Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 155
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

ważne, że ciebie zawsze trafiam ... a czy jesteś w mojej drużynie czy nie to już inna sprawa :P

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Pytanie za 100 punktów "co jest na tym screenie"? :lol

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  1 155
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

heh ... odpowiedz za 200 punktów ... tył głowy HHH :P

jak zapiszesz na dysk to zdjęcie wtedy dopiero zobaczysz całe ... i prawdziwy rozmiar obrazu ... i takie coś sie dopiero fajnie ogląda :t_up:

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  1 072
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

SIEMANKO!!!!



Jak ja za wami tęskniłem, na szczęście udało mi się uporać z moimi słabościami i pracą w której w sumie awansowałem,(szkoda, że w pensji tego nie widać!) :( ale dziękuje, dziękuje! Nie przesadzajcie z gratulacjami bo się wzruszę i łzy zaleją moją uświnioną klawkę od browara i kij wie jakiego żarcia i napoju więcej! Na usprawiedliwienie dodam, że mnie też nie było z powodu bardzo ciężkiego pojedynku z Armią Czarnego Zakonu!!! Tak, tak, toczyłem zacięty bój o naszą planetę z tymi najeźdźcami!!! Na szczęście miałem u swego boku własnego brata który mnie dzielnie wspierał w polu walki!

Wygraliśmy, niestety paru z nich uciekło, :( wliczając do tego ich generałów! Jeżeli zobaczycie gdzieś ich w mieście to musicie ich zabić!!!

Ich fotki daje w ukryciu ponieważ są wysoce niebezpieczni i groźni dla amatorów!!!

 

Żołnierze:

 

 

2759504~specczbut.jpg 2759503~speccz.jpg

 

 

Opis:

Są dobrymi żołnierzami, byle lamusa są wstanie powalić w czterech, były przypadki że i w trzech poradzili sobie z człowiekiem! (Tą ofiarą bym domniemany były mistrz Omnibusa nie jaki Weeman!!!)

Generałowie:

 

 

2759541~specbut.jpg 2759540~Specm.jpg

 

 

Opis:

Wysoce klasy morderca, ucinacz ludzkich głów, nie jeden dobrze wyszkolony wojownik ludzkości poległ na froncie chwały! Jest potężnym i cwanym wojownikiem, atakuje znienacka gdy przeciwnik jest pewny swego!

Wystarczy 4 generałów by zwykłego człowieka powalić na mordę, zaleca się omijanie go, dla niedzielnych smakoszy tego zacnego miodka! Dla prawdziwych wojowników godny przeciwnik!!!

Przyjaciele zachęcam Was abyście przyłączyli się do mojej i brata grupy o nazwie E.J.P.B

ELITARNA JEDNOSTKA PRZECHYLONEJ BUTLI.

Abyśmy zwalczyli wroga raz na zawsze!!!

Dziękuje!

Edytowane przez Gość

BGZ jest moją drugą rodziną!!! 


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Miło widzieć ponownie :)

Powiem Ci że widziałem kilku Ich żołnierzy oraz generałów, wszyscy szybko pękli, nie mieli szans w pojedynku ze mną :D


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  07.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Welcome back Cycu ;)

2999686564ec3bcdf0a69b.jpg


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Hej ziomki! ;) dzisiaj byłem na zajebistym koncercie Frontside! wróciłem o dziwo cały, tylko raz dostałem w twarz i potargano mi bluzę :D najlepsze było to, że brałem udział w legendarnej ścianie śmierci \m/ tutaj filmik dla tych, którzy nie wiedzą co to jest ;) -

:)


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Czy jest ktoś zarejestrowany na http://www.ufs.pl? I czy mógłby mi wysłać zaproszenie? :D

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  243
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.03.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

no ja jestem... powiedz jak to zaproszenie wysłać... ;] bo pare razy tam tylko byłem a nie moge tego znalesc :shock:


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Program do ściągania z rapida z pominięciem limitów.

http://www.hakerzy.net/flashrapidget.html

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny


  • Posty:  285
  • Reputacja:   8
  • Dołączył:  30.07.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

GTA IV wyciekło do sieci!!!

Na youtube'ie pojawiły się filmiki z gameplay'a! Wszystkiemu dodaje smaczek fakt, że Rockstar dotąd nie publikował filmików prezentujących gameplay. A więc jeżeli chcecie być jednymi z niewielu ludzi, którzy widzieli najnowszą produkcję Rockstara w akcji zapraszam... I to migiem, bo filmiki są w ekspresowym tempie usuwane :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=uFnS1Y1yiYw

http://www.youtube.com/watch?v=yMjYjRkYhkI


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

ty mi lepiej na pw odpowiedz łajzo :D

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...