Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Attitude Wrestling Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witaj na forum Attitude

Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

 

Problem z Torrentami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż gdy scigągam jakąś rzecz przez uTorent, wyskakuje mi taka informacja jak poniżej na obrazku. Czy mógłby mi ktoś pomóc i napisać co mam w takiej sytuacji zrobić. W nagrode oczywiście Browar :)

problem2tt4.jpg

 

sygnastingc.png

10980.png

27704.jpg

11428.gif

 

 

  • Odpowiedzi 20
  • Wyświetleń 719
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po pierwsze po co koeljny temat o torentach ... bylo sie dopisac do jakiegos wczesniejszego ... a bylo ich juz kilka.

co do problemu ... gdy to się pojawia to przestaje się ściągać ? czy zawsze takie się pojawia? czy pojawia sie od razu po zaczęciu ściągania czy po jakimś czasie?

więcej szczegółów ... nikt tu wróżką nie jest :P

masz w ogóle miejsce na dysku? ... próbowałeś wyłączyć tego wieśniaka Nortona ?

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg

Opublikowano

jesli nie masz konta na xtreme wrestling,to nie sciagniesz

przypuszczam ze o to chodzi

Opublikowano

w sumie jak by nie maił tam konta to raczej by nie ustawił do ściągania tego torrenta :P

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg

Opublikowano

w sumie tak,ale wiesz ats torrenta idzie zakasic z kazdej stronki nie koniecznie musi to byc z xw :wink:

Opublikowano
  • Autor

Konto na Xtreme Wrestling mam.

Gdy wrzuce jakiś torrent to może ok. 30 sek. i wyświetla mi się ten dymek i dalej się nie sciąga. Naciskam znów Start żeby się sciągało, ale to na nic i tak znów to wyskoczy.

Miejsce na dysko raczej mam, ok. może 2,5GB a sciagam iMPACTA który zajmuje ok. 350MB.

Antywirus Norton mam ciągle włączony.

No to tyle jeszcze coś powedzieć?? :D

 

sygnastingc.png

10980.png

27704.jpg

11428.gif

 

 

Opublikowano

a to dupa nie wiem,a probowales z innymi torentami np z filammi,bajkami czy dzieje sie to samo?

Opublikowano
  • Autor

Tak, sciągałem gry, muzyke i wyskakuje to samo.

 

sygnastingc.png

10980.png

27704.jpg

11428.gif

 

 

Opublikowano

ee to wina nie lezy po stronie torrenta

sproboj innego klienta azerusa,bitsprinta,bitlorda w pierony ich i jesli bedzie dzialo sie tak samopytaj swojego dostawcy neta co moze byc nie tak

Opublikowano

Ściagam sobie coś z XWT i kurcze nic nie chce mi się udostępniać.

Przy ściąganiu z innych stron nie ma tego problemu.

Dodam że nawet po ściągnięciu całości gdy zostawiałem włączony BitComet nie mogłem wyciągnąć tego Ratio.

A wiadomo że jak będę tylko seedował to mnie szybko zbanują...

seedzy0.jpg

Shot at 2007-06-30

 

16476371734edf391100c30.jpg

Opublikowano

Nie zawsze jest tak, że się dużo wysyła, czasem jest to nawet tylko 1 kb/s.. zależy ile jest leechów, co do ratio to są sposoby na podwyższenie go :P

PS. Widzę, że idziesz w moje ślady i ściągasz Weeklys :mrgreen:

Opublikowano
co do ratio to są sposoby na podwyższenie go :P

nie radze kombinowac z podwyzszeniem sobie ratio

jak sie zorientujaa na bank sie zorientuja dostaniesz bana na wszystkich mozliwych stronach,bo oni przesylaja potem takie dane po podobnych stronkach

wiec odradzam takiego sposobu

co do ratio zeby je podwyzszyc sproboj zmniejszyc dowload do 35 a upload zwieksz

czasami to pomaga

Opublikowano

A ja polecam na XWT program ratio master. Admini tego tracker są kompletnymi debilami i nie słyszałem jeszcze, by kogokolwiek na tym nakryli ;) W przypadku PWT kombinować jednak nie polecam.

Opublikowano

pablo modjo, nie dziw się, że tego torrenta od którego wstawiłeś screena nikt od ciebie nie ściąga ... łącznie z tobą ściągają go tylko 3 osoby ... widać, że tych 2 pozostałych ma tak ustawionych clientów torrenta, że nie potrzeba im więcej konektów żeby osiągnąć maksymalną prędkość ściągania.

to wszystko zależy tylko od tego ile osób ściąga danego torrenta ...

przykłąd : jeśli w poniedziałek ok 10 wejdziesz na XWT i ustawisz sobie świeżutkiego RAW`a (pewnie będzie ok 50 seedów i 400 ściągających) to do wieczora go ściągniesz i sporo udostępnisz, jeśli wbijesz się na XWT w poniedziałek ok 22 to proporcje będą już zupełnie inne (1500 seedów i 50 ściągających) w takim przypadku będziesz ściągać maksymalną prędkośćią cały czas ale z udosępnianiem będzie problem ... bo po prostu nie będziesz miał komu tego udostępniać.

trzeba jeszcze pamiętać, żę najwięksi uplouderzy torrentowi (jak SER, MDE, OMiCRON, KYR itd ) mają jakieś niesamowićie szybkie łącza więc dają w większości rade sami seedować i wtedy twój udział w udostępnianiu też jest dużo mniejszy.

udostępniaj ile się da i będzie git ... no chyba, że masz problemy z utrzymaniem ratio w granicach 0,6 ... wtedy to już problem.

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też mam pewien problem z torrentami napisze tutaj bo nie chce zakladac nowego tematu. Za każdym razem kiedy ściągam coś z torrentów następnego dnia (po sciaganiu) mam na windowsie reklamiarze i gdy uruchamiam windowsa wyskakują mi takie wiadomosci z avasta że ktoś wysyła emaila z mojego komputera. Oczywiście biore tam nie wysyłaj a dużo tego wyskakuje. Przez to windows uruchamia się jakieś 10 minut. Co zrobic żeby nie miec tych reklamiarzy i żeby ta wiadomosc nie wyskakiwała ?

11298115914c6aa0b9db48e.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.