Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Matt Striker rozstał się z WWE! TNA nie promowało odpowiedni


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Matt Striker (Matthew Kaye) poinformował na Twitterze, że WWE postanowiło nie przedłużać z nim wygasającego właśnie kontraktu. Dodał, że teraz będzie dostępny na występy, seminaria i walki na scenie niezależnej. Napisał, że pora wziąć głęboki wdech i ruszyć do przodu. Podziękował także fanom za wsparcie. Z kolei federa...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-matt-striker-rozstal-sie-z-wwe-tna-nie.html
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Vercyn

    1

  • radiomagnetofon

    1

  • Jack Doomsday

    1

  • B-Side

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.07.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dzięki za niusy.

 

Szkoda mi Strikera, to był kozacki komentator, jego mark-out moment na cześć Bookera T na RR to chyba najlepsza reakcja na czyiś powrót w Dabju od .... powiedzmy, dawna. Z Grishamem idealnie się uzupełniali, tylko kiedy Cole'a wcisnęli, wszystko ch*j strzelił.

 

Ciekawe czy TNA się na niego skusi? Keneley'a wciąga nosem więc .... czemu nie.


  • Posty:  434
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.02.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

RVD ledwo co odszedł a już kręci nosem? Niech tak nie narzeka na TNA bo na PPV był praktycznie niepokonany i dostawał X-Division Championship praktycznie tylko za to, że ma nazwisko... Ciekawe czy WWE będzie tym jego wymarzonym miejscem gdzie chwyci boga za nogi... Zobaczymy czy będzie tak gloryfikował WWE jak postawią mu wysoko poprzeczkę i będzie musiał zasuwać w ringu i prawdopodobnie podłożą go komuś.

 

Tyle w NXT się działo ale omijam szerokim łukiem spoilery :) Niech tylko ktoś spróbuje w Attitude Mówi czy gdzieś na forum zepsuć mi zabawę i powiedzieć coś co wyprzedza tygodniówki :x :twisted:

"Suffering is the result of the game, Victory at the cost of pain"

  • Posty:  419
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Rob Van Dam, który powróci do WWE podczas Money in the Bank PPV, w jednym z wywiadów powiedział, że do powrotu do WWE skłoniła go słaba promocja ze strony TNA. Wielu fanów wrestlingu nie ogląda TNA i kiedy spotykał ich na ulicy, to pytali go co robi i czy przeszedł na emeryturę. RVD twierdzi, że był już zmęczony tłumaczeniem ludziom, że można go oglądać w ringu w czwartkowe wieczory na SpikeTV podczas gal TNA. Dodał, że WWE potrafiło go przywrócić fanom w ciągu 48-sekund - tyle trwał klip promujący powrót, a TNA nie zrobiło tyle przez ostatnich kilka lat.

 

Świetna robota "No Job" Rob. Hello world, po to TNA ściąga gwiazdy większego kalibru, żeby promowały produkt. Jakoś Angle czy Hardy nie mają z tym problemu. WWE zrobiło lepszą robotę w 48 sekund? W mordę... przecież oni mają całą jego cholerną karierę na video. Bob w pierwszy miesiąc pobytu w TNA dostał zwycięstwo ze Stingiem, Beer Money, Jamesem Stormem, wygrana w Lethal Lockdown, pokonanie Hardyego i na tej samej gali AJ'a o World Title. Trzeba dodać, że te 48 sekund to akcje sprzed 10 lat, ciekawe co Bob pokaże teraz. Prima donna attitude Roba można było zobaczyć kiedy jechał Young Bucks'ów za to, że ci nie podają mu ręki. To, że TNA odwala kichę jeśli chodzi o promocję (produktu, nie Boba) to już inny temat.


  • Posty:  1 955
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.11.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Strikerowi w TNA mówię stanowcze NIE. Żaden komentator mnie tak nie denerwował, jak on. Błaźnił się na każdym kroku swoim "łoooooooooo" przy każdej lepszej akcji, a zrobił z siebie clowna doszczętnie pamiętnym "Cena's freeeeee". Powinien zmienić profesję.

 

Pana No Job Roba i jego śmieszne wypowiedzi najlepiej ignorować. TNA go nie promowało? Ciekawe. Facet wygrał WHC pokonując na tej samej gali Hardego oraz Stylesa i tak naprawdę nigdy tego pasa nie przegrał. Swoim reignem zeszmacił X Division, będąc najgorszym mistrzem od niepamiętnych czasów. A kogo on wypromował? Nikogo. W każdej walce odwalał fuszerkę, w ogóle się nie przykładając do swoich obowiązków. Najważniejsze było zrobienie taunta. Mam nadzieję, że McMahon sprowadzi na ziemię tego pana i jego przerośnięte ego.

"Even the man with three H's would be proud of the way we buried this young, promising talent." - Broken Matt Hardy (Total Nonstop Deletion 15.12.2016)

  • Posty:  4 959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Brawo za danie spoilerów NXT rzeczywiście w spoilerze :D Inna rzecz, że myślałem o obrazkach które są tradycyjnie w spoilerach na końcu newsów i z rozpędu kliknąłem w pierwszy :P Ciekawa sprawa, mistrzyni mnie nie zaskoczyła, co innego ta druga pani...

...bo jeden Straight Edge na forum to zdecydowanie za mało.

Typer WWE 2018 - 3 miejsce

Typer NXT 2018 - 1 miejsce

105504318959183a35d96e9.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MissApril
    • MissApril
    • KPWrestling
      Kiedy GREG zawalczy o pas? (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • Bastian
      Pół odcinka poświęcone beznamiętnej rywalizacji Rhodesa, Gunthera i Zayna. Austriak gra to, co przez wiele miesięcy grał Drew McIntyre. To jak bookowany od miesięcy jest Cody woła o pomstę do nieba. Te wszystkie dyskusyjne wygrane mają być zalążkiem heel turnu? Bo jeśli nie, to już chyba lepiej bookować go jako niezłomnego kozaka, który odeprze każde wyzwanie i przeciwności. A o Smackdown w Kansas City nie ma co pisać zbyt wiele. Heelujący Jey Uso > yeetująca maskotka Jey Uso. No i feud
    • Mr_Hardy
      Ja jestem na tak. Chętnie bym oglądał. Jeśli nie full to przynajmniej częściowe nawiązanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...