Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

DAY ON DEATH 2 17.02.2007


Presley

Kto powinien odebrać pas Big Poppa Pump  

5 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Kto powinien odebrać pas Big Poppa Pump

  • Rhino
   0
  • Sandman
   2
  • Spike Dudley
   0
  • Bubba Ray Dudley
   0
  • Big Bossman
   0
  • Big Poppa Pump (obronić tytuł)
   3


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  99
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.07.2006
 • Status:  Offline

DAY ON DEATH 2

17.02.2007

 

Witam na dzisiejszej gali Day on Death 2.

Karta:

Match:

Zumbido vs Mark Henry

Dos Caras Jr. vs Matt Hardy

JBL vs Shawn Spears

Table match:

Viscera vs Ron Zombie

Suitcase match (Money In the Ban):

Chemical Family (RVD & Pudzian) vs Power Machines (Sabu vs Big Show)

Match:

Sting vs Rhino

TBWM Heavyweight Championship

Mick Foley vs Big Poppa Pump

 

http://img254.imageshack.us/img254/3196/zumbidokh3.jpgvshttp://img45.imageshack.us/img45/5897/markhenryxf5.jpg

W 7 minucie walki Mark Henry próbuje wykonać World’s Strongest Slam, ale Zumbido się odsuwa, Mark Henry wstaje podnosi Zumbido i wykonuje Scoop slam, poczym się rozpędza i znów wykonuje World’s Strongest Slam, i tym razem upada na podłogę Zumbido się podnosi i wykonuje Inverted Indian Deathlock, Mark Henry próbuje doczołgać się do lin ale nie skutecznie, traci siły i się podaje.

http://img160.imageshack.us/img160/9016/doscarasjrtf1.jpgvshttp://img160.imageshack.us/img160/4120/matthardyjf7.jpg

Końcówka walki:

Zawodnicy mierzą się zadając sobie chopy, po pięciu Dos Caras pada na deski, Matt go podnosi i wykonuje DDT, Dos Caras trzyma się za głowę chyba złamał kark, Matt jeszcze go kopie, ale gdy sędzia jest odwrócony na ring wbiega Chuck Palumbo i uderza w głowę Matta krzesłem, gdy Matt Hardy próbuje się podnieść uderza go jeszcze w nogi, gdy sędzia się odwraca Palumbo chowa się za ringiem, a Dos Caras pinuje Matta 1…2…3 wygrywa.

http://img115.imageshack.us/img115/9504/jblan5.jpgvshttp://img204.imageshack.us/img204/1056/shawnspears4ai.jpg

JBL wchodzi na ring z mikrofonem i naśmiewa się z Shawna gdy Shawn chce go zatakować rzuca mu w twarz mikrofon i wykonuje Powerbomb. Shawn Spears leży nie ruchomo, JBL schyla się i podnosi mikrofon sypiąc wyzywisakmi na młodego zawodnika, JBL schylił się nad nim i ciągle do niego mówi wtedy Shawn łapie go za głowę podnosi się i wykonuje Sleeper Hold, JBL próbuje uderzać go łokciem i wstać ale nieskutecznie, po dwóch minutach sędzia go wycofuje, Shawn bierze mikrofon i teraz to on rzuca obelgami w seniora. Gdy już wychodzi JBL zapowiada mu że to nie był ich ostatni pojedynek.

http://img115.imageshack.us/img115/2778/viscerara3.jpgvshttp://img440.imageshack.us/img440/438/ronzombie1jg.jpg

Obaj zawodnicy są pokaźnej wagi, i walka nie prezętowała się za ciekawie, Ron Zombie w 9 minucie chciał rozłożyć na stole Viscere, który wypadł mu z rąk i spadł na ziemie, gdy wstał był mocno zdenerwowany wrzucił z łatwością Zombie na stół wszedł na narożnik i skoczył na Rona, rozłożonego na stole, Viscera wygrał choć nie miał siły zejść z ringu.

http://img261.imageshack.us/img261/9348/rvd2tc.jpg&http://img261.imageshack.us/img261/8497/pudzian6bl.jpgvshttp://img204.imageshack.us/img204/8590/sabu6sl.jpg&http://img261.imageshack.us/img261/9000/bigshow5kp.jpg

Suitcase match jest odpowiednikiem Money In the bank w WWE.

Końcówka walki:

Big Show biegnie prosto na RVD, który przechodzi mu pod nogami a Big Show uderza w stojącą na ringu drabinę i razem z nią wypada za ring, Pudzian walczy z Sabu, który uderza go krzesłem do Sabu podbiega Rob Van Dam i wykonuje Monkey Flip, Pudzian przynosi drugą drabinę i rozkłada ją RVD na nią wchodzi, jest już na szczycie i chce już ściągnąć walizkę. Gdy zaczyna grać muzyka Dudley Boyz !, a ring wchodzi Buba Ray Dudley, RVD jest zdziwiony i nie wie w jakim zamiarze przychodzi Ray. Cóż to znów gra muzyka tym razem wchodzi Spike Dudley! Pudzian i RVD są gotowi do walki, ale Dudley Boyz nie walczą z nimi lecz atakują podnoszącego się Big Showa i Sabu, Ray pokazuje żeby RVD wszedł po walizkę. RVD wspina się i zdejmuje ją. Wszyscy czterej wrestlerzy schodzą z ringu jak nowi przyjaciele.

http://img440.imageshack.us/img440/6123/sting9am.jpgvshttp://img261.imageshack.us/img261/978/rhino0ba.jpg

Obaj wrestlerzy się pokłócili Rhino winił Sting-a za przegraną w walce z Power Machines (Sabu & Big Show).

Rhino stał już na ringu w szarej bluzie i dżinsach widać było że nie miał ochoty na walkę, Sting wszedł na ring i zaczeli się kłócić, poczym Rhino pokiwał głową i powiedział że to koniec ich teamu, zszedł z ringu, ale w drogę wszedł mu Big Bossman, który pojawił się na tej gali, stał z policyjną pałą, Rhino rozejrzał się do okoła ale nie miał żadnej ucieczki na ringu stał Sting a przy wyjściu Big Bossman, który zbliżał się powoli w jego stronę. Rhino przerażony wszedł na ring gdzie obrywa od Stinga, ale kontruje Gore ale Sting się odsuwa i sędzia przyjmuje Gore, poczym wypada za ring, Big Bossman i wykonuje Bear Hug, Sting tauntuje i ciągnie za nogę Rhino i zakłada Scorpian deathlock, trzyma przeciwnika trochę czasu, w końcu puszcza i schodzi z ringu, Big Bossman podnosi jeszcze Rhino i wykonuje Oklahoma Slam.

 

W szatni do Stinga podchodzi Skull Ganz i zaczyna mu mówić że nie honorowe było to co zrobił na ringu, Sting odpowiada mu „fuckoff” i się odwraca chce wyjść z szatni, ale Skull Ganz łapie go za ramie i mówi „If you fuck with me I'll smash your face”. Sting chce go uderzyć ale podchodzi Viscera, i każe się im uspokoić mówi żeby załatwili to na ringu.

 

http://img261.imageshack.us/img261/7043/mickfoley5pi.jpgvshttp://img440.imageshack.us/img440/4742/bigpoppapump8nr.jpg

TBWM Heavyweight Championship

Końcówka walki:

Od początku w walce przeważa Mick Foley, gdy chce wykonać Double Arm DDT, Scott Steiner, go odpycha ten odbija się od lin i uderza Scott-a, Mick się przewraca, Scott kopie go w głowę, wchodzi na narożnik i pokazuje swoje mieśnie , Mick się podniósł a Big Poppa Pump wykonał Belly to Belly Suplex i zaczął robić pompki nad Mickiem, publiczność krzyczała z zadowolenia, a Big Poppa Pump wygrał z Mickiem. Z ramp wybuchają fajerwerki, pas zostaje wręczony Big Poppa Pump, to on zostaje pierwszym posiadaczem TBWM Heavyweight Championship.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • the sandman

  1

 • Presley

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  674
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.03.2006
 • Status:  Offline

Masz wyobraźnie :D ..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...