Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

WWE NXT

Helios

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

WWE NXT ONLY!

WWE NXT ROSTER – 2016

Aktualny roster NXT + brak zawodnika z kontuzją, wszyscy są jak najbardziej aktywni oraz zawodnicy typu (Owens, Neville itp.) wrócili.

WWE NXT CHAMPIONS

NXT Championship – Finn Balor

NXT Tag Team Championship – Dash and Dawson

NXT Women's Championship – Bayley

NXT 1.01.2016 – Chicago, Illinois

Na hali wybuchają fajerwerki, fani wiwatują i skandują różne hasła, w tle leci bardzo głośna muzyka a na antene wchodzi NXT!

Po krótkiej chwili z głośników rozlega się “The King of King”. Fani na arenie zaczynają lekko buczeć a na rampie pojawia się Triple H! Ubrany w garnitur pewnym siebie krokiem zmierza do ringu po czym chwyta mikrofon i zaczyna.

Triple H – Szczerze to liczyłem na trochę milsze przyjęcie . Zacznijmy może od tego, że z dniem 1 Stycznia przejmują całkowitą kontrolę nad NXT! Poza kilkoma zmianami w kwestii np. Komentatorów, spikerów itp. Chce prowadzić bardzo istotną zmianę w rosterze. Widzicie dla mnie najważniejsze jest to aby zawodnicy dawali jak najlepsze pojedynki dlatego nie chce mieć tutaj byle kogo i postanowiłem, że sprowadzę kogoś o kogo bije się cały świat pro-wrestlingu, Panie i Panowie przed wami...AJ Styles!

Fani zaczynają niesamowicie krzyczeć, na monitorze pojawił się wielki napis AJ STYLES w tle słyszymy “Wherever I May Roam”. A na rampie pojawił się “The Phenomenal One”! Do ringu rusza pewnym krokiem, widać po nim brak chęci do fanów. Wchodząc do ringu uścisnął dłoń Hunter'a po czym przejął mikrofon i zaczyna mówić.

AJ Styles – Od dawna mówiło się, że nie ma szans aby noga Phenom'a stąpała po WWE. Od kiedy tylko pamiętam proponowano mi abym zagościł tutaj na stałe ale jakoś w żaden sposób nie mogłem do siebie dopuścić takiej myśli. 2 tygodnie temu zmieniłem całkowicie tok myślenia na temat mojej współpracy z tą organizacją, ponieważ zadzwonił do mnie sam Triple HDoszedłem do wniosku, że oni naprawdę mnie tam potrzebują postanowiłem, że tym razem im nie odmówię jednak postawiłem jeden warunek! Sam Vince McMahon chciał abym od razu zaczął od RAW, jednak ja nalegałem na to abym tak jak inni najpierw pojawił się tu! Możecie pomyśleć, że jestem nienormalny bo sam sobie blokuje drogę do kariery itd. Ale na początku mojej przygody chcę skopać jeden tyłek. Finn Balor fanom jest lepiej znany jako Prince Devitt zanim opuścił NJPW powiedział mi, że nigdy nie będę kimś kim jest on, nie osiągnę sukcesu w WWE a on zrobi to na pewno! Rwałem sobie włosy z głowy gdy mi to mówił oraz w tedy gdy zdobywał tutaj tytuł! Dlatego moim pierwszy krokiem w NXT będzie odebranie mu tytułu.

Triple H – A, ponieważ jestem wspaniałomyślnym facetem zarządzam, że dzisiejszą walką wieczoru będzie pojedynek o mistrzostwo NXT pomiędzy AJ Styles'em

Na hali rozmierza “Catch Your Breath” do ringu wskakuje Finn Balor!

Finn Balor – Wyjaśnijmy sobie coś AJ! Nie tylko jestem i byłem lepszym zawodnikiem ale także byłem lepszym liderem! Uważasz się za “Phenomenal” a żeby zdobyć możliwość walki o pas mistrzowski musiałeś wylizać kilka tyłków Ale wiesz co łączy nas pewna rzecz obydwoje wiemy, że zasługujemy na największe złoto! Niestety dla ciebie również coś nas niesamowicie dzieli, ja mam to złoto a ty nie masz nic!

Zawodnicy stają twarzą twarz a my widzimy się po reklamach!

Match. 1

Samoa Joe vs. Alex Riley

Obydwoje zawodnicy już w ringu! Zaczynają od szybkiej wymiany ciosów po czym dochodzi do klinczu! Samoa Joe zyskuje przewagę i rzuca przeciwnikiem w narożnik, wymierza mu grad uderzeń po czym dokłada kilka kopnięć i wymierza niesamowity Lariat który powala przeciwnika. Joe postanawia nie czekać i zaczyna obijać Alex'a na ziemi po czym zakłada STF! Riley nie może wytrzymać z bólu i odklepuje!

Winner: Samoa Joe

Corey Graves – To był naprawdę szybki pojedynek! Samoa Joe nie dał żadnych szans przeciwnikowi i w niesamowity sposób wygrał walkę! A co czeka nas jeszcze dziś? Oprócz zapowiedzianego Main Event'u czeka nas walka Tag Team między aktualnymi mistrzami NXT a tajemniczymi zawodnikami nowego zarządcy brandu Triple H! Poza tym czeka nas kolejna niespodzianka w postaci nowych zawodników! Zostańcie z nami.

Jesteśmy za kulisami, widzimy Triple H który rozmawia z grupą zawodników niestety kamerzysta nie ujawnia ich twarzy ale sądząc po gestykulacji i minie GM można sądzić, że jest zadowolony!

Match. 2 Tag Team Championship

Dash and Dawson © vs. ???

W ringu stoją już mistrzowie a na rampie pojawił się Hunter!

Triple H – Jeśli zastanawiacie się kim jest tajemniczy tag team nie musicie dłużej czekać! . Panie i Panowie Chris Sabin i Alex Shelley The Mot... The Murder City Machine Guns!

Zawodnicy wpadają do ringu zaczyna się niesamowity brawl, który zostaje przerwany przez sędziego! Teraz tymi legalnymi są Dawson i Shelley. Zaczynają od wymiany jednak większy Dawson przejmuję inicjatywę i zaczyna obijać przeciwnika który w bezradny sposób próbuje się zasłonić, kilka kopnięć w narożniku a następnie powerslam i próba pinu przerwana po 2! Zmiana w ekipie mistrzów którzy zaczynają od podwójnego Big Boot'a i dokładają łokcie! Kolejna próba ale i tym razem przerwana przed czasem. Dzieje się jednak coś dziwnego, ponieważ Sabin zaczyna zagadywać sędziego i w między czasie Shelley wymierza low blow przeciwnikowi! Dawson próbuje zareagować ale także otrzymuje cios poniżej pasa po czym jeszcze superkick który spowodował usunięcie go z ringu! Alex robi szybką zmienne Guns zaczynają od ich znanej kombinacji! Atomic Drop, running dropkick, Inverted STF i na koniec running dropkick! Następnie dokładają ASCS Rush! Dawson próbuje wrócić do ringu jednak Shelley wymierza mu basketball slide a Sabin przypina przeciwnika!

Winners: MCMG – New Champs!

Fani buczą natomiast Guns zaczynają świętować, do ringu wchodzi także Triple H! Ściska obydwu i unosi ich ręce w geście zwycięstwa!

Reklamy!

Wracam na antenę kamerzysta wskazuje na rozgrzewającego się Balora, w drugiej części budynku widzimy AJ Styles'a który z założonym kapturem na głowie siedzi na krześle i nad czymś główkuje. Walka wieczoru o pas mistrzowski NXT odbędzie się już za moment!

Match. 3 NXT Championship

Finn Balor © vs. AJ Styles

Zawodnicy zaczynają od wymiany spojrzeń, następnie chodzi do zwarcia i klinczu AJ zakłada headlock a następnie odbija się od lin po czym wymija clothesline i wymierza Dropkick! Styles wykonuje swoją niesamowitą pozę po czym zaczyna kopać leżącego przeciwnika, podnosi go i Irish Whip i Balor w narożnika Styles bierze rozpęd i wykonuje enzegurii! Próba przypięcia kończy się tylko na dwóch. Nie pocieszony tym faktem AJ postanawia serią kopnięć lekko pastwić się na Balor'e który w tej sytuacji jest lekko bezradny! Trochę pracy w parterze następnie próba zakończenia walki przez poddanie który mimo wszystko kończy się fiaskiem, Styles podnosi przeciwnika który wykonuje szybkie kopnięcie w brzuch następnie próba Irish Whipa niestety zostaje z kontrowana i to mistrz leci w stronę narożnika na szczęście tylko na niego wskakuje i wykonuje wspaniałe Moonsault po czym próbuje przypiąć przeciwnika 1..2...Nie! Jeszcze nie tym razem! Balor łapie się za głowę ale postanawia pójść za ciosem wykonuje kilka kopnięć a następnie dokłada szybkie DDT! Rozpęd i potężny leg drop kolejna próba pinu ale i tym razem jest tylko 2! Zdenerwowany mistrz ciska przeciwnika do narożnika i zaczyna się nad nim pastwić sędzia go odciąga jednak ten cały czas robi swoje, w końcu udaje się odciągnąć go od narożnika co wykorzystuje Styles i wykonuje Superkick który niestety nokautuje sędziego! Ten upada na ziemie i stacza się pod ring! Nawiązuje się bijatyka pomiędzy zawodnikami...

Nagle na ekranie pojawia się napis “Bullet Club” a na arenie słyszymy “Shot'Em” i do ringu wbiegają Gallows z Andersonem! Pierwsze co robią to odpychają Stylesa i podnoszą Balora! Następnie zabierają się za AJ! Gallows lekko go obija w międzyczasie Anderson ruszył po krzesło chce wymierzyć mu porządny Chair Shoot! Jednak wykonuje go na Finn'ie! Następnie dokładają Magic Killer! Wrzucają sędziego do ringu i Styles wygra pojedynek!

Winner: AJ Styles – New Champion!

W ringu wielkie świętowanie! Do zawodników dołączyłem Triple H i MCMG.

Triple H – Panie i Panowie! Przed wami Hunter Club...

Zawodnicy dalej świętują a NXT schodzi z anteny!

Edytowane przez Helios

• Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Helios

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...