Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Attitude Wrestling Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witaj na forum Attitude

Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

 

RAW Supershow i premiera WWE Network, Sting, The Ultimate Wa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WWE zaczęło zapisy wideo wielu pełnych pojedynków dostępnych na YouTube ustawiać jako "Prywatne". Ponoć jest to już zastrzeganie materiału, który ma być dostępny wyłącznie na WWE Network. WrestlingDVDNews.com informuje także o tym, że wielu fanów wyprzedaje swoje kolekcje DVD z powodu, właśnie, WWE Network. Do newsa...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-raw-supershow-i-premiera-wwe-network-sting.html

Redaktor Roku 2015

One Half of Wrestling Polska User of the Year Tag Team Champions 2017 :)

  • Odpowiedzi 10
  • Wyświetleń 934
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tez tak sadze,ze the animal batista wygra to royal rumble. Undertaker vs brock lesnar? Osobiscie uwazam ze to bedzie podobalo sie fanom, ale martwi mnie troche jak z takiej walki deadman wyjdzie, kazdy wie jak brok walczy, nie oszczedza nikogo.
Opublikowano

Brock vs Taker i Ryback vs Warrior? No to na wrestlemani dostaniemy masową egzekucję xD

 

Jestem w 90% pewny że z numerem #2 w RR wejdzie Dean Ambrose.

Opublikowano
jeśli sting wejdzie do wwe i nie dostanie matchu na wrestlemani vs under to ja nie wiem co oni chcą zrobić. chcą zabić takera ? przecież lesnar jest niesamowicie niebezpieczny w ringu, a taker też ma już lata, ryback tak samo z tym że on dodatkowo botchuje swoje akcje więc nie widzę go vs ultimate. ultimate vs taker lub ultimate vs sting < za to że w wcw > taker vs kurt nawet jakby wrócił prędzej to bym widział.
"Nowy CM Punk forum Attitude :lol: :lol: :lol: " <- Vercyn :D

133993431648594d104228d.jpg

Opublikowano
chcą zabić takera ? przecież lesnar jest niesamowicie niebezpieczny w ringu, a taker też ma już lata

 

Jeśli wybiorą walkę Lesnar vs Taker to oznacza to, że zgodził się na nią Undertaker, czyli wie na co się decyduje. Nie martwiłbym się tym aż tak jak niektórzy starają się to przedstawić.

Opublikowano
Zaczął się sezon plotek o Stingu w WWE, jak nie przeszedł przez te 3-4 lata to teraz gdy jest jeszcze bliżej emerytury chyba też nie przejdzie, ale nigdy nie wiadomo, ja te plotki co roku olewam bo potem przychodzi WM'ka a amerykańce się smucą bo ostatni raz Stinga w akcji widzieli w WCW :twisted:

66487669857979e1f5d8b5.jpg

Opublikowano

Wcale się nie dziwię tym osobom, które chcą wykorzystać ostatni moment żeby odzyskać choć trochę kasy zainwestowanej w DVD, których zawartość zaraz będzie powszechnie dostępna za jakieś marne grosze. Właściwie to Vince’owi teraz spadnie też sprzedaż płyt z galami PPV, bo wszystko będzie na WWE Network. No bo po co kupować płytę z czymś, do czego ma się dostęp całą dobę. Ale współczuję tym kolekcjonerom, którzy przez wiele lat zbierali te wydawnictwa, a teraz wartość tych kolekcji znacząco spadnie.

 

Jasne, Jimmy Wang Young z pewnością nie jest na tyle wartościową postacią, żeby marnować na niego jedno z 30 miejsc. Pamiętam jego występy i był raczej gościem do bicia, więc teraz też by długo miejsca nie zagrzał, więc po co wpuszczać kogoś, kto zaraz wypadnie i wszyscy mają go gdzieś.

 

Pojedynek Brocka z Takerem był już zapowiadany od dawna, choć w dalszym ciągu wydaje mi się, że ta walka będzie zbyt niebezpieczna dla Marka, który po każdej WM-ce bierze rok wolnego na wyleczenie kontuzji, a jak za niego weźmie się Brock to Taker przynajmniej przez dwa lata nie wróci, bo nie będzie w stanie.

 

Dzięki za podsunięcie tego filmiku z najlepszymi eliminacjami. Choć Nie wiem czy było ich aż tyle, bo bardzo szybko się akcja dzieje w tym filmiku, to znaczy szybko przechodzą od jednej do drugiej eliminacji.

28054889252fa02dfba372.jpg

Opublikowano
  • Autor
Wcale się nie dziwię tym osobom, które chcą wykorzystać ostatni moment żeby odzyskać choć trochę kasy zainwestowanej w DVD, których zawartość zaraz będzie powszechnie dostępna za jakieś marne grosze. Właściwie to Vince’owi teraz spadnie też sprzedaż płyt z galami PPV, bo wszystko będzie na WWE Network. No bo po co kupować płytę z czymś, do czego ma się dostęp całą dobę. Ale współczuję tym kolekcjonerom, którzy przez wiele lat zbierali te wydawnictwa, a teraz wartość tych kolekcji znacząco spadnie.

 

Wiesz, niektórzy lubią wziąć sobie DVD z galą PPV z półki, włożyć do czytnika odtwarzacza i rozkoszować się galą oglądaną na TV. Chyba, że weźmiemy delikwenta, który na Smart TV włączy WWE Network przez WWE App... i w tym przypadku mój argument upada ;) Mimo to, uważam, że osób z kolekcją DVD nie zabraknie, a już zwłaszcza w krajach gdzie WWE Network nie jest jeszcze nawet planowane (jak na przykład Polska). :P

Redaktor Roku 2015

One Half of Wrestling Polska User of the Year Tag Team Champions 2017 :)

Opublikowano

wszyscy stawiaja na Batiste w niedziele więc może wygra jednak CM Punk :) nr 1 jest przeciez tak samo "szczęsliwy" jak nr 30. mowiac szczerze jesli Batista koniecznie ma walczyc o pas na WM to niech wygra pas odrazu na Elimination Chamber bo Punka (jako zwyciezcy RR)przeciez itak Hunter jako COO moze pozbawic walki o pas na WM co tylko podsyciłoby storyline Punk-Authority.

i niewiem jak inni ale ja czuje że jednak zobaczymy w tym roku walki Taker vs Sting.

Opublikowano

Czy aby Lesnar jest taki niebezpieczny? To jednak nie Ryback, który uszkadza kogoś co chwila.

A w Stinga nie wierzę. Całe życie nie walczył w WWF/WWE, to nagle na starość mu się odmieni? Jak go już mało kto pamięta(poza tymi, którzy interesują się TNA), to jego przyjście przy powrotach Batisty, Hogana, walce Triple H z jakimś super facem, walce o tytuł mistrzowski i Undertakerze z Lesnarem to taki mały dodatek. A właśnie Undertaker byłby najlepszym rywalem dla Stinga w opinii tłumu. Ultimate Warrior też byłby bardziej przyciągającą postacią, choć w jego występ na ringu nie wierzę za bardzo, a jeśli nawet to z Rybackiem poniżej 10 minut.

Opublikowano
przeciez oczywiste jest że jak Sting przejdzie do WWE to dadzą mu za rywala Undertakera i tylko niego. Lesnar wtedy moglby isc na Batiste najlepiej.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.