Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  616
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.03.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Chwała ci za to LK że wywaliłeś tego debila.. :t_up: ..te jego świetne i przemyślane wypowiedzi na backu to był normalnie rarytas :)

 

wroneksig.png

16093.png

11524.jpg

11738.gif

 

 

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

http://***/media/wywiady/kennedy.mp3

Wywiad Boryssa z Mr. Kennedym :D

Czekam na Wasze fachowe opinie :D

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Kennedy`ego w ogóle nie słychać, dobrze, że zostanie to potem przedrukowane i przetłumaczone. Modjo nie mogłeś tego upnąć na jakiś serwer ? wklejając link z WF łamiesz regulamin :roll:


  • Posty:  1 558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Szkoda że słabo słychać Kennedyego, ale ogólnie dobra rzecz.


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Kennedy`ego w ogóle nie słychać, dobrze, że zostanie to potem przedrukowane i przetłumaczone. Modjo nie mogłeś tego upnąć na jakiś serwer ? wklejając link z WF łamiesz regulamin :roll:

Regulamin to ja :P

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  1 043
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Powiem tak - angielski Borysa jest żałosny,w ogóle wstyd...a po drugie w ogole nie słychac Kennedy'iego, dlatego to może byc byłe jaki ziomek...jednym słowem bullshit.

Pamietaj aby sie nie zmieniac, bez wzgledu na to jak bardzo inni by tego chcieli :)


  • Posty:  1 169
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.02.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Powiem tak - angielski Borysa jest żałosny

Co ci się nie podoba w jego angielskim? Może akcent trochę spartaczony, ale ogólnie dał radę.. jakbym ja gadał z taką gwiazdą to bym zgłupiał chyba :D

Ogólnie to szkoda, że Kennedy'ego tak słabo słychać..

btw. Szkoda, że Arka nie ma już z nami, poczytałbym jakieś ekskluziwy w jego wykonaniu :rotfl:

Regulamin to ja

Do statusu łebmastaha jeszcze ci daleko :smashfreak:


  • Posty:  1 072
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Rzeczywiście słabo słychać koleś się nie postarał zbytnio! Ale jeżeli to faktycznie był Kennedy to szacunek dla kolesia, że to zrobił! :D

[ Dodano: 16 Listopad 2007, 01:44 ]

Ale beka znalazłem parę zdjęć za młodu naszych ulubieńców i z nie których szczałem! :rotfl:

Patrzcie sami!

th_73309_rock02_123_1150lo.jpg

The Rock

th_73401_hall05_123_614lo.jpg

Scott Hall

th_73462_06_123_343lo.jpg

Randy Savage

th_73547_01_123_1157lo.jpg

AJ Styles

Styles żądzi!!! Wygląda jakby zaraz miał wskoczyć na plan Karate Kid 10 tylko że w Naju!!! :rotfl:

BGZ jest moją drugą rodziną!!! 


  • Posty:  5 028
  • Reputacja:   1 089
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Regulamin to ja :P

Ale to chyba nie oznacza, że masz prawa do tego, aby go łamać ;)


  • Posty:  1 169
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.02.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mała awaria netu u mnie.. umowa którą podpisałem niedawno będzie anulowana.. gdyż zaistniały pewne problemy, heh. Piszę z kafejki właśnie :t_up: Nowy net już niedługo, ale jak narazie wrócę do starego. A to wkrótce nastąpi. Pozdro :)


  • Posty:  1 043
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

3 dni temu zmieniłem bank z PKO na Citibank i łączyło się to z przelaniem 90% środków z pierwszego banku do drugiego

Przelew zatytułowałem: "Koniec z beznadzieja PKO".

W związku z dużą kwotą przelewu, musiał on być potwierdzony telefonicznie.

Po jakimś czasie dzwoni gość z PKO i czyta dane, które mu się wyświetliły. Imię, nazwisko, adres i dochodzi do tytułu.

Gość czyta "Koniec z..." i w tym momencie zapada cisza, która przerywa mój chichot w słuchawkę.

Jakoś mu się udało w końcu dokończyć procedurę, ale w miedzy czasie okazało się, że wpisałem zły numer konta do przelewu, więc muszę powtórzyć operację.

Wyciągnąłem wnioski z tego zdarzenie i możecie tylko wyobrazić moje zadowolenie gdy słyszałem następnego kolesia jąkającego przez telefon: "Jestem gejem i lubię chapać dzide"

Waliłem puche okropna :D

Pamietaj aby sie nie zmieniac, bez wzgledu na to jak bardzo inni by tego chcieli :)

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  128
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mo, dobra sygna :t_up:

Sam powinienem sobie podobną zorganizować :rotfl:

endabliuovr6.gif

 

 


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny


  • Posty:  1 043
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Fak a o mnie zapomniał...jak zawsze :P

Pamietaj aby sie nie zmieniac, bez wzgledu na to jak bardzo inni by tego chcieli :)


  • Posty:  1 643
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  17.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A ten cipol między modjo i hellnerem to kto to jest? :) Po oczach wiadac że cipka :t_up:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...