Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Żegnam i proszę Gierobaka o akceptację tego tematu.

TheVillain

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Pożegnanie.

Witam! Przychodzi mi to z wielkim bólem, ale niestety... czasu mam ostatnio dużo, pakiet internetu w telefonie (dzięki czemu mogę akceptować posty prawie 24h na dobę) i przeogromną chęć do tego aby coś tu zrobić, jednak brakuje mi pomysłów jak rozruszać Booking Zone. Przez czas mojego "urzędowania" na stanowisku moderatora (przez niemal 2 lata) liczba bookerów spadła dość znacznie, poziom także bardzo spadł (poza naszą ulubioną dwójką xYoohasem i Gierobakiem, którym jednak do takich ludzi jak Pinio czy szpicu trochę brakuje). Myślę, że to nie jest moja wina, gdyż również na innych forach wrestlingowych Bookerów jest mniej (młodym się nie chce pisać, a starzy nie mają czasu). Nie wiem co mogę zrobić aby to zmienić, więc po długim namyśle postanowiłem odejść. "Nie chcem, ale muszem" - zrobiłem co mogłem, więcej nie mogę, więc najlepiej ustąpić w tym momencie.

Życzę powodzenia Gierobakowi jako nowemu moderatorowi i choć z trudem przychodzi mi to pożegnanie z Booking Zone jak i z zielonym kolorkiem ( ;-) ) to jednak mam nadzieję na powrót do pisania (aż tyle czasu nie na razie nie mam).

Na koniec dziękuję za te wspólne dwa i pół roku mojej obecności w BZ, od teraz będę czytał jedynie diary, które mnie rzeczywiście zaciekawiły, aczkolwiek nie chce mi się pisać komentarzy, bo nie ma czego krytykować, a chwalić innych nie lubię, dlatego będę raczej nie widoczny dla Was. Zobaczymy czy i kiedy powrócę :)

Kończąc mój (krótki) wywód - nie mówię żegnajcie, a do zobaczenia w Booking Zone.

• Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Jeffrey Nero
      Tak.
    • -Raven-
      Silver i księga snów.
    • Jeffrey Nero
    • Grins
      Dostaliśmy pierwszy face to face Ospreaya i MJF'a bardzo na to czekałem czuć klimat! Chce zobaczyć tą dwójkę w przyszłości razem w ringu i jak będą toczyć rywalizację, mam wrażenie że Ospreay ma duże szanse aby zdobyć pas chociaż ktoś może mu w tym przeszkodzić, czas najwyższy aby się odłączył od Callasa bo chyba chcą z niego zrobić czołowego baby face'a, Maxwell prędzej czy później przejdzie turn on jako face długo nie wytrzyma.  Owen Hart Tournament, kto w tym roku wygra? Jakby nie patrzeć to moi faworyci są tacy MJF, Jack Perry, Cassidy a u babek faworytką jest Kris Statlander    Konfrontacja Stricklanda z Ospreayem, ogólnie chciałbym aby to starcie właśnie odbyło się na All In, ale po tym co się stało w końcówce gali to mam wrażenie że dojdzie właśnie do walki MJF'a z Ospreay'em własnie na All In i ogólnie to większy kaliber na taką galę, tak czy siak na Forbidden Door dostaniemy dojebną walkę.  Ogólnie tak nic szczególnego się nie działo na tym Dynamite, dostaliśmy dwie porządne konfrontacje i to w sumie tyle co jest warte zapamiętania.
    • -Raven-
      Dokładnie.
  • Dodaj nową pozycję...