Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Bill Goldberg na Halloween Raw, Zapowiedziany występ Becky L


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Informowaliśmy już, że Bill Goldberg pojawi się na poniedziałkowym Raw, gdzie powróci do federacji po ponad 12 latach. Do pierwszej konfrontacji Goldberga z Brockiem Lesnarem dojdzie za to 14 listopada, na ostatnim Raw przed Survivor Series. Za pośrednictwem Twittera XL Center podało informację, że legenda wystąpi takż...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-bill-goldberg-na-halloween-raw-zapowiedziany.html

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Alacer

    1

  • pawesz

    1

  • Arkao

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.07.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zestawienie Lesnara z Goldim jest najgorszym z możliwych. I nie chodzi mi tutaj o poziom ringowy tylko o obawę jak tą walkę rozpiszą kreatywni. Jeżeli chodzi o star power to nie ma wątpliwości, że hajs się będzie na pewno zgadzać. Ale jak zakończy się ta walka? Remis nie wchodzi w grę, interwencja w takiej walce na pewno też nie. Ktoś z nich musi wygrać. Na logikę Lesnar powinien (i mam cholerną nadzieję, że tak będzie) rozjechać Goldberga jak czołg. ALE. Goldberg "powraca" do WWE, jest legendą wrestlingu itd itp. W dodatku WWE przypomina jawnie o jego wygranej w ich poprzednim starciu, więc zapewne rozpiszą Lesnara ta takiego który to pamięta i z dominatora zrobią trochę pizdeusza. Co będzie cholernie śmiesznie gdy się pomyśli o tym, że Lesnar rzucał Jaśkami, Big Showami i Markiem Henrym a Goldberg to 50% tego co było z niego podczas pamiętnej Wrestlemanii. Z drugiej strony można poczytać o tym, że Goldberg ma stoczyć jedną walkę, chce być bohaterem dla swojego dziecka itd więc jest ryzyko, że to wygra. Mam nadzieję, że WWE pokaże jaja, i nie podłoży czysto kogoś kto rozjechał Undertakera, Cene, Ortona i innych dla powracającej na jedną noc gwiazdy, tylko dlatego by zachęcić do podpisania przez Goldberga kontraktu na walkę. Ta walka nie powinna się odbyć, dla każdego z nich porażka będzie śmiercią jakiejkolwiek logiki budowania ich postaci. Dla Lesnara porażka to nie problem, ale wolałbym żeby rozjechał go czysto już taki Roman dla którego będzie to jakiś motor napędowy na kilka lat w federacji niż Goldi, dla którego będzie to po prostu statystyka.
==Break the Walls Down==

13131994854e2d396000ad8.jpg


  • Posty:  789
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

ja tam sie nie boje. wierze ze na 99% nie ma opcji aby Goldi to wygral. Wogole nie wiem ile bedzie trwal ten mecz, bo ile sil moze miec 50letni koles co wogole w ringu nie byl przez 12 lat i nigdy nie byl dlugosytansowcem ( that's what she said ;)).

 

Najlogiczniejsze ejst ze Goldberg przegra, a jesli wygra to niech zrobia druga walke gdzie Lesnar go pojedzie, na WMce czy cos....

"Plaga dysleksji wśród mlodzieży, jest tylko, uprawomocnioną lekarskim stemplem, plagą lenistwa umysłowego"

 

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

 

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

1326192738437791faa06bf.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grins
      Kto to rozpisywał? Czy Triple H udał się na urlop? Cała gala była całkiem znośna i wyniki był całkiem racjonalne, nie było żadnej wtopy no i main event zaskoczył i to srogo a najbardziej wynik, ja czułem coś we krwi że może do tego dojść ale nie myślałem że odważą a tu na prawdę zaskoczyli i to bardzo! @ Kaczy316  Za pewnie w trackie show pisał już posta mogę się założyć że posta doda tuż przede mną!  Od razu przechodzę do ME, muszę przyznać że walka była średnia jak na tą trójkę, Gunther w
    • VictorV2
      Cały event uratowany jednym momentem. Choć raz Hunter podjął dobrą decyzję. Nareszcie, po tylu latach, Sami wygrał World Title. Po latach tworzenia momentów, bycia na zawołanie WWE, robienia wszystkiego o co prosili. AND NEW. Wisienka na torcie - pokonał Cody'ego Cene. Nie mogło być lepiej. To było tak dobre że nawet obejrze kolejne Smackdown. Proszę, błagam, Hunter. Nie spierdol tego. Naprawdę liczę że dociągnie z pasem do WMki w Riyadh i tam też wygra. Komu jak komu - ale jemu to się
    • Mix77
      Słabiutko ringowo gala. ME 8/10 reszta walk to syf 2/10 I te problemy z mikrofonami/dźwiękiem xdd
    • Kaczy316
      To lecimy z Night Of Champions, zobaczymy co WWE tutaj nam zaserwuję, może będą jakieś miłe zaskoczenia?   1.Oba Femi vs Jey Uso, King Of The Ring Tournament Final Singles Match Spodziewałem się, że zaczniemy od jakiejś mocnej walki, ale bardziej widziałem tutaj finał Queen Of The Ring, ale cieszę się, że ten pojedynek dostał opener, to też ważna walka, a można przypuszczać, że Lesnar chciał szybko zrobić co do niego należy i móc wracać do USA, ale zobaczymy czy w ogóle się pojawi
    • MattDevitto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...