Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

TEW 2016


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

Wiem, że pytanie które zadam może niektórym wydawać się dziwne, ale czy nie macie jakichś ciekawych pomysłów na nazwy dla tygodniówek i gal PPV? Bo przywróciłem do życia AWA (American Wrestling Association) i szukam jakiejś ciekawej nazwy dla moich dwóch tygodniówek, (i PPV w sumie też) a widziałem, że zagranicą ludzie którzy prowadzą swoją federacje w jakiejś grze lub e-fed proszą czasem innych o tego typu rzeczy, bo sami próbują i nie są sami w stanie wymyślić czegoś fajnego. Tak więc gdybyście mieli jakieś ciekawe propozycje na nazwy dla tygodniówek/gal PPV to piszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 356
  • Reputacja:   378
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

W grze możesz użyć sugerowanych nazw gal/wrestlerów/federacji, itd. z edytora. Tak będzie szybciej. ;) Edytowane przez IIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

to fakt, możesz użyć sugerowanej nazwy, chyba że jednak na jakąś wpadniesz.

 

 

Panowie mam problem, wraz z włączeniem TEWa wyskakuje mi informacja, iż jest problem z plikiem TES2016Settings.mbd w folderze "system". Problem polega na tym, że niby inny user teraz go używa... :D gra przez to się nie uruchamia, a usunięcie jej z systemu i zainstalowanie na nowo NIC nie dalo... ktoś coś?

Edytowane przez TheVillain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 356
  • Reputacja:   378
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Kiedyś miałem podobny problem. Na oficjalnym forum TEW Adam Ryland napisał:

 

"I am getting Error 3358 or 'Warning! Connection to C:\Program Files (x86)\GDS\TEW2016\system\TEWSettings.mdb has failed (Cannot open the Microsoft jet engine workgroup information file.) The program must now close.'..."

 

This is appears to be an external issue where an update or other program has corrupted a necessary Windows file. Please see either this thread or this thread (external sites) for talk on the subject and possible ways to fix your issue.

 

Przejrzyj sobie podlinkowane strony. Jak to nie pomoże (linki nie są super aktualne teraz), to techniczne sprawy lepiej kierować do autora gry.

Edytowane przez IIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

IIL, dzięki, aczkolwiek czytam, czytam... i jak dla mnie to trochę informatyczny bełkot :D jeśli chodzi o technologię to ja siedzę jeszcze w średniowieczu...

 

 

Mógłbyś mi skrótowo wytłumaczyć jak sobie z tym poradziłeś? Bo jak widze te zdania typu "Are the MDB and MDW files in a protected filesystem location?" to zastanawiam się, czy jestem naprawdę tak bardzo niewyspany, czy za głupi na to? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

Czy wy też mieliście tak, że po utworzeniu własnej federacji żadna stacja telewizyjna nie chciała z wami negocjować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

bezi50, za mały prestiż masz... zrób kilka gal, rozwiń się i poproś ich znowu o umowę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

Niby ok, ale na samym początku tworzenia federacji ustawiam challenge level na easy, więc federacja na starcie ma rozmiar cult i prestiż na poziomie C do tego moja postać ma ustawioną najwyższą możliwą reputacje. Dlatego wydaje mi się dziwne, że pomimo tego co napisałem powyżej nawet jakieś lokalne stacje telewizyjne mają moją federację gdzieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

bezi50, to jeszcze zależy od tego, jaki dana stacja ma stosunek do obecności wrestlingu w swojej ramówce lub/i do rodzaju produktu jaki Twoja federacja oferuje. Jedne stacje mogą ignorować próby kontaktu z Twojej strony jeśli Twoja federacja oferuje zbyt "mocny" content (jakiś Hardcore czy UV), a inne mogę nie chcieć Sports Entertainment lub czy też Family Friendly, a jeszcze inne - odrzucać Puro czy lucha libre.

 

Najlepiej jest pograć kilka miesięcy (w grze) i spróbować skontaktować się z nimi ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

Orientuje się ktoś w jaki sposób można zmienić logo federacji podczas gry? Pamiętam, że w TEW 2005 była taka możliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Wczytując save'a u góry możesz wejść w koło zębate i tam będzie widniała ci opcja ,,edit data". Tam w zakładce Companies wybierz swoją federację i zmień logo klikając na obecne :-) Edytowane przez feltzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

1. Czy jeżeli jakaś baza danych ma w edytorze ustawione ery to czy gra będzie informować w którym momencie nastała nowa era w świecie Pro Wrestlingu i na co te ery tak właściwie wpływają?

 

2. Czy jest możliwość by Non-Wrestler został Wrestlerem? W rzeczywistości tego typu przypadki się zdarzają.

 

3. Czy jeżeli ktoś ma status freelancer to będzie miał go już zawsze czy z czasem może się to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

bezi50,

 

 

1)chyba nie informuje, aczkolwiek nie daję 100% pewności. Zaś era wpływa na to, jakiego produktu fani oczekują ;) chcą hardcore to powinieneś iśc w hardcore

 

2)to się dzieje automatycznie, aczkolwiek szanse masz na to jak na szóstkę w totka

 

3)i tak i nie - zależy jak gra mu wylosuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

@TheVillain A orientujesz się może na co tak naprawdę wpływa fakt, że w ustawieniach produktu mamy ustawione Women's Wrestling na division, itd? Przecież równie dobrze możemy dać Women's Wrestling na none, a i tak mimo to zakontraktować kilka zawodniczek, stworzyć dla nich pas i robić pomiędzy nimi walki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

bezi50, nie sprawdzałem w'16, ale jeśli jest jak w poprzednich wersjach to wtedy fani nie będą chcieli ich oglądać. Po prostu celujesz w dany target, a gala jest kierowana w inny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...