczęściej w tym normalnym jako Mick Foley ale moim ulubionym jego postacią był Mankind. To był dopiero koleś. Jego walka z The Rockiem pod stypulacją Empty Arena była świetna, w ruch poszedł nasz Mr. Socko i od razu walka była lepsza. Do tego te jego ubrania po prostu rozwalają i jeszcze ta maska, świetny gość.

 

ahfo.png

 

luba_049.png

 

 


  • Posty:  250
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.03.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zagłosowałem na Mankinda , którego walki uwielbiałem oglądać i nadal oglądam czasem zwłaszcza te walki z Undertakerem :). Szkoda , że nie dojdzie już raczej nigdy do pojedynku tych dwóch znakomitych zawodników.

 

cmpunkg.png

 

 

 

 

WCE Continental Champion 30.06.2010 - 18.08.2010 ( Evan Bourne )

WCE Unifield Tag Team Champion 26.02.2010 - xx.xx.xxxx ( Joey Mercury )

 


  • Posty:  890
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja oddałem swój głos na Mankinda , bo był najlepszy.Swietnie sprawdzał się jako psychopata.Oprócz tego jego feud z Takerem.Jego hardcorowe akcje zawsze oglądam z przyjemnością.

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  569
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.07.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mi się najbardziej podobała postać mankinda, ponieważ wtedy robił ten hardcorowe żeczy np. jak spadł z klatki na stół komentatorski.


  • Posty:  422
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

ja zagłosowałem na mankida oglądałem jego walki na youtubie i wywarły na mnie naprawdę duże wrażenie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      Chodzi o to co trzeba zrobić by zdobyć poderwać Cece.
    • -Raven-
      Jakaś podpowiedź?
    • Grishan
      Trochę trzeba było na ten tekst poczekać, ale mam wrażenie, że było warto. Jest po prostu fajny. Hania też jest fajna. "Dziadzio Szakal" też jak najbardziej daje radę. Zastanawiałem się, jak podejdziesz do tego tematu i nie rozczarowałem się: to wszystko po prostu ma ręce i nogi. Ciekawy projekt, bez dwóch zdań. I udany erp.  
    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...