Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Kiedy pierwsze SmackDown! na USA Network?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Znany jest termin pierwszego SmackDown! na USA Network. Niebieska tygodniówka na nowej stacji zadebiutuje 7 stycznia 2016 roku, co oznacza iż nie sprawdziły się wszelkie pogłoski o przenosinach SD! na wtorki i emisji na żywo.

 

Daniel Bryan przebywa obecnie w Indiach, gdzie ogłoszono daty kolejnych dwóch live eventów...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-kiedy-pierwsze-smackdown-na-usa-network.html
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Giero

    3

  • urbino

    2

  • Carrik

    1

  • VillainLee

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 134
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.07.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Żeby to nie było tak że przeniosą Smackdown i kilka początkowych epizodów będzie miodzio,a potem wracamy do normy.

 

Dupa tam z indiami,ale kiedy przyjadą ponownie do Polski?

 

Jak niewiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze

 

Nie ma planów na Joe? Aha......fajnie :-\

Ah-ska do połowy 2016 wejdzie do Main Rosteru,przynajmniej tak myślę

 

Maxine :-) dawać to LU jak najszybciec

Mamy mundial 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, a czwarte "K" proszę sobie dopisać - Jacek Laskowski

 

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

 

User dnia - 16 Kwietnia 2016

Recaper roku 2016


  • Posty:  49
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Suka, Big Cyc, jakis Transik ? :D Widze ze na humorek sie gierobaczkowi zebralo :D

8289407954f5ffdfdf219.jpg


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Suka, Big Cyc, jakis Transik ? :D Widze ze na humorek sie gierobaczkowi zebralo :D

 

Ćwiczę do stand-upu z Zigglerem :P


  • Posty:  1 364
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A czy jakiś czas temu nie było newsa o tym, że Big Ryck kończy karierę?

  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

@david-lee Mniej więcej w tym okresie roku zapowiadali wiosenne tour po Europie, więc pozostaje nam tylko czekać.

 

A Pimpinela to oczywiście była najładniejsza w całej fedce :D

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

 

1x WrestleCircus Sideshow Champion

1575015285565e157eedb15.jpg


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

A czy jakiś czas temu nie było newsa o tym, że Big Ryck kończy karierę?

 

Był, ale był też news, że to brednia ;)


  • Posty:  597
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A Pimpinela to oczywiście była najładniejsza w całej fedce :D

 

Jedni lubią popatrzeć na Sexy Star, Ivelisse czy Maxine, a drudzy (jak widać) na chłopa udającego babę :)

6774900356019a1789f59a.jpg


  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A Pimpinela to oczywiście była najładniejsza w całej fedce :D

 

Jedni lubią popatrzeć na Sexy Star, Ivelisse czy Maxine, a drudzy (jak widać) na chłopa udającego babę :)

 

Co chcesz? Ona (udawajmy poprawnie politycznych i zaliczmy go do kobiet) jest tylko 6-tą najładniejszą kobietą w LU. Pomińmy to, że tam jest tylko 6 kobiet :twisted:

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

 

1x WrestleCircus Sideshow Champion

1575015285565e157eedb15.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Maxiu
      1. Jey  2. Iyo 3. Trick 4. Bron 5. Cody 6. Tiffany
    • Aigor
      1. Jey Uso vs. Oba Femi - King of the Ring tournament final The winner will be crowned "King of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam.   2. Iyo Sky vs. Liv Morgan - Queen of the Ring tournament final The winner will be crowned "Queen of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam.   3. Trick Williams (c) vs. Ricky Saints - Singles match for the WWE United States Championship   4. Bron Breakker vs. Seth Rollins - Steel
    • Kowalski
      1. Jey Uso  2. Iyo Sky 3. Trick Williams (c) 4. Bron Breakker 5. Cody Rhodes (c) 6. Tiffany Stratton (c)
    • Kaczy316
      1. Jey Uso 2. Iyo Sky 3. Trick Williams 4. Seth Rollins 5. Cody Rhodes 6. Tiffany Stratton  
    • Bastian
      Night of Champions, zdań kilka przed arabską galą… Jey Uso kontra Oba Femi – tak jak pisałem w innym wątku. WWE ma dwie opcje. Pierwsza jest fatalna i to triumf Jeya Uso. Jakby by było mało złota dla Bloodline, inny członek tej stajni musi dostać swój title shot. Zawsze jest szansa, że Jey wybierze finalnie Romana, ale ja prędzej obawiam się idiotycznego pomysłu pt. „Roman przejmuje shota od Jeya rozkazem wodza plemienia i mamy walkę unifikacyjną na SummerSlam” Świetnym pomysłem jest
×
×
  • Dodaj nową pozycję...