Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Walking Tall - ocena

Rabol

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Wlasnie obejzalem Walking Tall i powiem ze to dobry film.. dobry ale nic poza tym.

Rocky gra role zolnieza, ktory koczy sluzbe i wraca do rodzinnego miasteczka. Pewnego dnia zostaje napromieniowany kosmiczna moca i od tej pory zamienia sie co noc w czarodzieja z ksiezyca by walczyc o milosc, dobroc i sprawiedliwosc :P

To byl oczywiscie zart. Tak naprawde Rocky gra role zolnieza, ktory koczy sluzbe i wraca do rodzinnego miasteczka, jednak w miasteczku tym dzieja sie dziwne rzeczy. Na cmentarzu znaleziono kilka odkopanych grobow. Kilka dni pozniej na miasto napada zgraja zombie. To tez byl zart :P

Rocky gra role zolnieza, ktory koczy sluzbe i wraca do rodzinnego miasteczka, jednak wiele sie w nim zmienilo. Dzieciaki biora drugzy, policja jest skorumpowana, miastem rzadzi zly i niedobry wlasciciel kasyna :P Rocky obejmuje wiec role szeryfa (a dochodzi do tego w dosc ciekawy sposob), a nastepnie podejmuje samotna (prawie samotna) walke z korupcja i bezprawiem :P Film jest dobry.. fabula wciaga, jest kilka swietnych scen, calosc trzyma sie kupy... ale juz to widzialem. Samotny, dzielny bohater walczacy ze zgraja bad guy'ow.. nic nowego. Fabula tak jak napisalem jest niezla, ale nie bylo w niej nic co by mnie zaskoczylo.

Znawca kina nie jestem, ale widzialem tony lepszych filmow. W skali od 1 do 10 dalbym mu 7 , ale warto obejzec chociazby dla samego Rocky'ego ktory swietnie zagral (i to mnie martwi, im lepiej gra, tym wiecej bedzie gral co oznacza mniej Rocky'ego w WWE ;( )

Jabroni beatin' pie eatin' trail blazin' eye brow raisin' stonger than a bear faster than a buck unless you come back to wrestling you officially SUCK !

Sorry Rocky.. taka prawda :P

• Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• sixter

4

• DX-Pac

3

• Wee Man

2

• Itchy

2

Top użytkownicy w tym temacie

Film oglądało się całkiem przyemnie, szybka akcja, bez dłużyzn itp.ale zgadzam się ,że Walking Tall to film przeciętny jakich mnóstwo. Najbardziej denerwował mie niesamowicie utarty schemat, dzielny szeryf wraz ze swoim wiernym pomocnikiem rzuca wyzwanie całemu niedobremu światu . Geeze, w ilu filmach to już było? No ale ak mówie nudzić się nie nudziłem więc film oceniam raczej pozytywnie i tu po cześci zasługa Rocka który za kamerą radzi sobie coraz lepiej. Dałbym Walking Tall mocne 6 ( W skali 1-10).

jeszcze nie widzialem ale ciekawi mnie czy jest obecny Rock Bottom w tym filmie, w Rundown jest.

Nie jest obecny..

• Urządzenie:  Windows

film spoko, taki żeby obejrzeć sobie i rozerwać się, ale na pewno nie do ponownego oglądania (chyba że fani Rocka)

• 4 miesiące temu...

no ja dopiero teraz obejrzalem Walking Tall i powiem o nim kilka slow. W odroznieniu do Rabola ktory zalozyl ten temat, jestem znawca kina i musze z przykroscia powiedziec ze to slaby film. Podobnie jak WWE RAW PC tak i Walking Tall nadaje sie wylacznie dla fana wrestlingu a w tym przypadku raczej fana The Rocka.

Rock jest niezlym aktorem film zrobiony jest przyzwiocie pewnie za niewielki pieniadze i dzieki swietnej promocji mozna go nazwac sukcesem. W pierwszy weekend cos kolo 20 mln $, w drugi lekko ponad 10$, do dzis Walking Tall zarobil lekko ponad 40 mln baksow. To jest sukces bo kobieta Kot ktora kosztowala 80 mln zarobila 40 czyli prawie tyle samo co Walking Tall.

W WT nie ma zbyt wielu efektow specjalnych. Kilka wybuchow kotre mozna policzyc na jednym palcu. Zasadnicza wada tego filmu do jego dlugosc. film ten moglby spokojnie byc odcinkiem serialowym bo trwa zaledie 70 minut a wyobrazcie sobie ze na poczatku przez okolo 5 minut Rock przechadza ie ulicami swojego miasta.

Scen walki tez tu jest jak na lekarstwo no ale w 70 minutach zbyt wiele nie dalo sie umiescic i nie sa to jakies efektowne sceny walki.

Zaleta tego filmu jest zarys fabuly. Pomysl jest dobry, ciekawy. Zolnierz wraca do domu ale domu nie poznaje. jego miasto zeszlo na psy. Postanawia zrobic z tym porzadek ale to z nim wczesniej robia porzadek co kiedy juz wychodzi ze szpitala sklania go by posprzatac po swojemu.

NIe sprawilo by mi zadnego problemu aby tutaj zapisac w kilku zdanich fabule calego filmu bo bo tym wzgledem film jest ubogi bo mysle ze ktos bedzie chcil samemu sie przekonac o wielkosci tego filmu. The Rundown kotry tez nie jest jakims hitem godnym polecenia jest o kilka klas lepszy.

No coz to tyle. fakt jest taki ze Rock potrezbuje kilku takich rol aby wpisac sie na dobre do amerykanskiego kina, jako aktor filmow akcji.

gdybym mial oceniac ten film w takiej skali jak to robie przy PPV to bym dal * + , ten plus za Rocka od fana wrestlingu. A tak to film zasluguje na * od zwyklego widza.

Chyba malo osob wiedzialo ze executive producer of Walking Tall was Vince McMahon. Thats true.

Za to Johnny Knoxville z Jackassa ma fajną rolę. Rozbroiła mnie scena, kiedy to dealerowi rozbierali samochód:) BTW: To jest opowieść na faktach (tak jest napisane przed filmem), więc fabuła jest jaka jest.(taki superman istniał naprawdę) :shock:

drogie Fredzie to jest jedynie inspired on a true story.

Jak dla mnie mocna 7.Sam film zasługuje na 5 może 6/10 ale jako mark Rocka jestem zmuszony dać 7+ :razz:

moze byc ale rundown byl lepszy

fajowy film, najlepsze sceny to rozpierdziuchy w kasynie :] Zgadzam sie, Forest. Rundown byl lepszy :D

Po obejrzeniu filmu muszę przyznać że film naprawdę nie zły :D moze nie fenomenalny ale nie zły. I moze trochę zaskoczę wszystkich ale dam mu 8 (ocena zawyrzona wiadomo przez obecność Rock'a ;-) )

Uśmiałem się i rozwaliła mnei scena kiedy Rock zostaje nowym szeryfem przychodzi na komisariat a zastępca szerywa mówi text: "Wygrał pan wybory, gratuluje...

mamy tu tradycję profesjonalnej kurtuazji. Mogę osobiście gwarantować za każdego z tych ludzi Są dobrymi policjantami." Na to Rocky: (pacząc z eye browl)"Wszyscy jesteście zwolnieni :D :twisted: "

Rozpieprzyło mnie to :P.

Na początku filmu pisze że film jest na faktach autentycznych co jak co ale nie wiem komu oni chcą cisnąć taki kit.........moze i jest ale na pewno został w conajmniej 70%ukoloryzowany w Hollywood........

Fajne jest to równierz że ma fabułę (dość dobrą ;) ) a nie tylko nawalanie po gębach :P

a no i zapomniał bym Obecność Johnnego Knoxwilla z Jackass też robi swoje :P

Osobiście film bardzo polecam dobra zabawa (szczególnie dzięki Rock'owi) gwarantowana :)

ps.W filmie nie ma Rock Bottom ale jest za t ofirmoa sprężynka Rocka w kasynie :P .

ps2.Film nie stety nie mógł dostać u mnie 10 na 10 z powodu durzego minusa a mianowicie brak tam człowieka którego zwą Goldusssssssssssssssst ;-) wtedy by to była produkcja Oscarowa.

ps3.Nie mamy Rocka w ringu to ogladajmy przynajmniej z nim filmy :P

• Reputacja:   1

Hmm.. Filmek zaczyna się jak Rambo :) a Rock idealnie pasuje do tego typu ról, więc sądziłem, że może być całkiem niezłe kino akcji.

Niestety, w porównaniu z oryginałem z (chyba) 1973 roku wypadł co najwyżej przeciętnie. Nie lubię, kiedy film traktuje o poważnych sprawach, i w jakimś sensie wywołuje lekki uśmiech na mojej twarzy. Postać Konxville'a dużo według mnie tu zepsuła. Kiedy zobaczyłem go na ekranie od razu zwątpiłem...

Rozumiem, że miał to być lekki filmek który obejrzą fani nowego kina akcji, ale ja tego nie kupuję. W skali od 1-6 daję 2+.

Lubię oglądać filmy nieco dłuższe, i podobnie jak Sixtera razi mnie długość tej produkcji. Sorry ale 80 minut to trochę mało, a film rozkręca się dopiero po 25-35 minutach.

Sądziłem, że będzie bardziej poważny (po tym jak obczaiłem wersje z lat 70'tych, która trwa ze 2 godziny i jest autentyczna oraz dość mroczna), i tamta produkcja jest oparta na faktach autentycznych, tutaj tego w ogóle nie zauważyłem, poza tym, że Rock zostaje szeryfem. Aczkolwiek do jego aktorstwa przyczepić się nie mogę.

Z kumplem przy piwie, można obczaić, nic więcej.

• Urządzenie:  Windows

ja daje max 3. film byl... badziewny na pewno najgorszy film z Rockiem. Wynudzilem sie na nim jak na zadko jakim filmie. Fabula do bani. come on 1 walczacy z mafia ile razy juz to widzielismy.

[ Dodano: 2004-09-07, 00:28 ]

w momencie gdy Rock zastawil sam sobie noge i biegal po tym zwiatpilem w kino amerykanckie. panowie mamy 2004 rok

DX PAC:Nom,mi tam brakowało Goldusta,Stacy i jej nóg i jeszcze mogli by wcisnąć Big Showa jako bad guya...

Geez :P

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Polecana zawartość

• AEW All In 2024
      Data: 25 sierpień 2024

Stadion: Wembley Stadium

Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:

Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

• 32 odpowiedzi
    • WWE SummerSlam 2024
      Data: 03.08.2024

Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
      World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

...

CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24

...
        • Dzięki
        • Lubię to
      • 16 odpowiedzi
    • Sting - ikona, kariera, emerytura
      Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

Imię i nazwisko: Steve Borden

Urodziny: 20 marca 1959

Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone

Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden

Wzrost: 188 cm

Masa ciała: 113 kg

Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia

Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman

Debiut: 1 listopada 1985

Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock

Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash

Social media:

Twitter/X

Instagram

Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

Honory Hall of Fame:

TNA Hall of Fame 2012

WWE Hall of Fame 2016

Filmy:

Książki:

Sting: Moment of Truth (2004)

Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

Całkowita liczba walk: 2124

Wygrane: 1592 (75.0%)

Przegrane: 417 (19.6%)

Remisy: 115 (5.4%)

Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

Krótki stint w WWE:

Występy Stinga w Japonii:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?

Co o nim sądzicie?

Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?

Najlepsze walki z jego udziałem?

Najgorsze walki z jego udziałem?

Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?

Ulubiony title run?

W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?

Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?

Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?

• Dzięki
      • 41 odpowiedzi
    • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
      John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

• Dzięki
      • 11 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania XL
      Data: 6-7 kwiecień, 2024

Stadion: Lincoln Financial Field

Karta:

WWE Undisputed Universal Championship

Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
      • 348 odpowiedzi

• Najnowsze posty

• Kaczy316
      Przyznam wprost nie miałem totalnie weny na oglądanie NXT jakoś, ostatnio jakoś tak mam z tym NXT, że to kurde AEW w wydaniu WWE, oglądam NXT i mam wrażenie że co chwila widzę to samo tylko ze zmienionymi postaciami, mało kreatywności jakiejkolwiek tam jest i emocji, mógłbym jedynie oglądać w sumie epizody specjalne i PLE i wydaję mi się że za wiele bym nie stracił, ale przejdźmy do czegoś lepszego czyli SD! Zaczynamy od KODEUSZA! Pewnie zatwierdzona zostanie oficjalnie walka Solo vs Cody, a to już jest oficjalnie zatwierdzone, bo pojawił się match card przy jego wejściu xD. W sumie takie zwyczajne promo, powiedział trochę o Pontonie, że to rodzina i że Solo nie jest gotowy, aż przerywa mu Austin i Grayson, którzy obwiniali go o to, że Fatu ich zaatakował w zeszłym tygodniu i potem mamy brawl, który Cody wygrał dzięki jakiemuś randomowi TAK DLA MNIE TO JEST RANDOM ten typ co podał mu krzesło, nic nie wnoszący nudny segment, strata czasu. Wynikło z tego to, że Cody będzie potrzebował Tag Team partnera do walki z A-Town Down Under. Dobra przechodzimy do czegoś przyjemniejszego czyli walki Melo! Oby z kimś dobrym. NO TAK! On miał mieć walkę z Andrade, no mam nadzieję że to akurat ugra, a sama walka powinna oddać. Około 7 minut w TV świetnego pojedynku i jedna reklama to z 9 minut panowie dostali, jak na to jaką pozycję mają to uważam to za odpowiedni czas, dla mnie mogliby dłużej powalczyć, bo genialnie się to oglądało, ale pozycja niezbyt na to pozwalała, więc zrozumiałą decyzja, ale dlaczego Andrade to ugrał, bez sensu, Andrade stoi w miejscu, nic się z nim nie dzieję i zamiast wypromować nową gwiazdę, która walczyła już z takimi gwiazdami jak Orton i dawała sobie radę, to przegrywa z low carderem Andrade, bez sensu, no cóż jest jak jest, jednak walka bardzo dobra. Meh te wywiady są giga nudne, jeden wywiad z tego wszystkiego zapadł mi w pamięć i było to w feudzie Riddle'a z Rollinsem, tam to się działo i było to coś nowego świeżego, a teraz? Dostajemy to samo co moglibyśmy dostać na micu w ringu albo przy zwykłym spotkaniu na backu, także kiepsko.  Pianek vs Chelsea, ehh kobiety, no zobaczmy co się wydarzy......dlaczego walka, która ma potencjał trwa 1,5 minuty nawet niecałe? Co za bezsens. Wywalcie tytuły Tag Teamowe dla kobiet i dajcie normalne mid cardowe tytuły proszę, niech panie w mid cardzie mają się o co bić, bo często te feudy mid cardowe są lepsze od tych głównych. Lecimy! Podpisanie kontraktu na walkę Knight vs Paul o tytuł US na SummerSlam! Na początku jakoś nie mogłem się wczuć, ale segmencik bardzo dobrze się rozkręcił, czuć było tutaj osobiste porachunki i że to jest coś więcej niż tylko walka o tytuł, nie mam jak się za bardzo rozpisać o tym więcej, znaczy bardziej nie wiem jak, ale segment naprawdę dobry, podobał mi się i mamy oficjalnie Logan vs Knight na SummerSlam, oby Knight to ugrał. Ho ho ho dobra Knight na backu dobrze zgasił Santosa "You eant touch me? Your mom got my numer" Podobało mi się to. Tiffany vs Michin.....który raz my to już dostajemy w tym roku? Najpierw w debiutanckiej walce Tiff, potem jakoś po WM, teraz znowu, jaki jest sens tej walki? Nie widzę sensu jej nawet oglądać. Dobra taki był sens, że teraz Michin pokonała sobie Tiffany i to chyba po około 9 minutowej walce jeśli była reklama, nie wiem, ale bardzo nie lubię powtórek z dupy i to przewinąłem, Michin wygrała.....ale co z tego, jej to nic nie da xD. Uuuu promo Bloodline no Solo powiedz coś ciekawego, Fatu świetnie wygląda z tak złączonymi dłońmi jakby się modlił z ula falą nad głową Solo, dodaje to klimatu. Solo wygląda co raz lepiej, widać że szybko się chłop uczy, takie jest moje zdanie, jego proma wyglądają dobrze, mimika twarzy jest naprawdę solidna i oddaje emocję, tak jak mówiłem nie jest to poziom Romana jeszcze, ale nie jest to słabe wykonanie, do poziomu Reignsa ciężko się zbliżyć, gość w MR jest 12 lat i ponad 5 lat zajęło mu opanowanie takiego czegoś, Solo jest w WWE jak na razie niecałe 2 lata i z roku na rok wygląda lepiej jak dla mnie, ogólnie promo na plus. Next Week: Tagowy Gauntlet Match Street Profits vs Apollo i Corbin vs Guerillas Of Destiny vs LDF vs Pretty Deadly vs The OC, liczę tutaj na wygraną GoD, a zapowiada się fajna walka ogólnie. Knight vs Escobar, może pojawi się mama Escobara xD nie no ale walka może być przyjemna. Bayley i Michin vs Nia i Tiff, no feud to pewnie podbuduję, ale raczej do skipa będzie. Nieźle się zapowiada przyszły tydzień. Ooooooo KO będzie partnerem Rhodesa dzisiaj no w sumie można było się tego spodziewać, ale dobry wybór i logiczny, chociaż walka bez emocji, zakończyć się ona może na dwa sposoby albo Bloodline wparuję i rozjebie każdego albo po prostu KO i Kodeusz wygrają, ale może ringowo będzie git. Bardzo fajna walka, dostaliśmy około 9,5 minuty solidnego starcia w TV, więc z reklamą to około 11-12 minut było, bardzo dobre starcie i po walce wbija Bloodline czyli w sumie dostaliśmy dwa wyjścia teoretycznie, bo Cody i KO wygrali sobie normalnie, a potem jeszcze Bloodline rozkurwia Rhodesa i KO xD Znaczy przepraszam KO i Rhodes rozwalają Bloodline, a potem wbija Fatu, który rozwala Rhodesa i KO, bo Bloodline mimo że wyszli w trójkę to nie dają rady dwóm zawodnikom xD. Fatu to jest jakiś wariat, Bloodline znowu każe patrzeć Cody'emu jak Ci niszczą jego przyjaciela, dobrze to wygląda, ciekawe do czego to doprowadzi ostatecznie, Cody rozjebany, KO rozjebany WHO'S NEXT?! Świetna walka, świetne zakończenie show. Plusy: Andrade vs Carmelo Podpisanie kontraktu na walkę Logan vs Knight Promo The Bloodline Main Event i sekwencja końcowa Neutral: Segment otwierającyw Minusy: Przegrana Carmelo Feud Jax z Bayley Chelsea przegrywająca w squashu przez roll up Michin vs Tiffany kolejny raz Podsumowanie: W sumie nie było to złe SD, bardzo przyjemne starcia, a większość minusów dotyczyła kobiet i jednej decyzji bookingowej, ale poza tym było fajnie, Raw mi się bardziej podobało w tym tygodniu, ale SD też nie wypadło tragicznie, nawet wypadło powyżej przeciętnej według mnie, takie SD że można obejrzeć i się dobrze bawić, ale czy coś się straci jak się je pominie? Ciężko mi stwierdzić imo tak niezbyt, jednak można się dobrze bawić.
    • Redaktorek
      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec porttitor volutpat risus, ut porttitor diam blandit quis. Nulla malesuada tincidunt quam, quis pretium diam tristique sed. Donec non sem id justo vehicula semper. Ut sagittis mi eget odio bibendum pellentesque nec a nisl. Fusce euismod tellus non ante ullamcorper consectetur. Suspendisse id mattis dolor. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur tempus, libero vitae volutpat porttitor, leo lorem feugiat sapien, egestas accumsan est sem eu nulla. Vivamus nibh purus, pharetra non elit ac, efficitur lacinia sem. Phasellus eu sapien erat. Vivamus sit amet porttitor metus. Nunc convallis hendrerit nisl sit amet tempus. Vestibulum id libero egestas, blandit neque at, iaculis nisl. Sed eleifend pretium erat sit amet tincidunt. Morbi vel diam vulputate, molestie massa sed, tempus eros. Cras tempus diam lorem. Donec imperdiet laoreet odio sit amet dignissim. Quisque at mattis massa. Fusce vel ex ullamcorper, convallis mauris vitae, lobortis libero. Praesent sit amet consectetur dui. Suspendisse molestie sapien augue, sed consectetur magna viverra sit amet. Fusce hendrerit odio eget posuere pharetra. Fusce vitae aliquam lectus, a aliquet lacus. Nam imperdiet, tellus vel fermentum euismod, urna ligula blandit purus, vitae sollicitudin nunc massa sit amet urna. Donec elementum molestie libero scelerisque finibus. Integer eu consectetur nisl. Fusce aliquet porttitor lacus vitae mollis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nullam luctus vestibulum ipsum, vel rhoncus dolor mollis id. Nam volutpat, turpis vel gravida dictum, risus enim ultrices velit, eu pretium lacus risus ut arcu. Aliquam erat volutpat. Fusce gravida odio eget fringilla vehicula. Cras dolor tortor, fermentum vel urna ut, lacinia egestas risus. Vivamus nibh lorem, convallis non justo sed, ultricies finibus quam. Cras lobortis dui nec est tincidunt, quis porttitor justo dignissim. Quisque pulvinar massa quis ante maximus, ut congue tellus tempus. Integer egestas interdum tortor eu aliquet. Sed pellentesque ut dui quis luctus. Integer eleifend vulputate justo. Morbi dui nunc, venenatis in egestas non, fermentum vel tellus. Fusce ut nisi vel felis tempus placerat. Nunc interdum orci in venenatis dapibus. Mauris ultrices faucibus finibus. Praesent imperdiet, odio ac cursus lobortis, leo nibh gravida mi, nec dictum risus nibh a massa. Praesent consequat volutpat tortor sit amet malesuada. Duis malesuada pellentesque imperdiet. Sed porta eros ipsum, ac congue odio volutpat at. Phasellus dapibus urna eget consequat semper. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Etiam auctor gravida nulla in ullamcorper. Mauris bibendum eget mi vel luctus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam sit amet mattis nunc, ac egestas augue. Etiam sit amet sem non ipsum fringilla scelerisque ut sed neque. Nam vestibulum, lacus eu fermentum hendrerit, sapien dui sagittis sapien, non tristique nunc nisl in nisi. Donec non augue facilisis, placerat lectus id, vestibulum eros. Curabitur elit nisi, tincidunt aliquam purus ut, cursus ullamcorper arcu. Duis libero ante, eleifend sed feugiat non, molestie quis diam. Proin sagittis quis massa ut tempus.
    • Przemk0
      sddsfsdf
    • Przemk0
      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec porttitor volutpat risus, ut porttitor diam blandit quis. Nulla malesuada tincidunt quam, quis pretium diam tristique sed. Donec non sem id justo vehicula semper. Ut sagittis mi eget odio bibendum pellentesque nec a nisl. Fusce euismod tellus non ante ullamcorper consectetur. Suspendisse id mattis dolor. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur tempus, libero vitae volutpat porttitor, leo lorem feugiat sapien, egestas accumsan est sem eu nulla. Vivamus nibh purus, pharetra non elit ac, efficitur lacinia sem. Phasellus eu sapien erat. Vivamus sit amet porttitor metus. Nunc convallis hendrerit nisl sit amet tempus. Vestibulum id libero egestas, blandit neque at, iaculis nisl. Sed eleifend pretium erat sit amet tincidunt. Morbi vel diam vulputate, molestie massa sed, tempus eros. Cras tempus diam lorem. Donec imperdiet laoreet odio sit amet dignissim. Quisque at mattis massa. Fusce vel ex ullamcorper, convallis mauris vitae, lobortis libero. Praesent sit amet consectetur dui. Suspendisse molestie sapien augue, sed consectetur magna viverra sit amet. Fusce hendrerit odio eget posuere pharetra. Fusce vitae aliquam lectus, a aliquet lacus. Nam imperdiet, tellus vel fermentum euismod, urna ligula blandit purus, vitae sollicitudin nunc massa sit amet urna. Donec elementum molestie libero scelerisque finibus. Integer eu consectetur nisl. Fusce aliquet porttitor lacus vitae mollis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nullam luctus vestibulum ipsum, vel rhoncus dolor mollis id. Nam volutpat, turpis vel gravida dictum, risus enim ultrices velit, eu pretium lacus risus ut arcu. Aliquam erat volutpat. Fusce gravida odio eget fringilla vehicula. Cras dolor tortor, fermentum vel urna ut, lacinia egestas risus. Vivamus nibh lorem, convallis non justo sed, ultricies finibus quam. Cras lobortis dui nec est tincidunt, quis porttitor justo dignissim. Quisque pulvinar massa quis ante maximus, ut congue tellus tempus. Integer egestas interdum tortor eu aliquet. Sed pellentesque ut dui quis luctus. Integer eleifend vulputate justo. Morbi dui nunc, venenatis in egestas non, fermentum vel tellus. Fusce ut nisi vel felis tempus placerat. Nunc interdum orci in venenatis dapibus. Mauris ultrices faucibus finibus. Praesent imperdiet, odio ac cursus lobortis, leo nibh gravida mi, nec dictum risus nibh a massa. Praesent consequat volutpat tortor sit amet malesuada. Duis malesuada pellentesque imperdiet. Sed porta eros ipsum, ac congue odio volutpat at. Phasellus dapibus urna eget consequat semper. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Etiam auctor gravida nulla in ullamcorper. Mauris bibendum eget mi vel luctus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam sit amet mattis nunc, ac egestas augue. Etiam sit amet sem non ipsum fringilla scelerisque ut sed neque. Nam vestibulum, lacus eu fermentum hendrerit, sapien dui sagittis sapien, non tristique nunc nisl in nisi. Donec non augue facilisis, placerat lectus id, vestibulum eros. Curabitur elit nisi, tincidunt aliquam purus ut, cursus ullamcorper arcu. Duis libero ante, eleifend sed feugiat non, molestie quis diam. Proin sagittis quis massa ut tempus.
    • KyRenLo
      Za szybcy, za wściekli Żeby dostać robotę u wpływowego handlarza narkotykami (Carter Verone) Brian i Roman muszą zdobyć paczkę, która jest w schowku jego skonfiskowanego Ferrari. Oczywiście zadanie zostało pozytywnie wykonane. Co było w tej paczce?
  • Dodaj nową pozycję...