Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Ratingi , Lance Storm , Maryse...


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

:arrow: Rating ostatniego RAW okazał się świetnym wynikiem. 4.0 to o 0.5 lepszy wynik niż z zeszłego tygodnia. Pierwsza godzina wyniosła 3.89 a druga 4.0. Może to Shaq a może nie...lecz miejmy nadzieje ze tak zostanie na dłużej.

storm_posed.jpg

 

:arrow: Byla gwiazda ECW , WCW i WWE Lance Storm dodał nowy komentarz na swojej oficjalnej stronie internetowej. Mówi w nim o swoim powrocie na ring podczas walk ROH w Kanadzie. Oto co napisał :

 

''Minęły już dwa lata od mojej prawdziwej ostatniej walki (Nie biorę pod uwagę tego zaskakującego Tag matchu w którym wziąłem udział pod maska tutaj lokalnie) dlatego jest to dla mnie wielkie fizyczne przedsięwzięcie dla mnie. Nawet jeśli występuje regularnie na ringu z moimi uczniami , jednak to nie to samo co występować na ringu przed publicznością i jeszcze na takim poziome jaki prezentuje ROH.''

 

Cały artykuł można przeczytać pod tym linkiem : http://www.stormwrestling.com/072809.html

 

:arrow: Maryse będzie pauzować jakiś czas...jak wiemy Maryse przegrała swój pas mistrzowski ze względu na swoje problemy z kolanem. Okazało się ze będzie potrzebowała operacji i aktualnie znajduje się w Birmingham, Alabama u tego samego doktora który operował Edge'a. Maryse ma problemy z kolanem od grudnia 2008 lecz WWE stwierdziło ze da sobie rade i zbagatelizowało sprawę. Teraz jednak potrzebna będzie operacja.

 

:arrow: Pod tym linkiem można obejrzeć amatorski filmik z ostatniego RAW ukazującego celebracje urodzin Triple H. http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=58ded673-5535-40d6-8b0a-61b7aacac5d1

 

:arrow: Rating ostatniego Smackdown wyniósł dokładnie 1.8.

 

20080625-231757-pic-130005544_t220.jpg

 

:arrow: Była gwiazda WWE John ''Bradshaw'' Layfield wycofał się ze sponsorowania OVW i VFL czyli Ohio Valley Wrestling i Viper Fight League. JBL stwierdził ze przestało mu sie to finansowo opłacać. OVW ma opłacone TV show'y na następne trzy miesiące , lecz potem znów będzie pewnie ledwie wiązało koniec z końcem jak to było przed finansowaniem przez JBL'a.

 

:arrow: Gwiazda MMA , której kariera może się zakończyć , Josh Barnett , którego testy na anaboliki wyszły pozytywnie , wystąpi w federacji IGF (Inoki Genome Federation). Barnett miał stawić czoła Fedorowi Emelianenko podczas Affliction's third PPV w ta sobotę w Anaheim , lecz została ta walka wycofana przez złe wyniki testów anty dopingowych tego pierwszego. Barnett już walczył na japońskich ringach walczył z Tankiem Abottem.

 

:arrow: TMZ.com donioslo ze wczoraj oficjalnie na Florydzie w sadzie , Hulk Hogan i Linda Hogan wzieli rozwod. Hogan do kamer wtedy powiedzial : "I'm a free man."

 

:arrow: Shawn Michaels może nie wystąpić na Summerslam pomimo ze nadal jest na oficjalnym plakacie tego show.

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • The_Icon

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grishan
      Trochę trzeba było na ten tekst poczekać, ale mam wrażenie, że było warto. Jest po prostu fajny. Hania też jest fajna. "Dziadzio Szakal" też jak najbardziej daje radę. Zastanawiałem się, jak podejdziesz do tego tematu i nie rozczarowałem się: to wszystko po prostu ma ręce i nogi. Ciekawy projekt, bez dwóch zdań. I udany erp.  
    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
    • Bastian
      Oba Femi mówiąc, że wygra King of the Ring, nawiązując przy tym do tekstu Paula Heymana o spoilerze, spoileruje wręcz interwencję Brocka Lesnara w swojej walce, prawdopodobnie na Night of Champions. "Bestia" pozbawi "Rulera" korony i rewanż na SummerSlam gotowy. WWE, tak bardzo cierpiące na brak ikon pokroju Rocka, Austina czy Ceny, ciągle stawiające na Reignsa, Punka czy Rhodesa, mając gotowy materiał na mistrza, zaserwuje mu na drugiej najważniejszej gali roku trzecią walkę z part timerem. 
    • Grins
      AEW to nawet w plakatach niszczy WWE, chociaż w ostatnim czasie WWE przykłada się do swoich opraw graficznych to i tak AEW nad nimi góruję pod tym względem. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...