Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Steve Austin wkrótce w WWE?, Duże powroty na początku przysz

Sabinq

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

"The Wrestling Observer" twierdzi, że wkrótce Steve Austin wróci w jakiejś formie do WWE TV. WWE wydało ostatnio dyspozycje by w dużym nakładzie produkować gadżety Hall of Famera, co jest standardowym działaniem, gdy szykuje się powrót danej osoby, nawet gdy chodzi o bardzo krótki powrót.

Jakiś czas temu ...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-steve-austin-wkrotce-w-wwe-duze-powroty-na.html

• Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

• Urządzenie:  Windows

Oby Dean Ambrose wykorzystał w pełni swoje pięć minut w roli fac'e a numer dwa w WWE. Niestety, szanse na to, że zepchnie z piedestału Romana Reignsa są mniej więcej takie jak na to, że dostanę w tym roku literacką Nagrodę Nobla. Już słyszę tę wrzawę na widok powracającego Romana. Stanie się to być może na Royal Rumble. Ostatnia dwójka Battle Royal składająca się z Reignsa i Daniela Bryana to według mnie zestaw idealny. Niech jako trzeciego wrzucą Batistę. Reakcja po wyrzuceniu ,,Animala" przez jednego z ulubieńców gawiedzi byłaby ekscytująca...

• Reputacja:   35
  • Urządzenie:  Android

Mam rozumieć , że będziemy mieli jendka noblistę na forum? :P Wydaję mi się, że jest to iedealna okazja, by to Ambrose był nowym ulubieńcem tłumu. Może za Romkiem ludzie nie będą ,aż tak tęsknili, może i Vince dostrzeże, że to cały czas nie tego wrestlea co trzeba pushował? Wiele projektów mu się znudziło...jest nadzieja

• Urządzenie:  Windows

Mam rozumieć , że będziemy mieli jendka noblistę na forum? :P Wydaję mi się, że jest to iedealna okazja, by to Ambrose był nowym ulubieńcem tłumu. Może za Romkiem ludzie nie będą ,aż tak tęsknili, może i Vince dostrzeże, że to cały czas nie tego wrestlea co trzeba pushował? Wiele projektów mu się znudziło...jest nadzieja

Racja, wiele projektów Vince' a mcMahona przestało rajcować w jednej chwili, jednak należy sobie zadać pytanie czy np. taki Ryback kiedykolwiek dostał to, co prawdopodobnie dostanie Roman Reigns? Roman ma pokonać na WM31 człowieka wypromowanego do granic możliwości. Rybackowi tymczasem Vince nie chciał podłożyć Johna Ceny i CM Punka na jakichś podrzędnych galach PPV. McMahon wierzy w Reignsa i to mocno - widać było to po czasie inwestowanym w The Shield i ludziach podkładanych tej grupie. Widać to przy obecnej promocji kuzyna Rocky' ego...

Dość powiedzieć że CT dotrzymał swoich planów co do Romka na Royal Rumble - sam nie wierzyłem że dadzą mu wywalić 40% uczestników RR Matchu. Romek ma wszystko to co jest potrzebne by ciągnąć fedkę - jedyne czego mu brakuje to wolności w promach - gościa o wiele lepiej się słucha na luzie niż podczas prom.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Jeffrey Nero
      Tak.
    • -Raven-
      Silver i księga snów.
    • Jeffrey Nero
    • Grins
      Dostaliśmy pierwszy face to face Ospreaya i MJF'a bardzo na to czekałem czuć klimat! Chce zobaczyć tą dwójkę w przyszłości razem w ringu i jak będą toczyć rywalizację, mam wrażenie że Ospreay ma duże szanse aby zdobyć pas chociaż ktoś może mu w tym przeszkodzić, czas najwyższy aby się odłączył od Callasa bo chyba chcą z niego zrobić czołowego baby face'a, Maxwell prędzej czy później przejdzie turn on jako face długo nie wytrzyma.  Owen Hart Tournament, kto w tym roku wygra? Jakby nie patrzeć to moi faworyci są tacy MJF, Jack Perry, Cassidy a u babek faworytką jest Kris Statlander    Konfrontacja Stricklanda z Ospreayem, ogólnie chciałbym aby to starcie właśnie odbyło się na All In, ale po tym co się stało w końcówce gali to mam wrażenie że dojdzie właśnie do walki MJF'a z Ospreay'em własnie na All In i ogólnie to większy kaliber na taką galę, tak czy siak na Forbidden Door dostaniemy dojebną walkę.  Ogólnie tak nic szczególnego się nie działo na tym Dynamite, dostaliśmy dwie porządne konfrontacje i to w sumie tyle co jest warte zapamiętania.
    • -Raven-
      Dokładnie.
  • Dodaj nową pozycję...