Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 155
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

zamiast xxxxx wpisz swoje imię

zamiast yyyyy wpisz swoje nazwisko

usuń spacje po http

skopiuj to do przeglądarki .... i czytaj :)

http ://oniet.o0o.pl/Warszawa/3-23/xxxxx-yyyyyyyy.html

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny


  • Posty:  1 643
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  17.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Modjo a jajko ukręco :evil: Doda to mogłaby najwyżej plecak za mną nosić :P


  • Posty:  1 043
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

heheheh nawet dobre :P

Pamietaj aby sie nie zmieniac, bez wzgledu na to jak bardzo inni by tego chcieli :)


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Rodzyny z SB z forum wrestlingowego WF.

:lol:

[Wto 17:28] Bobby Lashley: o super moge pisać

[Wto 17:40] Sting18: o ale super :D spierdalaj :D

[Wto 19:16] John Cena: The Champ is hear!!!

[Wto 19:46] Bobby Lashley: Sting18 - sam spierdalaj

[Wto 20:23] Maniekklord: Lashley ty czarna mambo :D

[Dzisiaj 11:25] Bobby Lashley: euz54 - jesteś zajebanym h***jem i pojebanym kretynem a także popierdolonym idiotom

RODZYNY:

krzysiek619 w temacie "kto cie denerwuje":

Vladimir Putin(Prezydent Rosji)-frajer jest przeciwko budowie tarczy antyrakietowej w Polsce.Chce ją wybudować w Azejberdżanie.I po cholere tak daleko.TarczA ma bronić śRODKOWEJ EUROPY ,czyli Niemiec, Angli ,Polski, Ukrainy i innych położonych w tym regionie krajów.Przecież nam najbardziej grozi atak rakietowy ze strony Iraku,ponieważ,żeby podlizać się Amerykańcom Kaczyńiak wysłał tam wojska.

Straż miejska-Nie pozwalają mi siedzieć na chodniku na ulicy i ................To co mówił

Cygan(chyba każdy wie bo to oglądał).

Chińczycy-Cioty......J.....ane.....wcisneli mi skarpetki za 20zł w wawie na stadionie.Murzynów to jescze wytrzymam.Jeden murzyn obniżył mi cenę o połowę.Spoks murzyni.Ten ciota kto rasista.Ja osobiście lubie murzynów i jakoś mi oni nie przeszkadzają.

ja pitole...co za poziom Krzyska619

idź ty chłopie...w dzieciństwie ci zabawki przybijali pewnie gwoździami do sufitu...

byłbym twoim starym gdyby mnie ten pies nie wyprzedził na klatce schodowej

Dziś kumplowi na rybach MASTERLOCKA!!

Nie wydostał się!!

Maniekklord napisał/a:

Bobby Lashley ---> Ja także pójde w ślad za innymi i musze powiedzieć wszystkjo co mi lezy na sercu o tobie - no to tak: 1. Jesteś zajebanym h***jem 2. Jesteś pojebana dupą 3. Nie umiesz sie wypowiadać na forum 4. Archonus cie nie obroni (on tez jest ch***jem) bo i tak cie zajebie 5. Spieprzaj zjebie

jak to ładnie powyzej napisał kolega "prawda i tak zwycięży...bo admin słucha prawdy a nie glupot"

a może ci zamowić Trish na koleacje ?? bo Krzysiek 619 ją zna osobiscie..tak mi pisał

Krzysiek619 13:34:43

Chcesz to ja mam numer do trish

Maniekklord 13:38:34

TAA !! DAWAJ MI JĄ

Krzysiek619 13:41:47

Tobie nie. Ale moge twojemu jakiemus znajomemu

Maniekklord 13:44:32

idź ty szmato jebana w dupe wyruchana do przecinka.

Mam lepszą sresnia od ciebie

:lol: :lol: :lol: :lol:

Jak ktoś będzie fikał to go tam przedraftujemy :P

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  1 155
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

2. Jesteś pojebana dupą

to rodzynek rodzynków jak dla mnie 8)

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Dla mnie to rządzi:

Maksymalna głupota połączona z niespotykanym dotąd debilizmem :D

"Chińczycy-Cioty......J.....ane.....wcisneli mi skarpetki za 20zł w wawie na stadionie.Murzynów to jescze wytrzymam.Jeden murzyn obniżył mi cenę o połowę.Spoks murzyni.Ten ciota kto rasista.Ja osobiście lubie murzynów i jakoś mi oni nie przeszkadzają."

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  1 643
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  17.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wy tu gadu gadu o mańkach i innych lordach a ja mam pytanie - za co user The Icon dostał bana? Bo jakoś mi to umknęło a tak sie dziwiłem ostatnio że sie nie pokazuje. I nie odsyłać mnie do ostrzeżeń bo tam ni ma :P


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Bana miał za spoilera jakiegoś tam PPV.

Norbas się bardzo wkurzył ;)

Ale już od dawna może wchodzi \ć na BGZ,

widocznie tylko nie chce :)

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  105
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.08.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Buahahaha, rozmowy Bobby Lashley - Maniekklord rządzą. :D No i oczywiście krzysiek619 ze swoją złością na Chińczyków, którzy wcisneli mu te skarpetki! Niedopuszczalne, co to w ogóle ma znaczyć! Nawiasem mówiąc, WF jest jak ECW z najlepszych swoich lat. :D

" Only God Can Judge Me " - Tupac Shakur

  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

obrazanie innego usera i jego rodzicow .

Cytat z ostrzeżeń z wyżej wymienionego forum :D

Kurde to jest dopiero piaskownica ;)

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  2 266
  • Reputacja:   70
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone
  • Styl:  Ciemny

Dobra panowie...nastał ten piękny czas wakacji, w którym człowiek wyjeżdża :D

Więc, zostawiam Was aż do 30 Lipca ;) Balujcie, spamujcie itd. ;)

Do zobaczenia !


  • Posty:  484
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  05.01.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

No to Lk sie baw,,ale w ramach przyzwoitosci ofkoz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • MattDevitto
      Przestańmy udawać, że to co mówi Bully ma jakieś znaczenie...Mamy 2026 rok i gość zainteresowanie może wzbudzić tylko taką gadką
    • Mr_Hardy
    • Mr_Hardy
      Ahhh Bully żałosny Bully. On lubi (za przeproszeniem) pierdolić bez sensu o AEW.  Nie wiem jakiś ból dupy ma czy od kogoś czek dostaje.
    • IIL
      Bully Ray:   Death Rider's odpowiedzialne jest za obecne momentum AEW dzięki panowaniu Moxa rok temu i świetnym story z Hangmanen. To nadal najbardziej interesującą stajnia w AEW. Bully natomiast jak zwykle sieje clickbait i szuka nowej dramy, aby odbić uwagę od kolegi z Busted Open, Tomka Marzyciela, któremu się ostatnio ostro obrywa...
    • MissApril
×
×
  • Dodaj nową pozycję...