Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWF - Inna Historia


feltzz

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Witam wszystkich, dość specyficzny pomysł, ale mam nadzieję, że jak najbardziej trafny!

Rok 1987, Hulk Hogan, Randy Savage, Andre the Giant, wszystkie legendy dopiero co rozpoczynają lub są w trakcie swoich wielkich karier. Zmiana historii (a także nauka jej w pewien sposó) to jest coś co zawsze mnie kręciło i właśnie TEW 2016 daje mi taką możliwość, mam więc nadzieję, że dotrwam z tym projektem jak najdłużej :)

 

Dla formalności, wszystko zaczyna się w Marcu 1987 roku - nie odbył się więc jeszcze nawet pierwszy w historii Royal Rumble Match, więc i tutaj będziemy w stanie zmienić historię :)

 

Show telewizyjne prezentują się następująco http://pics.tinypic.pl/i/00960/0ry4g69lgxm3.png

Oba te mają podpisane umowy jeszcze na 9 miesięcy z wieloma kanałami i wtedy kiedy ich minie czas będę miał zamiar zrobić coś w kontekście rozwijania tygodniówek (powstanie WWF Raw? kto wie :wink:)

 

Tak prezentują się eventy, czyli po prostu Gale PPV, których raczej nie będę zmieniał:

http://files.tinypic.pl/i/00960/hc4k12xp3ad8.png

 

Obecne pasy WWF i ich posiadacze, mam zamiar usunąć całkowicie dywizję kobiet i ograniczyć je do roli mangarek, co także będzie wiązało się z odsunięciem Women's od aktywnych.

http://files.tinypic.pl/i/00960/bpj7i4lrx9cj.png http://files.tinypic.pl/i/00960/lw9hp426eemj.png http://pics.tinypic.pl/i/00960/zd0ey8wyat3r.png http://pics.tinypic.pl/i/00960/9hvp1dbuj9e8.png

 

Czołówka obecnego rosteru WWF, na których plecach spoczywa przyszłość federacji na tą chwilę - żaden z nich nie przekracza 35 roku zycia, więc przez kilka lat mogą zarabiać dla nas pieniądze, a na najwyższym miejscu na podium jest oczywiście Hulk Hogan, który jednocześnie jest także twarzą federacji.

http://pics.tinypic.pl/i/00960/efarynfv4hsj.png

 

A tak prezentują się ci, których według moich pracowników powinienem zatrudnić - nazwiska jak najbardziej każdemu znane(no może oprócz Briana Pillmana, ale miejmy nadzieję, że coś z niego wyciągniemy :wink:), a Sting jest czymś na pewno przyciągającym uwagę,

dlatego do każdego idzie oferta kontraktu.http://pics.tinypic.pl/i/00960/zgjdnh7pi1xu.png

 

Tuż przed pierwszą galą pod moją wodzą udało mi się już podpisać kontrakt ze Stingiem oraz Jeffem Jarretem, mogli oni jednak prace zacząć dopiero za tydzień, ja więc musiałem zabookować pierwszą galę, która wyszła następująco:

http://files.tinypic.pl/i/00960/2605tvgaklyc.png

Poziom jak najbardziej wysoki, pojawiły się jednak podczas niej dwa problemy - Sika odniósł kontuzję, na całe szczęście wyłączającą go z akcji jedynie na 5 dni, za to The Iron Sheik uczestniczył na gali będąc pod wpływem narkotyków i musiałem poradzić sobie z tą sytuacją, dałem mu grzywnę z czego nie był on zadowolony.

Kolejna finalizacja kontraktów z Brian Pillmanem i Markiem Callousem(Undertaker) tuż przed drugą galą w tygodniu, czyli WWF Wrestling Challenge:

http://files.tinypic.pl/i/00960/59vefie68jbc.png

Tym razem to Junkyard Dog pojawił się i uczestniczył na gali pod wpływem narkotyków, więc po raz kolejny musiałem z tego typu problemem sobie poradzić. Wręczyłem mu ostrzeżenie, co nie miało skutków ani pozytywnych ani negatywnych.

 

Pierwszą galą PPV, którą będę musiał zabookować będzie Wrestlemania III, tak więc podkręcam storyline'y, który były już w samym modzie rozpoczęte, zostawiłem 4 z nich z największym heatem(angażem fanów w konflikt), które będą miały swoją kulminację na największej gali w roku.

http://files.tinypic.pl/i/00960/bsjepgsq21ir.png

 

Pierwszy post, a więc wprowadzenie w to wszystko, w póżniejszym czasie będę bardziej skupiał się na przedstawieniu całego ogółu niż pojedynczych gal, które sprowadzać się będą jak na razie do podbudowy storyline'ow i powolnego kreowania nowych gwiazd, aby potem zacząć nowe show telewizyjne i zmieniać historię wedle własnego uznania :wink:

 

Zachęcam do komentowania i czytania!

Edytowane przez feltzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Kolejne progresowanie i kolejne decyzje:

Oficjalnie rozwiązałem dywizję kobiet i ostatnią mistrzynią w historii(jak na razie) jest The Fabolous Moolah, a wszystkie kobiety zostały managerkami.

Tydzień trwających negocjacji z Shawnem Michaelsem i ten młody, perspektywistyczny zawodnik pojawił się w naszym rosterze.

 

W ciągu trzech tygodni dążących do Wrestlemanii:

Sting oraz Jeff Jarret opuścili swoje poprzednie federacje i teraz zostali oficjalnie przydzieleni do mojego rosteru. Ten pierwszy został określony jako Lower midcarder, drugi zaś jako opener.

 

Sting zadebiutował w WWF już na pierwszej gali po podpisaniu z nim kontraktu, gdzie zawalczył on z Brianem Blairem i zwyciężył ku niezadowoleniu tego drugiego. Wnioskując po ocenie, oraz ocenieniu ring-performance naszego nowego nabytku, należy na razie poczekać aż się on rozwinie.

http://files.tinypic.pl/i/00960/a362o7fgq5vd.png

Bardzo niepokoi postawa Junkyarda Doga, który ma poważne problemy z narkotykami i został wysłany na pięciomiesięczną rehabilitacje mimo tego iż jest on wplątany w feud z Harleyem Racem. Jego miejsce w tym storylinie zajął Roddy Piper.

http://files.tinypic.pl/i/00960/4n49mua88wro.png http://files.tinypic.pl/i/00960/107k9tss7ueu.png

 

Mark Callaway i Brian Pillman dołączyli do federacji i zostali określeni jako openerzy, Shawn Michaels zaś jako Lower Midcarder.

 

Rozpocząłem negocjacje z Tedem DiBiase oraz The Warriorem, który mogą być dużym wzmocnieniem naszego rosteru.

 

Na backstage’u nie dzieje się za dobrze, gdzie to Bruno Sammartino jest izolowany przez resztę zawodników, dlatego dostali oni grzywnę z czego Magnificient Muraco nie był zadowolony, a Bruno był usatysfakcjonowany tym co zrobiłem.

http://files.tinypic.pl/i/00960/kfks70gpr019.png

Na WWF Superstars of Wrestling w trzecim tygodniu marca dałem zadebiutować Shawnowi Michaelsowi w walce z Lannym Poffo i pokazał dobry ring-performance i widać w nim przyszłą gwiazdę.

http://files.tinypic.pl/i/00960/zzn6easd352p.png

W związku z narastającymi problemami z narkotykami i sterydami, postanowiłem nie brać pożytku z tzw. ,,dirty” doctora, mając nadzieję, że uniknę w przyszłości afery sterydowej.

http://files.tinypic.pl/i/00960/uruoyrpgbiar.png http://files.tinypic.pl/i/00960/0r6lzjkosrva.png

W czwartym tygodniu Marca kończy się kilka kontraktów z zawodnikami, z którymi nie zamierzam ich przedłużać.

http://files.tinypic.pl/i/00960/smkl9faup912.png

Roddy Piper wziął się za kręcenie filmów, więc do jego storyline’u z Harleyem dołączyłem Tito Santanę.

http://files.tinypic.pl/i/00960/olyhr1bfydjd.png

Oficjalne podpisanie kontraktów z Tedem DiBiase i The Warriorem, którzy będą już za tydzień gotowi do akcji!

http://images.tinypic.pl/i/00960/9d642y3m64jy.png

Trzy tygodnie minęły i przed nami Wrestlemania 3! Gale w ciągu marca nigdy nie schodziły z poziomu poniżej oceny B-, gdzie to dwie ostatnie wyglądały następująco:

http://images.tinypic.pl/i/00960/m83r8hwzrqvm.png

http://images.tinypic.pl/i/00960/dbkbsbwvacyb.png

Przed Wrestlemanią kontuzje odniósł także nowy nabytek, Ted DiBiase złamał rękę i będzie wyłączony z gry na miesiąc.

Na Największą galę w roku zapowiedziane walki to m.in. Hulk Hogan vs Andre the Giant o pas WWF, czy też Randy Savage vs Ricky Steamboat o pas Intercontinental, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na nią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

http://files.tinypic.pl/i/00960/zbwenxadpgum.png

 

:arrow: Roddy Piper daje promo na wysokim poziomie otwierające Wrestlemanię.

 

:arrow: W pierwszych dwóch walkach uczestniczyli Sting, oraz Shawn Michaels – ich walki nie porwały widowni, ale uznaje, że tutaj rozpocznie się ich wielka kariera. Martwi mnie jednak fakt, iż duża ilość zawodników na zapleczu informuje mnie, że Shawn nie nadaje się na gwiazdę WWF, oby się on rozwinął w oczekiwany przeze mnie sposób.

 

:arrow: The Hart Foundation obroniło swoje pasy Tag-Team przeciwko British Bulldogs, kończąc swój drugi miesiąc panowania.

 

:arrow: Greg Valentine pokonał Toma Zenka w typowym zapychaczu.

 

:arrow: Walka 3vs3 aby podkręcić publikę jeszcze bardziej przed nadchodzącymi starciami, zaraz po świetnym promie Macho Mana.

 

:arrow: Jake Roberts pokonuje Honky Tonky Mana, po której przegrany rozstaje się ze swoim managerem Jimmym Hartem(decyzja podytkowana za prośbą samego Honky’ego, który nie miał z nim chemii).

 

:arrow: Hogan jak zwykle dał promo najwyższej klasy, podkręcając jeszcze bardziej publikę.

 

:arrow: Roddy Piper pokonał Harleya Race’a i Tito Santanę w storylinie, który ciągnał się od stycznia.

 

:arrow: Andre the Giant wraz z Bobbym Hennanem dali promo zapowiadające walkę z Hoganem , po której nastąpiła walka mająca przygotować fanów na walkę o pas Intercontinental – Paul Orndorff pokonał Boba Ortona Jr. oraz King Konga Bundy’ego.

 

:arrow: W świetnej walce o pas Intercontinental Randy Savage pokonał Ricky’ego Steamboata.

 

:arrow: Czas na Main Event, w którym Hulk Hogan pokonał Andre the Gianta i przedłuża swoje panowanie, które w tym momencie trwa ponad trzy lata.

 

http://files.tinypic.pl/i/00960/sgjgqh6h6cbz.png

 

Po trzeciej Wrestlemanii w historii uznałem, że to ci zawodnicy zasługują na główną pochwałę:

http://files.tinypic.pl/i/00960/4z0q311ak8wd.png

 

Tuż po Wrestlemanii zawodnicy skarżyli się na niezwykle toksyczną i niesprzyjającą show atmosferze na backstage'u. Musząc zapobiec konfliktom każdy pracownik dostał bonusy, co ostatecznie kosztowało mnie aż dwa miliony dolarów.

http://files.tinypic.pl/i/00960/9fw5u772zx9o.png

Jednakże pozytywem takiego działania jest fakt zwiększenia zadowolenia na backstage'u do 86%.

http://files.tinypic.pl/i/00960/6nzg4fu33jcd.png

 

 

Oficjalnie WWF Raw powstało i podpisało umowy z tymi stacjami telewizyjnymi:

http://pics.tinypic.pl/i/00960/c97wp75znpzh.png

 

WWF Wrestling Challenge zostało usunięte.

 

Podpisana została także umowa z Comcast, które będzie pokazywało gale PPV, które zapewnia dużą oglądalność, ale ma także spore wymagania.

http://pics.tinypic.pl/i/00960/30vj4nu8hrbb.png

 

Złożyłem oferty kontraktu dla następujących zawodników:

Curt Henning oraz Scott Hall na zasadzie Written, Jerry Lawrer nie chce tracić swojej posady bookera w CWA, więc zaproponować mogłem mu kontrakt na zasadzie pay-per-appearance.

http://pics.tinypic.pl/i/00960/31ptje7bk74w.png

Zbliża się kwiecień, a tam debiut WWF Raw i zbliżające się show Saturday Night's Main Event!

Edytowane przez feltzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 813
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.10.2012
 • Status:  Offline

Bardzo fajny pomysł! Jestem ciekaw jak to rozwiniesz, oby jak najdalej! Cieszy ściąganie nowych nabytków, ale dziwi mnie, że twoi uważają Michaelsa za duży talent. Grałem kiedyś na tej bazie danych i gościu był od razu skazany na sukces, więc albo ma losowy potencjał, albo twoi pracownicy gadają głupoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Dzięki TheVillain za komentarz! Właśnie ciekawi mnie sprawa Shawna, sam nie figuruje w żadnej zakładce z przyszłymi gwiazdami, ale mimo to progresuje naprawdę dobrze :smile: Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie!

 

 

Pierwsze WWF Raw w historii i od razu widać świetne rezultaty tego iż te show powstało – popularność w regionach rośnie o wiele szybciej i będzie tak co tydzień przy dobrych wynikach gal.

http://files.tinypic.pl/i/00960/u30z94x06t0j.png

 

Ricky Steamboat dostał kolejną szansę po Wrestlemanii i tym razem zdobył pas Intercontinental po raz pierwszy w swojej karierze.

http://files.tinypic.pl/i/00960/75o1i041esvx.png

 

Ted DiBiase, oraz The Warrior, który został przemianowany na The Ultimate Warrior podpisali kontrakty z federacją.

 

Kontrakt ze Scottem Hallem, Curtem Henningiem i Jerrym Lawrerem. Ten ostatni został z miejsca Main Eventerem.

 

Jerry Lawrer zadebiutował na WWF Raw, tak jak za mikrofonem spisał się jedynie nieźle, tak w ringu wyglądało to lepiej.

http://files.tinypic.pl/i/00960/1690vt3kp89e.png

http://files.tinypic.pl/i/00960/8wdtytzdth4t.png

 

Razor Ramon(Scott Hall) oraz The Ultimate Warrior zadebiutowali w WWF i jak widać, to ten pierwszy wypadł lepiej.

http://files.tinypic.pl/i/00960/j7jt3yza4ibp.png

 

Postanowiłem połączyć w Tag-Team Stinga oraz The Ultimate Warriora, gdyż w przeszłości pracowali razem.

http://images.tinypic.pl/i/00960/y4koy9jreo0p.png

 

Curt Henning zadebiutował i spisał się przyzwoicie.

http://images.tinypic.pl/i/00960/fwfgjitj9goq.png

 

W trzecim tygodniu kwietnia miało miejsce WWF Saturday Night Main Event XI, gdzie zostało potwierdzone, że będą bronione wszystkie pasy mistrzowskie, a tak wypadło samo show:

http://images.tinypic.pl/i/00960/x9fugtb06m7h.png

 

Warte podsumowania:

:arrow: Roddy Piper pokonał Harley’a Race’a i to zakończyło storyline z udziałem ich oraz Tito Santany.

:arrow: The Hart Foundation po raz kolejny obroniło swoje tytuły.

:arrow: Shawn Michaels z walki na walkę wykręca coraz to lepsze widowisko.

:arrow: Ricky Steamboat po raz pierwszy bronił swojego nowo co zdobytego tytuły przeciwko Randy’emu Savage’owi i King Kong Bundy’emu i zwyciężył.

:arrow: Hulk Hogan pokonał Andre The Gianta, Jake Robertsa, oraz Honky Tonky Mana i pozostaje mistrzem WWF.

 

Ci zawodnicy zasługiwali na pochwałę:

http://images.tinypic.pl/i/00960/nv3e1q333ptu.png

 

 

W związku z zakończeniem storyline’u z udziałem Race’a, Santany i Pipera, postanowiłem zapoczątkować nowy, w którym główną rolę grać będą Jerry Lawrer i Roddy Piper.

Także czas na to, żeby Tag-Teamy pokazały się bardziej światu – The Hart Foundation rozpoczyna storyline z nowo co utworzonym zespołem – Sting i The Ultimate Warrior.

 

Tuż przed April Supercard Jim Neidhart nabawił się kontuzji wyłączającej go z akcji na 18 dni. Tak więc walka Tag-teamowa o pasy mistrzowskie zamienia się w Handicap Match Bret Hart vs Sting&The Ultimate Warrior!

 

A tak prezentowała się sama gala:

http://files.tinypic.pl/i/00960/lehxtvsy2qfm.png

 

Najważniejsze chwile:

:arrow: Hulk Hogan pokonał Andre the Gianta w Steel Cage Matchu o mistrzostwo WWF jednocześnie kończąc ich konflikt.

:arrow: Taka sama sytuacja w walce o pas Intercontinental gdzie to Steamboat pokonał Savage’a finiszując ich storyline.

:arrow: Shawn Michaels wykręcił ponownie dobrą walkę, jest on głównym priorytetem do rozwoju

 

Na pochwałę zasłużyli:

http://images.tinypic.pl/i/00960/pgm05rypeg7r.png

 

W momencie zakończenia dwóch storyline’ów należało utworzyć nowe – Hulk Hogan vs Randy Savage i Ricky Steamboat vs Bob Orton Jr.

 

Tak wyglądała ostatnia gala w kwietniu, gdzie zapoczątkowane zostały nowe konflikty:

http://files.tinypic.pl/i/00960/8s85sbx20kwi.png

 

A na dzień po niej Yokozuna oficjalnie podpisał kontrakt z WWF! Także Ted DiBiase powrócił po kontuzji.

http://files.tinypic.pl/i/00960/i2vwz7t7az0d.png

 

Zaczyna się maj, kolejny miesiąc, nowe storyline’y, gwiazdy kreują się na WWF Raw, zapraszam do komentowania i czytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Wkraczamy w nowy miesiąc w WWF, a tam już pierwsze informacje o młodym talencie, którego obserwują oficjele naszej federacji ze względu na renomę jego rodziny w tym biznesie:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/istie7zr0ar9.png

 

Kończą się kontrakty trzem zawodnikom, które nie będą przedłużane, nawet z Adrianem Adonisem, który ma pozycję Upper Midcarder.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/5583a4uamdl8.png

 

Przez cały kwiecień na zapleczu była genialna atmosfera – konflikty zostały zażegnane, głównie za sprawą wypłacenia ogromnych bonusów do wszystkich zawodników i żadne problemy nie występowały. Jednakże tutaj już na początku maja Honky Tonky Man został przyłapany na używaniu narkotyków, więc dałem mu grzywnę, na co sprawca odetchnął z ulgą.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/ahnslb35tedl.png

 

Dużo negocjacji, większość to młode gwiazdy, na których ma się opierać w przyszłości federacja:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/xyg9r5xj7yha.png

 

Tym razem Paul Ondorff został złapany na łamaniu regulaminu, szczęśliwie dla niego otrzymał tylko grzywnę.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/xdl0k89c4ga5.png

 

Czyżby upatrzenie zagrożenia pozycji najwyżej postawionych w federacji?

http://pics.tinypic.pl/i/00961/k4f0rlp2h78l.png http://pics.tinypic.pl/i/00961/tekcz28em3ud.png

 

Po zatrudnieniu Paula Heymana, umieściłem tego zaledwie 21 letniego chłopaka jako komentatora na naszych show i eventach, mając nadzieję, że będzie dobrze się spisywał. Tak się prezentują Announcers:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/7hwk96eft2o1.png

 

Shawn Michaels to zdecydowanie przyszła gwiazda w którą warto inwestować!

http://pics.tinypic.pl/i/00961/5i6pia70ydxd.png

 

Arn Anderson oraz Sgt. Slaughter podpisali kontrakty z WWF, dostając kolejno push Midcarder oraz Upper Midcarder.

Big Boss Man także podpisał kontrakt i określony został jak na razie jako Midcarder.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/9oi9yhqxvt0e.png

 

Jerry Lawrer będzie niedostępny podczas May Supercard, a uczestniczy on w storylinie z Roddym Piperem. W związku z tym, Roddy Piper zostaje dodany do walki o pas Intercontinental

A już w trzecim tygodniu Maja dostaliśmy Event WWF May Supercard, która wyszła następująco:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/t3usd3o2wpjm.png

 

Warte podsumowania:

:arrow: Jake Roberts pokonał Honky Tonky Mana tym samym kończąc ich konflikt.

:arrow: The Hart Foundation pokonali Stinga i The Ultimate Warriora broniąc swoja tytuły mistrzowskie.

:arrow: Andre the Giant pokazał dominację i w handicap matchu pokonał Jima Duggana oraz Tito Santanę.

:arrow: Roddy Piper dołączył do walki o pas Intercontinental, jednakże Ricky Steamboat pokonał go oraz Boba Ortona Jr. broniąc tytuł.

:arrow: W Main Evencie w walce o pas mistrzowski WWF, Hulk Hogan po zaciętym pojedynku przypiął Randy’ego Savage’a tym samym broniąc tytułu.

 

Na pochwałę ze względu na swoje proma, które podciągnęły poziom gali oraz performance w ringu zasłużyli:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/yx1ag15v3t0g.png

 

Art Barr został przyłapany na braniu narkotyków, co nie mogło skończyć się dla niego dobrze. W związku z narastającymi tego typu problemami, zawiesiłem go na 28 dni z przestrogą dla innych.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/52w2l033n7ms.png

 

W ramach zakończenia feudu z Honky Tonky Manem, Jake Roberts dostał program z Andre the Giantem. Także Paul Orndorff dołączył do Stoyline’u z pasem Intercontinental w tle.

 

Zakończył się maj, żadnych zmian posiadaczy pasów mistrzowskich, za to skończyły się kontrakty trzem pracownikom, których nie chciałem przedłużać, oraz wydłużyłem umowę z telewizją KTV, która nadaje w Japonii.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/304kyu5b0j64.png

 

Zapraszam do komentowania i oceniania!

Edytowane przez feltzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Zaczyna się czerwiec, ostatni miesiąc ze zwykłą galą Supercard, ponieważ już w lipcu czeka nas King of the Ring, a w sierpniu najgorętsza gala w roku – SummerSlam!

 

A tu widać jak Undertaker świetnie wpasował się w atmosferę na backstage'u:

http://files.tinypic.pl/i/00961/qr8o37j3kojh.png

 

 

W kwestii tego jak poważane jest WWF na świecie, to tak prezentuje się popularność:

http://files.tinypic.pl/i/00961/1m9qfqwvpyb7.png

 

Jak widać, co nie jest dużym zaskoczeniem, WWF góruje w USA, następna jest Kanada. Jeśli zaś chodzi o Japonię czy Meksyk to wygląda to dosyć biednie i warto byłoby pomyśleć nad podpisaniem kontraktów ze stacjami w tych krajach z większą oglądalnością, oraz organizować tam gale. Na ten moment jednak trzeba się skupić na rozwoju w USA, aby osiągnąć status międzynarodowy, co pozwoli na dalsze progresowanie. Za to jeśli chodzi o poularność w Australii i Europie to trochę się zdziwiłem, ponieważ byłem przygotowany na popularność w każdym regionie nie przekraczającej oceny E+, a tu jest jednak lepiej niż sądziłem!

 

W trzecim tygodniu czerwca podpisałem kontrakt z Jimem Rossem, który na próbę będzie występował jako Announcer na WWF Superstars of Wrestling.

http://files.tinypic.pl/i/00961/mmujuejwwr1h.png

 

Art Barr w czwartym tygodniu czerwca powrócił do WWF po zawieszeniu, żeby już chwilę poźniej:

http://files.tinypic.pl/i/00961/6fvy57hcak27.png

 

Postanowiłem pożegnać się z tym dwudziestoletnim zawodnikiem zwalniając go wskutek czego nasze relacje maksymalnie się pogorszyły.

 

Słabo zaczyna się ostatni tydzień czerwca gdyż to napływają kolejne problemy z zaplecza:

http://files.tinypic.pl/i/00961/o5ijz1t4vrjp.png

 

W tej sytuacji postanowiłem dać grzywnę sprawcy, na co nic większego się nie stało.

 

Tymczasem Roddy Piper zaczął kręcić film i będzie nieobecny przez 4 miesiące(!)

 

Sting po tym jak się rozwinął poprosił o zwiększenie pensji o prawie trzy razy. Z faktu iż widzę w nim przyszłą gwiazdę federacji, postanowiłem zwiększyć mu ją o tyle ile on chce.

http://files.tinypic.pl/i/00961/bhaxf9s7oyp4.png

 

A tak wyglądały ostatnie odcinki Raw oraz Superstars of Wrestling przed June Supercard:

http://files.tinypic.pl/i/00961/c90np9nva20h.png

http://files.tinypic.pl/i/00961/nvx4ntbqnl3n.png

 

Przed samym eventem podsumowującym czerwiec 1987, Jerry Lawrer oraz Roddy Piper nie są obecni, Jerry pracuje gdzie indziej, a Piper nagrywa film, w związku z czym postanowiłem zakończyć ich storyline.

 

A tak prezentowało się June Supercard:

http://files.tinypic.pl/i/00961/4rik22segvcz.png

 

:arrow: Shawn Michaels oraz Razor Ramon połączeni w Tag-Team pokonali British Bulldogs po czym HBK dał świetne promo.

:arrow: Tito Santana pokonał Harley’a Race’a, a Sgt. Slaughter zdeklasował Jima Duggana.

:arrow: Sting&The Ultimate Warrior pokonali The Hart Foundation i zostali nowymi mistrzami Tag-Team. W tej walce świetnie spisywał się Hitman, bez którego pojedynek straciłby na jakości.

http://files.tinypic.pl/i/00961/1fy5wypaowr0.png

:arrow: Andre the Giant pokonuje Jake’a Robertsa w Steel Cage Matchu.

:arrow: Ricky Steamboat broni swojego tytułu przeciwko Bobowi Ortonowi Jr. oraz Paulowi Orndorffowi tym samym kończąc ten storyline.

:arrow: Main Event to klasa sama w sobie – Hulk Hogan pokonuje Randy’ego Savage’a i pozostaje mistrzem WWF.

 

Na samym początku miesiąca Superstar Billy Graham w końcu powrócił po kontuzji i określony został jako Occasional Wrestler.

 

W tym także miesiącu odbędzie się King of the Ring, gdzie Król zostaje wyłoniony! Zapraszam do komentowania i oceniania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 813
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.10.2012
 • Status:  Offline

Ciężko jest jednoznacznie skomentować takie "diary". Słowo "diary" specjalnie biorę w cudzysłów, gdyż to coś w ogóle nie ma formy diary :D

 

 

Miło jest zobaczyć screny z alternatywnej rzeczywistości z dodatkiem formy napisanej osobiście przez Ciebie. Naprawdę chętnie czytam twoje pracę, ale póki co ciężko mi cokolwiek powiedzieć - powoli promujesz tych, którzy w przyszłości zostali wartościowymi graczami ale walki wieczoru póki co okupują Ci, którzy z biznesowego punktu widzenia powinni ;)

 

Liczę na to, że będziemy mogli niedługo oglądać attitude erę, a potem dojedziesz do czasów współczesnych :D

 

 

Tak btw. nie wiem czy wiesz, dlatego Cie powiem - w edytorze bazy danych masz podział na ery - warto luknąć jak powinieneś ewoluować produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Dziękuje ci TheVillain za komentarz, a także za rady dotyczące podziału na ery, bardzo mi to pomoże, sam cały czas poznaje TEW więc takie informacje są dla mnie cenne :smile:

Sam też mam nadzieję, że dotrwam z tym jak najdłużej, trzymam się systemu - jeden post=jeden miesiąc i myślę, że jest to dobra idea :) A tymczasem zapraszam do czytania!

 

Zaczynamy wakacje, zaczynamy lipiec, a tutaj pierwsze problemy na backstage’u:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/2fyzfwadj0bw.png

 

Postanowiłem tego nie tolerować, gdyż jest to problem pojawiający się u Paula od dłuższego czasu – wysłałem go na sześciomiesięczną rehabilitację. Sam zawodnik był tym bardzo usatysfakcjonowany.

 

Brian Pillman także złamał przepisy panujące na zapleczu, wręczyłem mu grzywnę z czego nie był zadowolony on, oraz.. Hulk Hogan!

http://pics.tinypic.pl/i/00961/ubdhzca3ux3k.png

 

W związku z odejściem Paula na rehabilitację, umieściłem w storylinie z pasem o pas Intercontinental w tle Harleya Race’a.

W konflikcie umieściłem także Tito Santanę oraz nasz niedawny nabytek – Sgt. Slaughtera.

 

Także The Ultimate Warrior poprosił o podwyżkę, na którą się zgodziłem.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/0pni6ob0nmzf.png

 

I tak przez trzy tygodnie nic dużego na backstage’u się nie działo. Ot jedna bójka między Billym Grahamem oraz The Iron Sheikiem, w konsekwencji której ten drugi dostał grzywnę. W ciągu wszystkich show rozkręcałem storyline już rozpoczęte oraz te nowe, których kilka będzie miało swoją kulminację dopiero za miesiąc na SummerSlam, gdyż w lipcu odbywa się PPV turniejowe King of the Ring. Są to:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/9t9f1on2wkte.png

 

Najbardziej grzejącymi są oczywiście Hulk Hogan vs Randy Savage o pas WWF, zapoczątkowany w Kwietniu 1987 w trakcie którego Hulk pokonał już Savage’a już dwukrotnie i ma nadzieję zrobić to po raz trzeci na Summerslam. Andre the Giant vs Jake Roberts to konflikt który odnosi zaskakujący sukces, a to głównie za sprawą francuza i jego managera Bobby’ego Heenana, odwalający kawał dobrej roboty podczas prom. Storyline z pasami Tag-Team w tle ciągnie się także od kwietnia i zakończy w sierpniu najprawdopodobniej, zupełnie jak ten w którym główną stawką jest pas Intercontinental, gdzie Ricky Steamboat wiedzie prym. Sgt. Slaughter vs Tito Santana, najwcześniej rozpoczęty bo w tym miesiącu, cały czas się rozwija, tutaj ten pierwszy dba o jakość prom, drugi zaś o dobrą jakość ringową.

 

King of the Ring oficjalnie się zaczęło! Osiem walk w pierwszej rundzie, cztery w ćwierćfinałach, dwie w półfinale i ostatnia, finał wyłaniający Króla Ringu!

Pierwsza runda przebiegła w następujący sposób:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/u1m6g05ed4av.png

Ćwierćfinały:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/16n0dl2p2cap.png

Półfinały:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/2xjfy2nz8nxt.png

Finał:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/hyx7w8k4sxcy.png

A tak prezentowała się cała tabelka:

http://pics.tinypic.pl/i/00961/01sct45vtjrb.png

 

Jak widać świetnie zaprezentował się Shawn Michaels, Randy Savage czy Jake Roberts oraz Bret Hart. Ostatecznie to Macho Man zostaje ,,królem’’ co umacnia jego pozycję jako predentent do pasa WWF.

 

Po tym wszystkim Randy Savage poprosił o niesamowicie dużą podwyżkę, zgodziłem się na 75% na co on był usatysfakcjonowany.

http://pics.tinypic.pl/i/00961/jnff0xudl00d.png

Iron Sheik walczył na gali pod wpływem narkotyków, dałem mu grzywnę, na co ten odparł agresywnie.

 

Zaczyna się sierpień i przed nami Summerslam, tego nie można przegapić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  4 523
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  22.07.2012
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Bardzo fajnie sie to czyta. Na twoim miejscu zmienił bym zasady, bo jak wiadomo gdyby w latach 80 karano każdego wrestlera, ktory bierze sterydy to w ringu stałby tylko Earl Hebner. Co do młodych gwiazd, co się dzieje z Bretem Hartem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Arkao, bardzo dziękuje za komentarz! Bret powoli progresuje i w walkach Tag-Team w których wystawiałem go, to swoim ring-performancem podciągał oceny pojedynków, więc jest w nim na pewno potencjał! :smile: A teraz zapraszam do czytania, bo w sierpniu w kwestii Breta trochę się rozkręciło!

 

Zaczynamy Sierpień, emocje po King of the Ring jeszcze nie opadły, a nowy miesiąc oznacza nowe obowiązki!

Z tymi zawodnikami kończą się kontrakty w trakcie miesiąca:

http://files.tinypic.pl/i/00961/gwo9y3lme9wv.png

 

Postanowiłem przedłużyć je z każdym oprócz The Assassina oraz Brada Rheingansa.

 

Pod koniec trzeciego tygodnia do federacji powrócił Junkyard Dog, który przebywał na odwyku.

 

W federacji od kilku miesięcy panuje relacja na linii Ricky Steamboat oraz Shane Douglas. Ten pierwszy stał się dla niego jakby mentorem i pomaga mu w rozwoju, teraz Randy Savage zajął się w ten sposób Mickiem Foleyem.

http://files.tinypic.pl/i/00961/w9r278mbx730.png

 

Tak prezentują się ci, którzy według moich pracowników będą w stanie w przyszłości być twarzami federacji tak jak teraz Hulk Hogan czy Randy Savage:

http://files.tinypic.pl/i/00961/r63fcd27u5su.png

 

Najlepiej radzi sobie oczywiście Sting – obecny mistrz Tag-Team wraz z The Ultimate Warriorem daje coraz lepsze walki i rozwija się w jak najlepszy dla siebie sposób.

Drugi jest Razor Ramon, który zalicza sporadyczne występy i na razie nie ma dla niego większych planów, tak jak z Brianem Pillmanem, oraz Davey Boy Smithem, który na razie tuła się w dywizji Tag-Team.

Ostatni jest The Undertaker, cały czas młody bo dwadzieścia dwa lata, więc trzeba temu zawodnikowi dać jeszcze czas na należyty rozwój.

Na uwagę zasługują także Shawn Michaels oraz Bret Hart. Nie ma ich w tym zestawieniu, oboje jednak dają świetne walki, coraz bardziej zapracowywując sobie na sukcesy w federacji. Tak prezentują się ich profile:

http://files.tinypic.pl/i/00961/76kuwwt2hkdd.png http://files.tinypic.pl/i/00961/yzaux5fp2hrz.png

W trzecim tygodniu sierpnia odbyło się Summerslam, sama gala wyglądała następująco:

http://files.tinypic.pl/i/00961/2sg9cgp7gw61.png

Warte podsumowania:

:arrow: Shawn Michaels pokonał Koko B. Ware bez żadnego problemu.

:arrow: Junkyard Dog powrócił i pokonał Honky Tonky Mana.

:arrow: Sting oraz The Ultimate Warrior obronili swoje pasy Tag-Team przeciwko The Hart Foundation. Po walce Bret Hart nie wytrzymał i zaatakował Jima, co wnioskuje koniec ich przyszłości razem jako Tag-Team.

:arrow: Andre the Giant pokonawszy Jake’a Robertsa kończy ich storyline.

:arrow: Tito Santana pokonuje Sgt. Slaughtera, a zaraz po tej świetnej walce, Ricky Steamboat obronił pas Intercontinental przeciwko Bobowi Ortonowi Jr. oraz Harleyowi Race’owi.

:arrow: W Main Evencie Hulk Hogan po raz kolejny pokonuje Randy’ego Savage’a i pozostaje mistrzem WWF.

 

Po najgorętszej gali w roku rozpocząłem nowe storyline’y, które prezentują się następująco(W storylinie z Hulkiem uczestniczy także Junkyard Dog):

http://files.tinypic.pl/i/00961/3aunotodwrsx.png

 

Sierpień zakończył się, nakreśliły nam się nowe storyline’y, wszystko powoli idzie do przodu, a ja zapraszam na kolejny post, wrzesień, gdzie teraz wkraczamy na drogę do Survivor Series!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Emocje po Summerslam jeszcze nie opadły, a my rozpoczynamy już wrzesień!

Na samym początku podjętych zostało sporo prób negocjacji zawarcia nowych kontraktów i zdobycia pracowników. Tak prezentuje się ich cała lista:

http://files.tinypic.pl/i/00961/w3jwtvuh74hu.png

 

Bob Buckland, były mistrz WWF z miejsca podpisał z nami kontrakt i określony został jako Personality.

http://files.tinypic.pl/i/00961/betqllknz9y3.png

 

Eddie Gilbert zaś za to postanowił podpisać kontrakt z JCP, z nami zrywając negocjacje.

http://files.tinypic.pl/i/00961/dgkdlantvh41.png

Billy Joe Travis tuż po podpisaniu z nami kontraktu już na pierwszej gali pojawił się pod wpływem alkoholu, dałem mu ostrzeżenie, na co te zareagował negatywnie.

http://files.tinypic.pl/i/00961/9x7i9g8fx6z8.png

 

Superstar Billy Graham nie należy do ulubieńców na zapleczu, a teraz wdał się on w konflikt z Arnem Andersonem. Wręczyłem mu ostrzeżenie, co nie miało ani pozytywnego ani negatywnego skutku.

http://files.tinypic.pl/i/00961/6td0hkjtvs39.png

 

Johnny Ace oraz Savio Vega podpisali kontrakt z naszą federacją, zrobili to także bracia Steiner, którzy po dołączeniu do federacji zostali Tag-Teamem.

 

W ostatnim tygodniu września czekało na nas oczywiście September Supercard, które wyglądało następująco:

http://files.tinypic.pl/i/00961/47eg1gjit78o.png

 

:arrow: Shawn Michaels pokonał Jima Duggana, sam HBK został już określony jako Upper Midcarder, a ma dopiero 22 lata!

:arrow: Sting&The Ultimate Warrior obronili swoje nowo co zdobyte pasy mistrzowskie Tag-Team pokonując British Buldogs

:arrow: Razor Ramon pokonał Superstara Bully’ego Grahama, ku niezadowoleniu tego drugiego.

:arrow: Tito Santana pokonal Sgt. Slaughtera tym samym kończąc ich konflikt.

:arrow: Tak też stało się w walce Breta Harta z Jimem Neidhartem, w której ten pierwszy pokonał swojego byłego partnera.

:arrow: Ricky Steamboat pokonując Herculesa umacnia swoją pozycję jako mistrz Intercontinental.

:arrow: Main Event to już standardowo walka o pas WWF. W niej Hulk Hogan pokonał Randy’ego Savage’a, Honky Tonky Mana oraz Junkyard Doga.

 

Event na koniec miesiąca zakończony, przed nami październik! Wszystko mija w sprawnym tempie, Survivor Series nadchodzi wielkimi krokami, żeby już dwa miesiące po nim nasze oczy uraczyła nowa gala spod szyldu WWF – Royal Rumble, gdzie to zwycięzca RR Matchu zapewnia sobie miejsce w Main Evencie Wrestlemanii w walce o pas WWF. Emocje gwarantowane, a ja zapraszam do następnych postów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 813
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.10.2012
 • Status:  Offline

Fajnie się to rozwija.

 

Shawn i Sting powinni zdobywać u Ciebie niedługo tytuły main eventowe;

 

Billy Graham nie był zły, że musiał jobnąć młodemu midcarterowi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Dziękuje ci TheVillain za komentarz! Oj masz rację, Bret i Shawn bardzo fajnie się rozwijają, Michaels ma jednak cały czas dopiero 22 lata, więc jak to z nim będzie się jeszcze zobaczy, na ten moment niech się chłopina rozwija powolutku :smile: Co do Billy'ego, musisz przeczytać właśnie ten post, ponieważ ta sytuacja zostanie tutaj poruszona, zapraszam więc!

 

Rozpoczynamy październik, jesteśmy na dwa miesiące przed Survivor Series, należało zacząć więc jakieś nowe storyline’y!

http://files.tinypic.pl/i/00961/4ev3xvbn7jyq.png

 

Jake Roberts rozpoczął konflikt z Harleyem Racem.

Bret Hart(w trakcie Face Turnu) rozpoczyna swój storyline z heelowym Shawnem Michaelsem.

Tito Santana po dwukrotnym pokonaniu Sgt. Slaughtera wdaje się w konflikt z Nikolaiem Volkoffem.

Reszta storyline’ów pozostaje bez zmian.

 

Podczas ostatniego Raw przed October Supercard dałem zadebiutować Billy’emu Joe Travisowi. Ten nie wykorzystał dobrze swojej szansy – podczas show był pod wpływem narkotyków. Wręczyłem mu ostrzeżenie, gdyż to pierwszy jego taki wybryk.

http://files.tinypic.pl/i/00961/xj7ia6d3st0d.png

 

Superstar Billy Graham był niezadowolony z tego jak prowadzę jego postać – poprosił o rozwiązanie kontraktu. Nie zgodziłem się, wręczyłem mu także bonus w wysokości 40 tysięcy dolarów, to jednak na niego nie podziałało i ta osoba pożegnała się z federacją.

http://files.tinypic.pl/i/00961/31142cn7kc4r.png

 

A z tych pozytywnych informacji – w czwartym tygodniu października Roddy Piper powrócił do federacji po nakręceniu filmu!

 

Świetna atmosfera na backstage’u przekłada się na świetne relacje między pracownikami. Znajomość na linii uczeń-nauczyciel zawarli Randy Savage z Kimem Chee, oraz Mickiem Foleyem, Ricky Steamboat już od dłuższego czasu pomaga Shane’owi Douglasowi, a teraz Junkyard Dog pomaga Johnny’emu Ace’owi.

 

A apropo atmosfery na backstage’u, tak wygladają ci, którzy są uznawani za problematycznych i trudnych do współpracy:

http://files.tinypic.pl/i/00961/itjd1q3rodl1.png

 

Do tego grona zaliczał się także Superstar Billy Graham, teraz jednakże odszedł on z federacji.

 

Billy Joe Travis cały czas zawodzi. Kolejna walka i kolejny zawód:

http://files.tinypic.pl/i/00961/lgppczq76kv7.png

 

Do tego był także pod wpływem narkotyków. Tym razem otrzymuje on podwójną grzywnę.

 

Już kilka dni później kolejny problem, teraz tuż przed October Supercard. Nie raczyłem tego tolerować, wysłałem go na rehabilitację, sam był bardzo zadowolony z tego faktu.

http://files.tinypic.pl/i/00961/gva1vsajg57y.png

 

A tak wyszło samo October Supercard:

http://files.tinypic.pl/i/00961/lvllgq57g8j1.png

 

:arrow: Sting&The Ultimate Warrior pokonali British Bulldogs oraz The Wild Samoans broniąc po raz piąty pasy mistrzowskie Tag-Team.

:arrow: Bret Hart pokonał Shawna Michaelsa w dobrym pojedynku tych dwóch przyszłych gwiazd.

:arrow: Randy Savage w ciągu trzech minut pokonuje Junkyard Doga.

:arrow: Tito Santana nie ulega Nikolaiowi Volkoffowi i progresuje dalej deklasując go.

:arrow: Jake Roberts i Harley Race dali świetny popis, zakończony zwycięstwem tego pierwszego.

:arrow: Ricky Steamboat po raz dziesiąty broni swojego pasa mistrzowskiego przeciwko Herculesowi.

:arrow: W Main Evencie Hulk Hogan pokonuje Honky Tonky Mana przedłużając swoje długie panowanie jako mistrz WWF.

 

Październik się zakończył, wkraczamy na ostatnią prostą przed Survivor Series, gdzie prym wiodą walki 5vs5, nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  240
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  18.02.2018
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Zaczynamy listopad, w którym czeka nas sporo negocjacji! Tak prezentuje się lista zawodników, którym kończą się kontrakty w bieżącym miesiącu:

http://files.tinypic.pl/i/00961/aaxrzefqkdvi.png

 

Kontrakty postanowiłem przedłużyć z każdym za wyjątkiem Tigera Chunga Lee.

 

Kończą się także umowy telewizyjne, miałem zamiar przedłużyć większość z nich, połowa jednak stacji nie zgadza się na dalszą współpracę. Tak więc początek grudnia będzie bardzo owocny w negocjacje z nowymi stacjami.

http://files.tinypic.pl/i/00961/j8f6e75rjk0w.png

 

Bruno Sammartino, legenda WWF, wdaje się w konflikt na zapleczu, otrzymuje ostrzeżenie.

http://files.tinypic.pl/i/00961/tnu3hdkye1hm.png

 

Szokujące doniesienia – Paul Orndorff zdecydował się nie przedłużać z nami kontraktu i odszedł do JCP.

Postanowiłem zwiększyć swój roster kolejnymi o kolejne młode gwiazdy:

http://files.tinypic.pl/i/00961/bsmmjzo5tqbb.png

 

Shawn Michaels podczas storyline’u z Bretem radzi sobie wprost fenomenalnie, do tego ma on dopiero dwadzieścia dwa lata! Zawodnik na wiele, wiele lat.

http://files.tinypic.pl/i/00961/r4eszloffncq.png

 

W końcu nadszedł czas na Survivor Series 1987! Zapowiedziane dwie walki 5vs5, to pierwszy event w tym roku gdzie nie będzie broniony pas WWF! O to jak wyszła sama gala:

http://files.tinypic.pl/i/00961/5w3zjzr9mwg7.png

 

:arrow: Pierwsza walka 5vs5, w której to Team Tito Santany zmierzył się z Teamem Nikolaia Volkoffa i to ten drugi mógł świętować zwycięstwo.

http://files.tinypic.pl/i/00961/1sckhariso1v.png

:arrow: Sting&The Ultimate Warrior pokonali Can-Am Connection jednocześnie broniąc swoich tytułów.

:arrow: Tym razem to Shawn Michaels był górą pokonując Breta Harta.

:arrow: Ricky Steamboat pokonuje Herculesa obraniając swój tytuł Intercontinental jednocześnie kończąc także ich konflikt.

W Main Evencie Team Hulka Hogana pokonał Team Randy’ego Savage’a.

http://files.tinypic.pl/i/00961/fednfhmk4q4g.png

 

Grudzień nastał, ostatni miesiąc w roku 1987, w którym będzie dużo pracy w związku z Superstars of Wrestling i szukaniu nowych stacji telewizyjnych. Zapraszam do czytania i komentowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Najnowsze posty

  • Kaczy316
   Lecimy z SD, półfinały drabinki SD mnie ciekawią, bo całkiem fajne walki i ciężkie do przewidzenia, chociaż wydaję mi się że wygra Orton i Tonga z pomocą Bloodline, niemniej zapowiada się ciekawie zarówno u Panów jak i u Pań. W sumie zaczynamy od czegoś naprawdę przyjemnego, bo Pianek vs Tiffany, szkoda, że Tiff nie ma szans tu na wygraną, ale sama walka powinna być naprawdę świetna. Bardzo dobry pojedynek, tak jak się spodziewałem dostałem to czego oczekiwałem, Pianek niestety z wygraną, ale Tiffany świetnie się tu zaprezentowała, naprawdę bardzo dobra walka około 10 minut czasu TV i prawie 13 prawdopodobnie jeśli liczyć reklamę, bo była jedna, czyli w finale drabinki SD dostaniemy pewnie Jade vs Pianek, tak myślę, chyba że chcą to zachować na jakieś PLE, ale no zobaczymy, niemniej walka do obejrzenia. face to face na backu Knighta z Loganem oj będzie odbędzie się ta walka odbędzie o tytuł US zdecydowanie, teasowane jest. Tama Tonga vs LA Knight lecimy z tym, walka może dupy nie urwie, ale ciekawi mnie kto wygra, bo tutaj nie jestem pewny mimo że uważam, że Tonga wygra z pomocą sojuszników. No i Tama wygrywa przy pomocy Bloodline tak jak myślałem, w sensie bardziej przez to, że Knight się zdekoncentrował i późno wbił do ringu przez co Tama zajebał finishera i elo, szkoda Knighta, ale no musi być Orton vs Tonga w finale drabinki SD i ciekawi mnie co tam się odwali, walka no taka sobie ile to trwało lekko ponad 6 minut w TV, z reklamą to z 9 minut panowie pewnie dostali, źle nie było. No w przyszłości chyba dostaniemy Melo vs Knight, ale pytanie czy jako feud czy zwykła walka na SD. Podpisanie kontraktu, które zaczyna się tak samo jak AJ vs Cody, ciekawe, że nie mają kompletnie pomysłu na run Rhodesa xD. W ogóle to jest niesamowite, Loganik jest Champem od ponad pół roku i bronił tytułu.....2 razy....niezłe naprawdę, kurwa o chuj chodzi, na Match Cardzie napisane jest Champion vs Champion, a Cole mówi że w tej walce oba tytuły są na szali, bo Cody broni Undisputed Title, a Logan US Title w walce Champion vs Champion, w sumie to jest to co chciałem, ale jak dla mnie ten Match Card jest bardzo mylący w takim razie, a bardziej podpis tej walki, bo walki podpisane "Champion vs Champion" praktycznie nigdy nie są o oba tytuły, chyba nigdy nie było takiej sytuacji, a teraz nagle jest, więc mylące to jest jak dla mnie. Kurwa Cody w każdym segu teraz wspomina o swoim ojcu no ja pierdole xD, Logan zjechał na micu Rhodesa, ogólnie to nie uważam żeby to co się dzieję i słaby run Cody'ego jak dla mnie był winą Cody'ego, po prostu brak pomysłu na ten run zabija go, nie ma pomysłu, booking jest kiepski i to nie jest winą Rhodesa, bo on uważam że nadaję się na twarz fedki i Champa, ale strasznie przynudza przez to że cały czas musi gadać o tym samym i dzieję się to samo w jego story. No po tym segmencie dowiedzieliśmy się, że walka miała być o dwa tytuły, ale ostatecznie będzie o jeden i to Cody'ego, segment na plus ze względu na Logana i jego prawnika, dobrze to wyszło. Jade vs Jax, ciekawe jak będzie wyglądała walka. No to niezła walka po 2 minutach Jade sobie uderzyła krzesłem Jax i dlatego ta przeszła xD, ale w przyszłości chyba zobaczymy feud tych dwóch pań, niemniej jednak bardzo kiepskie rozwiązanie, zrobili debilke z Cargill imo, ale no cóż, nawet fani skandują "Bullshit" nie dziwię im się, ale tak czułem, że Jade vs Pianek będą chcieli zachować na coś większego potencjalnie na SummerSlam, Bash In The Berlin lub samą WM, zależy jak długo chcą ich TT utrzymać. O lecimy DX vs LDF, w sumie walka powinna być dobra o ile dostanie odpowiednią ilość czasu. około 5:20 czasu w TV i reklama to no około 8 minut wydaję mi się że walka trwała, która była fajna, taka do obejrzenia, DX wygrywa i chyba szykuję się shot na tytuły Tagowe, w sumie nic więcej do dodania nie mam. Co to była za jakaś wizyta u psychologa czy co? Dziwne. Poznamy pewnie przyszłość Stylesa w przyszłym tygodniu. Next Week: Pianek vs Jax meh. Tonga vs Orton/Hayes, raczej kontra Randy, ale zapowiada się ciekawie i w sumie to tyle na przyszły tydzień, niewiele. It's Main Event TIME! Randy Orton vs Carmelo Hayes, Melo dopiero niedawno przeszedł na SD, a już drugi jego Main Event na tejże tygodniówce, szkoda że drugi przegrany, ale to dalej 10x lepsza promocja nowego świetnego zawodnika niż obijanie jobberów tydzień po tygodniu, które nic nie daję. Hmm lekko ponad 8 minut w TV fajnej psychologicznej walki, z reklamą to z 11 minut trwało to krótko jak na Main Event, ale no cóż jest jak jest, Orton wygrywa, Melo dalej pokazuję się bardzo dobrze, no zobaczymy co za tydzień dostaniemy. Na koniec jeszcze wymianę spojrzeń i Randy nawet coś powiedział pomiędzy Bloodline i Apex Predatorem. Plusy: Pianek vs Tiffany Teasowanie Knight vs Paul w przyszłości LA Knight vs Tama Tonga Podpisanie kontraktu na walkę Logan vs Cody DX vs LDF Main Event Minusy: Walka i rozwiązanie Jax vs Jade Podsumowanie: Ogólnie były plusy na SD, ale tak naprawdę jedyne rzeczy warte większej uwagi to Pianek vs Tiff mimo wszystko i podpisanie kontraktu, reszta taka dość przeciętna, także dobra tygodniówka, ale tylko dobra, nic więcej, mało się dowiedzieliśmy, K&QOTR leci dalej, feud Rhodesa z Loganem jakoś wygląda i to wszystko tak naprawdę, ale warto obejrzeć Tiff vs Pianek i ten segment z podpisaniem kontraktu, resztę można skipnąć.
  • Jeffrey Nero
   Wydaję mi się, że prędzej dają jej walizkę niż pas, ale turniej powinna wygrać.
  • Jeffrey Nero
   Zgadza się.
  • -Raven-
   Status Update.
  • KPWrestling
   Klub Nowy Harem eksplodował - Chemik nowym mistrzem KPW Oldtown! Wyniki gali KPW Arena 25: Odkupienie David Oliwa pokonał Louisa Bashama Filip Fux pokonał GREGa Martn Pain pokonał Michała Fuxa Eryk Lesak pokonał Gulyasa Ocsi Chemik pokonał Rosetti, Zefira i Leona Lato Dziękujemy za przybycie i gorący doping! Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...