Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Co myślicie o przejściu Lashleya do TNA??Eh , Kristerio niezłe.Jaki Węgiel?Ciemny k***a =)).

LK :

Co myślicie o przejściu Lashleya do TNA??
A czy to Ci wygląda na temat wrestlingowy ? Uważaj , bo co poniektórzy zaczynają już chantować 'jeszcze jedno, jeszcze jedno' :roll:

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Kristerio dobre ;)

Co myślicie o przejściu Lashleya do TNA?

W gadulcu chcesz o wrestlingu dyskutować ?


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie , no jeden admin i moderator mi mówią że w gadulcu pisze za mało o wrestlingu a dwóch innych że w gadulcu o wrestlingu się nie dyskutuje :| .Już nie wytrzymam :evil: .

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

thenextsuperstar - gadulec służy do luźnych pogaduszek, do wymiany poglądów na tematy wrestlingowe zapraszam do działów do tego przeznaczonych, tj. dyskusji.

-

Hardy - "Tłumik do rowera", "jak ma na imię Adam Mickiewicz" :lol


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Okej, wyjaśnione :) .A co do filmiku...Dobre SE.Jak ma na imię Adam Mickiewicz?-Michał! :D , Z jaką prędkością jest wystrzeliwane złote pęciwo z kutasa?1km na godzinę =)) .K***a!To pan przegrał wszystko!-Ale fajnie :lol .

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak to 48 godzin? =)) , Badyński!Bydlaku pier*****y! =)) , Nie dostaniesz adresu , telefon możesz dostac!Na ch** ci mój adres! =)).Spadłem z krzesła przy każdym zdaniu :) .Dobra robota :t_up: .Co do drugiego filmiku:To na BGZ pojawiło się już dwa razy , ale dalej jest "Git" :8 .

Ps.300 post.Pozdrawiam wszystkich z BGZ i z Rodziny :D .

Edytowane przez Gość

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Co do filmików to jest do tego odpowiedni dział... przyhamujmy trochę, w wolnej chwili przerzucę posty.


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Może ktoś chce sygne lub avatarka?a7862a5770635906.gif , DRIFT.GIF=)) .

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters


  • Posty:  2 266
  • Reputacja:   70
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone
  • Styl:  Ciemny

Powoli nie wytrzymuję :evil:


  • Posty:  381
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.08.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ty nasz Superstaru ty lepiej mi tu Lk'a nie stresuj bo jak nie to będzie..........Łogień.... :evil:

pezetvi7.png

  • Posty:  805
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.03.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie , no jeden admin i moderator mi mówią że w gadulcu pisze za mało o wrestlingu a dwóch innych że w gadulcu o wrestlingu się nie dyskutuje :| .Już nie wytrzymam :evil: .

Lol? Powiedziałem Ci, żebyś zaczął pisać o wrestlingu ogólnie na forum, a nie w gadulcu :| Pomyśl troche. Poza tym powiedziałeś, że postarasz się przestać spamować, a robisz to jeszcze bardziej. Żadnego filmiku, obrazka nie odpuścisz wszystko musisz skomentować :t_down: Jak się nie pohamujesz to się nie zdziw jak niedługo ktoś Ci wlepi bana...


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Lol? Powiedziałem Ci, żebyś zaczął pisać o wrestlingu ogólnie na forum, a nie w gadulcu :| Pomyśl troche. Poza tym powiedziałeś, że postarasz się przestać spamować, a robisz to jeszcze bardziej. Żadnego filmiku, obrazka nie odpuścisz wszystko musisz skomentować :t_down: Jak się nie pohamujesz to się nie zdziw jak niedługo ktoś Ci wlepi bana.

Jeżeli podoba mi się dany filmik i mam coś do powiedzenia na temat filmiku lub obrazka to dlaczego mam nie komentowac danej rzeczy?

 

website-profiled-pp.jpg

 

 

 

Hay gente que confunde la Lucha Libre con la Ucha Libre.

Steve Winters

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...