Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Najlepszy technik w WCW/WWF


Kto jest/byl najlepszym technicznym Wrestlerem?  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest/byl najlepszym technicznym Wrestlerem?

    • Bret Hart
      22
    • Kurt Angle
      17
    • Chris Benoit
      26
    • Dean Malenko
      8
    • Chris Jericho
      7
    • Mr. Perfekt
      4


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja oddalem swoj glos na Chrisa Benoit, poniewaz jest to zawodnik ktory przez wieele lat utrzymuje swietna forme (w innym przypadku zaglosowalbym na Breta Harta, ale ten w WCW nic godnego siebie nie prezentowal, albo Angle`a, ale on troche za krotko walczy)

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    4

  • Cerebral Assassin

    2

  • mnih

    2

  • Deliquent

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Ja stawiam na Bret Harta. Kazda jego walka to pokaz techniki, ktora przewyzsza sile.

W WCW nie bylo prawdziwego Harta. Jebali go gdyz "lepsi" byli Hogan i Goldberg (hehehehhehehehe). Z czasow WCW walki Harta ze Stingiem pozostana moimi ulubionymi. Obaj rzadzili i huj.

The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  236
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Bret Hart jest moim zdaniem najlepszym technicznie wrtestlerem.Być może i w WCW

nic ciekawego nie pokazał( nie jestem pewien bo widziałem tylko 2 jego walki w tej

federacji) ale w wwf niejednokrotnie pokazał klase.

ten kto nie ma nic do stracenia zawsze wygrywa

4626133034af1da5dd01ee.jpg


  • Posty:  162
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline

Ja tam zawsze lubiłem Chrisa Jericho, jego walki zawsze stoją na odpowiednim poziomie, potrafi zrobić niezłą walkę nawet ze słabymi zawodnikami.

684699834088ea601d4d3.jpg


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Mr. Perfect był świetny, ale przez stosunkowo niedługi okres czasu, kontuzja go w pewnym sensie zniszczyła, Chrisowi Jericho trudno cokolwiek zarzucić, ale nigdy nie nazwałbym go najlepszym technikiem, Dean Malenko był świetny, uważam że ogólnie był jednym z lepszych techników w WCW w drugiej połowie lat 90-tych, Kurt Angle i Chris Benoit wiadomo... oboje prezentują świetny poziom, Angle tylko lepiej przedstawia się pod względem aktorskim, ale to nie o to tutaj chodzi... Bret Hart tymczasem prezentował się zawsze solidnie, to co robili z nim w WCW nie ma wplywu na walki, ktore także robił świetne... bardziej jeśli coś to juz zniszczyła go sytuacja na SS niż traktowanie w WCW... WCW ewidentnie nie miało na niego żadnych pomysłów, push otrzymał dużo za późno, ale i tak uważam że sytuacja kiedy dostalby World Title tuz po przybyciu do WCW byłaby niesłuszna, aczkolwiek mimo wszystko uważam, że wszystko zostać rozegrane lepiej. Poza tym fakt jest taki, że mało kto kieruje sie umiejętnością prowadzenia walk w takich federacjach jak WCW i WWE, a Hogan czy Goldberg zawsze mieli wielkie poparcie fanów i w związku z tym musieli wygrywać. Ja nie oddaje swojego głosu na nikogo, bo nie lubie wybierać jednego z wielu świetnych zapaśników, a pozwoliłem sobie jedynie wszystko podsumować :).

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  1 186
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Pomimo, tego ja najbardziej z nich cenie Jericho, dalem glos na Benoit. Bo ten ma juz doswiadzczenie i zamaist single matchy, zawsze zrobii submission match.

  • Posty:  483
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Najlepszym technikiem jest Benoit ale moim ulubionym (i tak juz chyba zostanie do knca) jest Jericho
Largen then life.....

194233445040d59a169eb2d.jpg


  • Posty:  65
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.11.2003
  • Status:  Offline

Ta ankieta, jest troche bez sensu, bo jesli pytasz sie o najlepszych technicznych zapsanikow w historii, to brakuje tam wieeelu nazwisk. Z obecnych zreszta tez (ja bym glosowal na EDDY'ego ~~~).

  • Posty:  923
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.11.2003
  • Status:  Offline

Oddalem swoj glos na Bret Hart poniewaz lepsze technicznego wrestlera w zyciu nie widzialem.Bret mail counter na niemalze kazdy chwyt nie bylo nawet jednej walki Hitmana ktora by mnie nudzila.Kazda jego walka (wwf) byla istnym majstersztykiem!!Obecni wrestlerzy mogliby sie duzo od niego nauczyc gdyby poogladali troche jego wspanialych starszych walk!!!!

Sprowadzanie dowolnych rzeczy WWE i TNA na zamowienie forumowiczow !!!

 

REY024 Allegro, aktualna oferta:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24560233


  • Posty:  236
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Zgadzam sie w 100% . Jeśli chodzi o poziom walk i technike to z Breta rzeczywiście

wielu powinno brać przykład.

ten kto nie ma nic do stracenia zawsze wygrywa

4626133034af1da5dd01ee.jpg


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Bret Hart to idealny zapaśnik do każdej federacji, w entertainmentowych będzie potrafił dobrze rozegrać segment, wygłosić mowę, zrobić walkę by wszystko było jak ma to być zrobione do daleszej częsci scenariusza (bo tam liczy się przede wszystkim "teatr"). W federacjach, które stawiają na widowisko zapaśnicze też by się sprawdził.

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  1 273
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Ciężko wybrać... gdyby był tu mój ulubiony Goldberg to by było proste... roześmiałbym się twórcy w twarz :P

A tak serio... doborowe towarzystwo i po głębokich przemyśleniach, dywagacjach, czy czym tam chcecie oddaje swój głos na Breta Harta.

WZIĄŚĆ? W języku polskim nie ma takiego słowa! Mów poprawnie a będziesz pisać poprawnie.

[you] zostań bohaterem,

bądź honorowym dawcą krwi


  • Posty:  16
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline

Ja oddaje glos na Chrisa Jericho, chociaz mojego ulubionego technicznego zawodnika nie ma w ankiecie a jest nim Lance Storm :)
zaczynasz z bananem konczysz jak banan!

  • Posty:  1 273
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

A jak juz mowimy o brakach, to jak mozna bylo pominac Vampa? ;)

WZIĄŚĆ? W języku polskim nie ma takiego słowa! Mów poprawnie a będziesz pisać poprawnie.

[you] zostań bohaterem,

bądź honorowym dawcą krwi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Grins
      Kurwa mać ja tu miałem nadzieje że Punkster będzie ostatnim przeciwnikiem Johna w jego finalnej walce a tu dupa, teraz nie mam bladego pojęcia kto może być jego ostatnim przeciwnikiem, ja mam nadzieje że to nie będzie Cody, po tej słabej walce na WM nie zasłużył aby być ostatnim przeciwnikiem Johna między nimi nie ma chemii, totalnie słaby program podczas WM, nie no ja nie chce tego oglądać, poza tym taki booking zaszkodzi tylko Cody'emu a nie pomoże to zaś wpychanie czegoś na siłę a później będzie zdziwienie że fani na niego buczą... Jakaś mała iskierka nadziei jest że ostatnim przeciwnikiem Cena będzie R-truth, przepraszam od dzisiejszego RAW już Ron Killings!  Oczywiście też nikt nie bierze pod uwagę Romana który najprawdopodobniej wróci z nowym gmmickiem na SummerSlam już jako pełen Baby Face więc możliwe że będą chcieli mocno przyboostować jego powrót gdzie pod koniec roku odzyska tytuł a Rollins zaczai się z walizką i ją wykorzysta na Romanie nie zdziwiłaby mnie taka sytuacja.  Co do Punka i Arabii Saudyjskiej to tutaj oczywiście dużą rolę odegrała kasa ale i też chyba stosunek Arabii Saudyjskiej do sytuacji w strefie gazy, Arabia Saudyjska jest przeciwko Izraelowi więc nie zdziwiłbym się jakby Punk schował swoje stare przemyślenia do kieszeni, Sami też zarzekał się że nigdy tam nie zawalczy a jednak się przełamał  Ja to się nie zdziwię jak Punk nawiąże do sytuacji w Gazie podczas tej gali, zrobili to już ze Sami podczas live eventu... Ogólnie walka Cena/Punk to kaliber na finał albo chociaż na SummerSlam a nie na poboczną galę u Arabów, ale jeśli Ron Killings jest szykowany na finał to jestem wstanie im to wybaczyć.   
    • DarthVader
      Punk jest w takim układzie większym heelem w tym zestawieniu niż John Cena Jakoś dziwnie na odwrót to wszystko wychodzi - chciałem Orton vs Cena na koniec, a zrobili to już na Backlash. Punk vs Cena pasowało na SummerSlam… Chcę się ich oczywiście obejrzeć znowu w akcji, ale zrobienie jej w Arabii Saudyjskiej ucina hypowi jaja.     
    • Attitude
      Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • MattDevitto
      CM Punk do HHH'a na początku roku:
    • MattDevitto
      WWE Night Of Champions 2025 28.06.2025 w Arabii... KARTA Queen Of The Ring 2025 Final Match ??? vs. ??? King Of The Ring 2025 Final Match ??? vs. ??? Undisputed WWE Title Match John Cena (c) vs. CM Punk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...