Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Wiadomości z Monday Night RAW


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Newsy zawierają otwarte spoilery z wczorajszego Monday Night RAW.

 

Czerwoną tygodniówkę dość niespodziewanie otworzył Stone Cold Steve Austin. Hall of Famer wcześniej dementował plotki jakoby miał się pojawić na RAW. Austin zapowiedział swój podcast i chwilę wypowiedział się o Hell in a Cell, po czym za...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://attitude.pl/news-wiadomosci-z-monday-night-raw-20-10-2015.html
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Badryan

    2

  • marcel

    1

  • Giero

    1

  • Serd

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  128
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ten kto bookował to Raw (na jakim etapie pracy jest Jimmy Jacobs, btw?) powinien odsiedzieć 24h w więzieniu za całą galę. Pierwszy raz od tysiąca odcinków na Raw nie stało się niemal NIC dobrego. Jedyny fajny moment to walka Owens vs. Henry, ale znów - to trwało 3 minuty. Mam wrażenie, że Dabju po SummerSlam popada w sen jesienny i wiszą im wszystkie gale.

55958154548bf5ee036ee.jpg


  • Posty:  1 955
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.11.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Robimy ciulowe gale, które można sobie spokojnie obejrzeć w kwadrans, w dodatku ratingi mamy coraz gorsze. Ściągnijmy na ratunek kilka legend i zapowiedzmy ich obecność z tygodniowym wyprzedzeniem. Co z tego, że gadali od rzeczy i z ich obecności nic nie wynikło. Janusze rzucili się przed odbiorniki i na jakiś czas będziemy mieli spokój. Nikt nie zwrócił uwagi, że tydzień w tydzień klepiemy te same walki, bo na ustach hamburgerów był Austin, Flair, Michaels i Taker. Vince teraz zaciesza jaki to jest wspaniałomyślny. Śmieszne to i przykre zarazem.
"Even the man with three H's would be proud of the way we buried this young, promising talent." - Broken Matt Hardy (Total Nonstop Deletion 15.12.2016)

  • Posty:  128
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nw, ale brak Kane'a na gali poprzedzającej jego WWE TITLE MATCH! to paranoja. W sumie to nw. czy było "lepsze" - to czy Austin, który zapowiedział Takera po czym zniknął męski członek wie gdzie...

55958154548bf5ee036ee.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • IIL
      W sieci pojawiła się ostatnio gorąca dyskusja na zawarty w tytule temat, która podsycił tweet AJ Stylesa:   Stąd pytanie do Was - czy wyniki walk są ważne? 
    • CzaQ
      Cece to była dupa mmm. Hmm dawno nie oglądałem i już zapomniałem. Salto?
    • MattDevitto
      OG wjeżdża na pełnej
    • IIL
      Nowy mistrz IWGP Heavyweight, Yota Ysuji, nie ma zamiaru bronić pasa na Forbidden Door. Według niego poprzednie obrony na tej gali były uwłaczające dla jego prestiżu: Całość w dosyć kontrowersyjny sposób na X skomentował Will Ospreay:   Jak sobie przypomnę takie wynalazki jak Sanada vs Jack Perry o pas, to generalnie nie ma się co dziwić. To oczywiście kayfabe, także może wyjdzie z tego jeszcze coś ciekawego na gali.  
    • IIL
      Ogłoszono do jakich bloków trafią mistrzowie tag team oraz walki kwalifikacyjne: A Block Play Off Matches  Taichi vs. Yuto-Ice El Phantasmo vs. Ryohei Oiwa   B Block Play Off Matches OSKAR vs. Yujiro Takahashi YOSHI-HASHI vs. Aaron Wolf
×
×
  • Dodaj nową pozycję...