Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Umowa ze Sky Sports powodem zniknięcia z WWE Network jednej

Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   30
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

WWE ogłosiło podczas Main Event, że następnego odcinka Main Event nie będzie. Zamiast tego, wyemitowana zostanie "ceremonia" losowania numerów do RR Matchu, poprowadzona przez Santino Marellę. Oznacza to, że zawodnicy, którzy już ogłosili swój udział, wylosują numer, który będzie determinował, kiedy wyjdą do walki po...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-umowa-ze-sky-sports-powodem-znikniecia-z-wwe.html

• Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

• Reputacja:   0

Również na RAW, Damien Sandow powiedział Mizowi, że zamontował w jego domu ukryte kamery, które przez ostatnie 6 miesięcy śledziły jego życie. Ten film ma być zalążkiem feudu Miza i Sandowa.

Nie wiem jak wy, ale ja liczę na sextape Maryse i Miza :twisted:

Również na RAW, Damien Sandow powiedział Mizowi, że zamontował w jego domu ukryte kamery, które przez ostatnie 6 miesięcy śledziły jego życie. Ten film ma być zalążkiem feudu Miza i Sandowa.

Moze Maryse ale z kims innym:D

• Reputacja:   1

Tak ''bardzo śledzę'' rozwój tej dwójki, że kompletnie nie wiem podczas jakiego show doszło do spięcia między Sandowem i Mizem... Kiedy do tego doszło?

W sumie najlepiej byłoby jakieś solo :D

Skoro z kimś innym, to może z Sandowem? Wiecie, może nie tylko w ringu śledzi ruchy swojego mentora, pasowałaby zasada "uczeń przerasta mistrza". :twisted:

W sumie najlepiej byłoby jakieś solo :D

No solo jednak chyba najciekawsze,ale zdrada z Mizdowem czy kims innym tez moze byc dobre:}

Czy ja dobrze przeczytałem?!? Już z góry będzie wiadomo kto wejdzie z jakim numerem? Po co to.... Cała magia Royal Rumble zniknie... Teraz to magiczne odliczanie sekund do wejścia zawodnika będzie bezpłciowe..

Nie wiem jak wy, ale ja liczę na sextape Maryse i Miza

Tymbardziej, że Damien mówił coś w stylu "przez ostatnie 6 miesięcy śledziłem każdy twój ruch, czy to w kuchni, czy w sypialni" :>

Gdyby nie PG, to pewnie ktoś wpadłby na pomysł z segmentem, w którym Miz posuwa Marysieńkę, a obok Mizdow jej dublerkę (równie tandetną i niskobudżetową, jak jego pozostałe rekwizyty :D)

Czy ja dobrze przeczytałem?!? Już z góry będzie wiadomo kto wejdzie z jakim numerem? Po co to.... Cała magia Royal Rumble zniknie... Teraz to magiczne odliczanie sekund do wejścia zawodnika będzie bezpłciowe..

Na to wygląda, dlatego nie mam zamiaru tego oglądać i mam nadzieję, że zbyt dużo spoilerów do mnie nie dotrze.

Przeciez W KAZDYM ROKU bylo wiadomo kilka osób, kiedy wejda. Ile jest teraz osob w RR? Juz tak nie placzcie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Jeffrey Nero
      Tak.
    • -Raven-
      Silver i księga snów.
    • Jeffrey Nero
    • Grins
      Dostaliśmy pierwszy face to face Ospreaya i MJF'a bardzo na to czekałem czuć klimat! Chce zobaczyć tą dwójkę w przyszłości razem w ringu i jak będą toczyć rywalizację, mam wrażenie że Ospreay ma duże szanse aby zdobyć pas chociaż ktoś może mu w tym przeszkodzić, czas najwyższy aby się odłączył od Callasa bo chyba chcą z niego zrobić czołowego baby face'a, Maxwell prędzej czy później przejdzie turn on jako face długo nie wytrzyma.  Owen Hart Tournament, kto w tym roku wygra? Jakby nie patrzeć to moi faworyci są tacy MJF, Jack Perry, Cassidy a u babek faworytką jest Kris Statlander    Konfrontacja Stricklanda z Ospreayem, ogólnie chciałbym aby to starcie właśnie odbyło się na All In, ale po tym co się stało w końcówce gali to mam wrażenie że dojdzie właśnie do walki MJF'a z Ospreay'em własnie na All In i ogólnie to większy kaliber na taką galę, tak czy siak na Forbidden Door dostaniemy dojebną walkę.  Ogólnie tak nic szczególnego się nie działo na tym Dynamite, dostaliśmy dwie porządne konfrontacje i to w sumie tyle co jest warte zapamiętania.
    • -Raven-
      Dokładnie.
  • Dodaj nową pozycję...