Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE Royal Rumble 2007 - Dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  332
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Postanowiłem założyć teamt o Royal Rumble...bo to już za tydzien a tematu nie było jeszcze o tym PPV...

a więc - pojedynki które będąna gali :

 

# World Heavyweight Championship: Batista © vs. Mr. Kennedy

http://www.wwe.com/content/media/images/309846/1922582/3968516/20070115_rum_kenbatnew.jpg

 

#Royal Rumble match:

RAW: Viscera, Shelton Benjamin, Johnny Nitro, Carlito, Ric Flair, Kenny Dykstra, Chris Masters, Jeff Hardy, Shawn Michaels, Edge, Randy Orton

SmackDown!: Chris Benoit, Montel Vontavious Porter, Finlay, Chavo Guerrero, The Miz, Matt Hardy, The Undertaker, Kane, King Booker

ECW: Hardcore Holly, The Sandman, Sabu, Rob Van Dam, CM Punk, Tommy Dreamer, Kevin Thorn

http://www.wwe.com/content/media/images/309846/1922582/3968516/20070115_lotsofppl.jpg

 

#Last Man Standing match for the WWE Championship: John Cena © vs. Umaga (w/Armando Alejandro Estrada)

http://www.wwe.com/content/media/images/309846/1922582/3968516/20070115_rum_lastmannew.jpg

 

#ECW World Championship: Bobby Lashley © vs. Test

http://www.wwe.com/content/media/images/309846/1922582/3968516/20070116_rum_testlash.jpg

 

#The Hardy Boyz (Matt and Jeff) vs MNM (Johnny Nitro and Joey Mercury) (w/Melina)

http://www.wwe.com/content/media/images/309846/1922582/3968516/20070116_rum_mnmhardyz.jpg

 

na razie wiadomo o tych 5 pojedynkach

Co sądzicie na razie o tej karcie ??

30647399048b9a5c265ace.jpg

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    23

  • Triple H

    15

  • AX

    13

  • evertonian

    12

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  674
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.03.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Narazie to dla mnie nic ciekawego tu niema , może tylko Royal Rumble match i The Hardy Boyz vs MNM
S-C-A-R-F-A-C-E

64787592946bd5e84039a4.gif


  • Posty:  933
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Pasy nie zmienią właściciela a royal rumble match wygra albo HBK albo Taker. Na dwoje babka wróżyła. Od razu widzę mocnego kandydata do miana najgorszej walki roku - Test vs. Bobby;)
"This liver gave me an excellent additional 8 year run" - Superstar Billy Graham

156748212945e09151e9b78.jpg


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Spine, do HBK'a i Takera dolaczylbym jako kandydata Ortona, bo plotki glosza, ze albo on, albo HBK beda walczyc z Cena o pas na WM :)

  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

zapowiada sie ciekawe ppv. szkoda tylko ze wyniki takie rpzewidywalne, no ale na taki okres w roku ;)

129287286446c8a666924a3.jpg


  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wg mnie do wygrania jest tylko 3 kandydatów: Orton, HBK i Taker.

ja typuje Ortona, bo gdyby nie śmierc Eddiego to on pewnie zwyciężyłby w zeszłym roku, ale wolałbym, żeby wygrał ktoś z pozostałej dwójki.

 

Nie dopuszczam myśli, że Royal Rumble mógłby wygrac Khali...bo to by była kpina ze strony WWE

 

Zostaje jeszcze Edge, ale mam nadzieje, że skoro dwa razy feudował z Ceną w 2006 roku to WWE nie zaplanuje kolejnego pojedynku tych dwóch panów.

 

Ciekawi mnie pojdeynek o WWE Title, który pewnie wygra Cena, ale ciekawe po jakiej akcji Buldozer zostanie odliczony (uderzenie krzesłem lub cos w tym rodzaju czy jakis "czysty cios")

Jeśli Cena pokona Umage to jedynym "godnym" przeciwnikiem zostanie chyba tylko Khali ;P, ew Batista lub Taker. W ten sposób z herosa stanie się Bogiem.


  • Posty:  1 615
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jeśli Cena pokona Umage to jedynym "godnym" przeciwnikiem zostanie chyba tylko Khali ;P, ew Batista lub Taker. W ten sposób z herosa stanie się Bogiem.

po przeczytaniu tego wrocilem na gore strony, spojrzalem na zdjecie jasia i wybuchlem smiechem, nie wiem dlaczego :)


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Bo wygląda jakby zostało zrobione na pamiątkę Pierwszej Komunii :D.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  600
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

o tej gali mozna powiedziec jedno slowo : TRAGEDIA .
Scorpion Death Lock

  • Posty:  270
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.05.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wg mnie moze wygrac HBK. Trzeba pamietac rowniez, ze w tym roku gala odbywa sie w San Antonio. Moze wiec pozwola Shawnowi wygrac na wlasnych smieciach. Wtedy HBK walczylby z Cena o WWE Title. I mam nadzieje, ze zloilby mu skore. Zakladajac, ze sie tak wydarzy, mozna sie spodziewac wtedy heel turnu ze strony HBK, a moze nawet Ceny ;) To ostatnie pewnie jednak malo mozliwe, bo Vince zarabia zbyt duzo kasiory na obecnym charakterze Ceny.

 

Na poparcie swoich wywodow przychodzi mi tez na mysl ostatnie Smackdown, gdzie Batista pozbawil Takera szansy na walke o tytul atakujac Kennedy'ego. Moze zatem to byc poczatek feudu miedzy tymi dwoma zawodnikami, ktory znajdzie swoj final na Wrestlemanii.

 

Co do samej gali, to odzwierciedla ona aktualna sytuacje w WWE i na chwile obecna ciezko byloby o jakies ciekawsze walki (no moze poza pasem ECW). Nie jest az tak zle, jak tu niektorzy pisza

Wciaz jednak mam nadzieje, ze zlikwiduja ECW. Wtedy np. takiego CM Punka mozna by przerzucic na RAW, zeby chlopak pofeudowal sobie troszke z Carlito (heel turn tego ostatniego). Jak myslicie?


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Podzielam zdanie hcrushera, że HBK może wygrać, ponieważ gala odbędzie się w San Antonio. Dawno temu Hartfan założył temat z terminarzem i miejscami, w których odbędą się PPVs i już tam napisałem o takiej możliwości ;). W 1997 r. organizatorem Royal Rumble również było San Antonio, a Michaels wygrał World Heavyweight Title od Sida. Chciałbym żeby scenariusz się powtórzył, tzn. żeby członek DX odniósł jakiś sukces.

 

Karta wygląda tak sobie. Nazwanie royal rumble matchu "the most star studded matchem ever" jest mocnym nadużyciem ;). Chociaż WWE musiało go jakoś zareklamować, a to, że wystąpi w nim The Miz to nic 8) . Najciekawsza będzie zapewne walka tag teamów. Chociaż skłamałbym gdybym napisał, że nie ciekawi mnie jak zakończy się last man standing match. Jeżeli Umaga przegra, a raczej przegra, to jak? Chyba, że będzie powtórka z Royal Rumble 2004. Kennedy prawdopodobnie zostanie obity przez Batistę, a to nie będzie cool :/.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

co prawda to temat o RR, ale ja uwazam ze bardziej prwdopodobnym jest ze na wm zobaczymy walke HBK'a z Edge'm a nie z cena (ta druga opcja bylaby slaba imo). Cena powinien walczyc z Ortonem :)

129287286446c8a666924a3.jpg


  • Posty:  1 947
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Jak narazie tylko walka tag mnie ciekawi i RR (nie zapominajmy ze jeszcze wystapi w nim chyba Monty Brown czy jak on sie tam teraz zwie :P)

Niektórzy mówią, że jestem leniwy, inni, że po prostu jestem sobą,

Niektórzy mówią, że jestem szalony i chyba zawsze taki będę.

10705701947791dc706fc5.jpg


  • Posty:  332
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

w sumie to nie wydaje mi sie żeby HBK wygrał...czytałem że ma dostać urlop....

hcrusher....a czy czasem zwycięzca z matchu Royal Rumble to nie walczy o WHC ??

zdawało sie zę ostatnio Rey Mysteriio wygrał RR match to potem walczył o WHC....a nie o WWE Title.....

30647399048b9a5c265ace.jpg


  • Posty:  1 615
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

skoro juz piszemy scenariusze na przyszlosc to moze tak: HBK wygrywa RR, na WM wygrywa tytul od Ceny przechodzac jednoczesnie heel turn. Pan trzyma az do Survivor Series gdzie traci go na rzecz Benoita, ktory zatem bierze rewanż na Shawnie w imieniu Harta :P

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      No. Słynny Road Dogg. To w dużej mierze on odpowiada za ten wybitny poziom Smackdown. Może tu powinna odbyć się jakaś zmiana. Cóż, zakładam, że to dobry kumpel Huntera, więc pewnie nic w tej kwestii się nie zmieni. No nic pozostaje czekać na kolejny odcinek, który i tak nie powali na łopatki, bo odcinki już nagrane wcześniej zawsze jakoś wzbudzają u mnie mniej emocji i nigdy nie przepadałem za takimi manewrami, ale pisze się trudno. Obejrzeć i tak się obejrzy.
    • IIL
      Z pozostałych pasuje mi najbardziej L.A Knight. Gościu nie miał jeszcze głównego pasa, a jego momentum było systematycznie używane do podkarmiania runów Romana czy Cody'ego. Zwycięstwo nad Cena w ostatniej walce, to coś jak złamanie streaku Takera - zawsze będziemy o tym pamiętać i tego mu życzę.
    • KyRenLo
      Teraz to ja już mam podobnie. Zapowiada się na finał Jey vs. Gunther (Walka numer 100) lub LA Knight vs. Gunther. I o ile lubię LA i chciałbym go kiedyś zobaczyć z głównym pasem to nie pasi mi na finałowego rywala Ceny. Uso nawet nie będę komentował. Rozczarował mnie ten jeszcze nie zakończony turniej.
    • KyRenLo
      AEW: Worlds End 2025 Data: 27/12/2025 NOW Arena Hoffman Estates, Illinois
    • Grins
      To akurat mnie rozśmieszyło   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...