Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

15 urodziny Attitude i narodziny grupy Wrestling Polska na F


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  5 968
  • Reputacja:   59
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Kolejny raz urodziny Attitude (tym razem piętnaste) zbiegają się z narodzinami czegoś nowego. W tym roku jest to grupa w najpopularniejszym portalu społecznościowym Facebook. Startujemy z podtytułem "Klub przyjaciół AJ Stylesa", ale to tylko na początek ;) Jeśli macie inne pomysły, to zapraszamy do dzielenia się nimi...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-15-urodziny-attitude-i-narodziny-grupy.html

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Przemk0

    3

  • TheVillain

    3

  • urbino

    1

  • Caribbean Cool

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Spoko pomysł, choć osobiście wolałbym platformę blogową, o której mówiliście rok temu ;)

  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja wnioskuję o ustawienie tej grupy jako zamkniętą, ponieważ nie uśmiecha mi się spamowanie innym ludziom na tablicach postów o "udawanym gównie"

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

 

1x WrestleCircus Sideshow Champion

1575015285565e157eedb15.jpg


  • Posty:  2 358
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  UW

Urbino ma rację! Nie pozwalajmy na robienie z nas wrestlefansów ...

163870508457e2d890447a3.jpg


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja bym nawet dał ukrytą...

  • Posty:  5 968
  • Reputacja:   59
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Spoko pomysł, choć osobiście wolałbym platformę blogową, o której mówiliście rok temu ;)

 

Platformy blogowej nie ma kto zrobić.

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Spoko pomysł, choć osobiście wolałbym platformę blogową, o której mówiliście rok temu ;)

 

Platformy blogowej nie ma kto zrobić.

 

Ok, rozumiem... a szkoda...

 

 

PS może na 16 urodziny :D


  • Posty:  5 968
  • Reputacja:   59
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Ja wnioskuję o ustawienie tej grupy jako zamkniętą, ponieważ nie uśmiecha mi się spamowanie innym ludziom na tablicach postów o "udawanym gównie"

 

Jest taka opcja do zrealizowania w najbliższym tygodniu.

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  1 226
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Rozumiem wątpliwości wszystkich, którzy są sceptyczni do pomysłu grupy itd. Jednak musimy być realistami, samymi forumowymi osobowościami czy materiałami na kanale YouTube nie zbudujemy bazy nowych użytkowników, która jest niezbędna byśmy chcieli dalej się rozwijać.

 

Grupa na FB jest pewnego rodzaju platformą, która może posłużyć jako najbardziej podstawowa forma komunikacji z potencjalnymi, nowymi fanami wrestlingu. Ci, którzy chcą się bardziej zaznajomić z tematem, zarejestrują się na forum i poszerzą grono forumowiczów, Ci którzy są bardziej aktywni w mediach społecznościowych i wrestling interesuje ich pobieżnie, tam pozostaną ale być może staną się przez to odbiorcami strony internetowej gdzie ląduje masa newsów czy naszych materiałów z YT, które mają charakter bardziej rozrywkowy.

 

Trzeba iść z duchem czasu, bo w moim odczuciu taki portal jak Attitude-Wrestling.pl, powinien zawsze starać się być jednym z najważniejszych polskich mediów o wrestlingu i powinniśmy być aktywni na każdym poziomie dyskusji. Poza tym taka grupa na FB, to zawsze opcja zapasowa w wypadku gdy forum ma problemy z funkcjonowaniem :)

 

A o tym dlaczego na polskiej scenie fanów wrestlingu, mała rywalizacja o miano najważniejszego medium jest potrzebna i wskazana można napisać osobny elaborat. W końcu mamy znacznie większy potencjał niż wszystkie grupy/strony/fora jakie pozostały na polskiej scenie.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grins
      Punk ma się dobrze i ma zostać przydzielony do SD  Serio ktoś myśli że po takim runie i jaką robotę odwalił z powrotem wróci do AEW czy został zwolniony? Wątpię, wróci na SD za pewnie po SummerSlam rozpoczynając konflikt z Ortonem albo Cody'm. 
    • MissApril
    • MissApril
    • Mr_Hardy
    • falas2005
      Od kilku dni pojawiają się informacje o rzekomym konflikcie na lini Punk-WWE. Dziś Perry, z którym Punk miał kosę (po czym wylecial z federacji) wrzuca fote spalonego mostu. Ciekawe...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...