Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

RAW #13 - WWE Diary by Elliott


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Dołączył/a:  21.12.2004
 • Status:  Offline

HEAT:

1. Chris Daniels def. Ken Kennedy

2. Shelton Benjamin def. Lance Cade

3. Christian def. Kid Kash

4. Hardy Boyz def. London & Kendrick

 

[glow=red]RAW[/glow]

 

Zaczyna się RAW! 3 dni po Unforgiven! Fajerwerki, muzyka i witający nas komentatorzy, którzy wspominają niedzielne PPV i mówią, że już nie mogą się doczekać Cyber Sunday. Zaraz po tych słowach zaczyna grać muzyka Erica Bischoffa.

 

Bischoff wchodzi na ring i bierze mikrofon. Zaczyna mówić o tym, że według planu następne PPV to Cyber Sunday, które odbędzie się 15 października. Eric powiedział, że jako on jest tu teraz szefem, a Vince'a nie ma, to będzie mała zmiana. Mimo, że od Cyber Sunday do Halloween dość daleko to 15 października nie będzie Cyber Sunday tylko Halloween Havoc. Bischoff po tej informacji chciał zejść z ringu, ale zaczęła grać muzyka Edge'a, który zmierzał na ring. Edge chciał poinformować wszystkich, że wygrał na Unforgiven z Shawnem Michaelsem i było powiedziane, że kto wygra ten mecz to może walczyć o World Heavyweight Title na jednym z czterech kolejnych RAWów. Edge powiedział, że chce walczyć dzisiaj i to teraz. Bischoff powiedział ok i opuścił ring.

 

World Heavyweight Title Match: Stone Cold © vs Edge

Końcówka: Stone Cold i Edge toczą dość wyrównany pojedynek. Edge zdobywa jednak przewagę i zaczyna górować nad Stone Coldem. Wtedy na ring wbiega Kurt Angle i zaczyna okładać krzesłem Stone Colda. Sędzia przerwał walkę.

Winner: Stone Cold by DQ.

 

Zdenerwowoany Edge rzuca się na Angle'a, a po chwili dołącza do nich Undertaker, który na obu wykonuje Chokeslam, i pokazuje na leżącego Stone Colda krzycząc, że odbierze mu pas.

 

Na backstage'u wywiad z Harry Smithem. Smith pokonał przed dyskwalifikację Flaira i teraz 16-krotny mistrz musi opuścić WWE. W wywiadzie Smith mówi, że słowami nie da się opisać jego radości. Nagle podchodzi do niego Ric Flair. Smith jest w szoku i każe się wynosić, ale Flair tylko się z niego śmieje. Nature Boy powiedział Smithowi, że następnym razem niech dobrze przeczyta kontrakt przed walką, bo wtedy by zauważył, że było tam zapisane, że jak Flair przegra przez dyskwalifikację to zostaje w WWE. Smith nie mógł w to uwierzyć i ze złości pobił Flaira.

 

Match: Carlito vs Charlie Haas

Końcówka: Haas przeważa, ale o to przy ringu pojawia się Tommy Dreamer, który zaczyna rzucać wyzwiska w stronę Haasa. Haas zamiast walką zajął się kłótnią z Dreamerem. Wykorzystał to Carlito, który wykonał The Back-cracker na Haasie i go policzył.

Winner: Carlito

 

W biurze Bischoffa zawitał Harry Smith. Smith chce wiedzieć kto wprowadził taką głupią klauzulę do kontraktu. Bischoff mówi, że to pojawiło się na życzenie Flaira i teraz nic z tym nie można zrobić. Smith ze złości zaczął krzyczeć na Bischoffa i rozkazał mu zwolnić Flaira. Bischoff się na to nie zgodził i powiedział, żeby Smith lepiej uważał co mówi i do kogo, a za karę za tydzień zmierzy się z Triple H'em.

 

Match: AJ Styles & Petey Williams vs Psicosis & Super Crazy

Końcówka: Psicosis walczy w ringu z AJ Stylesem. Psicosis dropkickem zrzuca z ringu stojącego przy ringu Petey Williamsa. Super Crazy próbuje wbiegnąć na ring, sędzia go zatrzymuje go sędzia, AJ Styles chce zaatakować Super Crazy'ego, zatrzymuje się, a od tytuł przewraca go Psicosis, 1, 2, 3 i zwycięstwo Mexicools!

Winners: Psicosis & Super Crazy

 

Reklama WWE 24/7 oraz urywki z Unforgiven PPV.

 

Na ring wchodzi Chris Jericho i Triple H. The Game powiedział, że będzie się domagał rewanżu na Halloween Havoc z Evolution i na pewno tym razem on i Y2J ich pokonają. Jericho zgodził się ze swoim przedmówcą i dodał, że Evolution zwyciężyło tylko dlatego, że we dwóch zaatakowali Triple H'a. Później zaczyna grać muzyka Bookera T i zaczyna się kolejana walka

 

Match: Booker T vs Chris Jericho

Końcówka: Chris Jericho miał wyraźną przewagę nad Bookerem T. Jednak Booker zdołał pod koniec przejąć inicjatywę i już wykonywał The Scissors Kick, ale Jericho się odsunał, założyć Bookerowi Walls of Jericho i Booker stapował.

Winner: Chris Jericho

 

Po walce na rampie pojawiają się Batista i Orton. Orton mówi, że nie będzie żadnego rewanżu, bo wygrali uczciwie. Wyzwał jednak Triple H'a na pojedynek jeden na jeden na Halloween Havoc. Triple H się zgodził.

 

Widzimy jak Chris Benoit rozgrzewa się przed walką wieczoru z Kanem o Intercontinental Title. Podchodzą do niego Hardy Boyz, którzy na następnym RAWie chcieli by rewanżu o Tag Team Title jeszcze za Summerslam, bo teraz mieli inne problemy na głowie. Benoit powiedział, że nie ma problemu.

 

Match: Rob van Dam vs Johnny Nitro (w/Joey Mercury)

Końcówka: Rob van Dam przeważa i zbliża się do zakończenia walki. Wtedy na ring z krzesłem w ręku wpada Mercury. Atakuje Roba van Dama krzesłem, ten się jednak schlił i w czaszkę dostał Nitro. Sędzia ogłosił Nitro zwycięscą. Mercury się odwrócił, a RVD kopnął w krzesło, które trzymał Mercuty i też dostał w czaszkę.

Winner: Johnny Nitro by DQ

 

Zaraz potem na rampę wchodzi CM Punk. Mówi o swoim zwycięstwie nad Ravenem na Unforgiven i że teraz nic nie stoi mu na przeszkodzie, by walczyć o Hardcore Title. Powiedział van Dammowi, żeby lepiej już przygotowywał się na Unforgiven, bo czeka go ciężki mecz. CM Punk przyznał, że nie może się doczekać aż pas Hardcore będzie leżał na jego ramieniu.

 

Później kamera skierowana na komentatorów, którzy mówią o nadchodzącej walki Kane vs Benoit o IC Title i wspominają jeszcze Main Event Unforgiven, po czym oglądamy urywki z tego zdarzenia.

 

Intercontinental Title Match: Kane © vs Chris Benoit

Końcówka: Po przewadze Benoita, teraz przeważa Kane. Najpierw wykonuje Clothesline from the top rope, a potem Chokeslam. 1, 2 i kick out! Później Benoit wstaje, Kane odbija się od linek i chce wykonać Clothesline, ale Benoit się uchylił, przebiegł pod ręką Kane'a i założył mu Crippler Crossface. Kane z minutę próbował się uwolnić, ale to się nie udało i stapował. Benoit nowym IC Champem!

Winner: Chris Benoit

 

Po walce Benoit zaczyna świętować. Przybiega do niego Christian i razem się cieszą. Mają Tag Team Title, a teraz jeszcze Benoit dorzucił IC Title. Czy Christian coś dorzuci do tego Tag Teamu? Czytajcie kolejne RAWy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 6
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Itchy

  2

 • sportsmen

  2

 • Elliott

  1

 • Lil Abyss

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  576
 • Dołączył/a:  29.06.2004
 • Status:  Offline

Fajnie do wszystko wyszlo, jak zwykle zreszta. Jedno ale... czy tytul moze zmienic wlasciciela przez DQ? :roll: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 298
 • Dołączył/a:  05.02.2006
 • Status:  Offline

Gala oryginalnie cool, walki pisane dobrze. Zacznij jeszcze robic SD :razz:

Itchy przeciez to Stone Cold bronil tytulu i wygral tylko walke przez DQ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  576
 • Dołączył/a:  29.06.2004
 • Status:  Offline

A, fakt. Moj blad.

Wiec gala lepsza niz dobra. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  434
 • Dołączył/a:  02.09.2004
 • Status:  Offline

Match: Rob van Dam vs Johnny Nitro (w/Joey Mercury)

Końcówka: Rob van Dam przeważa i zbliża się do zakończenia walki. Wtedy na ring z krzesłem w ręku wpada Mercury. Atakuje Roba van Dama krzesłem, ten się jednak schlił i w czaszkę dostał Nitro. Sędzia ogłosił Nitro zwycięscą. Mercury się odwrócił, a RVD kopnął w krzesło, które trzymał Mercuty i też dostał w czaszkę.

Winner: Johnny Nitro by DQ

 

Trochę nie rozumiem rozstrzygnięcia tego meczu - Nitro wygrywa, bo go własny ziomek walnął krzesłem przez przypadek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  941
 • Dołączył/a:  24.12.2005
 • Status:  Offline

rochę nie rozumiem rozstrzygnięcia tego meczu - Nitro wygrywa, bo go własny ziomek walnął krzesłem przez przypadek? ;)

 

Przecież tak też się robi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  434
 • Dołączył/a:  02.09.2004
 • Status:  Offline

Przecież tak też się robi ;D

 

Ale są to raczej przypadki sporadyczne i dlatego się zdziwiłem. Dopiero po chwili przypomniałem sobie jakieś tam mecze zakończone w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • -Raven-
  • Jeffrey Nero
   Odetnie sobie pokolei wszystkie palce.
  • -Raven-
   Coś na szybko. W filmie Duchy Inisherin jeden z dwójki przyjaciół, bez powodu, chce zerwać kontakt z tym drugim. Tamten nie potrafi tego tak zostawić i próbuje się dowiedzieć o co kolesiowi chodzi. Tamten stwierdza, że jeżeli gość nie przestanie go nachodzić, to... No właśnie, co?
  • Attitude
   Polska federacja Kombat Pro Wrestling poinformowała, że nawiązała współpracę z kanałem telewizyjnym Fightbox. Szczegółowe informacje podano na facebooku federacji: Podczas gali KPW Arena 23: Zabójcze wyzwanie, prezes KPW Krystian Malinowski poinformował widzów, że federacja Kombat Pro Wrestling nawiązała współpracę z międzynarodową telewizją Fightbox! Wszystkie główne gale, począwszy od Areny 23 będzie można obejrzeć na kanale tej stacji w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii oraz wybranych krajach Europy, Azji i krajach arabskich. Zaznaczamy jednak, że nie będą to transmisje na żywo. W Polsce Fightbox dostępny jest m.in. dla posiadaczy Cyfrowego Polsatu czy nc+. Pełną listę krajów oraz platform znajdziecie na stronie internetowej: http://www.fightbox.com/pl/gdzie-nas-znajdziesz Więcej informacji wkrótce.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • PTW
   Węgierski weteran czy najlepszy hiszpański zawodnik... w Polsce? Kto zwycięży w tym niezwykle ciekawym starciu, które odbędzie się podczas PTW Underground 19? Renegade Hcw i Starboy Nano Lopez po raz pierwszy wejdą ze sobą do ringu i dla obu będzie to niezwykle ważna walka. Połowa Budapest Bastards ma na oku złoto PTW Tag Team i chce napędzić się przed tym mistrzowskim starciem, podczas gdy Nano wraca po kontuzji, która postawiła znak zapytania przy jego karierze. Wszystko to powoduje, że już 9 grudnia czeka nas walka, której nie możecie przegapić! Ogarniajcie więc bilety, macie też ostatnie dni na wzięcie udziału w konkursie o wejściówki, wykupujcie wspierania i wszyscy wyczekujmy nadchodzącego wrestlingowego dwupaku gal PTW Underground! ------ Bilety na gale PTW: https://ptw.kupbilecik.pl Oglądaj gale PTW UNDERGROUND 19 i 20 w ramach wsparcia kanału PTW na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...