Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Recenzja WWE 2k15. Teren budowy. Wstęp wzbroniony

N!KO

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Recenzja WWE 2k15. Teren budowy. Wstęp wzbroniony

Autor : N!KO

http://s2.ifotos.pl/img/1jpg_whswxen.jpg

WWE 2k15. Teren budowy. Wstęp wzbroniony

WWE wkroczyło w nową generację konsol. Razem z firmą 2K, obiecali nam elektroniczną rozrywkę na najwyższym poziomie. Wszędzie czytam chwytliwe hasła „Feel It”. Ciśnie się więc na usta pytanie, co mam poczuć?

Realizm kosztem frajdy?

Jako wieloletni fan wrestlingu, ciężko mi negować decyzje jakie podjęto w gameplayu. Jako wieloletni fan gier wideo, na dłuższą metę mnie to potrafiło znużyć. Walka zaczyna się od chain wrestlingu. Powiedziałbym, że klasycznie, tak jak być powinno. Daje to triumfującemu zawodnikowi momentum w walce, choć w praktyce przypomina trochę „papier, nożyce, kamień”. Taką minigierkę da się wyłączyć, więc wszyscy Ci, których zaboli, mogą cieszyć się g...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/recenzja-wwe-2k15-teren-budowy-wstep-wzbroniony.html

• Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

na jakiej konsoli grane?

• Urządzenie:  Windows

na jakiej konsoli grane?

XONE

Najbardziej zawidołem się na trybie My Career. Tak hucznie zapowiadany, a wyszła niezła ,,kicha" (tak wiem, brzydkie słowo). My Career z NBA 2k15 na ps4 jest dużo bardziej rozbudowany, więcej scenek, wiecej się dzieje. Tutaj prócz walk i mailów nic nie ma ciekawego. Raz trafiłem na głosowanie fanów i wyniki na titantronie... Szkoda, ale sama gra powala na kolana. Gra się znakomicie i nie żałuję zakupu :) Warto mieć pierwsza odsłone na nowe generacje, ponieważ widać bardzo dużą różnicę, jednak jak za rok nie będzie poprawiona kariera to chyba się nie skuszę. Chyba, że bedzie Steen, Devitt, Del Sol lub Kenta to się poważnie zastanowie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Jeffrey Nero
      Tak.
    • -Raven-
      Silver i księga snów.
    • Jeffrey Nero
    • Grins
      Dostaliśmy pierwszy face to face Ospreaya i MJF'a bardzo na to czekałem czuć klimat! Chce zobaczyć tą dwójkę w przyszłości razem w ringu i jak będą toczyć rywalizację, mam wrażenie że Ospreay ma duże szanse aby zdobyć pas chociaż ktoś może mu w tym przeszkodzić, czas najwyższy aby się odłączył od Callasa bo chyba chcą z niego zrobić czołowego baby face'a, Maxwell prędzej czy później przejdzie turn on jako face długo nie wytrzyma.  Owen Hart Tournament, kto w tym roku wygra? Jakby nie patrzeć to moi faworyci są tacy MJF, Jack Perry, Cassidy a u babek faworytką jest Kris Statlander    Konfrontacja Stricklanda z Ospreayem, ogólnie chciałbym aby to starcie właśnie odbyło się na All In, ale po tym co się stało w końcówce gali to mam wrażenie że dojdzie właśnie do walki MJF'a z Ospreay'em własnie na All In i ogólnie to większy kaliber na taką galę, tak czy siak na Forbidden Door dostaniemy dojebną walkę.  Ogólnie tak nic szczególnego się nie działo na tym Dynamite, dostaliśmy dwie porządne konfrontacje i to w sumie tyle co jest warte zapamiętania.
    • -Raven-
      Dokładnie.
  • Dodaj nową pozycję...