Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

No es falta usted, Lilian?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  586
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No es falta usted, Lilian?

Lilian_Garcia_WWE.jpg

W wolnym tłumaczeniu słowa powyższe mówią. Czy nie brakuje wam Lillian? Chodzi oczywiście o Lilian Garcia, byłą Annoucerkę WWE. Od roku 1999 do roku zeszłego. Jej piękny głos mogliśmy usłyszeć podczas większości eventów WWE. Zdarzało się nawet, iż Lilian na antenie śpiewała. Może i wielu się ze mną nie zgodzi, ale Lilian również podoba mi się jako sama kobieta, jej uroda naprawdę mi się podoba. Ja akurat bardzo żałuję jej odejścia z WWE. Mam nadzieję i to ogromną, że kiedyś będzie Guest Hostem. Wiadome, Lilian ma dom, rodzinę i musi o nie zadbać. Można ją jednak usłyszeć w jej nagraniach. Niestety nie wrócimy już czasów kiedy to głos Lilian Garcia rozbrzmiewał na całej hali, czy też podczas Wrestlemani. Teraz zamiast Lilian dali nam Justina Robertsa, który zapowiada również na RAW(jbc. Poprawcie mnie). Jego głos również jest bardzo donośny oraz ma ładną barwę, co można usłyszeć podczas jego "Batistaaaaaaa". Cóż, teraz wystarczy mi czekać na wasze odpowiedzi. A więc:



:arrow: Czy brakuje wam Lilian?

:arrow:Za co ją lubicie/nie lubicie?

:arrow:Czy widzielibyście ją w roli Guest Hosta?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • CMxPUNKxOLA

    1

  • Zaqu7

    1

  • czibamba

    1

  • Anonymus

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  410
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.08.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Tak Lilian była acounterką WWE przez 10 lat, napewno brakuje nam jej, ponieważ jakimś tam procentem, byliśmy do niej przywiązani.

Ja lubiłam ją dlatego, iż zawsze był zadowolona, mam wrażenie, że jest taką osobą, która cieszy się życiem.

Co do roli guest hosta mam mieszane wrażenia, ale napewno chciała bym zobaczyć ją jeszcze raz na RAW.


  • Posty:  314
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Tak, brakuje mi Lilian. O wiele przyjemniej słuchało się zapowiedzi walk wraz z poszczególnymi ich zawodnikami. Poza świetnym głosem jest bardzo ładna, tak więc było mi bardzo żal, gdy odchodziła. Jak najbardziej widziałbym ją w roli Guest Hosta na Raw. Ale z zastrzeżeniem, że to ona będzie zapowiadać walki(przez nią ustalone). Zobaczyć ja w akcji jeszcze raz to by była sama radość :)


  • Posty:  1 279
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.12.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja bardzo ubolewałem po odejściu Lilian z WWE. Moim zdaniem była najlepszą ring announcerką ever. Facet, który teraz jest na RAW, a wcześniej announcował na SmackDown (nie pamiętam nazwiska) jest również świetny, ale imo Lilian była niezastąpiona. 10 zasłużonych lat w federacji McMahona, świetnie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Tak jak to wyczytałem na jednym z plakatów "Announcing never looked so good". Ale co poradzić, przychodzi kiedyś taki moment w życiu, że zachodzą zmiany, podejmuje się takie, a nie inne decyzje. Lilian wyszła za mąż i odeszła z WWE, należy uszanować jej decyzję. Ja życzę jej wszystkiego najlepszego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      Chodzi o to co trzeba zrobić by zdobyć poderwać Cece.
    • -Raven-
      Jakaś podpowiedź?
    • Grishan
      Trochę trzeba było na ten tekst poczekać, ale mam wrażenie, że było warto. Jest po prostu fajny. Hania też jest fajna. "Dziadzio Szakal" też jak najbardziej daje radę. Zastanawiałem się, jak podejdziesz do tego tematu i nie rozczarowałem się: to wszystko po prostu ma ręce i nogi. Ciekawy projekt, bez dwóch zdań. I udany erp.  
    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...