Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Kiedy pierwsze SmackDown! na USA Network?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Znany jest termin pierwszego SmackDown! na USA Network. Niebieska tygodniówka na nowej stacji zadebiutuje 7 stycznia 2016 roku, co oznacza iż nie sprawdziły się wszelkie pogłoski o przenosinach SD! na wtorki i emisji na żywo.

 

Daniel Bryan przebywa obecnie w Indiach, gdzie ogłoszono daty kolejnych dwóch live eventów...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-kiedy-pierwsze-smackdown-na-usa-network.html
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Giero

    3

  • urbino

    2

  • Carrik

    1

  • VillainLee

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 134
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.07.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Żeby to nie było tak że przeniosą Smackdown i kilka początkowych epizodów będzie miodzio,a potem wracamy do normy.

 

Dupa tam z indiami,ale kiedy przyjadą ponownie do Polski?

 

Jak niewiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze

 

Nie ma planów na Joe? Aha......fajnie :-\

Ah-ska do połowy 2016 wejdzie do Main Rosteru,przynajmniej tak myślę

 

Maxine :-) dawać to LU jak najszybciec

Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać - Jacek Laskowski

 

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

 

User dnia - 16 Kwietnia 2016

Recaper roku 2016


  • Posty:  49
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Suka, Big Cyc, jakis Transik ? :D Widze ze na humorek sie gierobaczkowi zebralo :D

8289407954f5ffdfdf219.jpg


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Suka, Big Cyc, jakis Transik ? :D Widze ze na humorek sie gierobaczkowi zebralo :D

 

Ćwiczę do stand-upu z Zigglerem :P


  • Posty:  1 364
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A czy jakiś czas temu nie było newsa o tym, że Big Ryck kończy karierę?

  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

@david-lee Mniej więcej w tym okresie roku zapowiadali wiosenne tour po Europie, więc pozostaje nam tylko czekać.

 

A Pimpinela to oczywiście była najładniejsza w całej fedce :D

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

 

1x WrestleCircus Sideshow Champion

1575015285565e157eedb15.jpg


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

A czy jakiś czas temu nie było newsa o tym, że Big Ryck kończy karierę?

 

Był, ale był też news, że to brednia ;)


  • Posty:  597
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A Pimpinela to oczywiście była najładniejsza w całej fedce :D

 

Jedni lubią popatrzeć na Sexy Star, Ivelisse czy Maxine, a drudzy (jak widać) na chłopa udającego babę :)

6774900356019a1789f59a.jpg


  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A Pimpinela to oczywiście była najładniejsza w całej fedce :D

 

Jedni lubią popatrzeć na Sexy Star, Ivelisse czy Maxine, a drudzy (jak widać) na chłopa udającego babę :)

 

Co chcesz? Ona (udawajmy poprawnie politycznych i zaliczmy go do kobiet) jest tylko 6-tą najładniejszą kobietą w LU. Pomińmy to, że tam jest tylko 6 kobiet :twisted:

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

 

1x WrestleCircus Sideshow Champion

1575015285565e157eedb15.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MattDevitto
    • Maxiu
      1. Jey  2. Iyo 3. Trick 4. Bron 5. Cody 6. Tiffany
    • Aigor
      1. Jey Uso vs. Oba Femi - King of the Ring tournament final The winner will be crowned "King of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam.   2. Iyo Sky vs. Liv Morgan - Queen of the Ring tournament final The winner will be crowned "Queen of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam.   3. Trick Williams (c) vs. Ricky Saints - Singles match for the WWE United States Championship   4. Bron Breakker vs. Seth Rollins - Steel
    • Kowalski
      1. Jey Uso  2. Iyo Sky 3. Trick Williams (c) 4. Bron Breakker 5. Cody Rhodes (c) 6. Tiffany Stratton (c)
    • Kaczy316
      1. Jey Uso 2. Iyo Sky 3. Trick Williams 4. Seth Rollins 5. Cody Rhodes 6. Tiffany Stratton  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...