Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  55
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.08.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To jest lepsze od zartow z Chuckiem Norrisem. prosze o wiecej.

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

http://quiz.ownia.pl/

Jeżeli ktoś wierzy w takie rzeczy i myśli że mu się to przyda to zaglądac do wszystkich quizów.

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  2 266
  • Reputacja:   70
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone
  • Styl:  Ciemny

Jak dla nie, temat do rzeźni... i jeszcze chciałbym zaznaczyć, że to nie pierwszy taki post tego użytkownika. Gdyby takie coś kolejny raz się zdarzyło, ja nagrodziłbym go banem.

A wiesz co Ty masz do gadania patro ? Jedno wielkie ... : ] Ciesz się, że w ogóle udało Ci się przebłagać kilka osób i nadal jesteś na forum.

Ostrzegam - jeśli nadal będziesz pisał głupoty związane z jakimiś konkursami, upominał nagminnie innych userów, obrażał ich w pw (ciesz się, że nie było donosu, bo miałbyś CO NAJMNIEJ ostrzeżenie), to wylecisz duużym hukiem i droga powrotna zostanie zamknięta. Tym razem 4ever !

Poza tym .. od czego są raporty ? Bo chyba nie od tego, byś miał swoje zastrzeżenia zgłaszać w poście.


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wiadomośc z ostatniej chwili:W Hiszpańskim programie "Cuatro" który rozpocznie się z minute , będzie sławny 619 Rey Mysterio!

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Te, po pierwsze: nie wszyscy mają hiszpańskie programy.

Po drugie: nie wszyscy sikają w majtki na widok Reya :P

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Po Pierwsze to ja aż wyłączyłem telewizje jak o tym usłyszałem a po drugie to tak tylko informuję o tym ;) .

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Ale kogo to obchodzi? :waving:

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Na przykład fanów 619 , pomyśl :waving: .

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

To nie WF. Poza tym co fanom 619 dała by wiadomość, że w jakiejś hiszpańskiej telewizji jest Rey Mysterio. My jesteśmy w Polsce :P Dla przypomnienia.

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ci co nie czytają informacji na temat wrestlingu i nie ściągają gal , przynajmniej by mieli świadomośc że 619 "Jest".A po za tym niby dlaczego zabrania mi się informowania forumowiczów o wrestlerach którzy właśnie są lub występują programie na żywo???

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  594
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.04.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ooo będzie Feud :D . Dobra co wy sie kłócicie o jakiegoś luchadora . A co do fanów 619 miodzio to jest tu kilku .

f6dfb83c87.png

  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Żadnego feudu nie będzie.Po prostu modjo myśli że to on tylko jest na BGZ i że wszyscy piszemy tylko wiadomości dla niego :t_down: , a przecież jest tu paru fanów 619 jak powiedział SE i to ich może interesowac :P .

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Niech podniosą rękę :P

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie dasz za wygraną co pablo ;) ?

Edytowane przez Gość

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

I zatańczą kankana do Modern Talking :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...