Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Jinder Mahal dołączy do walki mistrzowskiej na Fastlane? Str


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline

Jak wiadomo, na gali Fastlane dojdzie do walki o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych między Randym Ortonem a Bobbym Roode'em. W ostatnim czasie Bobby Roode rywalizował także z Jinderem Mahalem, który być może otrzyma swoją szansę podczas tegorocznej WrestleManii. Wygląda na to, że Hindus może dołączyć już na gali Fas...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-jinder-mahal-dolaczy-do-walki-mistrzowskiej-na.html

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • filomatrix

    2

  • AwesomeTruth

    2

  • Arkao

    1

  • wicher400

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  212
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2004
  • Status:  Offline

Mogliby dolaczyc Mahala do walki o pas United States bo zawodnik dobry jest.

Orton nie bedzie mistrzem United States bo to za niskie progi. Orton nadaje sie do walk o glowny pas WWE.

Jezeli dojdzie do walki Strowman vs Miz to zdecydowanie wygra Braun. Miz nie ma szans w takim pojedynku ( nawet z pomoca swoich kumpli ).


  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline

Mogliby dolaczyc Mahala do walki o pas United States bo zawodnik dobry jest.

 

Dla mnie nie jest dobry, ale do tej walki i tak pewnie dołączy.

 

Orton nie bedzie mistrzem United States bo to za niskie progi. Orton nadaje sie do walk o glowny pas WWE.

 

Zgadzam się, że mistrzem US nie będzie, ale lepszy taki program niż żaden. O pas WWE nie będzie walczył, bo tam na razie jest za duży tłok, a i po WMce jakieś plany już też są.

 

Jezeli dojdzie do walki Strowman vs Miz to zdecydowanie wygra Braun. Miz nie ma szans w takim pojedynku ( nawet z pomoca swoich kumpli ).

 

To jest przypadek w stylu - i tak źle, i tak niedobrze. Braun powinien być w ścisłym ME, a nie bawić się w IC Title. Vince jednak woli Romana i tego nie przeskoczymy. Jeżeli Braun wygram to Miz za zasługi zacznie kręcić się wokół głównego pasa, a tego jednak bym nie chciał.

"Jeśli mówisz do Boga, jesteś osobą religijną. Jeśli Bóg ci odpowiada, jesteś chory psychicznie"

House M.D. S02E19

211015597452e3a27e841d5.jpg


  • Posty:  44
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.11.2017
  • Status:  Offline

filomatrix

Czemu nie chciałbyś, żeby Miz został mistrzem Universal lub WWE? Przecież Miz to prawdziwy geniusz na mikrofonie, jednak największym problemem jest na pewno to, że z Miza zrobiono cipo heela ( pamiętajmy jednak, że Rollins był przez bardzo długi czas cipo heelem :D, tylko Seth ma genialne umiejętności ringowe, Miz w ringu słaby nie jest, ale najlepszy też nie ). Chciałbym, żeby Miz został tym najważniejszym :P. Może też dlatego, że jestem jego fanem :D.

Chciałbym... ale uważam, że Miz w tym roku walki o najważniejszy pas w federacji nie dostanie, ponieważ rywalizacja jest zbyt duża.


  • Posty:  3 303
  • Reputacja:   566
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Czemu Orton nie mógłby mieć paska US? Joshua Cena to też main eventer, a latał bardzo długo z tym pasem podnosząc jego prestiż ;)
"Życie jest za krótkie by oglądać walki z tygodniówek" ~Konfucjusz, 1867, kolorowane.

15595422535fc185b8ede06.png


  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline

filomatrix

Czemu nie chciałbyś, żeby Miz został mistrzem Universal lub WWE?

 

Jeżeli chodzi o promowanie Federacji, to niewiele jest równie (lub bardziej) medialnych od niego. Ringowo też najgorszy nie jest, ale jakoś swoim reignem z pasem WWE mnie nie przekonał. Trudno mi to uargumentować, ale po prostu jakoś nie mogę się przekonać do połączenia Miza ze złotem.

 

Czemu Orton nie mógłby mieć paska US? Joshua Cena to też main eventer, a latał bardzo długo z tym pasem podnosząc jego prestiż ;)

 

Dobre pytanie. To, że nie ma innych planów na niego, o ile jest argumentem, to jest argumentem słabym. Bardziej trzeba iść w kierunku tego, że jeżeli mamy budować prestiż tytułu, to nie można go przerzucać co chwilę, tylko jeden zawodnik powinien go potrzymać przez dłuższy czas. Właśnie tutaj pojawiłby się argument. Orton pracuje na pełnym etacie, ale przy ograniczonym grafiku. Jeżeli już mamy zmieniać mistrza, to ja jednak byłbym bardziej za Rusevem...tylko tutaj problem jest taki, że trzeba byłoby kogoś turnować (bo Roode chyba jest facem).

"Jeśli mówisz do Boga, jesteś osobą religijną. Jeśli Bóg ci odpowiada, jesteś chory psychicznie"

House M.D. S02E19

211015597452e3a27e841d5.jpg


  • Posty:  44
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.11.2017
  • Status:  Offline

filomatrix

Aha, no to spoczi :D Każdy ma swoich ulubieńców i każdy patrzy inaczej na pewne sprawy, zobaczymy co i jak wymyśli Vince :P, byle nie dostał walki z Braunem, bo to by była głupota, nawet gdyby Miz miałby ośmiu pomocników, to i tak by przegrał... zestawienie dominatora z zawodnikiem, który boi się walczyć byłoby słabe, nawet doświadczenie Miza w pojedynkach o "pasy" nie miałoby szans powodzenia, pojedynek byłby nie najlepszy, a zwycięzca byłby z góry znany.


  • Posty:  7
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Miz jest zbyt słabo promowany na "złoto", ale gdyby w końcu dorwał sie do pasa i dostawał by więcej czasu na RAW to byłby jednym z lepszych champów Raw od dwóch lat. Finn jest lepszy w ringu i co z tego... Miz dawałby świetne segmenty i dawałby więcej rozrywki niż Lesnar, Roman i Balor razem wziętych. Ale te prowadzenie postaci na to nie pozwala...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 68 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 17 977 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 691 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 100 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 181 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 549 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 874 odpowiedzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...