Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Katie Forbes


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 134
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.07.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

http://ultraimg.com/images/10471925_906667259431228_1173189937_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12816846_978144775595263_729103085_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10520193_1672745752977785_1645049744_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12798157_1093265977361602_1788115800_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12383141_1574405012876739_1346061764_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12749928_1556354678025493_62765859_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12729548_1700033023574391_2136583246_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12501971_1104716546257653_945621246_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12523679_937837002991090_1884589257_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12519511_1693558980926387_1901175119_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12558645_1748574382039785_2051940790_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12362334_191266991220152_1309063104_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12277448_1713084838936003_429830666_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12317948_1632735596989967_1399112295_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12269968_1229535397063939_508028369_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12277500_1652307551714554_1097065397_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/11351944_180398975638277_2117449948_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12071094_168830416804630_842742549_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/11380003_894905950587577_1074654230_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12224507_1040778315943701_1171419684_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12139676_529378237243411_103446396_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/12106156_539596822854579_1436865021_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/11311407_1145979955417308_2067315578_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/11371283_1670331026514441_1168847037_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/11116617_404427256408547_1291518069_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/11123731_456895491141806_973965066_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10932325_400280063468883_1859938390_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10616414_821538357877283_1148071966_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10471947_1503296443216260_882404104_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10454003_1444326992492973_1771638009_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10362269_449246401879125_1013940236_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10261268_774646735881873_1223166093_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/10175330_1425311947723338_2734286_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/1598945_218968521637509_1449134460_n.jpg

 

http://ultraimg.com/images/1799695_808934879123370_1752198861_n.jpg

Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać - Jacek Laskowski

 

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

 

User dnia - 16 Kwietnia 2016

Recaper roku 2016

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • VillainLee

    3

  • Susek

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 226
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wygląda jak połączenie Chyny, Kaitlyn i Nicki Minaj no po prostu fatalna.

 

Nie mogła się zdecydować czy chce robić karierę w branży porno czy w kulturystyce więc padło na wrestling? Co raz bardziej przypomina Chyne. :|


  • Posty:  1 134
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.07.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wygląda jak połączenie Chyny, Kaitlyn i Nicki Minaj no po prostu fatalna.

 

Nie mogła się zdecydować czy chce robić karierę w branży porno czy w kulturystyce więc padło na wrestling? Co raz bardziej przypomina Chyne. :|

 

Do Kaitlyn to jej daleko, bo o ile Kaitlyn wielu chciało by zobaczyć nago, to Katie raczej mało kto chciałby zobaczyć w wersji bez ubrań.

 

Ale nie bój się, znalazłem info (nie wiem czy brać to na serio czy nie) ale ponoć WWE już się nią interesuję.

Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać - Jacek Laskowski

 

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

 

User dnia - 16 Kwietnia 2016

Recaper roku 2016


  • Posty:  1 226
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ale nie bój się, znalazłem info (nie wiem czy brać to na serio czy nie) ale ponoć WWE już się nią interesuję.

 

Sam wrzuciłeś zdjęcie, na którym widać jak trenuje w PC. Z mojego lekkiego researchu wynika, że wysłała swoje zgłoszenie do TE i być może była wśród 50 wytypowanych osób, a skoro nie dostałą się do finału to jest po prostu słaba.


  • Posty:  1 134
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.07.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ale nie bój się, znalazłem info (nie wiem czy brać to na serio czy nie) ale ponoć WWE już się nią interesuję.

 

Sam wrzuciłeś zdjęcie, na którym widać jak trenuje w PC. Z mojego lekkiego researchu wynika, że wysłała swoje zgłoszenie do TE i być może była wśród 50 wytypowanych osób, a skoro nie dostałą się do finału to jest po prostu słaba.

 

Czy słaba, czy nie, oby tylko nie podpisała kontraktu z WWE. Uważam że z każdego da się coś wyciągnąć, a wyjątkiem jest Eva Marie, i kolejnym pewnie będzie/by była właśnie Katie

Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać - Jacek Laskowski

 

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

 

User dnia - 16 Kwietnia 2016

Recaper roku 2016

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Kaczy316
      Kolejne Monday Night Raw i dzisiaj zobaczymy po jednym półfinałowym pojedynku w turnieju King Of The Ring oraz Queen Of The Ring, coś czuję, że dzisiaj będzie ciekawie, ale przekonajmy się jak to wyjdzie!   Poza powtóreczką wygranej Jeya w pierwszej rundzie turnieju King Of The Ring to widzimy jak na parking podjeżdża Roman i The Usos, wychodzą ze swoich samochodów, po drodze zgarniają też Jacoba i kierują się w stronę ringu! Oj tak, chętnie się przekonam co nasz OTC ma do powiedzenia!
    • Mr_Hardy
      MLW Fusion będzie dostępne także na NJPW World. Oczywiście za darmo tak jak jest dostępne na YouTube. Na kanale YT MLW nowe odcinki pojawiają się w soboty a na NJPWWORLD będą wlatywać w poniedziałki. Ja jak na razie obejrzałem pierwszy odcinek po powrocie (2 jestem w plecy) i było naprawdę bardzo fajnie. MLW & NJPW TEAM UP TO BRING MLW FUSION TO JAPAN ON NJPW WORLD MLW.COM MLW’s Flagship Weekly Series to Stream on NJPW World Beginning June 22, Ex
    • Grins
      To Bloodline długo nie wytrzyma, w sumie nie wiem co tu się odwala ale nie chce mi się wierzyć że pójdą tak prostą drogą i Jacob będzie służył Romanowi, to jest jakaś gra która finalnie doprowadzi do debiutu Zilla Fatu mam nadzieje że nie zmienią mu przydomka, tak czy siak wszystko rozstrzygnie się na SummerSlam i Jacob raczej uwali Romana w jakiś sposób, Jacob kupił zaufanie Romana a ten teraz może wdrożyć swój plan... Kto wie czy Jacob nie zbuduje swojego Bloodline   Czyli finał Oba Femii
    • MattDevitto
      Oczywiście - nie mówię tu rzecz jasna o wszystkich pojedynkach, bo rzeczywiście czasem można przegrać, ale jednak wygrywając buduje się daną postać. Ile to w wrs mieliśmy postaci, które przegrywając najważniejsze walki traciły na znaczeniu. Z drugiej strony szybki przykład z WWE: Roman nie byłby Romanem gdyby nie te wszystkie wygrane, Cena w swoim prime podobnie...Można mówić, że nie patrzy się na ogólny bilans porażek-zwycięstw, bo to nie MMA, ale jednak w wrs nie da się być topową gwiazdą prze
    • Jeffrey Nero
      No była. Niestety to nie było salto macie ta scenę po angielsku   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...