Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Reigns miał zostać mistrzem już na Survivor Series? Del Rio


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  774
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.10.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Wrestling Observer donosi, że według oryginalnych planów Roman Reigns miał pokonać Setha Rollinsa i zostać nowym Mistrzem Świata Wagi Ciężkiej WWE już na Survivor Series. W obecnej sytuacji jego wygrana w turnieju mającym wyłonić nowego posiadacza pasa nie jest już aż tak pewna, ponieważ w WWE brak heela o mocnej pozyc...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-reigns-mial-zostac-mistrzem-juz-na-survivor.html

I miejsce w Typerze WWE 2016

I miejsce w Typerze WWE 2017

I miejsce w Typerze WWE 2018

279305855c4b695f1deda.jpg

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seth Donner

    4

  • TakerFanKrk

    2

  • Giero

    2

  • Młody Zgred

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Punka chyba ogarnęła nostalgia za New Nexus bo zapuścił podobną brodę jak za czasów liderowania tej stajni :) Edytowane przez TakerFanKrk

  • Posty:  2 358
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  UW

A nie czasem po ses? Chyba właśnie wtedy miał dłuższą brodę

163870508457e2d890447a3.jpg


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.10.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Cm punk miał dłuższą brodę w czasie i chwile po Straight Edhe Society.

Ale moim zdaniem mu pasuje :P


  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

CM Punk wygląda jak recydywista, wielokrotnie karany... pod długiej odsieczy w kiciu :roll:

 

A tak na poważnie, to nie przypominam sobie żeby za czasów Nexusa miał taką brodę, chyba się komuś popieprzyło, za czasów S.E.S miał taką brodę lub jeszcze duszą i nie zadbaną, bo ta akurat wygląda o wiele lepiej, niż tą co miał w SeS :D

 

Nie oszukujmy się, z pasem wyjdzie i tak Rudy. W sumie, boję się że fani zaczną wspierać Romka, żeby tylko Rudy nie zgarnął pasa, bo w sumie Sheamus jest o wiele nudniejszy, od naszego Romea, i fani chyba zesrają się ze złości jeśli to on zgarnie pas już na Survivor Series.

 

Jeśli to nie on ma zgarnąć złotko, to kto? Ambrose? Czy może Del Rio, bo co raz bardziej wydaje mi się to najpewniejsza osoba, nie którzy twierdzą że nie ma większych szans, a ta opcja staje się co raz bardziej realna. Jak nie Romek to kto? Komu najbardziej Vince ufa? No oczywiście że Del Rio, chłopina pokonał czysto Jaśka, to czemu nie miałby pokonać Romka? Niestety, ale taka opcja jest wręcz realna. Wkurwie się, jak dostanie pas choć na 5 min, bo później wleci Szajbus i wykorzysta walizkę na nim ;)

 

Albo to zasłona dymna, przed przejęciem pasa przez Regins'a. Ale szczerze mówiąc, upiekło się Rollins'owi, bo i tak miał stracić pas na rzecz Romana najprawdopodobniej. A teraz Vince, będzie się dusił przy powrocie Rollinsa jak ten zbierze taki Pop, jak Stone Cold podajrze na Sylwestrowym RAW w 1999 roku, fani go tak z cheerują że sala oszaleje, tylko trzeba wybrać odpowiedni czas, i lokalizacje a nie jakiś za mułków :D

Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.

83847756857933960bf77b.jpg


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.10.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

CM Punk wygląda jak recydywista, wielokrotnie karany... pod długiej odsieczy w kiciu :roll:

 

A tak na poważnie, to nie przypominam sobie żeby za czasów Nexusa miał taką brodę, chyba się komuś popieprzyło, za czasów S.E.S miał taką brodę lub jeszcze duszą i nie zadbaną, bo ta akurat wygląda o wiele lepiej, niż tą co miał w SeS :D

 

Nie oszukujmy się, z pasem wyjdzie i tak Rudy. W sumie, boję się że fani zaczną wspierać Romka, żeby tylko Rudy nie zgarnął pasa, bo w sumie Sheamus jest o wiele nudniejszy, od naszego Romea, i fani chyba zesrają się ze złości jeśli to on zgarnie pas już na Survivor Series.

 

Jeśli to nie on ma zgarnąć złotko, to kto? Ambrose? Czy może Del Rio, bo co raz bardziej wydaje mi się to najpewniejsza osoba, nie którzy twierdzą że nie ma większych szans, a ta opcja staje się co raz bardziej realna. Jak nie Romek to kto? Komu najbardziej Vince ufa? No oczywiście że Del Rio, chłopina pokonał czysto Jaśka, to czemu nie miałby pokonać Romka? Niestety, ale taka opcja jest wręcz realna. Wkurwie się, jak dostanie pas choć na 5 min, bo później wleci Szajbus i wykorzysta walizkę na nim ;)

 

Albo to zasłona dymna, przed przejęciem pasa przez Regins'a. Ale szczerze mówiąc, upiekło się Rollins'owi, bo i tak miał stracić pas na rzecz Romana najprawdopodobniej. A teraz Vince, będzie się dusił przy powrocie Rollinsa jak ten zbierze taki Pop, jak Stone Cold podajrze na Sylwestrowym RAW w 1999 roku, fani go tak z cheerują że sala oszaleje, tylko trzeba wybrać odpowiedni czas, i lokalizacje a nie jakiś za mułków :D

 

Jeśli chcesz dobrego popu dla Rollinsa to tylko w Chicago... bądźmy szczerzy - najlepsza publiczność dla WWE. A tak i będzie, Seth robiąc return będzie miał taki pop i cheer że ohohoho...


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

CM Punk wygląda jak recydywista, wielokrotnie karany... pod długiej odsieczy w kiciu :roll:

 

A tak na poważnie, to nie przypominam sobie żeby za czasów Nexusa miał taką brodę, chyba się komuś popieprzyło, za czasów S.E.S miał taką brodę lub jeszcze duszą i nie zadbaną, bo ta akurat wygląda o wiele lepiej, niż tą co miał w SeS :D

 

Nie oszukujmy się, z pasem wyjdzie i tak Rudy. W sumie, boję się że fani zaczną wspierać Romka, żeby tylko Rudy nie zgarnął pasa, bo w sumie Sheamus jest o wiele nudniejszy, od naszego Romea, i fani chyba zesrają się ze złości jeśli to on zgarnie pas już na Survivor Series.

 

Jeśli to nie on ma zgarnąć złotko, to kto? Ambrose? Czy może Del Rio, bo co raz bardziej wydaje mi się to najpewniejsza osoba, nie którzy twierdzą że nie ma większych szans, a ta opcja staje się co raz bardziej realna. Jak nie Romek to kto? Komu najbardziej Vince ufa? No oczywiście że Del Rio, chłopina pokonał czysto Jaśka, to czemu nie miałby pokonać Romka? Niestety, ale taka opcja jest wręcz realna. Wkurwie się, jak dostanie pas choć na 5 min, bo później wleci Szajbus i wykorzysta walizkę na nim ;)

 

Albo to zasłona dymna, przed przejęciem pasa przez Regins'a. Ale szczerze mówiąc, upiekło się Rollins'owi, bo i tak miał stracić pas na rzecz Romana najprawdopodobniej. A teraz Vince, będzie się dusił przy powrocie Rollinsa jak ten zbierze taki Pop, jak Stone Cold podajrze na Sylwestrowym RAW w 1999 roku, fani go tak z cheerują że sala oszaleje, tylko trzeba wybrać odpowiedni czas, i lokalizacje a nie jakiś za mułków :D

 

Jeśli chcesz dobrego popu dla Rollinsa to tylko w Chicago... bądźmy szczerzy - najlepsza publiczność dla WWE. A tak i będzie, Seth robiąc return będzie miał taki pop i cheer że ohohoho...

 

Prędzej Filadelfia. Chicago ostatnio ssało na RAW pod względem publiki.


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.10.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

CM Punk wygląda jak recydywista, wielokrotnie karany... pod długiej odsieczy w kiciu :roll:

 

A tak na poważnie, to nie przypominam sobie żeby za czasów Nexusa miał taką brodę, chyba się komuś popieprzyło, za czasów S.E.S miał taką brodę lub jeszcze duszą i nie zadbaną, bo ta akurat wygląda o wiele lepiej, niż tą co miał w SeS :D

 

Nie oszukujmy się, z pasem wyjdzie i tak Rudy. W sumie, boję się że fani zaczną wspierać Romka, żeby tylko Rudy nie zgarnął pasa, bo w sumie Sheamus jest o wiele nudniejszy, od naszego Romea, i fani chyba zesrają się ze złości jeśli to on zgarnie pas już na Survivor Series.

 

Jeśli to nie on ma zgarnąć złotko, to kto? Ambrose? Czy może Del Rio, bo co raz bardziej wydaje mi się to najpewniejsza osoba, nie którzy twierdzą że nie ma większych szans, a ta opcja staje się co raz bardziej realna. Jak nie Romek to kto? Komu najbardziej Vince ufa? No oczywiście że Del Rio, chłopina pokonał czysto Jaśka, to czemu nie miałby pokonać Romka? Niestety, ale taka opcja jest wręcz realna. Wkurwie się, jak dostanie pas choć na 5 min, bo później wleci Szajbus i wykorzysta walizkę na nim ;)

 

Albo to zasłona dymna, przed przejęciem pasa przez Regins'a. Ale szczerze mówiąc, upiekło się Rollins'owi, bo i tak miał stracić pas na rzecz Romana najprawdopodobniej. A teraz Vince, będzie się dusił przy powrocie Rollinsa jak ten zbierze taki Pop, jak Stone Cold podajrze na Sylwestrowym RAW w 1999 roku, fani go tak z cheerują że sala oszaleje, tylko trzeba wybrać odpowiedni czas, i lokalizacje a nie jakiś za mułków :D

 

Jeśli chcesz dobrego popu dla Rollinsa to tylko w Chicago... bądźmy szczerzy - najlepsza publiczność dla WWE. A tak i będzie, Seth robiąc return będzie miał taki pop i cheer że ohohoho...

 

Prędzej Filadelfia. Chicago ostatnio ssało na RAW pod względem publiki.

 

Bądźmy szczerzy... może dlatego, że Raw ssało? :D


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

CM Punk wygląda jak recydywista, wielokrotnie karany... pod długiej odsieczy w kiciu :roll:

 

A tak na poważnie, to nie przypominam sobie żeby za czasów Nexusa miał taką brodę, chyba się komuś popieprzyło, za czasów S.E.S miał taką brodę lub jeszcze duszą i nie zadbaną, bo ta akurat wygląda o wiele lepiej, niż tą co miał w SeS :D

 

Nie oszukujmy się, z pasem wyjdzie i tak Rudy. W sumie, boję się że fani zaczną wspierać Romka, żeby tylko Rudy nie zgarnął pasa, bo w sumie Sheamus jest o wiele nudniejszy, od naszego Romea, i fani chyba zesrają się ze złości jeśli to on zgarnie pas już na Survivor Series.

 

Jeśli to nie on ma zgarnąć złotko, to kto? Ambrose? Czy może Del Rio, bo co raz bardziej wydaje mi się to najpewniejsza osoba, nie którzy twierdzą że nie ma większych szans, a ta opcja staje się co raz bardziej realna. Jak nie Romek to kto? Komu najbardziej Vince ufa? No oczywiście że Del Rio, chłopina pokonał czysto Jaśka, to czemu nie miałby pokonać Romka? Niestety, ale taka opcja jest wręcz realna. Wkurwie się, jak dostanie pas choć na 5 min, bo później wleci Szajbus i wykorzysta walizkę na nim ;)

 

Albo to zasłona dymna, przed przejęciem pasa przez Regins'a. Ale szczerze mówiąc, upiekło się Rollins'owi, bo i tak miał stracić pas na rzecz Romana najprawdopodobniej. A teraz Vince, będzie się dusił przy powrocie Rollinsa jak ten zbierze taki Pop, jak Stone Cold podajrze na Sylwestrowym RAW w 1999 roku, fani go tak z cheerują że sala oszaleje, tylko trzeba wybrać odpowiedni czas, i lokalizacje a nie jakiś za mułków :D

 

Jeśli chcesz dobrego popu dla Rollinsa to tylko w Chicago... bądźmy szczerzy - najlepsza publiczność dla WWE. A tak i będzie, Seth robiąc return będzie miał taki pop i cheer że ohohoho...

 

Prędzej Filadelfia. Chicago ostatnio ssało na RAW pod względem publiki.

 

Bądźmy szczerzy... może dlatego, że Raw ssało? :D

 

A może po prostu publika w Chicago jest z roku na rok coraz słabsza? Przez wiele lat była dobra niezależnie od poziomu gal.

 

PS Post numer 1000 :D


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.10.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

CM Punk wygląda jak recydywista, wielokrotnie karany... pod długiej odsieczy w kiciu :roll:

 

A tak na poważnie, to nie przypominam sobie żeby za czasów Nexusa miał taką brodę, chyba się komuś popieprzyło, za czasów S.E.S miał taką brodę lub jeszcze duszą i nie zadbaną, bo ta akurat wygląda o wiele lepiej, niż tą co miał w SeS :D

 

Nie oszukujmy się, z pasem wyjdzie i tak Rudy. W sumie, boję się że fani zaczną wspierać Romka, żeby tylko Rudy nie zgarnął pasa, bo w sumie Sheamus jest o wiele nudniejszy, od naszego Romea, i fani chyba zesrają się ze złości jeśli to on zgarnie pas już na Survivor Series.

 

Jeśli to nie on ma zgarnąć złotko, to kto? Ambrose? Czy może Del Rio, bo co raz bardziej wydaje mi się to najpewniejsza osoba, nie którzy twierdzą że nie ma większych szans, a ta opcja staje się co raz bardziej realna. Jak nie Romek to kto? Komu najbardziej Vince ufa? No oczywiście że Del Rio, chłopina pokonał czysto Jaśka, to czemu nie miałby pokonać Romka? Niestety, ale taka opcja jest wręcz realna. Wkurwie się, jak dostanie pas choć na 5 min, bo później wleci Szajbus i wykorzysta walizkę na nim ;)

 

Albo to zasłona dymna, przed przejęciem pasa przez Regins'a. Ale szczerze mówiąc, upiekło się Rollins'owi, bo i tak miał stracić pas na rzecz Romana najprawdopodobniej. A teraz Vince, będzie się dusił przy powrocie Rollinsa jak ten zbierze taki Pop, jak Stone Cold podajrze na Sylwestrowym RAW w 1999 roku, fani go tak z cheerują że sala oszaleje, tylko trzeba wybrać odpowiedni czas, i lokalizacje a nie jakiś za mułków :D

 

Jeśli chcesz dobrego popu dla Rollinsa to tylko w Chicago... bądźmy szczerzy - najlepsza publiczność dla WWE. A tak i będzie, Seth robiąc return będzie miał taki pop i cheer że ohohoho...

 

Prędzej Filadelfia. Chicago ostatnio ssało na RAW pod względem publiki.

 

Bądźmy szczerzy... może dlatego, że Raw ssało? :D

 

A może po prostu publika w Chicago jest z roku na rok coraz słabsza? Przez wiele lat była dobra niezależnie od poziomu gal.

 

PS Post numer 1000 :D

 

Mi się wydaje, że publicznośc w Chicago jest właśnie zawsze na poziomie samej gali... jak nic się nie dzieje, to cisza, ale jak tylko coś ruszy to i publiczność się rusza :D

Właśnie chciałem w poprzednim poście pogratulować 999 posta, ale zapomniałem :D

Więc gratuluję 1000 posta :D


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Macie rację, walnąłem faila z tym New Nexus, faktycznie chodziło o SES. Chociaż zauważyłem że ma brodę podobną do Curtisa Axela

 

http://www.thewrestlinganswer.com/images/beards/curtis-axel-beard-001.jpg

Edytowane przez TakerFanKrk

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Mr_Hardy
      MLW Fusion będzie dostępne także na NJPW World. Oczywiście za darmo tak jak jest dostępne na YouTube. Na kanale YT MLW nowe odcinki pojawiają się w soboty a na NJPWWORLD będą wlatywać w poniedziałki. Ja jak na razie obejrzałem pierwszy odcinek po powrocie (2 jestem w plecy) i było naprawdę bardzo fajnie. MLW & NJPW TEAM UP TO BRING MLW FUSION TO JAPAN ON NJPW WORLD MLW.COM MLW’s Flagship Weekly Series to Stream on NJPW World Beginning June 22, Ex
    • Grins
      To Bloodline długo nie wytrzyma, w sumie nie wiem co tu się odwala ale nie chce mi się wierzyć że pójdą tak prostą drogą i Jacob będzie służył Romanowi, to jest jakaś gra która finalnie doprowadzi do debiutu Zilla Fatu mam nadzieje że nie zmienią mu przydomka, tak czy siak wszystko rozstrzygnie się na SummerSlam i Jacob raczej uwali Romana w jakiś sposób, Jacob kupił zaufanie Romana a ten teraz może wdrożyć swój plan... Kto wie czy Jacob nie zbuduje swojego Bloodline   Czyli finał Oba Femii
    • MattDevitto
      Oczywiście - nie mówię tu rzecz jasna o wszystkich pojedynkach, bo rzeczywiście czasem można przegrać, ale jednak wygrywając buduje się daną postać. Ile to w wrs mieliśmy postaci, które przegrywając najważniejsze walki traciły na znaczeniu. Z drugiej strony szybki przykład z WWE: Roman nie byłby Romanem gdyby nie te wszystkie wygrane, Cena w swoim prime podobnie...Można mówić, że nie patrzy się na ogólny bilans porażek-zwycięstw, bo to nie MMA, ale jednak w wrs nie da się być topową gwiazdą prze
    • Jeffrey Nero
      No była. Niestety to nie było salto macie ta scenę po angielsku   
    • IIL
      W sieci pojawiła się ostatnio gorąca dyskusja na zawarty w tytule temat, która podsycił tweet AJ Stylesa:   Stąd pytanie do Was - czy wyniki walk są ważne? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...