Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

S.O.W TV # 2


maro

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  170
 • Dołączył/a:  10.11.2005
 • Status:  Offline

Widzow-450

 

Dark Matches:

Little Maritato (debiut) def.Mikey Batts

Road Warrior Animal def.Bals Machoney

 

Przypomnienie :

Tydzien temu doszło do main event'u Giant Luchador vs Shannon Moore o S.O.W World Heawyweigh champion .Shannon More nie zada w pojedynku Gian Luchador'owi ani jednego ciosu ,walka trwała niecałe dwie minuty bo an ring wpadli MC Necro i C.W Anderson którzy celowo zaatakowali Shannon More'a poto by ich wróg Giant Luchador stracił tytuł.Potem na ring wpadli tag team championi przyjaciele ze Stajni Giant Luchador'a którzy zaatakowali Andersona i MC Necro ,jednak na ring wpadł Rhyno który zaatakował Luchadora ! Na ringu rozpętała się wojna na ring wpadła ochrona i uspokoiła sytuację.Dzisiejszym main event'em gali będzie 3 Way Dance o S.O.W World Heawyweigh championschip Shannon More © vs Rhyno vs Giant Luchador w/Armando Alejandro Estrada .

 

Up Next ! 6 Man Tag Team Match

Kamala,Koko B Warre & Doink The Clown vs Boris Zhukov,Ranger Ross and The Iron Sheik

 

Backstage

Kamera przenosi się do biura Manager'a S.O.W TV Dusty Rhodesa.Dusty konczy rozmowę przez telefon nagle ktos puka do jego biura i otwiera drzwi.To Sandman !!!

Dusty Rhodes:O CO Chodzi???CO?

 

THE Sandman:Chce walki...chce walki z Ravenem o pas hardcore !!Dzisiaj!!

 

Dusty Rhodes:Pff i co tak po prostu mam ci dać title shoota ??

 

THE Sandman:Tak !Własnie Tak !

 

Dusty Rhodes:Wybij to sobie z głowy ,u mnie nie ma tak łatwo !Zrobimy tak,dzisiaj stoczysz walkę .Jesli ją wygrasz za tydzien będziesz walczył z Ravenem o pas ,jesli ją przegrasz .....wylatujesz z S.O.W !!!!!!!!!!

 

THE Sandman:(CHWILA CISZY) DOBRA! wchodzę w to !Tylko z kim mam walczyć !!???

 

Dusty Rhodes:O tym zadecyduj sam Raven.On moze wybrac przeciwnika dla siebie nawet z poza rosteru S.O.W .

 

THE Sandman:Chooolera Jasna !!!Ok Ok Spokojnie,jestem spokojny!Więc kiedy dowiem się kto będzie pmoim przeciwnikiem ?! CO??

 

Dusty Rhodes:Zaraz przed walką .gdy będziesz juz na ringu

 

THE Sandman:Okey!Okey!Okey!Ravven juz jestes moj !

 

Przypomnienie:

Na pierwszej w histori gali S.O.W ''Ready TO Rumble''doszło do 3 WAY DANCE'u o S.O.W Legend champion -Kamala vs Boris Zhukov vs Ranger Ross.Od początku walki Ranger Ross i Boris Zhukov w dwoch atakowali Kamalę,jednak ostatecznie kamali udało się wygrać pojedynek i zdobyć pas !Jednak po walce Ranger Ross i Boris Zhukov ponownie połączyli siły i zaczeli bez litośnie okładac Kamalę !Jednak na ring wpadli Doink The Clown i Koko B Ware którzy pomogli kamali i przepędzili z ringu Rossa i Zhukova.Niecały tydzien po tym na gali S.O.W TV #1 Ranger Ross zatrzymał Kamalę na korytarzu i przeprosił go za wydarzenie które miało miejsce tydzien temu ,zapewniał go ze bardzo załuje tego co zrobił nagle od tyłu Kamala został zaatakowany przez Borisa Zhukov'a ,Ranger Ross tez przyączyl się do ataku i zaczął atakowac kamalę -przeprosiny okazały się fałszywe!Nagle na korytarz wpadli Koko b wARE i Doink jednak na ich widok Zhukov i Ross po prostu zwiali !Te sytuacje doporowadziły do .............................................................................................

 

6 Man Tag Team Match

Kamala,Koko B Warre & Doink The Clown vs Boris Zhukov,Ranger Ross and The Iron Sheik

 

Koncówka Walki :

Na ringu Koko B Ware i Ranger Ross !Koko wykonuje Drop Kick -Ranger pada na deski,na ring wpada Boris Zhukov z flagą w ręku ale na nim koko b ware takze wykonuje drop kick !!!Publika szaleje !!TAG-Koko B Ware zmienia się z Doinkiem the Clownem!!Doink okłada chopsami Ranger Ross'a następnie przechodzi do DDT ! Cover 1......................2.............Na ring wpada Iron Sheik i przerywa pin kopiąc Doink'a .Tag-Ranger Ross zmienia się z Borisem Zhukov'em /Tag Doink zmie nia się z Kamalą !Na ringu Boris Zhukov i Kamala !Kamala rzuca sie na Zhukova ,okłada go pięsciami ,wykonuje bodyslam !!!!!!!!!!!!Nabiera rozpędu odbijając się od lin i wykonuje Biggg Splllllllashhhhhhhh !!!!!Cover 1..............................2.....................3 Pin Fall !!!Wygrywa team :Kamala,Koko b ware and Doink thhheee Clown

 

Next:

Tag Team Championschip match

Savio Vega & Apollo w/Armando Alejandro Estrada © vs C.M Punk & Tajiri

 

Backstage :

S.O.W Reporter:itam państwa ,moim gościem jest Hardcore champion -Raven !Raven za zadanie masz wybrać przeciwnika dla Sandmana.Jezeli Sandman go pokona za tydzień będzie walczy ł z tobą własnie o ten pas który trzymasz w rękach jesli przegra ...odchodzi z S.O.W .Czy wybrałes juz przeciwnika dla Sandmana ??

 

Raven:Ten frajer mnie popamięta,mam juz wybranego przeciwnika dla Sandmana ...hahaha jest nim moj dobry kumpel z poza S.O.W ,jest znakomity !Rozniesie tego frajera w 5 minut !Zapewniam cię!O Kim mowa??Dowiecie się niebawem...hahahahahhahahahahahahahahahahha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tag Team Championschip match

Savio Vega & Apollo w/Armando Alejandro Estrada © vs C.M Punk & Tajiri

 

Koncówka Walki:Na ringu Apollo i Tajiri ,przewaga teamu Vega-Apollo zaczyna się coraz bardziej powiększac.Apollo wykonuje na Tajirim power bomb ! Cover1..........................2..............Kick Out ,zdenerwowany Apollo zaczyna nie przepisowo dusić swojego przeciwnika sędzia odlicza do pięciu 1.......2........3...Apollo przestaje dusić Tajiriego,Tag-Apollo zmienia się z Savio Vegą /Tag -Tajiri zmienia się z C.M Punkiem ,na ringu C.M. Punk i Savio Vega zawodnicy ida cios za cios,nagle C.M Punk kopie przeciwnika w brzuch i przechodzi do DDT !!!!!!cOVER 1......................2..........Na ring wpada Apollo i przerywa pin /Tag-Savio Vega zmienia się z Apollo ,Apollo odbija się od drzwi i powala C.M Punka [[[[ Clotshlinem] następnie wykonuje swoj finisher czyli El Fondo del Abismo !!!!!Cover1.................2...............3 Pin Fall

Vega i Apollo bronią swoich pasów...........................................

 

Biuro Dusty'iego Rhodes'a

 

Dusty:Raven ,kto będzie przeciwnikiem Sandmana ??

 

Raven:Łaa!Uhuahahaha!Przzeciwnikiem tej miernoty będzie potwór !

 

Dusty:mozesz jasniej??

 

Raven:Przeciwnikiem Sandmana będzie Markus Volfgang który pochodzi z niemiec !Ma 215 cm wzrostu i wazy 287 kg!!!Jestem pewien ze zniszczy Sandmana !!

 

Dusty:Okey zaczynamy !

 

Extreme Rulles Match

Mecz o przyszłosć Sandmana w S.O.W !!

The Sandman vs Markus Volfgang

 

 

Koncówka Walki:Upływa 8 minuta pojedynku !Pojedynku w którym od trzciej minuty dominuje pochodzący z Niemiec Markus Volfgang.Volfgang wykonuje Gorrila Press cover 1...........................2....................Kick Out !!Sandman jeszcze się trzyma ,szybko schodzi z ringu by nabrać odrobiny sił,chwyta za Kendo Stick ,wpada na ring .Zaczyna okładać swojego przeciwnika Kendo Stickiem !!Volfgang zaczyna krwawić !Ma zmasakrowaną twarz ,Sandman wykonuje smieszny ''dropkick'' .Volfgang jest ogłuszony,publicznosc skanduje -Sandman!Sandman!Sandman!.Hardcore Icon wykonuje DDT !!!Nagle na ring wpada Raven!!Raven zaczyna szarpac się z Sandmanem na ringu ,w międzyczasie wstaje Markus Volfgang który wykorzystuje sytuację i atakuje od tyłu Sandmana !Sandman na deskach ,Raven i Volfgang bezlitosnie okładają Sandmana nagle na ring wpada Little Maritato!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maritato atakuje Ravena,wyrzuca go poza ring następnie okłada Volfganga low kick'ami !!Markusowi zaczynają się uginac nogi !Wstaje Sandman!Sandman chwyta za Kendostick i 10 razy uderza Markusa Volfgang'a,volfgang pada Hardcore Icon wykonuje White Russian Legsweep !!!!!Cover1................2....................3Pin Fall!!Sandman na następnej gali będzie podejmowac Raven'a!

 

Main Event

 

3 Way Dance o S.O.W World Heawyweigh championschip

Shannon More © vs Rhyno vs Giant Luchador w/Armando Alejandro Estrada

 

Koncówka Walki: Shannon More przed momentem został zabrany przez służby medyczne po tym jak Giant Luchador wykonał na nim Power Bomb!Więc na ringu zostali teraz ''The Beast man'' Rhyno i Giant Luchador.Giant powala przeciwnika Clothesline,następnie wykonuje Leg Drop Cover1.......................2.............Kick Out!!Giant Luchador przechodzi do duszenia,jednak Rhyno zaczyna uderzać go łokciem w brzuch w koncu Giant Luchador puszcza kark Rhyna.The Beast Man wpada w furię ,zaczyna bezlitosnie okładać przeciwnika pięsciami giant Luchador jest ogłuszony,Rhyno wykonuje Clothesline.Luchador z wielkim trudem wstaje ,''beast man '' wykonuje Power Bomb,następnie pchnie przeciwnika na liny i wykonuje GOREEEEEEE!!!!!GOREEEEEEEE!GOREEEEEEEE! Nagle na ring wpada Armando Alejandro Estrada ,zaczyna wyzywac Rhyna,beast man idze w jego kierunku w między czasie Giant Luchador podnosi się z ringu i atakuje od tyłu Rhyna ,szybko wykonuje na nim Chokeslam !Cover 1...........(Giant Luchador kładzie jeszcze nogi na linach )2.................3 Pin Fall!Giant Luchador odzysuje tytuł !! Wraz z Armandem Alejandro Estradą swiętuje zwycięstwo!Nagle na ring wpada C.W. Anderson wraz ze swoim Tag Team partnerem MC Necro ,atakują Giant LuchadorA I aRMANDO eSTRADĘ !MC Necro pomaga wstać Rhyno,beast man Rhyno wykonuje Gooree na Armando Alejandro Estradzie,na ring wpadają tag team championi Savio Vega i Apollo ,zaczyna się ostra walka na ringu mdo akcji wkracza ochrona i pow ielu trudach opanowuje sytuację .Nagle na rampie pojawia się general manager S.O.W Dusty Rhodes !!Chwyta za mikrofon

 

Dusty Rhodes:Hey !Znowu to samo !Mam juz dosyc waszej wojny ! Na następnej gali zmierzycie się wszyscy ! w walce Six Man tag team match Rhyno ,MC Necro & C.W Anderson vs Giant Luchador,Savio Vega,& Apollo sw/Armando Alejandro Estrada!! DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

K-O-N-I-E-C GALI

tradycyjnie prosze o krytykę

 

Na następnej gali S.O.W TV

Debiut (DJ-a Hyde)!

Hardcore Championschip Match Sandman vs Raven

Six Man Tag team match Rhyno ,C.W. Anderson & MC Necro vs Giant Luchador,Savio Vega,& Apollo sw/Armando Alejandro Estrada

I Inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 5
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • maro

  2

 • RVD

  1

 • Wee Man

  1

 • bRaYo

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  2 492
 • Dołączył/a:  23.03.2004
 • Status:  Offline

Wszystko ok, problemem jest ortografia, gramatyka, no i trochę nie wczuwasz się w gimmicki wrestlerów... Raven nigdy by nie udzielił w taki sposób wywiadu... Sandman też nie bardzo tak się zachowuje...

 

Ogólnie okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  941
 • Dołączył/a:  24.12.2005
 • Status:  Offline

Raven nigdy by nie udzielił w taki sposób wywiadu... Sandman też nie bardzo tak się zachowuje...

 

I to według mnie jest największa bolączka twoich diary. No ortografię też byś poprawił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  2 014
 • Dołączył/a:  06.11.2003
 • Status:  Offline

Przyznam szczerze, że fajne (nie patrzę zbytnio na inne błędy tutaj wspomniane).

 

Podoba mi się to, że nie krążysz jak inni wokół WWE & TNA shit'u tylko piszesz o czymś ciekawym (przynajmniej dla mnie).

 

Oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  170
 • Dołączył/a:  10.11.2005
 • Status:  Offline

Wielkie dzięki chłopaki ;) W najbliższym czasie zwolnię kilku znanych wrestlerów z rosteru i podpisze kontrakty z wrestlerami sceny niezaleznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  81
 • Dołączył/a:  17.07.2006
 • Status:  Offline

Naprawde calkiem niezle, z czasem Twoje gale sa coraz lepsze. Tak dalej a wyeliminujesz ostatnie bledy. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...