Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

Summerslam PPV - WWE Diary by Elliott


Elliott

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  352
 • Dołączył/a:  21.12.2004
 • Status:  Offline

Sunday Night HEAT:

JBL def. Rhino

 

[glow=green]SUMMERSLAM[/glow]

 

Zaczyna grać muzyka, wybuchają fajerwerki, szał na trybunach i już słychać głos Jima Rossa, który mówi, że w jego przeczuciu to będzie jedna z najlepszych gal w historii WWE. Kamera pokazuje wielką klatkę która wisi pod sufitem hali United Center w Chicago, w której to dzisiaj zmierzy się sześciu wrestlerów w walce o pas mistrzowski. JR zapowiada już pierwszą walkę wieczoru czyli Batista kontra Shane McMahon. Zaraz potem oglądamy jak doszło do tej walki i po chwili Batista już zmierza na ring.

 

Match: Batista vs Shane McMahon

Końcówka: Zmęczony i poobijany Shane nie bardzo wie co się dzieje, w akcie desperacji macha rękami próbując trafić Batistę. Animal łapie za rękę i wykonuje po kolei, Irish Whip, Spinebuster, Batista Bomb... Batista Bomb... i Batista Bomb, poczym liczy młodego McMahona i wygrywa walkę.

Winner: Batista

 

W biurze McMahona widzimy osamotnionego Vince'a, który zaczął rozgrzewkę przed swoją walką. Przychodzi do niego Todd Grisham i pyta o jego przeczucia przed walką. Vince powiedział, że oczywiście wygra i zrobi z Triple H'a masakrę. I po swoim zwycięstwie na następnym PPV zarezerwuje sobie walkę o pas. I oglądamy, krótką historię pasa Cruiserweight.

 

Cruiserweight Title Match: Gregory Helms vs AJ Styles

Końcówka: Helms od połowy walki przeważa i wykonuje Shining Wizard, potem The Nightmare on Helms Street i zaczyna liczyć AJ Stylesa, 1, 2 i kick out. Helms nie może w to uwierzyć. Próbuje jeszcze raz spinować Stylesa, 1, 2, Styles kontruje i teraz to on liczy Helmsa, 1, 2, 3 i koniec walki! AJ Styles wygrywa wakujący pas!

Winner and NEW Champion: AJ Styles

 

Pokazani są wrestlerzy, którzy dzisiaj będą walczyć w Elimination Chamber, w swoich szatniach. Promo kolejnej walki.

 

3 way dance Tag Team Title Match: Hardy Boyz © vs Dudley Boyz vs Christian & Benoit

Końcówka: Hardy Boyz, Bubba Ray Dudley i Christian walczą aż na ramie. W ringu pozostał Benoit i DVon Dudley. Po chwili Benoit wykonuje Diving Headbutt, poczym zaklada Crippler Crossface. Zauważają to reszta uczestników, którzy walczą na rampie. Hardy Boyz i Bubba Ray ruszają w stronę ringu by zapobiec porażce. Jednak tego ostatniego już na rampie zatrzymuje Christian. Matt i Jeff biegną w stronę ringu, ale nagle spod ringu wychodzą Nitro i Mercury nie dając szans interwencji Hardym. DVon nie wytrzymał i stapował, a Christian i Benoit zostali nowymi mistrzami Tag Team!

Winner and NEW Champions: Christian & Benoit

 

Po walce Hardy Boyz zaczęli bić się z Nitro i Mercurym. Christian walczył z Bubba Rayem. Wszystkich rozdzielała ochrona i dopiero po kilku minutach im się to udało.

 

Później realizator pokazuje komentatotów, którzy podsumowują to co było, zapraszają na to co jeszcze na nas czeka i przedstawiają sponsorów Summerslam. Zaraz potem promo kolejnej walki.

 

Hardcore Title Match: Rob van Dam © vs Raven

Końcówka: RvD i Raven walczą poza ringiem. Rob van Dam ma przewagę jednak Raven zdołał skontorować i posłał van Dama prosto na schody. Później Raven wziął się do rozbierania stołu komentatorskiego. Jednak RvD zaatakował go od tytułu kilkakrotnie uderzając go koszem na śmieci. Potem ułożył go na stole i wykonał Five-Star Splash. Sędzia podbiegł i policzył do trzech, a Rob van Dam obronił tytuł.

Winner and STILL Champion: Rob van Dam

 

Na arenę wpada CM Punk z krzesłem w ręku i zaczyna okładać Hardcore Champa. Po chwili podchodzi Raven i zaczyna kopać leżącego Roba van Dama. CM Punk spojrzał na Ravena i jego też uderzył krzesłem. Potem wykonał jeszcze Pepsi Plunge na swoim koledze... teraz już dawnym koledze. Później wziął pas Hardcore i uniósł go w górę wyraźnie pokazując o co mu chodzi.

 

Buried Alive Match: Undertaker vs Kane

Końcówka: Kane i Undertaker walczą nad grobem. Kane przeważa, wykonuje Chokeslam i już ma zepchnąć Takera do grobu, ale ten wstaje, kilka ciosów w twarz Kane'a i wykonuje Tombstone Piledriver poczym spycha Kane'a do grobu. Jednak sam pada ze zmęczenia. Wtedy na arenie pojawia się Ken Kennedy, który jeszcze miesiąc temu miał feud z Kane'm. Chce pomóc wsiąść Takerowi do koparki by zakopał swego brata, jednak ten odpycha Kennedy'ego, bierze łopatę, która leżała tylko jako dekoracja i uderza nią Kena prosto w główę. Kennedy spada do grobu. Taker wyciąga Kane'a, zaraz potem wsiada do koparki i zakopuje Kennedy'ego! Kane patrzy na Undertakera i zaczyna się śmiać. Ściskają sobie dłonie i razem wychodzą na backstage.

Winner: No contest

 

Później następuje dłuższa przerwa związana z pracami na ringu. Na specjalnie przygotowanej scenie przy rampie swój utwór "The Enemy" zagrał zespół GodSmack. Piosenka ta jest oficjalną piosenką Summerslam. Później oglądamy trzy minutowe promo walki Triple H vs McMahon, która jest następna w kolejce.

 

Barbed Wire Match: Vince McMahon vs Triple H

Końcówka: Zakrwawieni Triple H i Vince leżą w środku ringu i nabierają sił. Po chwili podniósł się Triple H, wziął McMahona, położył jego głowę na najniższej "linie" i zaczął nogą przyciskach głowę Vince'a do drutu kolczastego. Gdy przestał, Vince z bólu przebiegł dookola ring trzy razy, poczym zasłabł i upadł. Triple H też nie miał już sił więc tylko policzył na półżywego McMahona i zwyciężył. Vince opuścił ring na noszach. Triple H w asyście lekarzy.

Winner: Triple H

 

I kolejna długa przerwa, która była spowodowana pracami w ringu w związku z walką o World Heavyweight Title. W tej przerwie oglądamy półminutowe wypowiedzi wrestlerów, którzy wezmą udział w Main Event'cie. Wszyscy byli pewni siebie. Później promo walki i już się zaczyna...

 

Elimination Chamber World Heavyweight Title: Austin © vs Orton vs Jericho vs Angle vs Michaels vs Edge

W ringu zaczynają walkę Edge i Shawn Michaels. Po pięciu minutach gaśnie światło, a sędziowie wyposzczają do boju Chrisa Jericho, a po kolejnych 300 sekundach do akcji wkracza Wolrd Heavyweight Champion Stone Cold Steve Austin. Dopiero wtedy akcja zaczyna się rozkręcać. Edge i Jericho wyrównywali swoje rachunki jeszcze z Vengeance gdzie wygrał Edge. I tu też Edge jest górą. Tak jak na ostatnim PPV założył Edgecatora Y2J'owi. Jericho powstrzymywał się przed poddaniem. Dopiero Shawn Michaels przerwał jego męczarnie poprzez wykonanie Sweet Chin Music na Edge'u. Później go policzył i pierwszy zawodnik opuścił klatkę. Po chwili Randy Orton wkracza do akcji. Wszyscy próbują wyeliminować Austina. Jednak ten dobrze się broni. Sposób na niego znalazł dopiero Chris Jericho, który zdołał założyć Austinowi Walls of Jericho. Austin ostatkiem sił doczołgał się do linek i sędzia musiał interweniować, bo Jericho nie chciał puścić mistrza. Jericho zaczął kłucić się z sędziować, nagle z tyło po plecach poklepał go Austin, Jericho się odwrócił i dostał Stunnera. Pin i koniec walki dla Chrisa Jericho. Już po momencie do walki dochodzi Kurt Angle i odrazu traktuje wszystkich German Suplexem. Po paru minutach Orton trzymie Angle'a w Anklelocku! Angle z bólu gryzie własne pięści, jednak się nie poddaje. Przed Ortona wybiega Stone Cold i wykonuje na nim... RKO!!! Potem go spinował i na ringu pozostała jeszcze tylko trójka zawodników. Angle wstał, a już na niego ruszył Michaels, wykonuje Sweet Chin Music, ale Olimpic Hero łapie go za noge i teraz on zakłada Anklelock, Michaels odrazu się poddaje! Walka między Austinem i Anglem trwa kilka minut, wrestlerzy wypadają przez linki i walczą poza ringiem. Austin chciał wykonać Stunnera, ale Angle znów łapie noge i Anklelock. Trzymał go minutę, poczym Austin zrobił przewrót w przód, pociągnął nogą Angle, a ten wpadł przez szybę do jednej z "poczekalni"! Austin bierze zakrwawionego Angle, wrzuca a ring, Angle wstaje, dostaje Stunnera, Stone Cold zaczyna go liczyć, 1, 2, 3 i koniec walki! Stone Cold obronił tytuł!

Winner and STILL Champion: Stone Cold

 

Stone Cold zaczyna świętować zwycięstwo, na trybunach radość, klatka unosi się do góry. Austin popija piwo i na tym kończy się już SUMMERSLAM PPV. Zapraszam w środę na kolejny RAW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 6
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Elliott

  1

 • bolek

  1

 • Lil Abyss

  1

 • fono

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 298
 • Dołączył/a:  05.02.2006
 • Status:  Offline

Przeczytane od dechy do dechy. Musze powiedziec szczerze ze jezeli prawdziwy SummerSlam bedzie tak dobry jak Twoj to bedzie to super PPV. Mowie Ci great diary ! nie brakuje niczego !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  456
 • Dołączył/a:  23.01.2006
 • Status:  Offline

Mi też się bardzo podobało jak każda Twoja gala.Tylko troche dziwne zakończenie feudu Kane vs Undertaker(choc może dzieki temu zreaktywuje się Brothers of Destruction :) ).Pisz dalej,z niecierpliwością czekam na nastepne gale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  238
 • Dołączył/a:  18.07.2006
 • Status:  Offline

Świetne tak jak wszystkie twoje gale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  81
 • Dołączył/a:  17.07.2006
 • Status:  Offline

ciekawe diary tylko jest jeden minus, zbyt duża liczba main eventerów w rosterze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 947
 • Dołączył/a:  05.11.2003
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

A mi sie podoba i nie bede narzekac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  676
 • Dołączył/a:  30.12.2005
 • Status:  Offline

Świetne SummerSlam. Przeczytałem dokładnie całe i wogóle się nie nudziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...