Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Nikki Bella załamana po rozstaniu z Ceną, John zakończy kari

Amy

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Rano informowaliśmy o rozstaniu Johna Ceny i Nikki Belli. Osoba bliska parze postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie, oczywiście anonimowo. Z jej słów wynika, że Nikki jest załamana zerwaniem zaręczyn i ma złamane serce. John tak naprawdę nigdy się nie zmienił, zawsze stawiał siebie na pierwszym miejscu i w końcu st...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-nikki-bella-zalamana-po-rozstaniu-z-cena-john.html

• Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Merkantylizacja

3

• -Raven-

2

• Caribbean Cool

2

• VillainLee

2

Top użytkownicy w tym temacie

• Reputacja:   1
  • Urządzenie:  Windows

Czy to jest początek tego wyczekiwanego Heel turnu Johna?

Faceci to jednak dranie. Uwieść kobietę i tak ją zostawić. Rozumiem ból Nicole. Powinna przypomnieć liderowi Cenation o słowach takich jak hustle, loyalty oraz respect. Wyczekuję dalszych wieści.

• Reputacja:   35

Faceci to jednak dranie. Uwieść kobietę i tak ją zostawić.

Faceci to jednak durnie, tym bardziej , że jesteś przedstawicielem tego nadgatunku a piszesz takie brednie.

Edytowane przez Caribbean Cool

Faceci to jednak dranie. Uwieść kobietę i tak ją zostawić.

Faceci to jednak durnie, tym bardziej , że jesteś przedstawicielem tego nadgatunku a piszesz takie brednie.

To, że jestem płci męskiej nie ma nic do tego, Zrobił złą rzecz i to zasluguje na krytykę.

• Reputacja:   35

Zrobił złą rzecz i to zasluguje na krytykę

Złą rzecz, bo się rozmyślił? Lepiej byłoby , gdyby na siłę panoszył z Bellaską. Tak mu wypada przecież, John to też człowiek. Jak widać jasno myślący.

Nie mówiąc już o tym, że ta cała śpiewka Niki może być wyssana z palca.

Złą rzecz, bo się rozmyślił? Lepiej byłoby , gdyby na siłę panoszył z Bellaską. Tak mu wypada przecież, John to też człowiek. Jak widać jasno myślący.

Po 6 latach i zaręczynach? Za dużo obiecał i pęknął.

Nie mówiąc już o tym, że ta cała śpiewka Niki może być wyssana z palca.

To wtedy się obrażamy na Nicolę. Zostaje czekać na kolejne wieści.

Zrobił złą rzecz? A co, pił i bił ją? Gwałcił i trzymał zamkniętą w piwnicy? Zdradzał na lewo i prawo? Wielka mi rzecz, para dorosłych ludzi stwierdziła, że nie widzi przyszłości w związku i się rozstała... lepiej teraz, niż po ślubie.

To wtedy się obrażamy na Nicolę. Zostaje czekać na kolejne wieści.

A ja tam mam nadzieję, że kolejnych wieści nie będzie. Liczę na to, że John (o niego jestem spokojny...) lub Nikki nie wpadną na pomysł wzajemnego prania brudów. Oczywiście pewnie jakieś newsy z "pupy" będą się pojawiać, zapewne dowiemy się o ciemnej naturze Ceny która wprawi w szok najwierniejszych hejterów z Chicago :D Jednak mam nadzieję, że ta wspaniała kariera nie zostanie w ostatnich latach napisana jakimś ohydnym czarnym markerem podpisanym Nikki

• Reputacja:   146

Faceci to jednak dranie. Uwieść kobietę i tak ją zostawić. Rozumiem ból Nicole.

Wstrzymałbym się z osądami, bo nie masz bladego pojęcia (tak jak i my wszyscy) co tam zaszło i o co poszło. Sytuacja może być taka, jak w przypadku faceta, który wali babę po rogach, wszyscy mówią: "co za gnój jebany!", nie spoglądając głębiej, a później okazuje się, że ta cała jego Drama Queen nie dawała mu dupy miesiącami i chłopina się złamał jak trafiła mu się okazja i jakaś dupera nim się zainteresowała. Nie wszystko w życiu jest czarno-białe.

A ja się nie zdziwię jak się za jakiś czas dowiemy że jednak to Nikki waliła Jaśka w rogi, gdyż ten albo nie miał czasu albo coś innego. Bo wiecie, Nikki do najgrzeczniejszych raczej nie należy (tu mam na myśli niektóre jej fotki,czy też wymowny całus z Artomem jakimś tam z którym tańczyła w tańcu z gwiazdami, nie pamiętam niestety numeru tego odcinka, ale to było już po jej tańcu, a wokół którego całusa też zrobiło się głośno na niektórych stronach zagranicznych. Także poczekamy zobaczymy. Ślub mieli mieć 5 Maja w Meksyku (co napisałem na fejsie zresztą) ale dobrze że nie zrobił tego samego w dniu ślubu, wtedy Jasiek osiągnąłby Mount Everest skurwielstwa.

• Reputacja:   146

Ślub mieli mieć 5 Maja w Meksyku (co napisałem na fejsie zresztą) ale dobrze że nie zrobił tego samego w dniu ślubu, wtedy Jasiek osiągnąłby Mount Everest skurwielstwa.

Jeżeli nie czuł się z nią szczęśliwy - bardzo dobrze, że się nie wychajtał. Czasami wizja "nieba" jednego, może się okazać "piekłem" drugiego. Z reguły potrzeba czasu żeby się o tym przekonać, bo na samym początku (kiedy feromony zacierają obraz rzeczywistości) to nawet "bąki partnera pachną lawendą".

Ślub mieli mieć 5 Maja w Meksyku (co napisałem na fejsie zresztą) ale dobrze że nie zrobił tego samego w dniu ślubu, wtedy Jasiek osiągnąłby Mount Everest skurwielstwa.

Jeżeli nie czuł się z nią szczęśliwy - bardzo dobrze, że się nie wychajtał. Czasami wizja "nieba" jednego, może się okazać "piekłem" drugiego. Z reguły potrzeba czasu żeby się o tym przekonać, bo na samym początku (kiedy feromony zacierają obraz rzeczywistości) to nawet "bąki partnera pachną lawendą".

Jak widać Jaśkowi znudziły się bąki Nikki :D Z drugiej strony Dolph i Seth już się ustawiają się w kolejce. Ale nie zapominajmy o jej partnerze z tańca z gwiazdami.

Liczę na to, że John (o niego jestem spokojny...) lub Nikki nie wpadną na pomysł wzajemnego prania brudów.

O Jaśka także jestem spokojny. Swoje za uszami ma, ale jak chce na poważnie zaistnieć w Hollywood, to takie (lub podobne) rewelacje nie są mu potrzebne. Co do Nicki, to póki co, obowiązuje ją polityka korporacyjna i raczej ona sama pary z gęby nie puści...chyba, że znajdzie bogatego fagasa i będzie miała Wujka Vince'a w dupie.

Raven w punkt, więc zacytuję tylko to, co nie dla wszystkich jest jasne:

Nie wszystko w życiu jest czarno-białe.

Jak widać Jaśkowi znudziły się bąki Nikki :D Z drugiej strony Dolph i Seth już się ustawiają się w kolejce. Ale nie zapominajmy o jej partnerze z tańca z gwiazdami.

Rolliins ? On był z jakąś Dupą na HoF, więc prędzej Ziggler. Jeżeli Total Bellas jest jakimś długoterminowym projektem, to tak czy owak w kolejnym sezonie pewnie pojawi się nowy bohater. Zegar tyka i Ona staje się coraz mniej atrakcyjniejszą partią...

Edytowane przez filomatrix