Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Wiadomości z Raw, Powód absencji Ceny, Legendy na Raw, Śmier


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  774
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.10.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Uwaga! Poniższy newspack zawiera otwarte spoilery z Raw.

 

Na wczorajszym Raw potwierdziła się informacja, że na Hell in a Cell Randy Orton i Dean Ambrose zmierzą się z drużyną Luke’a Harpera i Brauna Strowmana. Walka ta odbędzie się w Kickoffie gali.

 

Na otwarte wyzwanie Johna Ceny odpowiedział Dolph Z...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://attitude.pl/news-wiadomosci-z-raw-powod-absencji-ceny-legendy.html

I miejsce w Typerze WWE 2016

I miejsce w Typerze WWE 2017

I miejsce w Typerze WWE 2018

279305855c4b695f1deda.jpg

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Młody Zgred

    3

  • Doge

    2

  • Amy

    2

  • Schoop

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  293
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.08.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Whoa, portal wykonał ciekawy transfer :P Ciekawe czym płacicie...

  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Amy ja cie chyba skądś kojarzę.. lub mi się myli (dawne czasy) :D

 

Kickoff troszkę dziwny, bo coś jakoś to dziwne żeby Randall znalazł się w Kickoffie. Rzeczywiście musi pragnąć luźnego grafiku jak już na Kickoff przystało. Boje się że Ambrose przejdzie Heel Turn, ale nie będzie to najlepsze dla biznesu bo jak ma rozpocząć wtedy feud z Randallem i przejebać to ja jestem na NIE! W sumie może to Randy jest tym gościem, co wstawia się za Ambrose'em na zapleczu i może dadzą Dean'owi, się wypromować na Ortonie.

 

Jak ja się cieszę, że zakończyli te beznadziejne story. pomiędzy Rusev'em i Laną.

 

Kurwasz mać, jakie mi pocieszenie to jednak Jasiu nie straci pasa? W sumie za pewnie będzie występował co parę RAW ale sporadycznie. Nie jestem z tego powodu zadowolony, ale jakoś to przeboleje ważne że nie kręci się koło głównego pasa. Jak mi się marzy, żeby to Sami Zyan go pokonał za ten uraz, przecież Sami jako US Champ coś niesamowitego. Niech już przeturunują Jaśka ;/ bo nie mogę patrzećjak gościu się męczy, potrafi obrócić kota ogonem, ale je mu pewnie też to nie pasuje że ciągle musibyć tym dobrym, odświeżenie postaci by się mu przydało.

 

Co do Austina i tak mam jakieś dziwne przeczucia. Jest w tym samym mieście, a wbicie na RAW może być niespodzianką. Walka Austin vs Lesnar byłaby czymś wyjątkowym, w sumie lepsze to niż Rock vs Lesnar. A WrestleMania w końcu jest na śmieciach Austina, wiec czego chcieć więcej... Ale Austin i tak odegra jakąś ważną role na bank nie ma co.

 

Dzięki za Newsy :)

Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.

83847756857933960bf77b.jpg


  • Posty:  403
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Szczerym złotem pewnie :D

  • Posty:  403
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A swoją drogą, WWE powróciło w końcu do korzeni, czyli zajebistych, rockowych kawałków jako promo songów PPV? Bo nowa nuta Shinedown jest zajebista :D

  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A swoją drogą, WWE powróciło w końcu do korzeni, czyli zajebistych, rockowych kawałków jako promo songów PPV? Bo nowa nuta Shinedown jest zajebista :D

 

Właśnie :D też mi sie spodobała, w sumie dobrze że nie zajebali jakiegoś Trapu :D

Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.

83847756857933960bf77b.jpg


  • Posty:  774
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.10.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Witamy na Wrestling.pl :D

Dzięki :grin:

 

Amy ja cie chyba skądś kojarzę.. lub mi się myli (dawne czasy) :D

Możliwe ;)

 

Jest chyba nadzieja, że Dean turnu nie przejdzie. Nie zrobiliby tego raczej w kickoffie :P

I miejsce w Typerze WWE 2016

I miejsce w Typerze WWE 2017

I miejsce w Typerze WWE 2018

279305855c4b695f1deda.jpg


  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witamy na Wrestling.pl :D

Dzięki :grin:

 

Amy ja cie chyba skądś kojarzę.. lub mi się myli (dawne czasy) :D

Możliwe ;)

 

Jest chyba nadzieja, że Dean turnu nie przejdzie. Nie zrobiliby tego raczej w kickoffie :P

 

Oby bo to byłby strzał prosto w ryj, obecnie dla jego postaci. Koleś zbiera najlepszą reakcje, mógłby śmiało wygrać RR i lecieć po pas na WrestleManii, ale nie oszukujmy się, nigdy to nie będzie miało miejsca..

Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.

83847756857933960bf77b.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • IIL
      W sieci pojawiła się ostatnio gorąca dyskusja na zawarty w tytule temat, która podsycił tweet AJ Stylesa:   Stąd pytanie do Was - czy wyniki walk są ważne? 
    • CzaQ
      Cece to była dupa mmm. Hmm dawno nie oglądałem i już zapomniałem. Salto?
    • MattDevitto
      OG wjeżdża na pełnej
    • IIL
      Nowy mistrz IWGP Heavyweight, Yota Ysuji, nie ma zamiaru bronić pasa na Forbidden Door. Według niego poprzednie obrony na tej gali były uwłaczające dla jego prestiżu: Całość w dosyć kontrowersyjny sposób na X skomentował Will Ospreay:   Jak sobie przypomnę takie wynalazki jak Sanada vs Jack Perry o pas, to generalnie nie ma się co dziwić. To oczywiście kayfabe, także może wyjdzie z tego jeszcze coś ciekawego na gali.  
    • IIL
      Ogłoszono do jakich bloków trafią mistrzowie tag team oraz walki kwalifikacyjne: A Block Play Off Matches  Taichi vs. Yuto-Ice El Phantasmo vs. Ryohei Oiwa   B Block Play Off Matches OSKAR vs. Yujiro Takahashi YOSHI-HASHI vs. Aaron Wolf
×
×
  • Dodaj nową pozycję...