Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Poważne osłabienia SmackDown? Lesnar vs The Rock ciągle w pl


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  322
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.07.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Pojawiły się informacje, jakoby kontrakt Dolpha Zigglera z WWE miał wygasać pod koniec przyszłego miesiąca. Zawodnik miał wyrazić chęć kontynuowania kariery w innej federacji - prawdopodobnie Ring of Honor i jeśli postanowi zakończyć współpracę z organizacją McMahona, gala No Mercy może być ostatnią szansą na zobaczen...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-powazne-oslabienia-smackdown-lesnar-vs-the.html

16996091125824ad8c34fd6.jpg

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ziggy

    2

  • Alacer

    1

  • Ambrose Joker

    1

  • Amy

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  789
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

ehhh, trace nadzieje na dobra walke The Rocka, za rok gosc bedzie mial 45 lat. Tak odkladaja to pojawienie sie z roku na rok. Czasu i ciała dlugo juz nie oszuka. Jest ode mnie ciut starszy i ciut lepiej wyglada ;), ale sam wiem po sobie ze regeneracja po treningu jest dluzsza teraz niz nawet 6 lat temu. Obym go jeszcze zobaczyl .....

 

 

a jak nie to zawsze zostanie WWE Network, for only: 9.99$ ! :) :twisted:

Edytowane przez Alacer

"Plaga dysleksji wśród mlodzieży, jest tylko, uprawomocnioną lekarskim stemplem, plagą lenistwa umysłowego"

 

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

 

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

1326192738437791faa06bf.gif


  • Posty:  190
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.03.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nareszcie...modlitwy wysłuchane i Ambrose troche odsapnie. Edytowane przez Ambrose Joker

  • Posty:  774
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.10.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Nareszcie...modlitwy wysłuchane i Ambrose troche odsapnie.

 

Ktoś podobno zapytał Ambrose'a czy to prawda, a ten powiedział, że nic o tym nie wie. A przydałoby mu się wolne...

I miejsce w Typerze WWE 2016

I miejsce w Typerze WWE 2017

I miejsce w Typerze WWE 2018

279305855c4b695f1deda.jpg


  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czy ten Fatal-4-Way z 06.10 to zapowiedź możliwego pushu dla Ruseva, czy znalazł się on tam bo nikogo "lepszego" nie było ? :P Edytowane przez filomatrix

"Jeśli mówisz do Boga, jesteś osobą religijną. Jeśli Bóg ci odpowiada, jesteś chory psychicznie"

House M.D. S02E19

211015597452e3a27e841d5.jpg


  • Posty:  322
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.07.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czy ten Fatal-4-Way z 06.10 to zapowiedź możliwego pushu dla Ruseva, czy znalazł się on tam bo nikogo lepszego nie było ?

Jeśli jobnie z pasa Romanowi to może się w przyszłości gdzieś tam zakręcić z jakimś fejsem przy KO, ale to i tak byłoby dużo. Do kart live eventów bym się jakoś bardzo nie przywiązywał :P

16996091125824ad8c34fd6.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Mocno się starają, bo próbują od lat. 😀 
    • MattDevitto
      Może to po prostu próby przed japońskim tourem?
    • Bastian
      Wróciliśmy z Europy do USA, więc na trybunach znów cisza jak w kościele... Dobrze, że F4W pań jak zawsze dał radę. Nawet Lyra Valkyria miała większą reakcję niż Jade Cargill  Ale to Irlandka przebiła "The Storm" w liczbie botchów na walkę. Patrząc na zestaw półfinalistek QOTR chyba rzeczywiście na SummerSlam złoto rozstrzygnie się wśród Judgment Day. Albo Io Sky wyzwie do walki przyjaciółkę Ripley. Brakuje mi w tej czwórce np. Jacy Jayne. Fatal Influence miały takie wejście na Smackdown, że
    • Kaczy316
      Dziękuję! Jak najbardziej z hobby i pasji trzeba czerpać przyjemność i liczę, że każdemu z nas będzie ta przyjemność dana z naszej wspólnej pasji i hobby jakim jest wrestling!  
    • KyRenLo
      Oficjalny poster: Stan gry w turniejach na teraz: Od 4 czerwca nie widziałem, choćby sekundy WWE, ale widzę, że Dom ma większe/mniejsze szanse na finał, byle turnieju nie wygrał Jey Uso.  U Pań w zasadzie każda opcja będzie na swój sposób do obrony, więc jest pozytywnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...