Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Attitude Wrestling Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witaj na forum Attitude

Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

 

Jaka jest aktualna rola Lexa Lugera w WWE?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lex Luger, który nie pojawił się w żadnym programie WWE od jego legendarnego odejścia w 1995 do World Championship Wrestling, obecnie "nieoficjalnie współpracuje z WWE".

 

Dwa lata temu były World Heavyweight Champion w wywiadzie radiowym stwierdził, że doradza zawodnikom WWE w takich kwestiach, jak odżyw...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-jaka-jest-aktualna-rola-lexa-lugera-w-wwe.html
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg

  • Odpowiedzi 16
  • Wyświetleń 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fajna robota (inicjatywa) - dobrze się czyta... tylko o co chodzi, sam nie wiem czy to jest news czy jakiś quasi-artykuł? i o czym? Czy o roli Lexa Lugera w WWE czy o jego problemach osobistych czy o "tajemniczej śmierci" Miss Elizabeth? :D

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.

Opublikowano
  • Autor
Generalnie należy to traktować bardziej jako ciekawostkę. Taki luźny projekt, by zamiast robić newspacki, gdzie większość newsów to w stylu "X pojawi się na live evencie...", którego i tak nigdy nie obejrzymy, warto może czasem wrzucić taką wzmiankę. Generalnie czekamy na reakcję, jak się przyjmie - luz, jak nie - wrócimy do działania po staremu.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg

Opublikowano
Dokładnie - wszystko to miłe i przyjemne, ale trochę bezsensowne. Trochę rodem z TNA. Chyba że pracujesz dla Dablju i wiesz, iż chcą zrobić jakieś story z Lugerem - to props ;).
Imma Gay!

1361162055214f37eb5692.jpg

Opublikowano
Widziałem niedawno jakieś obecne zdjęcia Lugera i wyglądał wyjątkowo mizernie, jakby trapiła go jakaś choroba. Mam nadzieję, że to tylko wina ujęcia.

1005187806541accfacb3d6.jpg

Opublikowano

Akurat bardzo przyjemny "news", okraszony kilkoma faktami z życia wrestlera. Pochwalam takie działania - szczególnie, jeśli sam się wziąłeś za research, a nie robileś tylko za tłumacza. Nie wszystko na stronie musi być "świeżynką" z dzisiejszego wrestlingu. Trochę historii nie zaszkodzi. Tutaj mowa w koncu o ikonie swoich czasów. Obecnie Total Package wygląda fatalnie - wysuszony okrutnie - a w jego wypowiedź o tym, jak restrykcyjne było WWF w tamtych czasach, średnio wierzę. Wątpie, żeby ex-Narcissist był czysty przez ten cały okres.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ozEB38XueRA

50608915156a3743c1fa34.jpg

Opublikowano
N!KO, Luger przeszedł do WWF niedługo po słynnej aferze sterydowej, która sporo jednak namieszała. Wystarczy porównać Hogana z początku lat 90. z tym, który wystąpił na WM 9 i był dwa razy mniejszy, żeby się o tym przekonać. Oczywiście wszyscy wiemy jak wyglądał Total Package, ale myślę, że wtedy jak nigdy wcześniej i później zastosowano jakieś wyjątkowe środki bezpieczeństwa, przez co wrestlerzy - nazwijmy to - koksowali zdrowiej.

1005187806541accfacb3d6.jpg

Opublikowano
Hogan, Luger i Triple H - nie znam za dobrze tej historii ze sterydami ale stawiam ze ta trójka była najbardziej karmiona koksami przez Vince'a :)
Opublikowano
Rzeczywiście fachowa opinia :P

1005187806541accfacb3d6.jpg

Opublikowano

Hammer - pomysł całkiem fajny, jak dla mnie - jak najbardziej do kontynuacji :wink:

 

Six - myślę, że największe gwiazdy Vince'a, tak wtedy jak i teraz (wierzysz, że Tryplak czy inny Lesnar nabudowały tyle mięcha na czysto?) mają "ciche przyzwolenie" na koksowanie. Może nie mogły jechać "bez trzymanki" (pewnie dostawały cynk, kiedy ich przetrzepią, tak żeby odpowiednio ustalić sobie cykl), ale patrząc jak wtedy Luger wyglądał - nie uwierzę w życiu, że nie wspierał się sokiem z gumi-jagód.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

Opublikowano
-Raven-, napisałem tylko, że po aferze Hogan wyraźnie zmalał. To jest fakt i mona to sprawdzić. Faktem jest też, że po aferze WWF długo broniło się przed upadkiem, więc nie mogło sobie pozwolić na kolejną wtopę w krótkim czasie. Nie odwracaj więc kota i nie pytaj, czy wierzę w naturalne metody Batisty, bo nigdzie nie napisałem, że w WWF/E się nie koksuje.

1005187806541accfacb3d6.jpg

Opublikowano
Również jestem za taką inicjatywą. Oglądanie Vintage Collection, starych walk na YT czy czytanie sylwetek różnych zawodników np. na Wikipedii trochę daje, ale jeżeli tutaj zostanie podany jakiś ciekawy wątek, to potem można już samemu bardziej zgłębić temat, a przez to rozszerzyć swoją wiedzę.

"Jeśli mówisz do Boga, jesteś osobą religijną. Jeśli Bóg ci odpowiada, jesteś chory psychicznie"

House M.D. S02E19

211015597452e3a27e841d5.jpg

Opublikowano
-Raven-, napisałem tylko, że po aferze Hogan wyraźnie zmalał. To jest fakt i mona to sprawdzić. Faktem jest też, że po aferze WWF długo broniło się przed upadkiem, więc nie mogło sobie pozwolić na kolejną wtopę w krótkim czasie. Nie odwracaj więc kota i nie pytaj, czy wierzę w naturalne metody Batisty, bo nigdzie nie napisałem, że w WWF/E się nie koksuje.

 

Nie odwracam kota ogonem. Po prostu, mówiąc w skrócie, uważam, że Luger pierdoli farmazony, odnośnie tego jak to utrzymywał wówczas swoją sylwetkę "na czysto". Facet koksił nawet wtedy i jest to widoczne gołym okiem. Afera sterydowa, czy nie. Co do ilości walonego stuffu - tak przez niego, czy Hogana - nie wnikam (Hulkster miał już i tak pozycję Boga Wrestlingu i nie miał pewnie też aż takiej presji by kuć dupę na wariata, ile fabryka dała), ale to że bez koksu nie wyglądaliby tak jak wyglądali (nie utrzymaliby takich sylwetek nawet w połowie) - jest bezdyskusyjne dla każdego kto choć trochę interesuje się kulturystyką.

Orton obecnie też wygląda jak swój młodszy brat (w porównaniu do sylwetki za czasów Evolution), co nie oznacza, że po wtopach na testach (i "zawiasach"), zrezygnował z "akupunktury".

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

Opublikowano
to że bez koksu nie wyglądaliby tak jak wyglądali (nie utrzymaliby takich sylwetek nawet w połowie) - jest bezdyskusyjne dla każdego kto choć trochę interesuje się kulturystyką.

 

Sorry, że tak się wetnę trochę ale jest ciekaw. -Raven-, jesteś w stanie np. opisać jak rozpoznajesz czy dana osoba ćwiczy naturalnie, czy raczej pomaga sobie igiełką. O dużej części zawodników mówi się, że naturalnie to i owo jest niemożliwe. Pamiętam pierwszego z brzegu Chrisa Mastersa, który po powrocie z przerwy wyglądał dosłownie śmiesznie.

 

Ja osobiście nigdy się takim "rozpoznawaniem" nie zajmowałem. Czy są jakieś wyraźne oznaki tego, że jakaś substancja ponadprogramowa jest stosowana ?

915802072594e34bce782c.jpg

Opublikowano
Wiesz, nie ma czegoś takiego jak np. "ma o 1cm za dużo w łapie - koksuje", czy "ma kwadratową szczenę - jedzie na igle". Po prostu ćwicząc trochę czasu, wiem co można osiągnąć na "czysto", a co trąci dużym prawdopodobieństwem lub pewnością tego, że ktoś walił na sterydach. Jeżeli widzisz gościa, który większość roku spędza w trasie (a więc ciężko mu idealnie zastosować dietę, regularnie ćwiczyć np. dwa razy dziennie, czy zapewnić sobie idealną regeneracje), a pomimo to wygląda jakby spierdolił właśnie z pokazów kulturystycznych, to wiedz że coś się dzieje :wink:

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.