Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

A pamięta ktoś moją rozmowę z Damianem Dzikim? Teksty o "ch***jogromie" =)) O matko :lol

 

16476371734edf391100c30.jpg

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Przywarło do niego jak pluskwa potem przez dłuuuugi czas =))

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  594
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.04.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja3 (8-05-2008 20:23)

kto uwas ma 8 numer czy tez nie pamiętasz

Ja3 19:52:38

xD

Goldberg 19:52:41

ale pewny nie jestem:D

Goldberg 19:52:51

Karolina L (wiecie prawa autorskie nie chce pisać nazwiska bo nie wyraaziła zgody xD )

Goldberg 19:52:57

mówi Ci to coś:D

Ja3 19:53:00

ładna chociaz

Ja3 19:53:04

niee hahaha

Goldberg 19:53:06

ujdzie

Ja3 19:53:10

a to szkoda

Ja3 19:53:12

xD

Ja3 19:53:13

hahaha

Goldberg 19:53:26

ma ojca rzeznika

Ja3 19:53:31

to ty jej pamiętasz a swoj nie

Ja3 19:53:38

o k***a mac hahahahhahahaha

Goldberg 19:53:45

to kujon

Goldberg 19:53:52

ja z nią siedze

Ja3 19:53:54

a to przejebane

Ja3 19:53:57

hahahahahah

Goldberg 19:54:01

i ciagle tylko mam numer 8

Goldberg 19:54:11

i 5 dostaje szmata jedna

Ja3 19:54:11

to powiedz że taki h***j ma taki numer jak ty i ze h***j jej w dupe

Ja3 19:54:12

xD

Ja3 19:54:44

poweidz jej tak

Ja3 19:54:57

ze ja mam taki numer jak ona i ze h***j jej w dupe

Ja3 19:55:00

xD

Ja3 19:55:08

masz fote swojej klasy jak masz to wyslij

Goldberg 19:55:24

k***a raz ją dotkłem, a ta że ją zgwałcić chciałem bo starszy nienasycony i wogóle

Ja3 19:55:47

hhahaahhaha bo zapomniałą staremu obciągnąc

Goldberg 19:55:47

poszukam foty

Ja3 19:56:09

oj weś to pewnie cóka tego Fritzla

Ja3 19:56:12

hahahahhahahahahahahaahah

Ja3 19:56:18

wiesz o kogo chodzi

Ja3 19:56:19

?

Goldberg 19:56:25

nie

Ja3 19:57:17

ten tak ico trzymał 23 lata w piwnicy swoja córke i ją gwałcł i jej 8 dzieci zrobił i nie dawno ja wypuscil bo poweidzial ze zastara hahahaha a najmlodsze dziecko ma 18 lat xD

Ja3 19:57:27

*gwałcil

Goldberg 19:57:36

małą mam klasę

Goldberg 19:57:46

bo szkoła prywatna i katolik

Goldberg 19:57:48

:D

Goldberg 19:57:54

nie śmiej się

Ja3 19:58:00

hahahahah

Ja3 19:58:16

ja sie smiej z glupoty tego Facia

Goldberg 19:58:17

zara Ci wysyłam

Ja3 19:58:26

jak mozna być takim jebusem

Ja3 19:59:09

dawaj wislij chce zobaczyc ta pedalke

Ja3 (8-05-2008 20:24)

nie wiem czy coś widzisz

Ja3 19:59:45

zobacz fajnego mam avatarka

Ja3 19:59:59

a co to za stara pizda

Ja3 20:00:01

?

Ja3 20:00:04

ta w białym

Goldberg 20:00:13

wychowawczyni

Goldberg 20:00:15

od maty

Goldberg 20:00:19

:D

Ja3 20:00:25

i poweidz kturo ty a ktoro to ta szmata

Goldberg 20:00:42

widzisz mnie

Goldberg 20:00:50

wysoki blondyn

Goldberg 20:00:57

na prawo od posągu

Ja3 20:01:22

ee niezly alfons z ciebie

Ja3 20:01:23

xD

Goldberg 20:01:28

to ta przy grubasie

Ja3 20:01:48

hahahahaha jaka k***a hahahahhahaahah

Ja3 20:02:13

wyglada jakb jej ktos kija w dupe wsadzil

Goldberg 20:02:14

widzisz ta z czupryną

Goldberg 20:02:24

Goldberg 20:02:34

Goldberg 20:02:38

nie mogę

Ja3 20:02:48

ci

Ja3 20:03:05

z jaka czupryna tu kazda jakies afro ma ahahhahaha

Ja3 20:03:59

a ktora to twoja ;aska

Ja3 20:04:03

*laska

Ja3 20:04:08

wszystkie ? xD

Ja3 20:04:34

e goldi jesteś ?

Ja3 20:04:58

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Wcześniejsza rozmowa z goldbergiem

f6dfb83c87.png

  • Posty:  2 114
  • Reputacja:   4
  • Dołączył:  22.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Mało zabawne te wszystkie logi i proszę tym więcej nie zaśmiecać Gadulca.

Kolejne takie posty zostaną usunięte.

94370642845de365932a94.jpg


  • Posty:  1 643
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  17.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

i w ogóle dajmy temu spokój, bo każdy gdzieś tam kiedyś zmoczył dupe

Illuś a kto ci kiedyś zamoczył w dupe? :| Dotychczas myślałem że wszyscy na tym forum są hetero ale jak każdy oprócz mnie robił to co ty to ja stąd ide :x


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Logi rzeczywiście słabe, ale co do zakazu wklejania, tutaj przecież pisze się o wszystkim i o niczym ;) Ekhm Willem jakiś Ty niekumaty.. tak się mówi, po prostu popełnić gafę inaczej :roll:


  • Posty:  594
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.04.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O siema IIL już obejrzałeś TNA Impact ?

f6dfb83c87.png

  • Posty:  2 114
  • Reputacja:   4
  • Dołączył:  22.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

tutaj przecież pisze się o wszystkim i o niczym

Są jakieś granice i trzeba też trzymać pewien poziom. Nie dam z BGZ robić jakiejś wiochy. ;)

94370642845de365932a94.jpg


  • Posty:  594
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.04.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Norbas, Dobre Norbas masz racje nie można robić wiochy ale czasami sie wypsnie jakiś offtop :)

Ps. Bądź na gg IIL

f6dfb83c87.png

  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Norbas racja. Hardy jak będę to będę, coś się mnie tak uczepił ;]


  • Posty:  594
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.04.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

IIL, No bo nudy są jak cie nie ma :P . Sorki że mnie nie było wczoraj na gadulcu ale chory jestem i wziołem Gripexa i usnąłem . Dzisiaj pewnie też tak będzie więc z rana pisze :)

f6dfb83c87.png

  • Posty:  2 114
  • Reputacja:   4
  • Dołączył:  22.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Z wiadomo jakiego forum:

Oglądam sobie Smackdown i na końcu spotkała mnie przykra niespodzianka zamiast walki Undertaker vs Khali general manager Vickie Guerrero mówi coś do takera(za bardzo nie znam angielskiego) a po chwili pas zostaje ukradziony takerowi. Może mi ktoś wytłumaczyć czego dotyczyła ta rozmowa i dlaczego Undertaker stracił pas?
według moich informacji (to nie jest 100%) fakt pozbawienia Takera pasa jest zwiazany z brakiem "logicznej" kontry na gogoplatę. writerzy wwe nie mieli bladego pojecia w co sie pakują dajac Takerowi ten chwyt jako finisher. stworzono dlatego storyline z zakazaniem tego chwytu i odebraniem pasa, poniewaz w innej sytuacji Taker miałby Superman run (byłby niepokonany w kolejnych walkach) i byłoby to absurdalne z punktu widzenia ratingów i jego samego jako zawodnika.

inna teoria glosi, że Taker miałby przejść do RAW...

zobaczymy jak będzie...

=))=))=))

Bonus, jak zakładać Gogoplate :lol

94370642845de365932a94.jpg


  • Posty:  2 266
  • Reputacja:   70
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone
  • Styl:  Ciemny

punkwx3.jpg

Straight Edge Superstar :lol


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

fakt pozbawienia Takera pasa jest zwiazany z brakiem "logicznej" kontry na gogoplatę.

=))=))

Siknąłem =))

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  1 558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Damn raz Norbas daje cytat który mnie powalił , dwa LK daje Straight Edge Punk'a :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...