Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Pokaz Adeptów 10.05.2014


ManiacZone

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

I tu się rodzi pytanie czy oprócz mnie ktoś z użytkowników zamierza się wybrać na galę w Smolcu? (odpowiedzi że przyjechałbym ale nie mam jak ni jak mnie nie interesują :grin:)

 

Ja planuję się wybrać, dodatkowo nagrać reportaż z przygotowań do gali itp. Nic jednak na 100 % nie jest potwierdzone, bo może mi w ostatniej chwili coś wypaść tego 21 czerwca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    12

  • Kowal

    12

  • VebVe

    8

  • CenBoyz

    5

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Ja planuję się wybrać, dodatkowo nagrać reportaż z przygotowań do gali itp. Nic jednak na 100 % nie jest potwierdzone, bo może mi w ostatniej chwili coś wypaść tego 21 czerwca

Tylko jak będziecie robić materiał to nie róbcie go tak jak waszej ostatniej audycji o MZW (chyba nawet z dzisiaj). Bo theme songi wszyscy znamy, a tylko was zagłuszały... :grin: Ale tak to wypadliście nawet dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  73
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2010
  • Status:  Offline

Jak najmniej gości pokroju Kid Nuclear, i może będzie dobrze.

Rozumiem, że mój widok nie robi Ci dobrze, to popatrz w takim razie na Justina. Tylko nie przesadź bo klawiaturę ujebiesz xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

N!KO napisał/a:

Jak najmniej gości pokroju Kid Nuclear, i może będzie dobrze.

 

Rozumiem, że mój widok nie robi Ci dobrze, to popatrz w takim razie na Justina. Tylko nie przesadź bo klawiaturę ujebiesz xD.

 

Twój widok nikomu nie robił dobrze i dlatego każdemu kto trzyma kciuki za MZW poranne info o ODEJŚCIU KIDA NUCLEARA poprawiła w znaczący sposób dzień :D Pa Pa, nie będziemy tęsknić. No i oczywiście brawa za poziom kultury, żeby od razu po odejściu z MZW wchodzić na forum z nimi wspołpracujące żeby komuś dojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Jak najmniej gości pokroju Kid Nuclear, i może będzie dobrze.

Rozumiem, że mój widok nie robi Ci dobrze, to popatrz w takim razie na Justina. Tylko nie przesadź bo klawiaturę ujebiesz xD.

 

Dzięki. Ja ze swojej strony polecam zajęcia korekcyjne, które przyspieszą motorykę, by nie przypominała młodszych adeptów "wrestlingowego rzemiosła", skaczących po materacach wykrzykując "Mamo, mamo, Rob-Van-Dam"

 

Poza tym, nie wiem po co te złośliwości, skoro zbiegiem okoliczności, moje "życzenie" się ziściło. Jak poinformowało MZW, Kid Nuclear nie jest już częścią ich projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  73
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2010
  • Status:  Offline

Kowal wracaj na chemioterapię i się nie wpierdalaj.

 

N!KO, tobie już została tylko gimnastyka korekcyjna, że gadasz, a nie trenujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

N!KO, tobie już została tylko gimnastyka korekcyjna, że gadasz, a nie trenujesz?

 

Pouprawiaj inne sporty, a wtedy i poruszanie się w ringu będzie bardziej naturalne. Brak koordynacji jest widoczny. I nie piszę tego złośliwie.

A jeśli prawo do wypowiedzi będą mieli tylko i wyłącznie wrestlerzy, "wrestlerzy", i goście, którzy nie zrozumieli przekazu WWE "Don't Try This At Home", to nie będzie potrzeby na portale i fora o tej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 483
  • Reputacja:   15
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Widzę, że się chłopak wstydzi swojej backyardowej przeszłości: http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?p=372701

 

Pousuwał wszystkie swoje tematy w Backyard Zone. Teraz jest pro i w sumie chyba tylko loga 3D mu brakuje... ale to pewnie nadrobi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Teraz jest pro i w sumie chyba tylko loga 3D mu brakuje... ale to pewnie nadrobi

 

Też mnie zdziwiła duża ilość postów do usunięcia w jego profilu. A on już nie jest pro, no chyba że przeszedł do DDW :grin:

 

Gościu pewnie nie umiał zdzierżyć że ktoś go czegoś uczy i musi się słuchać. A jak zachowywał się tak jak w kontaktach z pewnym backyardem to wcale bym się nie zdziwił jakby to jego usunęli a nie sam się usunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 867
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2008
  • Status:  Offline

MZW może teraz promować się jako federacja przyjazna środowisku - tak jak niedawno z domów zrywano rakotwórczy azbest, tak teraz z fedki usunięto promieniotwórczego wrestlera.

Mądrze to rozegrałaś MZW

http://arturhirth.pl/wp-content/uploads/2012/09/kciuk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

E tam wstydzi od razu. Kamil powiedział przecież, że backyard może przeszkodzić w ofertach z zagranicy, więc Eae zastosował się do tego i teraz czeka. Żeby sen o karierze mógł się jednak spełnić, musi zacząć udawać, że nigdy go na tym forum nie było. To też jest przecież pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

E tam wstydzi od razu. Kamil powiedział przecież, że backyard może przeszkodzić w ofertach z zagranicy, więc Eae zastosował się do tego i teraz czeka. Żeby sen o karierze mógł się jednak spełnić, musi zacząć udawać, że nigdy go na tym forum nie było. To też jest przecież pro.

Uważanie się za pro wrestlera po kilku treningach i jednym filmiku nie jest zdrowe. Zresztą na yt dalej są dostępne jego walki, więc raczej nie chce zacierać po sobie śladów. No i jeszcze jedno. Prosy mają do CV walki z pro fedek a on nie. Wiec kasując historię z backyardu kasuje siebie z półświatka wrestlingowego.

 

MZW może teraz promować się jako federacja przyjazna środowisku - tak jak niedawno z domów zrywano rakotwórczy azbest, tak teraz z fedki usunięto promieniotwórczego wrestlera.

Kid to był ich najbardziej przekolorowany i gówniany gimmnick, więc nie ma możliwości żeby wyszło im to na złe. Przynajmniej nie będzie nikogo mądrzejszego od trenera, a ludzie nie będą się lali z MZW ze mają takich dziwaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Kowal, dlaczego odpowiadasz poważnie na prześmiewcze posty? :)

 

Ciekawi mnie, co się tam stało za kulisami. VebVe, wiesz coś na ten temat? Tylko konkrety, bo to, że się pokłócili, to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 867
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2008
  • Status:  Offline

Przynajmniej nie będzie nikogo mądrzejszego od trenera, a ludzie nie będą się lali z MZW ze mają takich dziwaków.

W dodatku istnieje szansa, że skoro zwolniło się miejsce w rosterze to MZW wreszcie kupi ode mnie te gimmicki. Dam nawet rabat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  24
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.07.2012
  • Status:  Offline

Eee.. przez przypadek tu trafiłem i nie rozumiem jednej rzeczy - co wy chcecie od Kida? To chyba jego sprawa czy odszedł czy nie. Samo MZW napisało "(...) życzymy wielu sukcesów oraz dziękujemy za współpracę." I bez żadnych spin ;) Nie ma co drążyć tematu. Ale prawda jest taka, że Polacy potrafią tylko siedzieć i chejtować przez internet :) Pozdrawiam Monster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...