Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

WWE 2k15 na PC!

Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   30
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

WWE na swojej stronie niespodziewanie potwierdziło, że gra WWE 2k15, której wcześniejsze części pojawiały się ekskluzywnie na konsolach, zagości na komputerach PC!

Gra jest dostępna poprzez platformę gamingową Steam. Można już składać zamówienia prze...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-wwe-2k15-na-pc.html

• Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

• Reputacja:   1

W końcu okazja, z której mógłbym się przekonać do zakupu nowego pada, ale oczywiście nie pogram przez DX. :twisted: W każdym razie troszkę zaskakująca informacja, ale cieszy. Chętnie bym zagrał na kompie z aktualnym rosterem, bo 2011 przez emulator już się nagrałem. :twisted: Maj przybywaj, chce już mój, nowy kombajn... .

• Reputacja:   0

Oby nie było spadków fpsów w niektórych stypulacjach, tak jak na konsoli.

Chyba ich pojebało z tymi wymaganiami, ta gra graficznie wygląda, jak tytuł sprzed PRZYNAJMNIEJ pięciu lat xDDDDDDD

• Reputacja:   30
  • Urządzenie:  Windows

Doge, oficjalne wymagania bywają zazwyczaj zawyżone. Ogólnie, warto jest sprawdzić na własną rękę, czy gra będzie działać (true story) ;)

Ja raczej polecałbym wymienić tego antyka a nie narzekać na wymagania, które są dość niskie (Szczególnie te minimalne), Panie Doge.

Chyba ich pojebało z tymi wymaganiami, ta gra graficznie wygląda, jak tytuł sprzed PRZYNAJMNIEJ pięciu lat xDDDDDDD

Przecież Radeon 5770 to jest karta sprzed ponad 5 lat więc nie widze w czym problem. Znając życie jak to konsolowy port pewnie jedyne opcje graficzne to AA i pewnie jeszcze słabo zrobiony więc na 5 letnim sprzęcie spokojnie uciągnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Jeffrey Nero
      Tak.
    • -Raven-
      Silver i księga snów.
    • Jeffrey Nero
    • Grins
      Dostaliśmy pierwszy face to face Ospreaya i MJF'a bardzo na to czekałem czuć klimat! Chce zobaczyć tą dwójkę w przyszłości razem w ringu i jak będą toczyć rywalizację, mam wrażenie że Ospreay ma duże szanse aby zdobyć pas chociaż ktoś może mu w tym przeszkodzić, czas najwyższy aby się odłączył od Callasa bo chyba chcą z niego zrobić czołowego baby face'a, Maxwell prędzej czy później przejdzie turn on jako face długo nie wytrzyma.  Owen Hart Tournament, kto w tym roku wygra? Jakby nie patrzeć to moi faworyci są tacy MJF, Jack Perry, Cassidy a u babek faworytką jest Kris Statlander    Konfrontacja Stricklanda z Ospreayem, ogólnie chciałbym aby to starcie właśnie odbyło się na All In, ale po tym co się stało w końcówce gali to mam wrażenie że dojdzie właśnie do walki MJF'a z Ospreay'em własnie na All In i ogólnie to większy kaliber na taką galę, tak czy siak na Forbidden Door dostaniemy dojebną walkę.  Ogólnie tak nic szczególnego się nie działo na tym Dynamite, dostaliśmy dwie porządne konfrontacje i to w sumie tyle co jest warte zapamiętania.
    • -Raven-
      Dokładnie.
  • Dodaj nową pozycję...