Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Triple Threat o WWE Title na SummerSlam? Larry Hennig o wnuk


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

W ostatnich dniach z NXT zwolniony został creative assistant Rob Naylor. Na Twitterze podziękował wszystkim, pozdrowił swoje „dzieci” i prosił, aby sprawili, żeby był z nich dumny. Triple H odpowiedział, że również dziękuje Robowi za pracę i pomoc we wprowadzeniu zmian w rozwojówce. Rezygnacja z usł...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-triple-threat-o-wwe-title-na-summerslam-larry.html
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Vercyn

    1

  • aRo

    1

  • Kowal

    1

  • Prinse

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  4 959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Była na Twitterze akcja z tym Taylorem, wrestlerzy doprowadzili do tego, że był w trendach. Widać musiał być lubiany :)

...bo jeden Straight Edge na forum to zdecydowanie za mało.

Typer WWE 2018 - 3 miejsce

Typer NXT 2018 - 1 miejsce

105504318959183a35d96e9.jpg


  • Posty:  180
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Triple Threat w którym miałby wziąć udział Ryback moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem, ponieważ jego pozycja w federacji ostatnio mocno zmalała. Albo przegrywa albo jest obijany, a do tego nie wiadomo jak zakończy się jego feud z Jericho, gdzie również może zostać obity. Także chyba lepiej by było żeby zostawili Henrego i Cenę sobie, a Rybacka zająć kimś innym. No chyba że miałby w tej walce zdobyć tytuł, to wtedy jak najchętniej zobaczę taką walkę.

 

Oj Tatsu to się nie ma chyba czym chwalić. Jego cztery lata w federacji cały czas stoją na poziomie debiutanta. W CV do innych federacji jak go w końcu zwolnią będzie mógł sobie napisać, że był obijany przez zawodników WWE i to była jego praca. Nie mogę sobie nawet przypomnieć jakiś jego zwycięstw...

28054889252fa02dfba372.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MattDevitto
      Zgadzam się - tym bardziej, że wrzucają walki sprzed dobrych paru lat, a nie nic świeżego. Mnie tam spoilery w wrs dawno już nie bolą
    • Mr_Hardy
      Moje największe obawy są związane z CyberFight oraz NOAH, które współpracuje z W.  A co twojego wpisu to mega głupotę robią. Strzelają sobię jeszcze bardziej w kolano. Gdybyś o tym nie napisał to nawet bym nie wiedział bo staram sie nic na YT związanego wrestlingiem oglądać bo potem pojawiają się proponowane rzeczy i można naciąć się na spoilery w tytule czy miniaturce. 
    • MattDevitto
      @ Mr_Hardy przypomniałeś mi swoim wpisem o NJPW, a miałem coś tu napisać wczoraj, bo mnie zatkało jak to zobaczyłem... Od jakiegoś czasu (krótkiego) federacja wrzuca pojedyncze całe walki na swój kanał youtube - brawo, tak to powinno wyglądać. Wszystko spoko do momentu, kiedy nie obejrzysz jednej czy drugiej walki...Te tęgie głowy z social mediów New Japan wpadły na to, że będą zamieszczać całe pojedynki, ale nie ma w nich końcówki. Oglądasz kilkanaście minut jakąś walkę i nie widzisz kto w
    • VamosBarcelona
      [b]test[/b] [i]test[/i] [color=red]test[/color] [img]https://zapodaj.net/images/7eb088be7d779.png[/img]
    • Mr_Hardy
      Trochę więcej szczegółów jak doszło do sprzedaży. Cały czas trzymam kciuki żeby ta sprzedaż nie wpłynęła źle na NJPW.  Backstage Details on Sale Process of NJPW | 411MANIA | Wrestling News, WWE & AEW Results 411MANIA.COM A new report has shed light on the process behind Bushiroad’s sale of New Japan Pro-Wrestling (NJPW).  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...