Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

TNA w swietle 2 (?) powrotów...


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 043
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Jak widać w ostatnim czasie do TNA powracają dwie gwiazdy...a dokładniej jedna już powróciła a druga jakby zapowiadała swoj powrót. Wiadomo, ze mowa jest o Stingu i Jarretcie, co do Stinga to fajnie, co do Jarreta - jakoś mi obojętne. Powróćmy jednak do poprzedniego PPV...toczy nam sie walka o WHC...tra la la, tra la la...i mamy nagle Stinga który petuje kijem Joe, obrywa się też Stylesowi...oł maj got mówicie Sting jest hellem...a ja mówie bullshit, on nie jest żadnym hellem. Popatrzmy na to z perspektywy ostatniego Impacta i wypowiedzi Stinga, ci którzy uważnie słuchali i rozumieli, wiedzą dlaczego Sting to zrobił. Powiecie - no właśnie zrobił to z premedytacja, miał powód itp. Powiem tak, Sting przez cała swoja kariere był ultraface'm ale zawsze lubił nieczyste zagrania, raz tylko w WCW przerobili go na helle, co całkowicie nie wyszło i szybciutko Sting wrócił do face'owania. Steven zawsze pomagał słabszym i bił tych niedobrych, często uczestniczył w jakis konfliktach...teraz w TNA zrobił dokładnie to samo - pomógł słabszym, po prostu, zreśzta na Impact wyjaśnił to dokładnie. I tak TNA idzie w złą stronę ze Stingiem, bo jak wiadomo Sting jest zawsze tzw. "returning hero", bohaterem publiki, ktory uwala w ryja bed gaji i złych drani. Taka postawa Stinga podoba się publice na całym świecie, ale jak widać nasz Vince "spierdoliłem buking" Russo chce robić ze Stingiem jakieś dziwne manewry.

Idźmy jednak dalej - Jarret...znając życie to on może w ogóle sie nie pojawic, a jeżeli tak to na bank utworzy jakąś stajnie, ktorej będzie liderem. Może zanosi sie na jego feud ze Stingiem, ale w takim przypadku Jarret gładko przegrywa, bo nie ma baciora że Sting przegra z nim albo np. z Aj'em. Wiemy tez, że TNA przymierze się do swojej wersji New Blood vs Milioners Club...co ja na to - gif mi e brejk - wtf?! - a po co, kogo wezmą tam - Nash, Kurt, Buka, Sting...i? no wlasnie...team 3D...pffff...wiadomo, że do New Blood pójdzie Aj i Joe, ale kto razem z nimi...no właśnie, może Lethal, może Creed i tu się kończą pomysły. W takim razie gdzie pójdzie Jarret??? Jeżeli jednak taki feud będzie miał miejsce, to dziadki maja i tak w pizdeczke w najważniejszej walce, jak zawsze.

Może jakieś zapytanka:

Jarret vs, Sting - czy dojdzie do walki?

Aj vs Sting - jaki zwycięzca?

New Blood vs Milioners Club - trafiony feud czy kaszana?

Sting - 100% hell?

Pamietaj aby sie nie zmieniac, bez wzgledu na to jak bardzo inni by tego chcieli :)

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Alustriel

    1

  • woxx_1991

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  55
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.08.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jarrett vs Sting - dojdzie do tej walki byc moze nawet niedlugo. Szykuje sie walka najwiekszy heel vs najwiekszy face.

AJ vs Sting - Sting zwyciezca. Watpie zeby Sting przegral walke z AJ z ktorym juz nie raz wygrywal.

Sting - Tak, poniewaz atakuje tylko face'ow pomagaja heelom.

Dop. IIL - co to za post ? odpowiedziałeś, i to bezsensownie na pytania Alustriela (Sting największy heel, pokona AJ'a bo go już wiele razy rozwalał ?), w dodatku w ogóle nie wyczerpując tematu. Kolejny tego typu post zostanie usunięty.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • -Raven-
      Jakaś podpowiedź?
    • Grishan
      Trochę trzeba było na ten tekst poczekać, ale mam wrażenie, że było warto. Jest po prostu fajny. Hania też jest fajna. "Dziadzio Szakal" też jak najbardziej daje radę. Zastanawiałem się, jak podejdziesz do tego tematu i nie rozczarowałem się: to wszystko po prostu ma ręce i nogi. Ciekawy projekt, bez dwóch zdań. I udany erp.  
    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
    • Bastian
      Oba Femi mówiąc, że wygra King of the Ring, nawiązując przy tym do tekstu Paula Heymana o spoilerze, spoileruje wręcz interwencję Brocka Lesnara w swojej walce, prawdopodobnie na Night of Champions. "Bestia" pozbawi "Rulera" korony i rewanż na SummerSlam gotowy. WWE, tak bardzo cierpiące na brak ikon pokroju Rocka, Austina czy Ceny, ciągle stawiające na Reignsa, Punka czy Rhodesa, mając gotowy materiał na mistrza, zaserwuje mu na drugiej najważniejszej gali roku trzecią walkę z part timerem. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...