Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Attitude Wrestling Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witaj na forum Attitude

Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

 

Bret Hart o kontuzji Daniela Bryana, Dolph Ziggler ma zamiar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krążą pogłoski, że Dolph Ziggler jest obecnie niezadowolony z pozycji w WWE i może nie przedłużyć kontraktu z federacją, który kończy się już za kilka miesięcy. Court Bauer, jeden ze scenarzystów w WWE, zdradził, że Dolph może opuścić WWE jeśli nie otrzyma do tej pory odpowiedniego pushu. Bauer stwierdził też, że podob...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-bret-hart-o-kontuzji-daniela-bryana-dolph.html

Redaktor Roku 2015

One Half of Wrestling Polska User of the Year Tag Team Champions 2017 :)

  • Odpowiedzi 8
  • Wyświetleń 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ziggler odejdzie jeśli nie otrzyma większego pushu? Albo news jest falyszywy albo z Dolpha robi się nam panienka. "Odejdę jesli nie dostanę odpowiedniego pushu!" zajebiście kurwa, co z tego, że już co najmniej 2 sam sobie pogrzebałeś. Cenie talent Zigglera ale naprawdę nie lubię gdy wrestler wymaga czegoś takiego, zwłaszcza po tym gdy dostawał szansę.
Opublikowano

Dzięki za newsy

 

Jeśli Ziggler odejdzie to nic się nie stanie - jak w przypadku Morrisona (obecnego Mundo) - chwilę rozpaczy, a potem nastąpi wysyp zawodników z NXT w głównym rosterze; no big deal. Zresztą mówimy o mid card act, a nie o Main Eventerze, więc tym bardziej nie ma o co się spinać. Jak to ktoś kiedyś powiedział - Dabju nie cierpi próżni. {pozwoliłem sobie skopiować z odp. tematu}

 

Szczerze? Sheamus wygrywający MitB właściwie 1,5 roku później niż powinien to pierwszy wyraźny plus odejścia Punka IMO.

 

Nie doszukiwałbym się porównań między Hitmanem, a Bryanem natomiast już jedno podejście pod koniec kariery Dragona przechodziliśmy więc kto wie ... może jeszcze trochę udźwignie.

 

Drew Gulak gwiazdą? Jestem w stanie uwierzyć w wiele rzeczy, ale to przechodzi moje ludzkie pojęcie - gość może być dobrym workerem, ale gwiazdy w nim nie ma, moim zdaniem. Nie wiem, może się mylę, ale wielkiej kariery mu nie wróżę.

 

Itami i Zayn w zasadzie powinni się szykować już na Royal Rumble - nie ma po co ich tam trzymać - Nevile już w głównym rosterze jest, KO jeszcze działa na dwa fronty, Balor wjedzie po WM-ce, a ci dwaj już do NXT mogą nie wracać - mimo że Hideo to wciąż szara postać. W NXT nastąpi mała zmiana warty - generalnie próżnia nie powstanie (ten tekst mi dzisiaj pasuje niemal do wszystkiego :roll: )

Opublikowano
Co do Zayna to uważam iż gdy wróci to powinien od razu wskoczyć do głównego rosteru i na Royal Rumble rozpocząć program z Kevinem Owensem w trakcie Road to WrestleMania ;)
Opublikowano
Co do Zayna to uważam iż gdy wróci to powinien od razu wskoczyć do głównego rosteru i na Royal Rumble rozpocząć program z Kevinem Owensem w trakcie Road to WrestleMania ;)

 

Teoryetycznie to świetny program, w praktyce zaczynają się schody - o ile KO vs Zayn sam w sobie to dobre story tak nie ma co liczyć na miejsce na WM32 - osobiście uważam, że 32-ka ma być największą w historii pod każdym względem, przez co nastąpi wysyp part-timerów/legend/celebrytów (Rock, Ronda, SCSA itp.), więc główny roster będzie miał ciężko żeby znaleźć sobie miejsce w karcie. Szczególnie jeśli chodzi o singlowe pojedynki, takie programy będą miały ciężko (co innego wielo-osobówki jak tegoroczny ladder match o IC). Niby wiem, że Trajpl lubi Owensa (Zayna pewnie już też), ale mały jest procent szans na ich singles match na WM - nie to, że bym nie chciał, bo to byłoby świetne zwieńczenie historii (w dodatku zwycięstwem fejsa na swoim święcie).

Opublikowano

Dolpha zawsze lubiłem i byłbym trochę zawiedziony jeśli faktycznie odszedłby z federacji Vince'a, ale na szczęście NXT szybko spełniło swoją rolę i szybko jego miejsce byłoby zajęte przez kogoś, kto by swoją szansę pewnie wykorzystał (wszyscy wiedzą jak byłło z Zigglerem).

 

Co do feudu Owens vs. Zayn na WM 32 to ja byłbym na tak i też sądzę, że są duże szanse, że coś takiego zobaczymy. WWE wie jaki ta walka ma potencjał i jaką walkę mogą wykręcić na Wrestlemanii i z uwagi na ich przeszłość na scenie niezależnej myślę, że zobaczymy ten pojedynek.

 

Strata Bryana to bądź co bądź byłby duży cios. Taki zawodnik z taką pozycją zawsze dałby dużo federacji, zwłaszcza, że miałby jeszcze przed sobą kilka lat świetnej kariery.

 

Dzięki za newsy ;)

Opublikowano
O co chodzi z niewykorzystaniem szansy Zigglera?
Opublikowano

Nareszcie. Niech już puszczają Dolpha, bo facet się męczy i oni się męczą i fani się męczą i inni też się męczą i z takiego męczenia to nic dobrego nie bd. Nie oglądam LU, ale zgaduję, że tam DZ nadawałby się bardzo.

 

Bret dość kontrowersyjnie, ale ma rację. Kariera Bryana w WWE to na razie 4/10, zważywszy na jego potencjał. On też jest do odcięcia jako zawodnik. Ale praca w federacji musi być.

55958154548bf5ee036ee.jpg

Opublikowano

Lubię Ziggler'a, ale nie widzę go przy głównym pasie. Nie ukrywam żebym niech chciał, bo bardzo bym chciał go widzieć z głównym pasem, ale po kilku tygodniach znudziłby się publice po prostu koleś potrafi dobrze sprzedawać akcje, ale nie ma gadanego za mikrofonem pamiętam jego jedno dobre promom po powrocie, kiedy Authority go zwolniło to jedyne jego promom wykonaniu, które strawiłem, ale tak to nie ma wyjebanego talentu za mikrofonem.

 

Śmieszy mnie to, że tak inwestują w bladego. Można nazywać Punka dziewczynką, która płacze nad rozlanym mlekiem, ale dobrze zrobił, że odszedł z WWE, bo nie wyobrażam sobie jak Brooks dostaje baty od szajbusa.

 

Drew Gulka to ten był mistrz CZW za pewnie. Parę jego walk obejrzałem i muszę przyznać, że niczym szczególnym się nie wyróżnia z pewnością dużej kariery ringowej to w WWE nie zrobi być może tylko w NXT, ale w głównym rostrze to jakoś go nie widzę taki Sami Callihan ledwo co zipie w NXT, a co dopiero Gulka.

 

Przewiduje powrót Zayna podczas Royal Rumble 2016! Kiedy to Owens będzie dominował wleci Zayn i za wszelką cenę go wypchnie po czym rozpoczną feud'u, który skończy się na WrestleManii 32 Triple H się uprze i za wszelką cenę z organizuje to starcie na WrestleManii 32 w pewnym sensie NXT też musi jakoś przyciągnąć fanów, więc niemal niż pewne, że te stracie być może odbędzie się na WrestleManii 32 fani kupią Zayna jako Super Bohatera, a Owensa jako Monster Heel'a czego chcieć więcej?

Edytowane przez Młody Zgred

Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.

83847756857933960bf77b.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.