Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE Network w Indiach, AJ Styles w NXT?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Na wczorajszych tapingach NXT doszło do debiutu Adrienne Reese, która walczyła na żeńskiej scenie niezależnej jako „Athena”. Zawodniczka ta pojawiła się pod swoim prawdziwym nazwiskiem.

 

Pojawiły się informacje, że Vince Russo oraz Vince McMahon rozmawiali na tematy WWE i tym samym możliwe jest to...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-wwe-network-w-indiach-aj-styles-w-nxt.html

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • luki

    2

  • aRo

    1

  • Jack Doomsday

    1

  • Arkao

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.07.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dzięki za newsy

 

AJ Styles jak na religijnego gościa, który jak sam mówi stawia Boga nawet ponad swoją rodzinę jest kurewsko chciwym człowiekiem - już któryś raz widzę ten motyw że on nie będzie zarabiał mniej niż w poprzednich fedkach. Oczywiście, AJ to tak świetny wrestler i powinien zarabiać właśnie tak dużo, ale jakoś gryzie mi się to z jego religijnością.

 

A, i grożę palcem na dodawanie chorych żartów pod przykrywką newsa - Vince Russo? I jeszcze niech ściągną Cornette'a jako jego kapciowego.


  • Posty:  4 959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

AJ Styles jak na religijnego gościa, który jak sam mówi stawia Boga nawet ponad swoją rodzinę jest kurewsko chciwym człowiekiem - już któryś raz widzę ten motyw że on nie będzie zarabiał mniej niż w poprzednich fedkach. Oczywiście, AJ to tak świetny wrestler i powinien zarabiać właśnie tak dużo, ale jakoś gryzie mi się to z jego religijnością.

Czyli co, byłoby religijnie, jakby poszedł na mniejszą wypłatę? Facet chce wyżywić rodzinę, to normalne że nie zmieni roboty na gorzej płatną. Przesadzasz.

...bo jeden Straight Edge na forum to zdecydowanie za mało.

Typer WWE 2018 - 3 miejsce

Typer NXT 2018 - 1 miejsce

105504318959183a35d96e9.jpg


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Jack Doomsday, to religijny człowiek nie może dużo zarabiać?

 

Mi podejście AJa bardzo się podoba. Nie "ojejku, największa federacja, to dla mnie zaszczyt", tylko "ja jestem najlepszy więc się postarajcie, żeby mnie namówić".

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"


  • Posty:  1 226
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jack Doomsday, chyba wychodzisz z założenia, że AJ Styles jest chrześcijaninem, gdzie utrwaliło się przekonanie, że im człowiek żyje skromniej/biedniej tym większe szanse na zbawienie = jest lepszym chrześcijaninem. W USA, większość chrześcijan to protestanci, a w ich odłamie to nic złego, żeby się dorabiać, a wręcz jest to wskazane jako oznaka pracowitości.
Jack Doomsday, to religijny człowiek nie może dużo zarabiać?

 

Mi podejście AJa bardzo się podoba. Nie "ojejku, największa federacja, to dla mnie zaszczyt", tylko "ja jestem najlepszy więc się postarajcie, żeby mnie namówić".

 

Co ci z wiary jakbyś nie miał co do gara włożyć...


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

JHardy, nie czaję

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • IIL
      Callum Newman odchodzi na bok i Yota Tsuji wraca na tron... bardzo dobrze! Mam zamiar obejrzeć Dominion. Ostatnio dużo siedzę w New Japan, ale raczej są to archiwalne walki z dawnych lat, także chętnie zobaczę w jakiej formie są obecnie. Dużo zmian przed New Japan, także jest to dosyć ekscytujący okres dla tej federacji. Wyniki zapowiadają się interesująco - Shota Umino zdobył pas Global, Henare i Great-o-Khan zdobyli pasy Tag i zakwalifikowali się do G1, YOH po wygraniu BOSJ zdobył pas IWGP Jr.
    • MattDevitto
      Tego to się nie spodziewałem...
    • IIL
      SAP Center, San Jose, California 28/06/2026 Karta: Special Singles: Kenny Omega vs. Zack Sabre Jr.  AEW Womens World Title: Thekla (c) vs. Starlight Kid  Men's Owen Hart Cup Final: Swerve Strickland vs. Will Ospreay Women's Owen Hart Cup Final: Mercedes Mone/Hazuki vs. Athena/Maya World 6 on 6 Steel Cage: Team Mark Briscoe (Mark Briscoe & TBA) vs. Team MJF (MJF & TBA)
    • Bastian
      Mocno się starają, bo próbują od lat. 😀 
    • MattDevitto
      Może to po prostu próby przed japońskim tourem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...